Uostamiesčio moksleiviai raginami pamokas iškeisti į paskaitas

Klaipėdos universitetas jau trečią kartą kviečia moksleivius iškeisti pamokas į paskaitas ir bent trumpam pasijusti tikrais studentais.
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Lapkričio 24-28 dienomis moksleiviai galės lankytis beveik 100 paskaitų. Besidomintys humanitariniais mokslais galės apsilankyti lietuvių literatūros, kino medijos, moderniosios ir postmoderniosios kultūros, anglų poezijos ir dramos bei kitose paskaitose.

Menų fakultetas moksleivių lauks muzikos istorijos, jungtinėje šokio stilistikų bei klasikinio sportinio šokio paskaitose.

Jūrų technikos fakultete moksleiviai galės iš arčiau susipažinti su pačiu ekonomiškiausiu šiluminiu varikliu, robotais, sudalyvauti bendrosios chemijos laboratoriniuose darbuose, laivo vilkimo ir kitose paskaitose.

Tuos, kuriuos traukia gamtos mokslai, Gamtos ir matematikos fakultetas pakvies į Baltijos jūros ekosistemos, meteorologijos ir klimatologijos, krantotyros bei kitas paskaitas.

Norintys savo gyvenimą sieti su sveikatos mokslais, galės apsilankyti masažo, biologijos ir genetikos, biostatistikos ir kitose paskaitose.

Tie, kuriuos domina pedagogikos sritis, bus pakviesti į krepšinio ir jo mokymo paskaitą, laisvalaikio žaidimų, grupės mąstymo ir kitas paskaitas.

Socialinių mokslų fakultete moksleiviai turės galimybę dalyvauti makroekonomikos, derybų technikos, demokratijos, įmonių ekonomikos ir daugelyje kitų paskaitų.

Tokia akcija – puiki galimybė daugiau sužinoti apie dominančias studijų sritis ir dalykus, papildyti žinių bagažą ir trumpam pabūti studentais.

Registracija į paskaitas prasideda nuo lapkričio 3 dienos. Daugiau informacijos el. paštu informacija@ku.lt.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Renginiai ir pramogos

Parodė paukščius už 1000 eurų - sudomino net A. Bosą (25)

Dekoratyvinės vištos ir balandžiai, kurių tarptautinė paroda šeštadienį surengta Klaipėdoje, prikaustė daugybės žmonių dėmesį. Tarp lankytojų buvo ir verslininkas Antanas Bosas, kuris pats augina nemažai balandžių, tad jų veislės jį ypač domina.

Šiemet Klaipėdos senjorams – ypatingas dėmesys

2015-ieji Klaipėdoje oficialiai paskelbti Senjorų metais. Jau šį šeštadienį, sausio 24 d. įvyks pirmasis renginys – Klaipėdos pagyvenusių žmonių asociacijos choro „Sidabro gija“ organizuojamas koncertas „Senjorų metus pasitinkant“.

Klaipėdiečiai rudenį nuobodžiauti neketina

Nors ruduo jau įsibėgėjo, kol kas Klaipėdos gatvėse ir aikštėse karaliauja ne melancholiškos, o džiugios nuotaikos. Gamtos ir „auksinių“ orų teikiamą įkvėpimą spalį verta išnaudoti prasmingai – pasirūpinant gera savijauta. Daugybę būdų, kaip tai galima padaryti, siūlo nemokamų veiklų kalendorius „Ir kūnui, ir sielai“.

V. Bareikis nuogas lakstė lietuje (12)

Į personažus privaloma visapusiškai įsijausti – taip savo teatro judėjimo „No theatre“ aktorius moko režisierius Vidas Bareikis. Todėl pavieniai klaipėdiečiai trečiadienį paryčiais, kai pliaupė lietus, galėjo stebėti neįprastą vaizdą – po miestą lakstančių nuogų žmonių būrelį.

Klaipėdoje – mažųjų keramikų ir Nomedos Marčėnaitės parengta paroda (2)

Klaipėdoje gegužės 28 dieną, 17.30 val. Herkaus galerijos (Herkaus Manto g. 22, Klaipėda) II aukšto fojė atidaroma netradicinė paroda „Matau pasaulį kitaip“. Parodos eksponatai – keramikos darbai, kuriuos sukūrė regėjimo negalią turintys vaikai bei Lapių vaikų globos namų ugdytiniai. Jauniesiems menininkams kūrybinių dirbtuvių metu atsiskleisti padėjo projekto „Matau pasaulį kitaip“ ambasadorė Nomeda Marčėnaitė. Parodą galima aplankyti nemokamai.