Atėjo Alytaus eilė: internautai jau išrinko blogiausią šių metų Kalėdų eglę

 (244)
Vos pasirodžius Alytaus miesto Kalėdų eglutės nuotraukai, internautai iškart puolė iš jos tyčiotis ir paskelbė ją baisiausia šalies eglute.
Alytaus Kalėdų eglė
© FM99/Linos Geluncevičiūtės nuotr.

„Bėda. Norisi kad būtų kuo geriau, bet rezultatas apgailėtinas. GĖDA prieš visą Lietuvą. Prie ko tos sporto figūros jei eglutė visuomet asocijuojasi SU KALĖDOMIS?“, – po eglutės nuotrauka socialiniame tinkle „Facebook“ komentuoja Jonas.

„Jeigu bus baisiausios eglutės rinkimai, mes laimėjome! Bent ir mes turim kuo pasirodyti, Vilniaus eglė – išties gražiausia, Kauno eglė – originaliausia, Alytaus – baisiausia, tai irgi titulas“, – reziumuoja kitas alytiškis Martynas.

Alytaus Kalėdų eglė
Alytaus Kalėdų eglė
© FM99/Linos Geluncevičiūtės nuotr.

Alytaus savivaldybės Miesto ūkio skyriaus vedėja Palmira Raškauskienė DELFI sako, kad didelio pasirinkimo jie neturėjo, nes Alytų Kalėdoms papuošti norėjo vos vienas dalyvis.

„Pas mus buvo pirkimo konkursas, dalyvavo vienas dalyvis. Tai teko iš jo ir rinktis, tiesiog nebuvo jokio kito pasirinkimo. Konkursą laimėjo įmonės UAB „Adam decolight“ ir UAB „Ordo“ jungtinėje veikloje“, – sako P. Raškauskienė.

Eglutės, taip pat medžių ir trijų miesto fontanų puošimas Alytui atsiėjo 27 297 eur. P. Raškauskienė sakė neskubanti kritikuoti pagrindinės miesto eglės ir kol kas dar laukia galutinio rezultato: „Tikimės, kad dar bus geriau.“

Paklausta, kodėl eglutė šiemet apkabinėta skrituliais, kurie panašūs į olimpinius žiedus, P. Raškauskienė paaiškino, kad šiemet miestas puošėsi sportine tematika.

„Na, o jie taip suprato sportinę temą. Iš tikrųjų nebuvo užduota, nei kad būtų dirbtinė ar dar kokia Eglutė. Tiesiog buvo objektai, kuriuos reikėjo papuošti“, – sako P. Raškauskienė.

Vos ne kasmet Lietuvoje atsiranda miestas, kuris su savo Kalėdine egle sukelia žmonių juoką ir pasipiktinimą.

Panevėžio miesto Kalėdų eglutė
Panevėžio miesto Kalėdų eglutė
© DELFI

Praėjusiais metais tai buvo Šiauliai, o 2013 m. visur skambėjo Panevėžio eglė.

Šiauliuose įžiebta eglė
Šiauliuose įžiebta eglė
© R. Parafinavičiaus nuotr.

Pastebėjote pamirštą eglutę, jaudinatės, kad jūsų mieste ar miestelyje nejuntama kalėdinė nuotaika?Kviečiame dalytis nuotraukomis ir kartu atkreipti dėmesį, kad gyventojai ir miesto vadovai nepamirštų tinkamai pasiruošti svarbiausiai žiemos šventei!

Nuotraukas su aprašais galite siųsti el.p. pilieciai@delfi.lt su prierašu „Eglė“ arba spausdami pilką mygtuką čia.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją