Lietuvio pardavinėjamos apatinės kelnaitės vyrams kelia šypseną pirkėjams visame pasaulyje

 (34)
My Sexy Shorts“, arba „Warm Presents“ svetainėje „Etsy“, prekiauja megztais gaminiais, pradedant kūdikių drabužėliais, pirštinėmis, kojinėmis, šalikais ir baigiant megztomis kelnaitėmis su kišenėle... peniui.
© Shutterstock nuotr.

Rytų Europos gamintojo megztos kelnaitės, kainuojančios 43 eurus, vaizduoja dramblio straublį, gyvatę, morką, palmę ar grybo kotą, rašo metro.co.uk.

Įmonės generalinis direktorius Simas Želvys iš Lietuvos svetainei metro.co.uk papasakojo apie šiuos humoristinius drabužėlius.

„Prieš penkerius metus per vieną mugę Lietuvoje ieškojau megztų kojinių savo draugo gimtadieniui. Viena pagyvenusi moteris prekiavo šimtais kojinių. Paklausiau, ar ji padarytų nuolaidą, jei imčiau tris poras. Tačiau ji pradėjo ant manęs rėkti. Pamaniau, kad jei ši pikta ponia gali verstis šiuo verslu, aš galiu dar geriau“, - apie verslo pradžią pasakojo S. Želvys.

Lietuvis nupirko dešimt porų kojinių, jas nufotografavo ir per dvi dienas pardavė internetu.

Kitą dieną jis nupirko dar dešimt porų, tačiau šį kartą negalėjo jų parduoti net tris mėnesius.

S. Želvys teigia pamatęs, kad megztų kojinių rinka jau yra perpildyta, todėl jam reikėjo ieškoti kažko unikalaus. „Turėjau rasti produktą, kuris atrodytų įdomiai ir būtų smagi dovana. Pastebėjau, kad niekas neprekiauja megztomis vyriškomis kelnaitėmis“, - teigė jis.

„Man prireikė kelių mėnesių, kad sukurčiau dizainą, pagaminčiau prototipą ir padaryčiau geros kokybės nuotraukas“, - sakė verslininkas.

Dabar jo verslas klesti. Simas sako, jog kasmet pardavimai auga dvigubai.

„Šis verslas nuo dešimties porų neparduotų kojinių išaugo iki pasaulinio linksmų, megztų šortukų verslo“, - teigė jis.

„Šias kelnaites pardavinėju pirkėjams iš viso pasaulio – JAV, Kanados, Europos Sąjungos, Azijos, Australijos ir Naujosios Zelandijos“.

S. Želvys pasakojo, kad pirmosios kelnaitės buvo labai paprastos – „paprasti šortukai su kišenėle peniui“.

Lietuvio pardavinėjamos apatinės kelnaitės vyrams kelia šypseną pirkėjams visame pasaulyje
© DELFI

„Juos gerai pirko, bet tai nebuvo kažkas ypatinga. Kreipiausi į savo mezgėjas ir daviau laisvę jų vaizduotei, kuriant kelnaičių dizainus“, - teigė jis.

„Leidau joms kurti savarankiškai ir pamažu atrinkome geriausias idėjas: dramblio straubliuką, gyvatę ir meškiuką“.

S. Želvys teigia, kad pagrindinės jo klientės yra merginos.

„Daugybė moterų perka šias kelnaites savo vaikinams ir vyrams Kalėdų, Valentino dienos, gimtadienių, vestuvių, draugystės metinių ir kitų švenčių proga“.

„Vyrai perka jas savo kolegoms. Šios kelnaitės labai unikalios, todėl jos garantuoja ir unikalią reakciją bei prisiminimus“, - sakė jis.

„Nenorėjome gaminti produkto, kuris būtų pernelyg erotiškas ar pornografinis. Norėjome išsaugoti pusiausvyrą tarp seksualios ir humoristinės dovanos. Tai turėjo būti šeimyniškas gaminys“, - teigė lietuvis.

Parduotuvės svetainėje linksmai rašoma: „Oooolala! Nustebink jį! Būkite tikri, kad turite paruoštą kamerą“.

Svetainėje taip pat skelbiami pirkėjų atsiliepimai. „Iki šiol tai buvo pats geriausias pirkinys. Negaliu sulaukti, kada galėsiu įteikti jį savo vaikinui Valentino dienos proga ir pažiūrėti, kaip jis reaguos, cha cha cha“, - rašė viena pirkėja.

„Man jos patinka! Jos gerai pagamintos ir atrodo itin šiltos bei jaukios. Manau, mano vaikinui jos tikrai patiks. Jei ne, aš jas pasiliksiu sau“, - teigė kita mergina.

„Jos tobulai tiko mano vaikinui ir tapo pačiu geriausiu pokštu mūsų metinių proga!“, - džiaugėsi trečia pirkėja.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kiekvienas gali būti didelis

Devyniolikmetis entuziastas kuria vieną projektą po kito: svarbu nebijoti rizikuoti (6)

Deividui Ščurui – vos devyniolika metų, tačiau jis jau spėjo įgyvendinti ne vieną projektą, o jaunuolio ateities tikslai ambicingi – jis sieks tapti geriausiu IT specialistu Lietuvoje.

Prasta vasara smogė ne tik Palangos verslininkams (57)

Lietinga vasara problemų pridarė ne tik nuomojantiems kambarius pajūryje. Paslaugas kaimo turizmo ir kempingų sektoriuose taip pat skundžiasi, kad blogi orai kirto per apyvartas, o ne kurie tikina, jog sodybos vasaros pradžioje išvis stovėjo tuščios.

Atkirto besistebintiems vestuvių fotografų kainomis: už kokybę teks sumokėti ir 2 tūkst. eurų (443)

Artėjančios vestuvės daugumai tampa galvos skausmu: reikia galvoti ne tik apie tai, kokioje bažnyčioje sumainyti aukso žiedus, bet ir kaip tilpti į suplanuotą biudžetą.

Moterį sėkmė aplankė atsisakius uždarbio: daug kas gąsdino, kad šis sprendimas neprotingas (30)

Stebuklų nereikia toli ieškoti. Garliavoje, greta Kauno, veikiančiame „Fėjų slėnyje“, įkurtame lėlininkės, rašytojos Editos Lei, juos atranda ir maži, ir dideli. Iš noro pakeisti gyvenimą gimęs projektas kūrėjai atnešė ne vieną džiaugsmo akimirką, jomis kaunietė dalijasi ir su kitais.

Susižavėję Estija daro klaidą: Lietuvoje galimybės net geresnės (86)

Konkurencija turizmo versle itin didelė, tačiau vietą čia atranda ir nedidelės kompanijos. Vis dėlto 15-a metų veikiančios kelionių agentūros vadovas sako, kad vis dažniau pagalvoja veiklą perkelti į Estiją, kur sąlygos smulkiam verslui, anot jo, kur kas palankesnės. Vis dėlto mokesčių ekspertas šį mitą išsklaido.