„Gintarinės jūrmylės“ varžybose startuos ir žinomi lengvaatlečiai

 (1)
Šeštadienį, spalio 11 d., 13 val. unikaliame gamtos kampelyje, Smiltynėje, jau keturioliktą kartą vyks tarptautinės bėgimo varžybos „Gintarinė jūrmylė“.
Živilė Balčiūnaitė (G. Berzinsko nuotr.)

Pirmą kartą dalyviai varžysis ne tik tradicinėse vienos, trijų ir šešių jūrmylių distancijose, bet šio renginio metu bus renkama ir sportiškiausia uostamiesčio mokykla. Kuri Klaipėdos bendrojo lavinimo įstaiga verta šio garbingo vardo, paaiškės susumavus „Gintarinėje jūrmylėje“ dalyvaujančių mokyklų komandų pasiektus rezultatus.

Atsižvelgiant į juos, bus skelbiamos 3 sportiškiausios mokyklos vietos. 

Pasak Klaipėdos apskrities lengvosios atletikos federacijos prezidento Virginijaus Jurgelevičiaus, nors „Gintarinė jūrmylė“ – ilgametes tradicijas turintis ir dalyvių nestokojantis renginys, šiuo konkursu siekiama tarp moksleivių propaguoti sportišką gyvenimo būdą ir bėgimą kaip pačią demokratiškiausią sporto šaką.

„Gintarinės jūrmylės“ organizatoriai tikisi, jog sportiškiausios mokyklos konkursas paskatins moksleivius ne tik aktyviai dalyvauti renginyje, bet ir daugiau dėmesio skirti savo fizinei formai bei sportiniams rezultatams.

Šiuo metu norą dalyvauti „Gintarinėje jūrmylėje“ jau pareiškė daugiau nei 700 įvairaus amžiaus bėgikų.

Jau žinoma, kad tradiciniame bėgime varžysis ir lengvosios atletikos žvaigždės: Rasa Drazdauskaitė, Diana Lobačevskė, Živilė Balčiūnaitė, Eglė Balčiūnaitė, Vaida Žūsinaitė, Marius Diliūnas, latvis Valerijs Žalnerovis.

Daugiau informacijos ir registracija į renginį www.bekime.lt.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Renginiai ir pramogos

Parodė paukščius už 1000 eurų - sudomino net A. Bosą (25)

Dekoratyvinės vištos ir balandžiai, kurių tarptautinė paroda šeštadienį surengta Klaipėdoje, prikaustė daugybės žmonių dėmesį. Tarp lankytojų buvo ir verslininkas Antanas Bosas, kuris pats augina nemažai balandžių, tad jų veislės jį ypač domina.

Šiemet Klaipėdos senjorams – ypatingas dėmesys

2015-ieji Klaipėdoje oficialiai paskelbti Senjorų metais. Jau šį šeštadienį, sausio 24 d. įvyks pirmasis renginys – Klaipėdos pagyvenusių žmonių asociacijos choro „Sidabro gija“ organizuojamas koncertas „Senjorų metus pasitinkant“.

Klaipėdiečiai rudenį nuobodžiauti neketina

Nors ruduo jau įsibėgėjo, kol kas Klaipėdos gatvėse ir aikštėse karaliauja ne melancholiškos, o džiugios nuotaikos. Gamtos ir „auksinių“ orų teikiamą įkvėpimą spalį verta išnaudoti prasmingai – pasirūpinant gera savijauta. Daugybę būdų, kaip tai galima padaryti, siūlo nemokamų veiklų kalendorius „Ir kūnui, ir sielai“.

V. Bareikis nuogas lakstė lietuje (12)

Į personažus privaloma visapusiškai įsijausti – taip savo teatro judėjimo „No theatre“ aktorius moko režisierius Vidas Bareikis. Todėl pavieniai klaipėdiečiai trečiadienį paryčiais, kai pliaupė lietus, galėjo stebėti neįprastą vaizdą – po miestą lakstančių nuogų žmonių būrelį.

Klaipėdoje – mažųjų keramikų ir Nomedos Marčėnaitės parengta paroda (2)

Klaipėdoje gegužės 28 dieną, 17.30 val. Herkaus galerijos (Herkaus Manto g. 22, Klaipėda) II aukšto fojė atidaroma netradicinė paroda „Matau pasaulį kitaip“. Parodos eksponatai – keramikos darbai, kuriuos sukūrė regėjimo negalią turintys vaikai bei Lapių vaikų globos namų ugdytiniai. Jauniesiems menininkams kūrybinių dirbtuvių metu atsiskleisti padėjo projekto „Matau pasaulį kitaip“ ambasadorė Nomeda Marčėnaitė. Parodą galima aplankyti nemokamai.