Orai: Vilniuje paspaus šaltukas

 (22)
Savaitei įpusėjus šalį sukaustys sugrįžęs šaltis. Tačiau ši jo viešnagė bus labai trumpa, nes ketvirtadienį plūstels pavasariška šiluma. Panašu, kad keičiantis orams sąmyšis kils ne tik už lango, bet ir mūsų spintose.
© DELFI / Kiril Čachovskij

Trečiadienis didžiojoje šalies dalyje bus sausas ir šaltas. Nakties ir ryto valandomis su nauja jėga grįš šaltis. Dieną pro debesis žvalgysis saulė, daug kur vyraus neigiama temperatūra, stiprės pietvakarių vėjas. Šalčiausia bus rytiniuose šalies rajonuose. Vilniuje, naktį ir ryte, temperatūra nukris iki –15–13 laipsnių. Tuo metu vyraus skaidrus dangus. Dieną termometrai fiksuos –8–6 laipsnius šalčio, daugės debesų. Kauno apylinkėse pirmoji paros pusė taip pat bus giedra, šaltis sieks –8–6 laipsnius. Įdienojus dangumi keliaus debesys, bus apie –5–3 laipsnius šalčio. Šiauliuose naktis bus žvaigždėta, o rytas apniukęs. Šaltis svyruos tarp –8–6 laipsnių. Dieną dangų gaubs debesys, bus apie –4–2 laipsnius šalčio. Pajūryje naktį temperatūra nukris iki –4–3 laipsnių. Ryte oras šils iki 0–1 laipsnio, galimi mišrūs krituliai. Dieną temperatūra pakils iki 4 laipsnių, protarpiais lis.

Ketvirtadienį orai mus dar kartą nustebins: temperatūra šoktels aukštyn, užgrius krituliai, pūs audringas vėjas. Vilniaus ir Kauno apylinkėse ir snigs, ir lis. nakties metu laikysis –2–0 laipsnių šaltukas. Dieną oras sušils iki 6–8 laipsnių. Šiauliuose, pirmoje paros pusėje, sniegas maišysis su lietumi, bus apie 0–2 laipsnius šilumos. Įdienojus temperatūra pakils iki 6–7 laipsnių, vyraus gausus debesuotumas. Pajūryje siautės vėjas ir lietus. Nakties ir ryto metu bus apie 6–7, dieną apie 9 laipsnius šilumos.

Penktadienį pūs gūsingas vakarų vėjas, numatomas debesuotumas ir kuklus lietus. Vilniuje ir Kaune temperatūra svyruos tarp 5–7 laipsnių, dangumi keliaus debesys, galimas trumpas lietus. Šiauliuose didžioji paros dalis bus apniukusi, purkš lietus. Termometrai fiksuos 4–6 laipsnius šilumos. Pajūryje debesys bus retesni, oras šils iki 6–7 laipsnių.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis , šeštadienį sulauksime dar vienos gausių kritulių bangos, bus šilta. Sekmadienį orai atvėsti neskubės, kritulių bus mažiau.

gismeteo.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją