Pribloškiantį biustą padės įgyti specialūs pratimai

 (19)
Kiekviena moteris svajoja turėti puikią krūtinę, sukeliančią vyrų susižavėjimą ir moterų pavydą. Žurnaluose ir interneto puslapiuose apstu dietų, skirtų puoselėti gražiai krūtinei. Žadama, kad per penkias-dešimt dietos dienų bus pasiekta norimos formos ir dydžio krūtinė. Tik ar tai realu?
Moteris
© Shutterstock nuotr.

Krūtinės anatomija

Pieno liauka skirta pirmiausia naujagimiui išmaitinti, o ne demonstruoti prabangioje iškirptėje ir vesti vyrus iš proto. Būtent todėl moters krūtinė yra būtent tokia, kokia yra. Laktacijos (pieno susidarymo) metu krūtinėje labiausiai išsivysčiusios liaukos, krūtinė tampa didesnė, apvalesnė ir labiau gundanti. Todėl, jei norite viliojamo biusto - maitinkite kūdikį krūtimi, ir darykite tai ilgai.

Ne laktacijos metu liaukų audinys nedidelis, visa likusi erdvė užpildyta riebalų audiniu - retai galima sutikti liesą moterį su didžiule krūtine (silikono implantai nesiskaito).

Krūtinės forma ir odos elastingumas, nuo kurių priklauso, ar nukars krūtinė, nulemti genetiškai, todėl negražios krūtinės be chirurgų įsikišimo pataisyti neįmanoma. Galima tik patreniruoti krūtinės raumenis - tuomet krūtinė taps didesnė ir forma pagerės, nors ir nelabai daug.

Taigi ar egzistuoja tokia dieta?

Dietų, kuriomis būtų galima pagerinti krūtinės formą, nėra. Galima tik sumažinti krūtinės apimtį apskritai lieknėjant ir deginant riebalus (toms, kurių krūtinė per didelė).

Visos dietos „krūtinei“, kurių galima rasti internete, labai griežtos, svoris jų laikantis nyksta labai greitai, ir jos veikiau sugadins nei pagerins jūsų formas.

Kai moteris lieknėja, ypač greitai ir laikantis griežtų dietų, jos svoris nyksta nuo viršaus į apačią: pirmiausia veidas ir kaklas, tada krūtinė, ir tik po to nereikalingi kilogramai palieka taliją ir užpakalį. Todėl greitai sulieknėjus krūtinės oda gali „nespėti“, ir krūtinė gali imti panėšėti į spanielio ausis. Juk, ko gera, ne tokio rezultato tikėjotės?

Beje, visos aprašytos dietos krūtinei pabrėžia, kad „siekiant poveikio, mūsų dietą reikia derinti su specialiais pratimais“ - tai yra, poveikis atsiranda ne dėl mitybos, o kaip tik dėl raumenų treniravimo, tačiau pavadinama visa tai dieta. Jei jums nieko neišeis - visada galima pasakyti, kad be aktyvių ir kasdienių pratimų poveikio nebus. Paprasčiau ir greičiau imti tiesiog racionaliai maitintis ir treniruoti krūtinės raumenis.

Kaip pagražinti krūtinę

Jei jūsų tikslas - natūraliai pagerinti krūtinės išvaizdą, nesinaudojant medicinos pasiekimais, veiksmai turi būti kompleksiniai:

Reguliarūs pratimai krūtinės raumenims (jie didina apimtį), krūtinės odos veikimas (iškirptės zonoje), jos tonizavimas kosmetika, dušu ir masažu.

Kam krūtinei reikia masažo? Masažuojamaisiais judesiais gerinama kraujotaka, gerėja tonusas, oda patempiama. Pirmuosius kartus geriau atlikti padedant profesionaliam masažo specialistui, jis parodys, kaip taisyklingai masažuoti netraumuojant liaukų audinių - jie itin gležni.

Be to, pamirškite masažą, jei sergate hipertonija ar darėtės liposakciją, jei krūtinėje yra patinimų, jei maitinate arba ką tik baigėte maitinti krūtimi kūdikį. Masažas efektyvesnis su specialiu aliejumi arba iškirptės zonai skirtu kremu.

Krūtinę palankiai veikia kontrastinis dušas - pradėkite nuo šilto pusę minutės, tada pereikite prie vėsaus (taip pat pusę minutės), užbaikite šiltu. Palaipsniui didinkite temperatūrų skirtumą ir kaitaliokite jas daugiau. Kartu su masažu, kontrastinis dušas gerina kraujotaką.

Prieš pradedant pratimus, verta patikrinti krūtinės raumenų būklę, siekiant sužinoti, kiek laiko prireiks geram rezultatui gauti. Taigi gulamės ir darome atsispaudimus. Sunku? Nei penkių neįveikėte? Tuomet gražios krūtinės formos siekti teks ilgomis ir atkakliomis treniruotėmis - tačiau viskas įmanoma, reikia tik pradėti...

Dešimt atlikote be vargo? Tada jūs jau pusiaukelėje link idealios krūtinės, ir jums bus nesunku pasiekti rezultato. Ir gan greitai - pradėkite pratimų kompleksą.

Pratimas I

Pradinė padėtis - sulenktos per alkūnes rankos, pirštai surakinti krūtinės lygyje. Dabar bandome „nugalėti“ vieną ranka kita, iš visų jėgų spausdami plaštakas. Įtempiame raumenis dešimčiai sekundžių, atpalaiduojame juos dusyk ilgiau ir vėl įtempiame. Kuo daugiau kartų - tuo geriau. Teisingai atlikus kursą jausite lengvą nuovargį krūtinės srityje.

Pratimas II

Jums prireiks apvalaus apie penkiolikos centimetrų skersmens kamuoliuko. Suspauskite kamuoliuką tarp delnų krūtinės lygyje. Iš visų jėgų spauskite kamuoliuką stengdamosi sujungti delnus, po dešimties sekundžių atpalaiduokite dusyk ilgiau ir vėl spauskite.

Pratimas III

Suspauskite kumštį ir pakiškite jį po smakro zona. Smakru spauskite kumštį, o ranka priešinkitės veido spaudimui. Tęskite dešimt-penkiolika sekundžių, kartokite su penkių sekundžių pertraukomis kelis kartus.

Pratimas IV

Atsisėskite už stalo ir nuleiskite rankas delnais žemyn, paraleliai vienas kitam dvidešimties centimetrų atstumu. Spauskite delnais stalą, tačiau stenkitės neatsiplėšti nuo kėdės, taip tęskite apie dešimt sekundžių, pailsėkite ir pakartokite dar dešimt-penkiolika kartų. Galima atlikti pratimą iš pradžių viena, paskui kita ranka.

Pratimas V

Atsistokite nelabai plačiame tarpduryje ir įsispirkite rankomis į šonus. Dabar pasistenkite „praskirti“ sienas spausdami rankomis. Pajuskite įtampą visuose raumenyse.

Pratimas VI

Atsistokite prie bet kokios lygios sienos, atsiremkite į ją abiem delnais krūtinės srityje. Dabar „pastumkite“ sieną į priekį, stengdamiesi maksimaliai išlaikyti nugarą tiesią. Jei sulenksite nugarą, efekto nebus. Galima pabandyti atsispausti nuo sienos - tai vienas variantų. Taip kartokite dvi minutes, tuomet pailsėkite ir vėl pakartokite du kartus.

Pratimas VII

Atsiklaupkite ant kelių šalia palangės ar kėdės. Atsiremkite ant kėdės ar lango krašto, sulenkę rankas per alkūnes „atsispauskite“ nuo lango ar kėdės. Palangės kraštą reikia būtinai liesti krūtine, o nugara turi būti idealiai tiesi.

Pratimas VIII

Rankas suneriame už galvos, dabar mėginame suglausti delnus. Darome taip apie trisdešimt kartų.

Atlikus pratimus pirmą kartą, galima pajusti, kur jūsų krūtinės raumenys - jei pratimai atlikti teisingai, juos ima mausti. Kad skausmo nebūtų, reikia vėl pradėti kartoti kompleksą, bent jau pusę jo. Jeigu atliksite šiuos pratimus nors dusyk per dieną, galite jau po mėnesio pamatyti pirmuosius rezultatus. Sėkmės!

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Grožio receptai

Dermatologė pataria: kaip naikinti pigmentines dėmes, inkštirus ir spuogus (69)

Kaip panaikinti ant veido esančia pigmentines dėmes?

Kas skatina ir kas mažina prakaitavimą? (20)

Per karščius daugumą žmonių kankina suintensyvėjęs prakaitavimas. Moksliškai tai vadinama hiperhidroze. Tai natūrali mūsų organizmo apsauga nuo perkaitimo, tačiau prakaitavimas kelia daug nepatogumų – kam malonu vaikščioti šlapiais drabužiais, skleidžiant nemalonų kvapą?

Dilgėlės ir kiti augalai - geriausi grožio draugai (7)

Jeigu pavasarį mes kruopščiai rūpinamės per žiemą pavargusia oda ir naudojame visas įmanomas maitinamąsias kaukes, tai atėjus vasarai derėtų pagalvoti apie odos drėkinimą ir apsaugą nuo saulės. Naudokimės išbandytais natūraliais kremais, kurie yra tokie pat efektyvūs ir labai paprasti naudoti.

Kiek laiko galite mėgautis saule – priklauso nuo jūsų odos tipo (2)

Po ilgų šaltųjų metų mėnesių norime tik vieno – mėgautis saule ir šiluma. Tik nereikia pamiršti, kad kiekvienam odos tipui galioja skirtingos saulės vonių taisyklės

Dešimt būdų, kaip sveikatai panaudoti obuolių actą (16)

Galbūt jums obuolių actas ir neatrodo kaip medžiaga, galinti pagerinti jūsų sveikatą, tačiau taip yra. Štai dešimt būdų, kaip jį panaudoti.