"Eurovizijos" finalas: užkulisiuose ūžesys ir įtampaužkulisiai - įspūdingoje galerijoje

 (71)
Šeštadienio vakarą Malmės arenoje dvi renginių, repeticijų ir vakarėlių savaites vainikuos iškilmingas tarptautinio "Eurovizijos" dainų konkurso finalas. Jame antrasis pasirodys Lietuvos atstovas Andrius Pojavis ir atliks kūrinį "Something". Šeštadienį arenos užkulisiai kunkuliuoja nuo įtampos, paskutiniųjų pasiruošimo darbų. Čia nuo ryto į paskutinę repeticiją atvyko visų delegacijų atstovai ir dainininkai, po pietų vieni po kitų atlikėjai sėdo į grimerių kėdes.
Suomijos atstovė Krista Siegfrids
Suomijos atstovė Krista Siegfrids
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Lietuvos atstovas Andrius Pojavis naujienų portalui DELFI sakė jaučiąs jaudulį ir nerimą, tačiau tai, anot jo, normalu prieš tokį svarbų įvykį.

"Žinoma, jaudinuosi, o kaip gi... Gaila, kad visa ši kelionė baigsis. Tuoj į "Eurovizijos" sceną lipsime paskutinį kartą", - DELFI emocingai kalbėjo Andrius Pojavis, dieną sugrįžęs į viešbutį atsipūsti.

Atlikėjas į sceną lips transliacijos pradžioje, vėliau koncertą stebės "greenroom'e". Čia tribūnose sėdės ir jo žmona Isabellita su dviejų mėnesių dukrele Amelie. Isabellita su Amelie į Malmę atvyko pirmadienį, ketino išvykti po pirmojo pusfinalio, tačiau Andriui patekus į "Eurovizijos" finalą, juodvi su dukra liko Malmėje. Kaip DELFI sakė pats Andrius, jos tiesiog norėjo kartu išgyventi visas emocijas.

"Eurovizijos" finalo užkulisiai - DELFI nuotraukų galerijoje:

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (71)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Eurovizijos naujienos

V. Matačiūnaitė „Eurovizijoje“ paskutinė neliko aiški vieta (88)

2014 gegužės mėn. 15 d. 13:39
Lietuvos atstovės Vilijos Matačiūnaitės pasirodymas „Eurovizijos“ dainų konkurse Kopenhagoje nepaliko abejingų. Vieni gyrė dainininkę už puikų pasirodymą, kiti negailėjo piktų replikų ir komentarų. Susumavus visų atlikėjų balus paaiškėjo, kad Vilija „Eurovizijoje“ neliko paskutinė.

V. Matačiūnaitės pasirodymą „Eurovizijoje“ stebėjo kas antras TV žiūrovas (49)

2014 gegužės mėn. 14 d. 15:58
2014-ųjų „Eurovizijos“ dainų konkurso transliacija per LRT televiziją pritraukė daugiau nei 1 milijoną TV žiūrovų. Išskirtinio žiūrovų dėmesio sulaukė antrasis pusfinalis, kuriame pasirodė Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė.

„Eurovizijos“ nugalėtoja C. Wurst triumfuoja Rusijoje (45)

2014 gegužės mėn. 14 d. 12:32
„Eurovizijos“ dainų konkurso laimėtojas Conchita Wurst šiuo metu karaliauja Rusijos „iTunes“ populiariausių reitinge – štai jums ir dar viena pergalė prieš Rusijos politikos elito kurstomą homofobiją, skelbia pinknews.co.uk.

Iš Kopenhagos grįžusią V. Matačiūnaitę gerbėjai pasitiko su gėlėmis ir balionais (272)

2014 gegužės mėn. 12 d. 00:46
Vėlų sekmadienio vakarą iš Kopenhagos į Vilnių grįžo Lietuvai "Eurovizijoje" atstovavusi Vilija Matačiūnaitė su komanda. Nepaisant to, kad buvo vidurnaktis, oro uoste atlikėją pasitiko artimieji ir ištikimiausių gerbėjų būrelis su gėlėmis ir balionais.

Po Conchitos pergalės pasipylė ir necenzūriniai Lietuvos žvaigždžių komentarai (575)

2014 gegužės mėn. 11 d. 15:41
Egidijus Dragūnas
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Šių metų „Eurovizijos“ nugalėtojas - barzdotoji atlikėja iš Austrijos Conchita Wurst kaitina aistras ir Lietuvos muzikos pramogų padangėje. Socialiniai tinklai plyšta per siūles nuo diskusijų apie dainų konkurso laimėtojos barzdą, lytį, seksualinę orientaciją ir balsą.

Raulis pasipiktino Austrijos „eurovizijos“ atstovės Conchitos įvaizdžiu: jai reikia cirke dirbti (82)

2014 gegužės mėn. 6 d. 11:46
„Euroviziją“ laimi tas dainininkas, kuris sugeba nustebinti 300 milijonų žiūrovų, stebinčių šią tarptautinę dainų dainelę. Išsišokti ir išsiskirti nusprendė ir Austrijos atlikėjas ar atlikėja moteriška pavarde Conchita Wurst, vyrišku vardu Tomas.

Su skutimosi peiliuku „Eurovizijos“ eteryje pasirodęs ir Europai skustis pasiūlęs I. Krupavičius sulaukė kritikos (1125)

2014 gegužės mėn. 11 d. 12:39
Ignas Krupavičius
Stopkadras
Šeštadienį tiesioginės „Eurovizijos“ finalo transliacijos metu Lietuvos atstovas, žurnalistas ir TV vedėjas Ignas Krupavičius paskelbė balsus, kuriuos mūsų šalis skyrė dainų konkurso dalyviams. Norėdamas pašmaikštauti, jog lietuviai barzdotai Austrų atlikėjai Conchitai skyrė 10 balų, žurnalistas eteryje pasirodė su skutimosi peiliuku ir pareiškė, kad laikas skustis.

Kaip atrodė austrų artistas Tomas Neuwirthas prieš tapdamas Conchita Wurst (260)

2014 gegužės mėn. 12 d. 13:35
Šių metų „Eurovizijos“ nugalėtoja Conchita Wurst 2006 metais muzikinę karjerą pradėjo kaip Tomas Neuwirthas. Didelės sėkmės ir populiarumo sulaukęs televizijos šou dalyvis į didžiąją sceną grįžo 2011-aisiais jau kaip Conchita.

Barzdą nusiskutęs Š. Kirdeikis: „Euroviziją“ laimėjęs personažas neturėtų keisti nuomonės apie barzdas (41)

2014 gegužės mėn. 12 d. 14:39
Pirmadienį Lietuvos „Eurovizijos“ delegacija susitiko su žurnalistais. Spaudos konferencijoje Vilijos Matačiūnaitės šokėjas Šarūnas Kirdeikis pasirodė švariai nusiskutęs. Tačiau, anot jo, šis įvaizdžio pasikeitimas niekaip nesusijęs su barzdota konkurso nugalėtoja.

Estas „Eurovizijos“ finale sukėlė skandalą: užsiropštęs ant scenos bandė pasveikinti C. Wurst trikdė ir techniniai nesklandumai (472)

2014 gegužės mėn. 11 d. 11:17
Šeštadienį Kopenhagoje virė aistros - pergalę dainų konkurse šventė barzdotasis austras, prisistatantis Conchita Wurst. Pasveikinti „Eurovizijos“ nugalėtojo šou metu į sceną įsiveržė politinis Estijos aktyvistas Meelis Kaldalu, kuris parklupęs ant kelių bandė įteikti atlikėjui gėlių puokštę.

V. Matačiūnaitė antrajame pusfinalyje liko vienuolikta (135)

2014 gegužės mėn. 11 d. 08:29
Pasibaigus "Eurovizijos" finalui buvo paskelbti ir abiejų pusfinalių rezultatai. Paaiškėjo, kad Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė antrajame pusfinalyje užėmė 11-tą vietą, C. Wurst iš Austrijos - pirmąją.

„Euroviziją“ nugalėjęs transvestitas C. Wurst neatsisakytų tapti kita D. Bondo mergina (5451)

2014 gegužės mėn. 10 d. 21:43
Šį šeštadienį Kopenhagoje paaiškėjo „Eurovizijos“ nugalėtojas. Daugiausiai žiūrovų simpatijų pelnė Austrijai atstovaujanti barzdota atlikėja Conchita Wurst. Didžiulio dėmesio sulaukusią dainininkę palaikė ir jos gimtinėje - skelbdama balus Austrijos atstovė buvo pasipuošusi dirbtine barzda. Po tokio gesto Conchita netgi apsipylė džiaugsmo ašaromis.

A. Pogrebnojus apie „Eurovizijos“ dalyvių stilių: kilkė pomidorų padaže, taksistų mūza ir „Angry Birds“ (109)

2014 gegužės mėn. 10 d. 16:02
Aleksandras Pogrebnojus (P. Gasiūno nuotr.)
Dizaineris Aleksandras Pogrebnojus išanalizavo ir be gailesčio aprašė „Eurovizijos“ dalyvių stilių. Tiesa, negailestingos kritikos strėlės smigo ne į visų atlikėjų daržą.

S. Urbonavičius-Samas apie Lietuvos pasirodymą „Eurovizijoje“: spektaklis – sau, įvaizdis – sau, daina – sau (197)

2014 gegužės mėn. 9 d. 16:14
Vilija Matačiūnaitė antrame „Eurovizijos“ pusfinalyje padarė 200 procentų savo darbo ir sudainavo išskirtinę dainą, tačiau koją pakišo šaltas įvaizdis ir kūrybinės komandos sprendimai. Taip sako aukščiausią vietą „Eurovizijoje“ užėmusios grupės „LT United“ narys, muzikos prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

„Eurovizija“: penki numeriai, kurių patariama nepraleisti (110)

2014 gegužės mėn. 9 d. 17:44
Nors pernai daug kas prognozavo, kad Euroviziją laimės Danija, šiemet šio konkurso rezultatas atrodo sunkiau nuspėjamas.

Trapi riba – kada „eurovizinė“ daina tampa plagiatu (6)

2014 gegužės mėn. 9 d. 16:16
Izraelio atstovė Mei Finegold
Eurovision.tv
Kasmet pradėjus virti „Eurovizijos“ aistroms netyla diskusijos: vieni atlikėjai kaltinami pasisavinę būgnų skambesį, kitiems kažkur matyti atrodo šokių judesiai ir akrobatai scenoje. Tokių lyginimų netrūko ir šių metų „Eurovizijoje“. Pavyzdžiui, Izraelio atstovė Mei Finegold buvo lyginama su pačia JAV atlikėja Beyonce – triko apvilktos šokėjos, apnuogintos kojos ir vizitine kortele tapę amerikiečių žvaigždės šokių judesiai ne vienam konkurso žiūrovui jau pasirodė kažkur regėti. Kaip neperžengti ribų, aiškina Vilija Viešūnaitė, advokatų kontoros "Triniti: partnerė.

Ar „Eurovizija“ – niekalų darytoja? (108)

2014 gegužės mėn. 9 d. 13:09
Eurovizija
Eurovision.tv
Kai, pasibaigus antrajam pusfinaliui, vienas iš nugalėtojų buvo paskelbtas Šveicarijos atstovas Sebalteras su daina „Žvaigždžių medžiotojas“, pagalvojau, čia bus kažkas negero. Taip ir atsitiko. Lietuvos pasiuntinė Vilija Matačiūnaitė į 2014–ųjų „Eurovizijos“ dainų konkurso finalą nepateko.

Lietuvos „eurovizininkai“ po pasitraukimo iš konkurso šėlo naktiniame klube (67)

2014 gegužės mėn. 9 d. 02:16
Po antrojo pusfinalio „eurovizininkai“ namo nesiskirstė. Iš B&W arenos, kurioje vyksta pagrindinės konkurso transliacijos, linksmybės persikėlė į populiarų Kopenhagos naktinį klubą „Vega“, kuriame laikinai įsikūręs „Euroklubas“. V. Matačiūnaitė po nesėkmės pusfinalyje neliūdėjo ir kartu su visa delegacija linksminosi šiame naktiniame klube.

Pasirodymą „Eurovizijoje“ baigusi V. Matačiūnaitė: kritikuokit, negi man gaila? (2727)

2014 gegužės mėn. 9 d. 01:49
Net ir po ne itin sėkmingai pasibaigusio pusfinalio, Vilija Matačiūnaitė ašarų neliejo ir džiaugėsi jai suteikta galimybe pasirodyti tokio masto renginyje. „Nuotaikos geros. Visiškai gerai jaučiuosi“, – po pasibaigusio šou naujienų portalui DELFI kalbėjo Lietuvos atstovė.

M. Tyla po „Eurovizijos“ pusfinalio: Vilija žinojo, kad žengia viena koja į pelkę (197)

2014 gegužės mėn. 9 d. 00:25
Ketvirtadienio vakarą Kopenhagoje baigėsi Lietuvos atstovės Vilijos Matačiūnaitės "eurovizinė" kelionė. Prodiuseris M. Tyla sako, kad tai nėra pasaulio pabaiga ir dėkoja Vilijai už nuoseklų darbą ir susikaupimą. A. Giržadas sako, kad tai yra konkursas, kuriame renkami geriausi iš geriausiųjų.

Lietuvos atstovė V. Matačiūnaitė į „Eurovizijos“ finalą nepateko Vilijos komentaras (2651)

2014 gegužės mėn. 8 d. 21:53
Ketvirtadienio vakarą B&W arenoje, Kopenhagoje, įvyko antrasis tarptautinio „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalis. Jame septintuoju numeriu pasirodė ir Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė su daina „Attention“. Šį vakarą įspūdingus pasirodymus TV žiūrovams visoje Europoje dovanojo 15 atlikėjų, iš kurių dešimt pateko į konkurso finalą gegužės 10-ąją dieną. Lietuvos atstovė į finalą nepateko.

V. Matačiūnaitės palaikyti atvykęs mylimasis: čia pats geriausias pasirodymas (20)

2014 gegužės mėn. 8 d. 20:34
Šį vakarą antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio metu B&W arenoje pasirodysiančią Lietuvos atstovę Viliją Matačiūnaitę palaikys ir patys artimiausi žmonės. Prieš kelias dienas į Danijos sostinę iš Londono atvyko jos jaunesnioji sesuo Asta Matačiūnaitė, o ankstyvą ketvirtadienio rytą Vilija oro uoste pasitiko savo širdies draugą ir „eurovizinės“ dainos „Attention“ bendraautorių Viktorą Vaupšą.

V. Matačiūnaitė prieš lemiamą pasirodymą: reikia susikurti atminty tokį jausmą, kad mes esame genijai dalyvių džiaugsmas ir nerimas - video siužete (62)

2014 gegužės mėn. 8 d. 17:25
Ketvirtadienio vakarą B&W arenoje vyks antrasis tarptautinio „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalis. Jame septintoji pasirodys Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė. Ji atliks kūrinį „Attention“. Ketvirtadienį arenos užkulisiai kunkuliuoja nuo įtampos, paskutiniųjų pasiruošimo darbų. Čia priešpiet pradėjo rinktis 15 delegacijų atstovai ir dainininkai, po pietų vieni po kitų atlikėjai sėdo į grimerių kėdes.

Palaikyti V. Matačiūnaitės į Kopenhagą atvyko mylimasis (89)

2014 gegužės mėn. 8 d. 08:54
Antrojo "Eurovizijos" pusfinalio rytą į Kopenhagą iš Vilniaus atvyko mūsų šalies atstovės Vilijos Matačiūnaitės mylimasis, dainos "Attention" bendraautorius Viktoras Vaupšas. Ankstyvą ketvirtadienio rytą Kopenhagos oro uoste jį pasitiko pati dainininkė.

Kopenhagoje sutuokė gėjų ir lesbiečių poras (38)

2014 gegužės mėn. 7 d. 21:07
Trečiadienį priešpiet Kopenhagos Operos teatre vyko didelė šventė. Demonstruodama savo toleranciją visų seksualinių orientacijų žmonėms Danija dar prieš kelis mėnesius pakvietė susituokti gėjų, lesbiečių ir heteroseksualias poras, atvykusias į „Eurovizijos“ dainų konkursą.

Po lietaus „Eurovizijos“ gerbėjai ir atlikėjai į areną brenda per purvą ir balas (18)

2014 gegužės mėn. 7 d. 20:44
Kaip buvo skelbta anksčiau, populiariausias ir didžiausias dainų konkursas „Eurovizija“ šiais metais vyksta naujam gyvenimui prikeltoje buvusioje laivų statykloje, pramoniniame Kopenhagos rajone.

V. Matačiūnaitė prisistatė užsienio valstybių komisijoms: sugrįžo prie pirminės kostiumo idėjos užkulisiai-nuotraukų galerijoje (297)

2014 gegužės mėn. 7 d. 16:52
Jau rytoj, gegužės 8-ąją į didžiąją „Eurovizijos“ sceną septintuoju numeriu lips Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė. Visą trečiadienį ji praleido pagrindinėje arenoje. 15 valandą vietos laiku ji pasirodė apypilnėje B&W arenoje. Vakare laukė dar vienas pasirodymas - šou be pilnos gerbėjų arenos stebėjo bei vertino profesionalų komisijos kitose Europos šalyse.

Po Latvijos ir Estijos nesėkmės pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje M. Tyla pripažįsta: neramu (196)

2014 gegužės mėn. 7 d. 15:59
Pirmadienį į Kopenhagą atvykęs prodiuseris Martynas Tyla, trečiadienį apsilankė pagrindinėje „Eurovizijos“ arenoje. Šiandien čia verda darbas – derinamos paskutinės šalių pasirodymų detalės, o vakare palydoviniu ryšių transliuojamą šou jau vertins profesionalų komisijos. M. Tyla su naujienų portalu DELFI pasidalino savo įspūdžiais ir pastebėjimais apie Vilijos Matačiūnaitės pasirodymą ir mūsų atstovės šansus konkurse.

Hito „Mane barė“ atlikėja Eglė Gadeikytė užaugo ir dalyvauja „Eurovizijoje“ interviu (17)

2014 gegužės mėn. 7 d. 16:27
Eglė Gadeikytė
DELFI montažas
Turbūt daugelis atsimena prieš beveik 17 metų sukurtos kultinės „Telebimbam“ dainos „Mane barė“ atlikėją Eglutę. Dabar ji – suaugusi 22-ejų mergina, kartu su Vilija Matačiūnaitė išvykusi ginti Lietuvos garbės į tarptautinį „Eurovizijos“ dainų konkursą Kopenhagoje. Tiesa, šiemet ji – pritariančioji vokalistė. Naujienų portalui DELFI mergina papasakojo, kaip gyvena šiandien ir kokią reikšmė gyvenime jai turėjo buvimas kolektyvo „Telebimbam“ dalimi.

Europa nusprendė, kurie 10 atlikėjų verti pasirodyti „Eurovizijos“ finale pirmojo pusfinalio rezultatai (978)

2014 gegužės mėn. 6 d. 21:55
Eurovizijos finalininkai
AP/Scanpix
Antradienio vakarą Kopenhagoje iškilmingai prasidėjo pirmojo tarptautinio „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalio transliacija iš B&W arenos. Ant scenos savo šalies garbę gynė 16 atlikėjų ir grupių iš visos Europos. Tik dešimt laimingųjų pateko į „Eurovizijos“ konkurso finalą. Dėl pergalės šeštadienį kovos Juodkalnija, Vengrija, Rusija, Armėnija, Azerbaidžanas, San Marinas, Ukraina, Švedija, Nyderlandai, Islandija.

„Eurovizijos“ gerbėjai jau išrinko pirmojo pusfinalio geriausius Top 10 (53)

2014 gegužės mėn. 6 d. 17:32
Armėnijos atstovas "Aram MP3", Švedijos atstovė Sanna Nielsen ir  Azerbaidžano atstovė Dilara Kazimova
DELFI montažas
Nuo kovo 20-osios dienos populiariame „Eurovizijos“ gerbėjų tinklaraštyje wiwibloggs.com vyko balsavimas, kuriame konkurso žiūrovai rinko verčiausius patekti į finalą atlikėjus.

Palaikyti V. Matačiūnaitės į Kopenhagą atvyko sesuo Asta (35)

2014 gegužės mėn. 6 d. 11:42
Palaikyti V. Matačiūnaitės į Kopenhagą atvyko ir dainininkės jaunesnioji sesuo Asta. Londone gyvenanti mergina stebės Vilijos pasirodymą antrajame pusfinalyje gegužės 8-ąją dieną. Antradienį Vilijai nėra suplanuota jokių repeticijų ir susitikimų, todėl seserys ketina pasižvalgyti po Kopenhagą ir dieną leisti drauge.

Repo partiją atlikusi Vilijos pritariančioji vokalistė A. Matekūnaitė nepaliko abejingų (7)

2014 gegužės mėn. 6 d. 05:08
Pirmadienį Lietuvos delegacija su Vilija Matačiūnaite priešakyje ne tik lankėsi ambasadoje, kur atidavė balsus savo favoritams prezidento rinkimuose, bet ir dalyvavo surengė du pasirodymus.

Prieš „Eurovizijos“ pusfinalį V. Matačiūnaitė pirmą kartą dalyvavo prezidento rinkimuose (40)

2014 gegužės mėn. 5 d. 19:47
Pirmadienio popietę Vilija Matačiūnaitė su kitais delegacijos nariais vyko į Lietuvos ambasadą Kopenhagoje. Kadangi į Lietuvą delegacija parvyks tik vėlų sekmadienio vakarą, čia iš anksto visi išreiškė savo nuomonę prezidento rinkimuose. Tautiečius pasitiko LR ambasadorius Vytautas Pinkus.

„Eurovizijos“ vedėjai pristatė ironišką dainą apie 12 taškų beprotybę pamatykite vaizdo klipą! (5)

2014 gegužės mėn. 5 d. 14:14
Nikolajus Koppelas, Lise Ronne ir Pilou Asbaek'as
Eurovision.tv
Žavingoji „Eurovizijos“ konkurso vedėjų trijulė Nikolajus Koppelas, Lise Ronne ir Pilou Asbaek'as pristatė pačių įdainuotą ironišką dainą pavadinimu „12 Point Song“ (12 taškų daina).

Organizatoriai: „Eurovizija“ nebūtų įvykusi, jei viskas būtų daroma pagal taisykles (22)

2014 gegužės mėn. 5 d. 13:30
„Eurovizijos“ konkursui Danijoje planuota išleisti 20 mln. litų, tačiau dabar kalbama, kad suma bus beveik dviguba. Taip kalba LRT radijo bendradarbė Danijoje Aistė Pileckytė-Hoffbeck. Anot jos, vis dar atsiranda nenumatytų išlaidų.

Ant raudonojo „Eurovizijos“ kilimo – kičo ir stiliaus kova (56)

2014 gegužės mėn. 4 d. 17:08
Sekmadienio vakarą, 18-tą valandą vietos laiku, į Kopenhagos rotušės aikštę pradėjo rinktis „Eurovizijos“ žvagždės. Prasidėjo oficiali dainų konkurso atidarymo ceremonija. Daugybė atlikėjų žengė aikštėje nutiestu raudonuoju kilimu, pozavo šimtams fotografų iš visos Europos. Iškilmėse, žinoma, dalyvavo ir Lietuvos atstovai Vilija Matačiūnaitė ir Šarūnas Kirdeikis, Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Audrius Giržadas.

Pamatykite: „Eurovizijos“ sostinė Kopenhaga iš paukščio skrydžio įspūdinga nuotraukų galerija (22)

2014 gegužės mėn. 4 d. 16:34
Kol Kopenhaga ruošiasi svarbiausiam Europoje „Eurovizijos“ dainų konkursui, DELFI suteikia jums išskirtinę galimybę pamatyti ramybe spinduliuojančią Danijos sostinę ir svarbiausią šalies miestą iš paukščio skrydžio, o tiksliau - iš barokinės Mūsų Gelbėtojo bažnyčios bokšto.

V. Matačiūnaitė po antrosios repeticijos: dabar jau nurimau (69)

2014 gegužės mėn. 3 d. 16:53
Po antrosios repeticijos pagrindinėje „Eurovizijos“ arenoje Vilija Matačiūnaitė vėl keliavo į peržiūros kambarį pamatyti ir įvertinti pasirodymo iš šalies. Dar kartą buvo derinama, į kurias kameras žiūrėti, kiek šypsotis ir kiti techniniai pasirodymo aspektai.

Ant scenos Š. Kirdeikis išbandė V. Matačiūnaitės nagų aštrumą (36)

2014 gegužės mėn. 3 d. 16:12
Antroji repeticija Šarūnui Kirdeikiui pasibaigė nedidele trauma. Energingo pasirodymo metu Vilija Matačiūnaitė jam apdraskė kaktą. „Konkurencija“, – juokavo šokėjas.

„Eurovizijos“ scenoje V. Matačiūnaitė pristatė patobulintus kostiumus: niekas nežino, kaip čia bus (222)

2014 gegužės mėn. 3 d. 15:15
Šeštadienį antrąjį kartą į didžiąją „Eurovizijos“ sceną B&W arenoje lipo Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė. Atlikėjai tai dar viena svarbi repeticija, nes jos metu ji pasirodė su daug susidomėjimo Lietuvoje sulaukusiais sceniniais rūbais. Tiesa, šiandien buvo išbandytas jau patobulintas variantas.

Lietuviai tiki V. Matačiūnaitės galimybėmis „Eurovizijoje“ (332)

2014 gegužės mėn. 3 d. 10:03
Visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovė „Spinter tyrimai“ 2014 metų balandžio 23 – 29 dienomis naujienų portalo DELFI užsakymu atliko visuomenės nuomonės apklausą. Apklausos duomenys parodė, kad nors ir santūriai, tačiau Lietuvos atstovės Vilijos Matačiūnaitės galimybėmis „Eurovizijoje“ šalies gyventojai tiki.

Niekada nesišypsanti Danijos karalienės sargyba pasidavė vokalistės E. Gadeikytės kerams (26)

2014 gegužės mėn. 2 d. 16:07
Kol Vilija Matačiūnaitė penktadienį ilsėjosi prieš rytoj laukiančią antrąją repeticiją arenoje, likę delegacijos nariai išsiruošė į ekskursiją autobusu po Kopenhagą. Vokalistės Algė Matekūnaitė, Lina Žilinskaitė, Eglė Gadeikytė bei šokėjas Šarūnas Kirdeikis per tris valandas trukusią ekskursiją turėjo galimybę išvysti visame pasaulyje garsų Kopenhagos simbolį – undinėlę bei stebėti, kaip keičiasi sargyba prie Danijos karalienės Margretės II rezidencijos.

„Eurovizijos“ klube apsilankiusi V. Matačiūnaitė mėgavosi gerbėjų ir užsienio žiniasklaidos dėmesiu (30)

2014 balandžio mėn. 29 d. 07:30
Pirmadienio vakarą Lietuvos delegacija apsilankė žymiajame „Eurovizijos“ klube. Čia savo pasirodymus surengė Azerbaidžano, Baltarusijos, Vengrijos, Rusijos ir Ukrainos atstovai. Renginyje apsilankiusi Vilija Matačiūnaitė mėgavosi ne tik entuziastingų „Eurovizijos“ gerbėjų, bet ir užsienio valstybių žiniasklaidos atstovų dėmesiu.

V. Matačiūnaitė atsisakė Baltarusijos atstovo Teo dovanos (106)

2014 gegužės mėn. 1 d. 22:42
Apsilankiusi latvių organizuotame vakarėlyje Kopenhagos muziejuje, vėliau V. Matačiūnaitė patraukė pasivaikščioti po Kopenhagos centrą su dar penkių valstybių atstovais. Saulėtą ketvirtadienio popietę drauge leido rumunai, šveicarai, graikai, baltarusiai ir Airijos merginos.

Š. Kirdeikis sulaukė Conchitos iš Austrijos komplimentų (84)

2014 gegužės mėn. 1 d. 13:48
Kiekvienas apsilankymas B&W arenoje kupinas netikėtų pažinčių ir nuotykių. Pirmadienį vos atvykę į areną Lietuvos atstovai turėjo galimybę susipažinti su rusų estrados legenda Filipu Kirkorovu, o trečiadienį Šarūnas Kirdeikis sulaukė Austrijos atstovo Thomo Neuwirtho, geriau žinomo kaip Conchita Wurst, komplimentų.

Saulėtą popietę Kopenhagoje V. Matačiūnaitė leido Latvijos atstovo draugijoje (19)

2014 gegužės mėn. 1 d. 17:04
Ketvirtadienį Vilija Matačiūnaitė neturėjo repeticijų arenoje, todėl laiką galėjo skirti pažintims su kitų šalių atstovais ir pasižvalgymui po Danijos sostinę. Kartu su Estijos, Albanijos atstovėmis Vilija apsilankė Latvijos delegacijos organizuotoje smagioje popietėje. Kopenhagos muziejuje įsikūrusioje jaukioje arbatinėje netrūko juoko ir muzikinių imrpovizacijų.

Tiesioginės transliacijos metu V. Matačiūnaitė sulaukė intriguojančio klausimo (36)

2014 balandžio mėn. 30 d. 16:36
Trečiadienį arenoje laiką leidusi Vilija Matačiūnaitė po pirmosios repeticijos dalyvavo specialioje „Eurovizijos“ laidoje. Ją internetu stebėti galėjo konkurso gerbėjai visame pasaulyje. Vilija atsakinėjo į laidos vedėjos klausimus, taip pat sulaukė ir salėje sėdėjusių žurnalistų klausimų. Tačiau įdomiausią klausimą jai pateikė Šarūnas Kirdeikis.

Pirmoji V. Matačiūnaitės repeticija: pademonstruoti 5 tūkst. eurų vertės efektai (326)

2014 balandžio mėn. 30 d. 13:47
Trečiadienį įvyko pirmoji Vilijos Matačiūnaitės repeticija didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje. Viešbutį Lietuvos delegacijos autobusas paliko aštuntą valandą vietos laiku. Atvykusi į areną atlikėja įsikūrė jai skirtame persirengimo kambaryje, atsakė į žurnalistų klausimus, bet daugiausiai dėmesio buvo skirta repeticijoms.

Pirmą kartą pristatyti V. Matačiūnaitės sceniniai „Eurovizijos“ drabužiai (106)

2014 balandžio mėn. 30 d. 11:50
Trečiadienį pirmą kartą į didžiąją sceną B&W arenoje lips ir Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė. Atlikėjai tai pirmoji repeticija, kurios metu ji pati galės įvertinti, ką dar galima tobulinti, o kas atlikta puikiai. Taip pat buvo pristatyti ir sceniniai atlikėjų rūbai. Kaip ir buvo kalbėta anksčiau, „juodosios gulbės“ įvaizdžio atsisakyta nebuvo.