Kalėdinis karavanas ruošiasi kelionei per Lietuvą

 (3)
Kalėdų karavanas – vienas seniausių labdaros projektų Lietuvoje – rengiasi 17-ajam startui po šalies miestus ir miestelius. Šiemet jis leisis į kelionę gruodžio 7 d. ir tradiciškai bus išlydėtas iš Vilniaus Rotušės aikštės.
Kalėdų karavanas
© Organizatorių archyvas

„Siekiame, kad visuomenė, o ypač jauniausios kartos, atrastų sportavimo džiaugsmą, suprastų, kad tai ne tik smagu, bet ir reikšminga jų sveikatai. Sportavimo ir sveikos gyvensenos įpročiai, įdiegti jauname amžiuje, išlieka visam gyvenimui, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad vaikai mokyklose turėtų visas reikiamas priemones pabandyti ir užsiimti kuo įvairesnėmis sporto šakomis,“ – sakė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir bendrovės „Coca-Cola HBC Lietuva“ rengiamo Kalėdų karavano misija – padėti šalies mokykloms atnaujinti sporto inventorių, suteikti geresnes sąlygas sportuoti ne tik moksleiviams, bet ir bendruomenėms.

Prie vieno seniausių labdaros projektų Lietuvoje Kalėdų karavano tikslo gali prisidėti kiekvienas. LTOK būstinėje Vilniuje prieš didžiąsias metų šventes buvo pastatyta Kalėdų karavano dovanoms skirta dėžė, kurioje visi norintys iki gruodžio 6 d. gali palikti mokykloms dovanojamo sportinio inventoriaus. Tradiciškai prie Kalėdų karavano prisijungia LR institucijos, savivaldybės ir verslo bendrovės.

Šiemet olimpiečių lydimas Kalėdų karavanas, gruodžio 7–10 dienomis keliaudamas per Lietuvą paaukotas dovanas įteiks 21-ai Olimpinio tinklo mokyklai ir aplankys Raseinius, Klaipėdą, Kretingą, Marijampolę, padės įžiebti Kalėdų eglutes Prienų, Kelmės ir Alytaus miestų aikštėse, teigiama pranešime žiniasklaidai.

Jau daugelį metų Kalėdų karavanas nuosekliai padeda Lietuvos mokyklų moksleiviams kurti geresnes sąlygas sportuoti. Mokyklos dažnai yra visos miestelio bendruomenės susibūrimo vieta, todėl šis projektas prisideda ir prie bendruomenių stiprinimo. Juk judėjimas kartu – suartina bendruomenę, suteikia gerų emocijų ir stiprina sveikatą.

„Per 16 veiklos metų Kalėdų karavanas aplankė ir surengė šventes daugiau nei 90 Lietuvos miestų, paaukotomis lėšomis prisidėjo prie 8 mokyklų stadionų ir sporto salių renovacijos, o dovanos ir sporto inventorius atiteko daugiau nei 140 Lietuvos mokyklų“, – sako Gabrielė Šerėnienė, bendrovės „Coca-Cola HBC Lietuva“ viešųjų ryšių ir komunikacijos vadovė. – Šis projektas yra programos „Išjudink save“, kuria kartu su LTOK skatiname žmones kuo daugiau judėti, dalis.“

Kalėdų karavano maršrutas 2016 m.:

Gruodžio 7 d.

11.00 val. – LTOK būstinė
11.30 val. – LR Seimas
11.40 val. – LR Vyriausybė
11.50 val. – LR Prezidentūra
12.00 val. – Vilniaus Rotušė
17.00 val. – Prienai, Laisvės aikštė

Gruodžio 8 d.

13.00 val. – Raseiniai, Žemaičio aikštė
16.00 val. – Kelmė, Laisvės gynėjų aikštė

Gruodžio 9 d.

13.00 val. – Klaipėda, Teatro aikštė
16.00 val. – Kretinga, Rotušės aikštė

Gruodžio 10 d.

13.00 val. – Marijampolė, J. Basanavičiaus aikštė
16.00 val. – Alytus, Rotušės aikštė

Daugiau informacijos rasite čia.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją