Klaipėdos mero puotoje linksminosi uostamiesčio ir Lietuvos įžymybės

 (70)
Keli šimtai žmonių šeštadienio vakarą susirinko į Klaipėdos mero surengtą padėkos ir vakarą Jūros šventės rėmėjams ir draugams. Šventė surengta išskirtinoje vietoje – prie vieno iš seniausių Baltijos pakrantės švyturių.
Daina ir Antanas Bosai
© DELFI (D.Lauručio nuotr.)

Tarp visiems pažįstamų žinomų uostamiesčių žmonių sukiojosi ir svečiai iš Vilniaus ir Kauno.

Į Klaipėdą atvyko Lietuvos televizijos ir radijo generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius su žmona, kaunietis verslininkas Visvaldas Matijošaitis, kurį atlydėjo augintinė Braškė. Šventės nepraleido ir Nijolė Pareigytė-Rukaitienė su vyru, Daina ir Antanas Bosai.

Į sceną padėkoti Jūros šventės rėmėjams ir draugams lipo ne tik dabartinis Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, bet ir visi buvę ankstesni uostamiesčio vadovai.

Padėkos vakare svečiai buvo vaišinami įvairiausių keliolikos rūšių alumi. Užkandžiams siūlyta daugiausia patiekalų iš žuvų, o atvykę svečiai iš Drevernos virė specialią pamario krašto žuvienę.

Šventinę nuotaiką, kuri tvyrojo ore, nes vieni kitus sveikino su Jūros švente taip, kaip sveikinama su Kalėdomis, dar labiau sustiprinti padėjo iškirtinis muzikinis pasirodymas.

Jį dovanojo „Grammy“ laimėtojas Hermanas Romeras. 

Renginio akimirkos - DELFI nuotraukų galerijoje:

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Miesto pulsas

Į Klaipėdą atplaukė suskystintų gamtinių dujų krovinys (35)

Į Klaipėdą sekmadienį atplaukė ketvirtasis komercinis suskystintų gamtinių dujų krovinys.

Klaipėdoje naikinamas mokestis už šunis ir kates (21)

Uostamiesčio politikai nutarė panaikinti daugiau nei 10 metų galiojusią rinkliavą už daugiabučiuose laikomus šunis ir kates. Tikimasi, kad šis sprendimas gyvūnų savininkus paskatins aktyviau ženklinti juos specialiomis mikroschemomis. Be to, nuo kitų metų toks gyvūnų ženklinimas bus privalomas.

Klaipėdietis guldo valstybę ant menčių (30)

Klaipėdos miesto apylinkės teisme pradėta nagrinėti civilinė byla, kurioje teisininkas Sergejus Juzikas pateikė ieškinį Lietuvos valstybei, kuri turėtų atsakyti už Klaipėdos prokuratūros bei Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) policijos pareigūnų klaidas.

Šildymo sezono pradžia Klaipėdoje: pigiau nei pernai (2)

Tradiciškai spalio viduryje Klaipėdoje prasideda šildymo sezonas. Centralizuotai šilumą miestui tiekiančios AB „Klaipėdos energija“ skaičiavimais, šiemet spalio mėnesį šilumos kaina uostamiestyje bus 8,1 procento mažesnė už 2013 metų spalio mėnesio kainą.

Svarsto: gal rytais neįsileisti gyvenančių ne Klaipėdoje (100)

Klaipėdos politikai sukruto - jei emigracija į užmiestį nesiliaus, kyla reali grėsmė prarasti didmiesčio statusą.