Vilniuje įsisuko „kavinių siaubas“: raginama dalintis informacija

 (224)
Neaukštas blondinas, mėgstantis valgyti daug ir nemokamai – policininkams jis puikiai pažįstamas, o tarp maitinimo įstaigų savininkų jau sklinda gandas apie „kavinių siaubą“.
„Kavinių siaubas“ Šarūnas Rėkus
© Policijos nuotr.

Sushi stop” kavinės įkūrėjas Simas Krasniakovas su DELFI pasidalino pasakojimu apie susitikimą su šiuo, tarp verslininkų jau pagarsėjusiu, svečiu.

Į Gedimino prospekte įsikūrusią kavinę „Sushi stop“ vaikinas šviesiais plaukais, S. Krasniakovo teigimu, užsuko praėjusią savaitę.

„Apie 17 valandą atėjo įtartinai atrodantis vaikinukas, kuris pasakė, kad laukia draugo ir užsisakė valgyti. Jis paprašė atnešti įvairių patiekalų, alkoholio, gaiviųjų gėrimų. Prasėdėjo iki devintos valandos vakaro, kol padavėja atsisakė jam pilti įvairius gėrimus ir priimti kitus užsakymus“, - pasakoja S. Krasniakovas.

Simas Krasniakovas
Simas Krasniakovas
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Pašnekovo teigimu, net atsisakius vaikinui atnešti dar gėrimų ir maisto, klientas pasiliko sėdėti prie stalelio. Artėjant užsidarymo valandoms (kavinė dirba iki 22 valandos) „Sushi stop“ padavėja priėjo prie vaikino ir paprašė atsiskaityti.

„Jis pasakė, kad laukia draugo ir kai tik draugas pasirodys – iš karto atsiskaitys. Mes geranoriškai sutikome palaukti, kol pasirodys draugas. Bet draugas nepasirodė. Padavėja informavo mane asmeniškai ir aš pasakiau, kad iškviestų apsaugą“, - pasakoja kavinės savininkas.

Apsaugos tarnyba buvo iškviesta šiek tiek po 22- tos valandos. Atvažiavę apsaugos darbuotojai, verslininko teigimu, prižiūrėjo nepanorusį susimokėti vaikiną, kad šis nepabėgtų ir iškvietė policiją. Vaikinas neapmokėjo maždaug 30 eurų sąskaitos.

S. Krasniakovo teigimu, šis klientas pirmasis, kuris piktybiškai atsisakė mokėti.

„Kadangi neseniai dirbame, tai kol kas šis asmuo pirmas, kuris atsisakė susimokėti. Pats dažnai dirbu už baro, todėl savo klientus stebime, o kilus įtarimui – jų neaptarnaujame“, - teigia verslininkas.

Į komisariatą pristatytas jau 12 kartų

Vilniaus 3-ojo policijos komisariato pareigūnai DELFI patvirtino, kad šio komisariato teritorijoje iš tiesų yra vaikinas, kuris dėl nesumokėtų sąskaitų kavinėse į komisariatą nuo birželio mėnesio pristatytas jau 12-ka kartų.

Policija informuoja kavinių bei restoranų darbuotojus ir savininkus, kad neapmokėtas sąskaitas paliekantis vaikinas – Šarūnas Rėkus ir skatina dalintis šia žinia, siekiant užkirsti kelią tolimesniems incidentams.

Policijos teigimu, dažniausiai šis vaikinas lankosi maitinimo įstaigose, kurios įsikūrusios Vilniaus centre.

Už šias nesumokėtas sąskaitas vaikinas nėra nė karto baustas – visos administracinės bylos perduotos teismui, tačiau dar neišnagrinėtos. Iki šiol Š. Rėkus kituose miestuose yra baustas už smulkias vagystes.

Policijos duomenimis, Š. Rėkaus sąskaita už maistą nei viename restorane nebuvo didesnė nei 100 eurų, todėl jis negali būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn, kadangi baudžiamąją atsakomybę užsitraukia asmenys padarę nuostolių ne mažiau kaip už 112 eurų (3 MGL).

Su Š. Rėkumi akis į akį susidūręs verslininkas S. Krasniakovas teigia, kad į įvykio vietą atvažiavusi pareigūnė papasakojo, kad šis vaikinas – visų kavinių siaubas ir teigė, kad verslininkui pasisekė, jog vaikinas pavalgė už 30 eurų, esą kitose įstaigose vaikinas yra pavalgęs ir už 50, ir net už 100 eurų.

Š. Rėkui atsisakius apmokėti sąskaitą kavinėje „Sushi stop“, verslininkas S. Krasniakovas įmonės vardu parašė pareiškimą, perdavė jį policijos pareigūnams, o pažeidėjas buvo pristatytas į policijos komisariatą, tačiau verslininko teigimu, pinigų už neapmokėtus patiekalus bei gėrimus atgauti nesitiki.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kiekvienas gali būti didelis

Prasta vasara smogė ne tik Palangos verslininkams (25)

Lietinga vasara problemų pridarė ne tik nuomojantiems kambarius pajūryje. Paslaugas kaimo turizmo ir kempingų sektoriuose taip pat skundžiasi, kad blogi orai kirto per apyvartas, o ne kurie tikina, jog sodybos vasaros pradžioje išvis stovėjo tuščios.

Atkirto besistebintiems vestuvių fotografų kainomis: už kokybę teks sumokėti ir 2 tūkst. eurų (408)

Artėjančios vestuvės daugumai tampa galvos skausmu: reikia galvoti ne tik apie tai, kokioje bažnyčioje sumainyti aukso žiedus, bet ir kaip tilpti į suplanuotą biudžetą.

Moterį sėkmė aplankė atsisakius uždarbio: daug kas gąsdino, kad šis sprendimas neprotingas (29)

Stebuklų nereikia toli ieškoti. Garliavoje, greta Kauno, veikiančiame „Fėjų slėnyje“, įkurtame lėlininkės, rašytojos Editos Lei, juos atranda ir maži, ir dideli. Iš noro pakeisti gyvenimą gimęs projektas kūrėjai atnešė ne vieną džiaugsmo akimirką, jomis kaunietė dalijasi ir su kitais.

Susižavėję Estija daro klaidą: Lietuvoje galimybės net geresnės (82)

Konkurencija turizmo versle itin didelė, tačiau vietą čia atranda ir nedidelės kompanijos. Vis dėlto 15-a metų veikiančios kelionių agentūros vadovas sako, kad vis dažniau pagalvoja veiklą perkelti į Estiją, kur sąlygos smulkiam verslui, anot jo, kur kas palankesnės. Vis dėlto mokesčių ekspertas šį mitą išsklaido.

Rėžė tiesą į akis: neleidžiate atsiskaityti kortele? Gali būti, kad slepiate mokesčius (406)

Nieko jau nebestebina galimybė banko kortelėmis atsiskaityti maitinimo įstaigose, viešbučiuose ar prekybos centruose. Tačiau DELFI skaitytoja Audra pastebi, kad šalyje esančiuose grožio salonuose ir kirpyklose vis dar nėra tokios galimybės. Ekonomistas Nerijus Mačiulis sako, kad tai gali būti susiję su šešėline ekonomika.