Idėjos, kaip dekoravimui panaudoti nėrinius

 (8)
Atnaujinti seną ir atsibodusį daiktą ar pagyvinti ką tik įsigytą naują galima pačiais įvairiausiais būdais, ir vienas iš jų - kūrybiškai panaudoti nėrinius. O tai gali būti ir nėrinių juostelės, parduodamos audinių salonuose, ir senų siuvinėtų užuolaidų atraižos, ir dekoratyviniai siuvinėjimai, kadaise puošę jūsų paplūdimio suknelę...
© DELFI

Svarbiausia, kad nėrinys būtų masyvesnis (nudažius labiau išryškės raštas), jį galėtumėte dailiai iškirpti, nebūtų sudūrimo vietų.

Nėrinio motyvą kerpame, vandeniui atspariais klijais priklijuojame prie baldo, nudažome (arba ne, bet tada kaupsis dulkės) pageidaujama spalva, ir štai:

... nėriniai galima suteikti gyvybės sovietmetį menančiai spintelei.

... nebloga mintis dekoruoti naujos, bet niekuo neišsiskiriančios ir dėl to šeimininkus erzinančios lovos kraštą.

... galima atnaujinti taburetes sodo namelyje.


DELFI nuotraukos

Nėrinius galima panaudoti ir atnaujinant senus šviestuvus - apvilkti naujais drabužiais jie gali būti puikus romantiško interjero akcentas ar mergaitės kambario puošmena, ypač jei kurta kartu su mama.

Idėjos, kaip dekoravimui panaudoti nėrinius
© Shutterstock nuotr.
www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Gražūs namai

Langų dekoravimo būdai (27)

Sakoma, kad akys - sielos veidrodis, na, o langai - mūsų namų akys. Nuo to, kokie jie - blankūs, nuobodūs, ar ryškūs ir spindintys - priklauso mūsų bendras įspūdis apie namus. Be savo funkcinės reikšmės, langai taip pat yra nepamainomas dekoratyvinis elementas - tiek pastato fasade, tiek interjere.

Vaikų kambario interjero idėjos (8)

Ir vaikų psichologai, ir interjero dizaineriai sutinka, kad kuriant vaiko kambario interjerą būtina pasitarti su juo pačiu, nes juk būtent vaikas čia praleis didžiąją savo laiko dalį.

Kaip dažnai namie atliekate remontą? (18)

Buto remontas - atsakingas reikalas, kuriam reikia tinkamai pasiruošti: nuspręsti, ką būtent keisite, kiek tai pareikalaus investicijų, kiek laiko viskas užtruks ir kur gyvensite, jei nusprendėte atlikti kapitalinį remontą.

Butas Vilniuje: romantiško interjero idėja (66)

„Visuomet svajojau apie tokį nediduką šviesų ir jaukų būstą netoli Vilniaus centro. O viziją, koks bus jo interjeras, kūriau dar nuo studijų laikų, - pasitikdama mus 43 kv. m. bute pasakojo Gintarė. - Čia visi daiktai, kuriuos kadaise esu atradusi ir įsigijusi įvairiose interjero aksesuarų parduotuvėse, pagaliau atrado savo vietą".

Kaip iš kilimo išvalyti dėmes (4)

Jei dėmė nusprendžia atsirasti, ji būtinai pasirenka pačią matomiausią ir minkščiausią vietą, išvalyti kuriai prireikia nemažai pastangų... Štai keli patarimai, kaip pašalinti įvairias dėmes iš kilimo ar kiliminės dangos.