Lietuvių sukurtas produktas sužavėjo pasaulį: už vieną krėslą – daugiau nei 2000 eurų

 (94)
Kai prireikia baldų, kuriuos būtų galima susirinkti pačiam, dažnas pagalvoja apie „Ikea“. Tačiau švedų kompanijoje milžinėje būtina laikytis tikslių instrukcijų tam, kad būtų sukurtas norimas rezultatas. Tuo tarpu lietuvių komanda pritaikė daug laisvesnį požiūrį ir sukūrė „Spyndi“ baldus, kurie susideda iš atskirų medinių lazdelių ir tokiu būdu sudaromos įvairios formos, rašo portalas newatlas.com.
„Spyndi“ baldai
© DELFI montažas

Jeigu buvote iš tų vaikų, kurie nekentė lego kaladėlių, ko gero, lietuvių sukurtas produktas jums nepatiks. Tokius baldus lietuvius sukurti įkvėpė žmogaus stuburas, jie yra sudaryti iš 60 medinių rankomis darytų dalių, o jas visas sumontavus gaunamas galutinis rezultatas.

Anot „Spyndi“ komandos, kiekviena lentelė pagaminta iš beržo faneros, kuri yra padengta vandeniui atsparia medžiaga tam, jog baldai būtų tinkami naudoti ir lauke. Kiekvienas konstrukcijos elementas yra šiek tiek išlenktas.

Nelygumus, rašo portalas, galite panaudoti kaip atramą savo apatinei nugaros daliai. Iš atskirų dalių taip pat galite sudėti saulės gultą ar fotelį.

Šiuo metu lietuvių sukurtas krėslas mažmeninėje prekyboje kainuoja nuo 2750 iki 3950 eurų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kiekvienas gali būti didelis

Devyniolikmetis entuziastas kuria vieną projektą po kito: svarbu nebijoti rizikuoti (5)

Deividui Ščurui – vos devyniolika metų, tačiau jis jau spėjo įgyvendinti ne vieną projektą, o jaunuolio ateities tikslai ambicingi – jis sieks tapti geriausiu IT specialistu Lietuvoje.

Prasta vasara smogė ne tik Palangos verslininkams (56)

Lietinga vasara problemų pridarė ne tik nuomojantiems kambarius pajūryje. Paslaugas kaimo turizmo ir kempingų sektoriuose taip pat skundžiasi, kad blogi orai kirto per apyvartas, o ne kurie tikina, jog sodybos vasaros pradžioje išvis stovėjo tuščios.

Atkirto besistebintiems vestuvių fotografų kainomis: už kokybę teks sumokėti ir 2 tūkst. eurų (432)

Artėjančios vestuvės daugumai tampa galvos skausmu: reikia galvoti ne tik apie tai, kokioje bažnyčioje sumainyti aukso žiedus, bet ir kaip tilpti į suplanuotą biudžetą.

Moterį sėkmė aplankė atsisakius uždarbio: daug kas gąsdino, kad šis sprendimas neprotingas (30)

Stebuklų nereikia toli ieškoti. Garliavoje, greta Kauno, veikiančiame „Fėjų slėnyje“, įkurtame lėlininkės, rašytojos Editos Lei, juos atranda ir maži, ir dideli. Iš noro pakeisti gyvenimą gimęs projektas kūrėjai atnešė ne vieną džiaugsmo akimirką, jomis kaunietė dalijasi ir su kitais.

Susižavėję Estija daro klaidą: Lietuvoje galimybės net geresnės (84)

Konkurencija turizmo versle itin didelė, tačiau vietą čia atranda ir nedidelės kompanijos. Vis dėlto 15-a metų veikiančios kelionių agentūros vadovas sako, kad vis dažniau pagalvoja veiklą perkelti į Estiją, kur sąlygos smulkiam verslui, anot jo, kur kas palankesnės. Vis dėlto mokesčių ekspertas šį mitą išsklaido.