Apklausa: ką rinktumėtes – mechaninę ar automatinę pavarų dėžę?

 (7)
Dalyvaukite apklausoje ir laimėkite galimybę visą savaitę važinėtis naujuoju „Nissan Pulsar“!
© Gamintojo nuotr.

Visi esame patyrę, kad ginčytis ir nerasti vieno atsakymo galima dėl daugybės pasirinkimų. Pavyzdžiui, kuri išmaniųjų telefonų operacinė programa patrauklesnė, kuris vynas geresnis, koks automobilis pranašesnis už kitus?

Ir yra dar vienas klausimas: kuri pavarų dėžė yra geresnė? Mechaninė ar automatinė? Automatinėms pavarų dėžėms vis tobulėjant, jos įgyja vis daugiau privalumų, bet mechaninės transmisijos vis dar vertinamos.

Pripažinsime – vieno ir absoliučiai teisingo atsakymo į šį klausimą nėra. Todėl čia skelbiame apklausą, kuri leis sužinoti, kokią pavarų dėžę vertinate labiau.

Atsakę į žemiau pateiktus klausimus, galėsime sužinoti atsakymą, kokią pavarų dėžę rinktųsi Lietuvos vairuotojai ir dėl kokių priežasčių jie tai padarytų.

Apsilankykite tinklapyje nissan.lt ir palyginkite „Nissan Pulsar“ mechaninių ir automatinių pavarų dėžių ypatybes bei kainas.

Galimybę visą savaitę važinėtis naujuoju „Nissan Pulsar“ laimėjo Edita Janulionienė! 

Reklama
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

„Nissan Safety Shield“ technologija įvertinta prestižiniu apdovanojimu

Aktyvaus automobilio saugumo technologija „Nissan Safety Shield“ pelnė didžiausio automobilininkams skirto leidinio Didžiojoje Britanijoje – „Auto Express“ apdovanojimą „Už geriausią saugumo sprendimą“. Konkurso žiuri komisija įvertino plačios apsaugos galimybės, kurias „Safety Shield“ siūlo tiek vairuotojui, tiek keleiviams.

„Safety Shield“ sistema padeda „Nissan Pulsar“ vairuotojui išvengti pavojų

Naujasis „Nissan Pulsar“ yra aprūpintas daugybe technologijų, kurios padidina automobiliu važiuojančių žmonių saugumą ir vairuotojui suteikia daugiau pasitikėjimo.

„Nissan Pulsar“ saugumo technologijos pritaikytos povandeniniame robote

Naujojo „Nissan Pulsar“ vairuotojų džiaugsmas – aplinkos stebėjimo monitorius, leidžiantis automobiliu saugiai manevruoti ankštose erdvėse, rado pritaikymą vandenynų dugno tyrinėjimui. Ši technologija leis nuotoliniu būdu valdomiems robotams tyrinėti vandenynų dugną, ieškant gamtinių išteklių. Ji taip pat suteiks autonominio valdymo galimybę.

Apklausa: ką rinktumėtes – mechaninę ar automatinę pavarų dėžę? (7)

Dalyvaukite apklausoje ir laimėkite galimybę visą savaitę važinėtis naujuoju „Nissan Pulsar“!

Kaip pasirinkti: dyzelinas ar benzinas? (113)

Taip, kai kuriems vairuotojams šis klausimas paliečia beveik religinius įsitikinimus. Vieniems dyzeliniai varikliai tarška, smirda, „netraukia“. Kitiems kliūva benzininiai, nes jie neekonomiški, neturi stipraus sukimo momento charakteristikos.