Už pilietišką poelgį klaipėdiečiui įteiktas policijos apdovanojimas

Balandžio 13-ąją Klaipėdos apskrities policijoje už pagalbą pareigūnams apdovanotas Vitalijus Armalis, prieš tris savaites pranešęs apie uostamiestyje vykdomą sunkų nusikaltimą.
© DELFI (R. Achmedovo nuotr.)

Vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas įteikė pilietiškam jaunuoliui vardinę dovaną su užrašu „Už pagalbą atskleidžiant ir tiriant nusikalstamą veiką“.

Kalbantis su apdovanotuoju paaiškėjo, kad susidūrimo su nusikaltėliu metu jį ypatingai papiktino tai, jog šis be skrupulų rengėsi pavojingus daiktus įbrukti nepilnamečiams. V. Armalis pasakojo, kad jis prisimenąs, kaip stipriai vaikystėje nuo panašių daiktų buvo nukentėjęs jo draugas, tad, ilgai negalvojęs, nutarė užkirsti kelią nusikaltimui, nepabūgo ir pranešė policijai.

Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai operatyviai sulaikė įtariamąjį ir uždarė jį į areštinę.

Paklausus V. Armalio, ką jis pasakytų tokiems klaipėdiečiams, kurie linkę užmerkti akis, nutylėti matomas negeroves, jaunuolis primena, kad blogis gali paliesti juos pačius ar jų vaikus.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Miesto pulsas

Į Klaipėdą atplaukė suskystintų gamtinių dujų krovinys (35)

Į Klaipėdą sekmadienį atplaukė ketvirtasis komercinis suskystintų gamtinių dujų krovinys.

Klaipėdoje naikinamas mokestis už šunis ir kates (21)

Uostamiesčio politikai nutarė panaikinti daugiau nei 10 metų galiojusią rinkliavą už daugiabučiuose laikomus šunis ir kates. Tikimasi, kad šis sprendimas gyvūnų savininkus paskatins aktyviau ženklinti juos specialiomis mikroschemomis. Be to, nuo kitų metų toks gyvūnų ženklinimas bus privalomas.

Klaipėdietis guldo valstybę ant menčių (30)

Klaipėdos miesto apylinkės teisme pradėta nagrinėti civilinė byla, kurioje teisininkas Sergejus Juzikas pateikė ieškinį Lietuvos valstybei, kuri turėtų atsakyti už Klaipėdos prokuratūros bei Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) policijos pareigūnų klaidas.

Šildymo sezono pradžia Klaipėdoje: pigiau nei pernai (2)

Tradiciškai spalio viduryje Klaipėdoje prasideda šildymo sezonas. Centralizuotai šilumą miestui tiekiančios AB „Klaipėdos energija“ skaičiavimais, šiemet spalio mėnesį šilumos kaina uostamiestyje bus 8,1 procento mažesnė už 2013 metų spalio mėnesio kainą.

Svarsto: gal rytais neįsileisti gyvenančių ne Klaipėdoje (100)

Klaipėdos politikai sukruto - jei emigracija į užmiestį nesiliaus, kyla reali grėsmė prarasti didmiesčio statusą.