Verslininkai pasinaudojo lietuvių silpnybe horoskopams: siūlo įsigyti magiškas žvakes

 (38)
Metų pabaiga yra būtent tas laikotarpis, kai net netikintys astrologija ir jos pranašaujamais ženklais, smalsauja paskaityti, ką gi ateinantiems metams žada horoskopas. Būtent tokia proga pasinaudojo ir rankų darbo žvakes kuriantys verslininkai.
Palmira Kelertienė
© DELFI / Karolina Pansevič

„2017 – Ugninio Gaidžio metai, todėl jie bus labiau harmoningi ir naudingi, jei mokėsite įsijausti į ugnies stichiją, prie jos pritapti. Be žvakės liepsnos neapsieina nė vienas ritualas ar užkalbėjimas. Būtent artėjant Naujiesiems kartu su viena žymiausių Lietuvos astrologių Palmira Kelertiene sukūrėme specialiai šventėms skirtą žvakę, kuri sėkmę gali atnešti, jei vadovausitės pagrindine magijos taisykle – kuo tiksliau suformuluojami norai – tuo greičiau jie pildosi. Norus ir tikslus artėjant Naujiesiems patartina iš anksto susirašyti ant popieriaus lapo“, - sako rankų darbo žvakių, smilkalų ir namų kvapų „Smells Like Spells“ kūrėjai Vilius Malinauskas ir Marius Bartkevičius, rašoma įmonės išplatintame pranešime spaudai.

Žvakių prekės ženklo ir Palmiros Kelertienės kurtos nartūralios rankų darbo rožinės spalvos, apelsino, bergamotės ir kedro kvapo žvakės bei ant jų išraižyti simboliai, anot verslininkų, yra parinkti pagal tris 2017-ųjų datas: tradicinių, kinų ir senovės arijų kalendorių naujųjų metų pradžias. Kūrėjai sako, kad žvakę patariama uždegti būtent skirtingų kalendorių metų sandūroje.

Verslininkai pasinaudojo lietuvių silpnybe horoskopams: siūlo įsigyti magiškas žvakes
© DELFI / Karolina Pansevič

Kaip rašoma pranešime spaudai, Naujieji 2017-ieji bus valdomi ne tik Ugninio Gaidžio, bet ir Saulės, kuri simbolizuoja šviesą, meilę, kūrybinį įkvėpimą bei suteikia ypatingų vilčių. Dėl to iki Naujųjų esą derėtų užbaigti darbus, grąžinti skolas ir iš esmės sutvarkyti namus, išnešti nereikalingus daiktus. Apsikuopti prieš Naujuosius vertėtų ne tik aplinką, bet ir santykius su artimaisiais, mat sutikus Ugninio Gaidžio metus esant su kuo nors susipykus, tikėtina, jog pešitės visus metus.

„Šis patarimas pravers ne tik per šventes, tačiau artėjant metų pabaigai ypač svarbu susitaikyti su artimaisiais, atleisti jiems susikaupusias nuoskaudas. Naujųjų metų šventei tinkamiausia puoštis prislopintos raudonos spalvos rūbais, dekoruoti šia spalva namus. Vengti patariama itin ryškių, ekstravagantiškų drabužių, svarbiau – ramūs, harmoningi spalvų deriniai, konservatyvūs modeliai”, - apie artėjančių metų ir švenčių ypatybes pasakojo P. Kelertienė.

Kadangi 2017-uosius valdys Ugninis Gaidys, kaip rašoma pranešime, geras ženklas šių metų sutikimui – įvairūs ugnies elementai – ne tik žvakės, bet ir fejerverkai, petardos, liepsną primenantys trikampės ar piramidės formos daiktai, taip pat palanku švęsti namuose, kurių stogas smailėjantis, o ne plokščias. Ugnies elementą stiprins ir gyvūnų gausa, nebūtinai realių: tiks gyvūnų atvaizdai paveiksluose, nuotraukose, skulptūrose ar juvelyriniai dirbiniai.

Palmira Kelertienė
Palmira Kelertienė
© DELFI / Karolina Pansevič

Prisikviesti sėkmę, teigia astrologė, galima ir tinkamai suruošus vaišių stalą. Šiemet svarbu atsisakyti paukštienos bei kiaušinių, gerai, jei dominuos vaisiai, daržovės, grūdai, žuvis, jūros gėrybės, o stalo įrankiai bus metaliniai. Be to, itin palanku maistą ruošti ant ugnies.

„Naujaisiais metais taip pat pravartu atkreipti dėmesį į ugnies sezoniškumą: štai pavasaris – užgimimo metas, puikiai tinkamas naujų darbų, ilgai puoselėtų sumanymų pradžiai, vasara – skleidimosi, gerovės laikas, kai reikia plušėti ties svarbiais projektais, kūrybiniais sumanymais. Rudenį ugnies elementas ims slopti, tad nebetiks kažkuo nauju užsiimti, taps svarbu užbaigti darbus, juos apibendrinti, klaidas ištaisyti. Žiemą užgęsta Ugnies energija – tai ramybės bei poilsio metas”, - sako P. Kelertienė.

P. Kelertienė primena, kad Naujųjų metų pradžia minima ne tik sausio 1 dieną. Sausio 28-ąją prasideda kinų Naujieji, o kovo 21-ąją švęsime naujuosius Kupranugario metus pagal senovės arijų kalendorių. Kupranugario metai siejami su teisingumo atstatymu, priešų susitaikymu, prarastų vertybių atgavimu ir tradicijų išsaugojimu.

Kol kas verslininkai savo el. parduotuvėje neskelbia, kiek tokios esą magiškos ir sėkmę ateinančiais metais pritrauksiančios žvakės kainuoja, tačiau kitų šio prekės ženklo žvakių kainos svyruoja nuo 8 iki 19 eurų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją