Ar žinai... Moterys ieško princų, o jų - nebėra?

 (171)
Moterys vis dar ieško pasakų princų: 86% apklaustų damų mano, kad vyrai turėtų joms atidaryti duris, o ketvirtadalis teigė, kad sąskaitos apmokėjimas per pirmąjį pasimatymą yra vyro pareiga.
© Corbis

Tačiau riterių laikai tikriausiai jau praėjo. Nauji tyrimai rodo, kad daugiau nei pusė šiuolaikinių vyrų nemano, jog turėtų mokėti už merginą per pirmąjį pasimatymą.

Tyrimai parodė, kad 57% vyrų nesiruošia mokėti per pirmąjį pasimatymą, o net 14% prisipažino, kad niekada gyvenime nemokėjo už moters vakarienę.

Vienas iš dešimties vyrų teigė, kad per pirmąjį pasimatymą moters vaišėms neišleistų daugiau nei 20 svarų.

Vyrų prioritetų sąraše nedominavo ir siekis gražiai atrodyti: trečdalis respondentų sakė, kad prieš pirmąjį pasimatymą jie neperka naujų drabužių ir nė cento neišleidžia grožio produktams. Dar 15% prisipažino, kad į pasimatymą jie susiruošia greičiau nei per 10 minučių.

Moterys buvo linkusios kur kas daugiau investuoti į pasimatymą: 40% tyrime dalyvavusių merginų sakė, kad pasiruošimas pirmajam pasimatymui joms kainuoja iki 50 svarų ir trunka vidutiniškai 55 min.

Nepaisant tokio vyrų požiūrio į pasimatymus, 60% tyrime dalyvavusių moterų sakė, kad jų partneris yra džentelmenas ir bent kartą per savaitę pakviečia vakarienės.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ar žinai...

Ar žinai... Kokios operacijos labiausiai pajaunina moteris? (8)

2011 gegužės mėn. 6 d. 10:37
"Senstant gravitacijos veikiami audiniai slenka žemyn, mažėja riebalinis audinys, prastėja odos tonusas. Norint pasiekti natūralų atjauninimo efektą (ypač veido), neužtenka vien pašalinti audinių perteklių", - sako Kauno Plastinės chirurgijos centro gyd. dr. Tautrimas Aštrauskas.

Ar žinai... Kodėl pas ginekologą reikia apsilankyti 2 kartus per metus? (37)

2011 gegužės mėn. 3 d. 16:07
Dauguma ginekologinių susirgimų prasideda ir vystosi be simptomų, ir juos aptikti galima tik per apžiūrą. Tai gimdos miomos, endometriozė, įvairios lytiškai plintančios infekcijos, gimdos kaklelio vėžys ir kitos problemos, kurias galima įveikti ankstyvoje stadijoje.

Ar žinai... Prezervatyvai ir žvakutės hormonų siautėjimo nesuvaldo (3)

2011 balandžio mėn. 28 d. 11:16
Moterys, naudojančios barjerines kontracepcijos priemones (pavyzdžiui, prezervatyvus ar spermicidines žvakutes) taip pat patiria PMS negalavimų, nes šios priemonės hormonų lygio organizme neveikia.

Ar žinai... Moters ciklas veikia jos elgesį (5)

2011 balandžio mėn. 27 d. 00:00
Nustatyta, kad įvairius su mėnesinių ciklu susijusius negalavimus jaučia iki 80% moterų, maždaug kas ketvirtai nustatomas priešmenstruacinis sindromas (PMS), o 3-8% prireikia specialiaus ilgalaikio gydymo.

Ar žinai... Dėl papildomų kilogramų kaltas… PMS (6)

2011 balandžio mėn. 26 d. 12:14
Likus maždaug savaitei iki mėnesinių dažna moteris pasijunta pilnesnė, besilaikančiosios dietų pastebi, kad svoris tarsi užstrigo. Dažniausiai dėl to būna kalta ne mityba, o būtent moters ciklas ir hormonai.

Ar žinai... Kiek kalorijų ištirps sportuojant? (8)

2011 balandžio mėn. 21 d. 16:36
Prieš akis - keli mėnesiai gero oro, tad pats metas pasirūpinti figūra ir sveikata. Gražios saulėtos dienos - puiki proga maloniai pasportuoti lauke. Ir jei pasirinksite tinkamą būdą, be vargo padailinsite kūno formas!

Ar žinai... Moterys ieško princų, o jų - nebėra? (171)

2011 balandžio mėn. 18 d. 15:59
Moterys vis dar ieško pasakų princų: 86% apklaustų damų mano, kad vyrai turėtų joms atidaryti duris, o ketvirtadalis teigė, kad sąskaitos apmokėjimas per pirmąjį pasimatymą yra vyro pareiga.

Ar žinai... Kvepalai gali jus pasendinti (1)

2011 balandžio mėn. 11 d. 13:54
Amerikiečių mokslininkai iš Rutgers universiteto išsiaiškino, kad vyrai gali pasąmoningai nustatyti damos amžių pagal jos kvepalus.

Ar žinai... Ir keptas bulves valgyti sveika (3)

2011 balandžio mėn. 11 d. 13:53
Lėkštė aliejuje keptų bulvyčių jūsų sveikatai ir figūrai tikrai neišeis į naudą, tačiau viena neskusta kepta bulvė užtikrins 75 proc. kasdieninio vario poreikio. Varis kartu su vitaminu C ir cinku yra svarbus elastino gamybai.

Ar žinai... Austrės - ne tik afrodiziakas

2011 balandžio mėn. 11 d. 13:53
Austrės – tai ne tik gurmaniškas patiekalas ir afrodiziakas, tačiau ir puikus cinko šaltinis, todėl gali padėti kovoti su akne.

Ar žinai... Kuo naudingi bananai (3)

2011 balandžio mėn. 11 d. 13:53
Gydytojai pataria pacientams kasdien suvalgyti po bananą, nes juose daug kalio, bet mažai druskos.