"Eurovizijos" finalas: užkulisiuose ūžesys ir įtampaužkulisiai - įspūdingoje galerijoje

 (71)
Suomijos atstovė Krista Siegfrids
Suomijos atstovė Krista Siegfrids
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Šeštadienio vakarą Malmės arenoje dvi renginių, repeticijų ir vakarėlių savaites vainikuos iškilmingas tarptautinio "Eurovizijos" dainų konkurso finalas. Jame antrasis pasirodys Lietuvos atstovas Andrius Pojavis ir atliks kūrinį "Something". Šeštadienį arenos užkulisiai kunkuliuoja nuo įtampos, paskutiniųjų pasiruošimo darbų. Čia nuo ryto į paskutinę repeticiją atvyko visų delegacijų atstovai ir dainininkai, po pietų vieni po kitų atlikėjai sėdo į grimerių kėdes.

Lietuvos atstovas Andrius Pojavis naujienų portalui DELFI sakė jaučiąs jaudulį ir nerimą, tačiau tai, anot jo, normalu prieš tokį svarbų įvykį.

"Žinoma, jaudinuosi, o kaip gi... Gaila, kad visa ši kelionė baigsis. Tuoj į "Eurovizijos" sceną lipsime paskutinį kartą", - DELFI emocingai kalbėjo Andrius Pojavis, dieną sugrįžęs į viešbutį atsipūsti.

Atlikėjas į sceną lips transliacijos pradžioje, vėliau koncertą stebės "greenroom'e". Čia tribūnose sėdės ir jo žmona Isabellita su dviejų mėnesių dukrele Amelie. Isabellita su Amelie į Malmę atvyko pirmadienį, ketino išvykti po pirmojo pusfinalio, tačiau Andriui patekus į "Eurovizijos" finalą, juodvi su dukra liko Malmėje. Kaip DELFI sakė pats Andrius, jos tiesiog norėjo kartu išgyventi visas emocijas.

"Eurovizijos" finalo užkulisiai - DELFI nuotraukų galerijoje:

www.DELFI.lt
 
71
PARAŠYKITE SAVO KOMENTARĄ
Yra 71 komentaras
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Naujienos

L. Lučiūnas: Azerbaidžano sėkmė – politinė, geras skonis – už Vengriją (38)

2013 gegužės mėn. 19 d. 11:37
Danijos pirma vieta „Eurovizijos“ finale nieko nenustebino, tačiau Azerbaidžano antra vieta – stebina ir verčia manyti, kad tai lėmė politiniai sumetimai. Taip naujienų portalui LRT.lt pasibaigus balsavimui „Eurovizijos“ finale tvirtino muzikos vadybininkas Lauras Lučiūnas.

Pergalė „Eurovizijoje“ „sukėlė ekstazę“ danams (7)

2013 gegužės mėn. 19 d. 10:39
„Europa garbina Emmelie“, - paskelbė Danijos laikraščiai, kai 20-metė Emmelie de Forest anksti sekmadienį trečiajame pagal dydį Švedijos mieste Malmėje buvo paskelbta „Eurovizijos“ dainų konkurso nugalėtoja.

„Eurovizijos“ nugalėtoja danė E. De Forest: dabar jaučiuosi laimingiausia mergina pasaulyje pamatyk užkulisius (3252)

2013 gegužės mėn. 18 d. 21:47
58-osios “Eurovizijos” nugalėtoja danė Emilie de Forest pasibaigus finalui dalyvavo spaudos konferencijoje. Atlikėja vos tramdė emocijas. „Tai, kas įvyko - nuostabu. Tai suteikia energijos, kad žmonės tiki manimi“, - kalbėjo E. de Forest.

"Eurovizijos" finalas: užkulisiuose ūžesys ir įtampa užkulisiai - įspūdingoje galerijoje (71)

2013 gegužės mėn. 18 d. 18:09
Šeštadienio vakarą Malmės arenoje dvi renginių, repeticijų ir vakarėlių savaites vainikuos iškilmingas tarptautinio "Eurovizijos" dainų konkurso finalas. Jame antrasis pasirodys Lietuvos atstovas Andrius Pojavis ir atliks kūrinį "Something". Šeštadienį arenos užkulisiai kunkuliuoja nuo įtampos, paskutiniųjų pasiruošimo darbų. Čia nuo ryto į paskutinę repeticiją atvyko visų delegacijų atstovai ir dainininkai, po pietų vieni po kitų atlikėjai sėdo į grimerių kėdes.

Moldovos atstovės Alionos Moon įvaizdžių virsmas: iš pilkos pelytės - į vakaro karalienę dalyvauk apklausoje (7)

2013 gegužės mėn. 18 d. 17:24
Iš pirmojo "Eurovizijos" pusfinalio į finalą bilietą iškovojusi Moldovos atstovė Aliona Moon Malmėje, kaip ir Lietuvos atstovas Andrius Pojavis, gyveno dvi savaites. Atlikėja dalyvavo ir vakarėliuose, ir repeticijose, o radusi laisvo laiko lankėsi įvairiose parduotuvėse. Malmėje apsistojusiai Aliona - viena iš nedaugelio šių atlikėjų, viešumoje pademonstravusi daugybę skirtingų įvaizdžių.

Besibaigiant "eurovizinei" kelionei - staigmena Lietuvos delegacijos vadovui A. Giržadui (27)

2013 gegužės mėn. 17 d. 23:14
Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Audrius Giržadas penktadienį mini savo 49-ąjį gimtadienį. A. Giržadui ši diena buvo įtempta, mat Lietuvos atstovas "Eurovizijoje" Andrius Pojavis penktadienį nuo pietų iki vėlaus vakaro repetavo Malmės arenoje savo pasirodymą finalui, vyksiančiam jau šį šeštadienį.

„Eurovizijos“ prodiuseris – visišką fiasko konkurse patyręs švedų atlikėjas (5)

2013 gegužės mėn. 17 d. 09:23
„Eurovizijos 2013“ prodiuseris Christeris Bjorkmanas – prieš dvidešimtmetį Švedijai atstovavęs atlikėjas, 1992 metų finale užėmęs priešpaskutinę vietą ir pademonstravęs vieną prasčiausių šalies rezultatų renginio istorijoje.

M. Tyla: mūsų tikslas – per 4–8 metus laimėti „Euroviziją“ (8)

2013 gegužės mėn. 16 d. 23:43
Asociacija „Metų muzikos apdovanojimai“ (M.A.M.A) yra pasiruošusi padėti visiems būsimiems Lietuvai atstovausiantiems „Eurovizijos“ dalyviams, o tikslas – per 4–8 metus laimėti „Eurovizijos“ konkursą. Taip teigia šios asociacijos pirmininkas, muzikos prodiuseris Martynas Tyla.

Patekusi į „Eurovizijos“ finalą suomė Krista panoro ištekėti už azerbaidžaniečio F. Mammadovo (33)

2013 gegužės mėn. 17 d. 00:18
Pasibaigus antrajam tarptautinio „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinaliui, dešimt laimingųjų iš pradžių skubėjo ant scenos įsiamžinti, o neilgai trukus sugužėjo į spaudos konferencijų salę. Patekusieji į finalą pasakojo apie patirtas emocijas ir išgyvenimus.

Antrasis „Eurovizijos“ pusfinalis: paaiškėjo, kurios šalys pateko į finalą ir kovos su A. Pojaviu pamatyk užkulisius galerijoje (813)

2013 gegužės mėn. 16 d. 21:48
Ketvirtadienio vakarą iškilmingai ir ypač originaliai startavo antrojo tarptautinio "Eurovizijos" dainų konkurso pusfinalio transliacija iš Malmės arenos. Daugybė šokėjų atliko įspūdingą pasirodymą ant milžiniškoje scenoje suformuotos rampos. Pati rampa keitė savo formą, priversdama šokėjus nuo jos tiesiog nučiuožti. Neilgai trukus pilka scena specialiomis prorekcijomis nuspalvinta ryškiomis spalvomis.

B. Tyler apie azerbaidžaniečio balsą: jis skamba kaip "Eurovizijos" nugalėtojo (18)

2013 gegužės mėn. 16 d. 14:19
Antrajame tarptautinio "Eurovizijos" dainų konkurso pusfinalyje pasirodys ir Azerbaidžano atstovas Faridas Mammadovas. Atlikėjas ir profesionalus imtynininkas, Malmėje vakarėlius iškeitęs į treniruotes, jau turėjo galimybių susitikti ir pabendrauti su Didžiosios Britanijos atstove, legendine dainininke Bonnie Tyler.

L. Lučiūnas: A. Pojavis – geresnis vyras už daugelį italų ir lietuvių (8)

2013 gegužės mėn. 16 d. 07:40
„Andrius turi tam tikrą dovaną – jis yra simpatiškas, jo gyvenimo būdas neįprastas, be to, jis vedęs italę! O paprastai juk kaip tik lietuvaitės išteka už italų! Taigi jis yra geresnis vyras už daugelį italų ir daugelį lietuvių“, - naujienų portalui LRT.lt sako žinomas muzikos vadybininkas Lauras Lučiūnas.

Vokietijos atstovei "Eurovizijoje" fonograma iškrėtė nemalonų pokštą koncerto akimirkos - galerijoje (13)

2013 gegužės mėn. 15 d. 23:59
Trečiadienio vakarą Malmės centre įkurtame "Eurovizijos" kaimelyje koncertą surengė didysis "Eurovizijos" finalo penketas - Italijos, Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Ispanijos ir Prancūzijos atstovai. Vokietijos atsovei Cascadai koncerto metu fonograma iškrėtė piktą pokštą.

A. Pojavis - „Something“ (pasirodymas „Eurovizijos“ pusfinalyje)

2013 gegužės mėn. 15 d. 01:40
Antradienio vakarą iškilmingai pradėta pirmojo tarptautinio "Eurovizijos" dainų konkurso pusfinalio transliacija iš Malmės arenos. Ant scenos savo šalies garbę čia gynė 16 atlikėjų ir grupių. Dešimt laimingųjų iš jų pateko į finalą. Tarp finalistų šiais metais - ir Lietuva. Finale taip pat išvysime Moldovą, Estiją, Baltarusiją, Airiją, Daniją, Rusiją, Belgiją, Ukrainą ir Nyderlandus.

Į „Eurovizijos“ finalą patekęs A. Pojavis juo netikėjusiems lietuviams: aš vis tiek visus jus labai myliu (2110)

2013 gegužės mėn. 14 d. 21:52
Antradienio vakarą iškilmingai pradėta pirmojo tarptautinio "Eurovizijos" dainų konkurso pusfinalio transliacija iš Malmės arenos. Ant scenos savo šalies garbę čia gynė 16 atlikėjų ir grupių. Dešimt laimingųjų iš jų pateko į finalą. Tarp finalistų šiais metais - ir Lietuva. Finale taip pat išvysime Moldovą, Estiją, Baltarusiją, Airiją, Daniją, Rusiją, Belgiją, Ukrainą ir Nyderlandus.

Psichologas apie „Euroviziją": žmonės nelabai mėgsta, kai laimi saviškis (18)

2013 gegužės mėn. 14 d. 16:09
Tyrimas parodė, kad lietuviai netiki Lietuvos atstovo sėkme „Eurovizijos“ konkurse. Ką parodo toks iš pirmo žvilgsnio nesutapimas, kai lietuviai „Euroviziją“ mėgsta, jos laukia, ja gyvena, tačiau netiki savo atstovo sėkme?

Apklausa atskleidė, jog Lietuva netiki A. Pojavio sėkme „Eurovizijoje" pareikšk savo nuomonę! (262)

2013 gegužės mėn. 14 d. 11:06
Viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovė „Spinter tyrimai" šių metų gegužės 8 -12 dienomis naujienų portalo DELFI užsakymu atliko viešosios nuomonės apklausą. Jos metu paaiškėjo, jog Andriaus Pojavio sėkme "Eurovizijoje" tiki vos 0,2 proc. apklaustųjų. Dauguma jų įsitikinę, jog atlikėjas net nepateks į finalą.

Fotokonkursas. Esi Malmėje? Įamžink "Eurovizijos" akimirkas! (2)

2013 gegužės mėn. 14 d. 08:52
DELFI kviečia skaitytojus tapti "Eurovizijos" fotografais ir fiksuoti tai, kas vyksta Malmėje. Nufotografuokite nuotaiką, gerbėjus, areną - viską, kas susiję su konkursu, o mes ir Švedijos ambasada Lietuvoje padovanosime originalių prizų: net šešis skirtingus suvenyrų rinkinius.

Su sutuoktiniu į Malmę atvykusi B. Tyler: jau susiradau čia berniuką žaisliuką B.Tyler azerbaidžanietį apdovanojo bučiniu (15)

2013 gegužės mėn. 13 d. 13:21
Azerbaidžanui "Eurovizijoje" šiemet atstovauja profesionalus imtynininkas Faridas Mammadovas, Didžiajai Britanijai - legendinė Bonnie Tyler. Abu atlikėjai pirmadienį apie vidurdienį susitiko vienoje aikštėje Malmės centre ir maloniai besišnekučiuodami pozavo fotografams. "Susiradau čia berniuką žaisliuką", - pozuodama fotografams juokavo B. Tyler.

„Eurovizijos" atidarymo iškilmėse Europos žvaigždės demonstravo kičą ir stiliaus pojūtį įspūdinga 200 nuotraukų galerija! (66)

2013 gegužės mėn. 12 d. 19:32
Sekmadienio vakarą Malmės operoje - iškilmės. Čia vyko šių metų tarptautinio "Eurovizijos" dainų konkurso atidarymo ceremonija. Daugybė Europos žvaigždžių žygiavo 70-ies metrų ilgio raudonuoju kilimu, pozavo šimtams fotografų iš visos Europos.  Iškilmėse dalyvavo ir Lietuvos atstovas Andrius Pojavis, Lietuvos delegacijos "Eurovizijoje" vadovas Audrius Giržadas. "Tai, ką čia teko patirti, sunku nupasakoti žodžiais", - DELFI pražygiavęs kilimu kalbėjo A. Pojavis.

Savo favoritus "Eurovizijoje" atskleidusi Bonnie Tyler: labai prašau, balsuokite už mane sužinok, kaip garsenybė švęs gimtadienį (40)

2013 gegužės mėn. 12 d. 17:24
Sekmadienio vakarą tarptautinio "Eurovizijos" dainų konkurso atidarymo iškilmės, kurių metu daugybė Europos žvaigždžių žygiuos raudonuoju kilimu. Tarp jų bus ir Didžiajai Britanijai atstovaujanti legendinė dainininkė Bonnie Tyler. Ji sekmadienį dalyvavo pirmojoje repeticijoje, o prieš iškilmes surengė ir spaudos konferenciją.

Prieš žengdama ant raudono kilimo Moldovos atstovė Aliona apsilankė pigių drabužių parduotuvėje paslapčiomis daryti kadrai (36)

2013 gegužės mėn. 13 d. 03:16
Pirmajame tarptautinio "Eurovizijos" dainų konkurso pusfinalyje pasirodys ir Moldovos atstovė Aliona Moon. Atlikėja - tarsi chameleonas. "Eurovizinėse" knygose puikuojasi kompiuteriu padailintos jos nuotraukos, kur merginos lūpos ir kūnas padabinti aukso dulkėmis, o štai šeštadienio vakarą atlikėja dalyvavo Baltarusijos atstovės Alyonos Lanskayos vakarėlyje, kuriame susirinkę svečiai Alioną Moon, pasirodžiusią scenoje, vos pažino, mat ji nosį pabalnojo akiniais.

"Euroviziniame" vakarėlyje blykstelėjo europiečių primiršta Marie Serneholt (11)

2013 gegužės mėn. 12 d. 02:43
Šeštadienio vakarą Baltarusijos atstovė tarptautiniame "Eurovizijos" dainų konkurse Alyona Lanskaya Malmės "Euroklube" surengė įspūdingą vakarėlį, kuriame "eurovizinius" kūrinius atliko šių metų Europos dainų konkurso dalyviai. A. Lanskaya pasirodys pirmajame pusfinalyje antradienį - iškart po Lietuvos atstovo Andriaus Pojavio.

A. Pojavis sulaukė diplomatų palaikymo linksmybės iš Hogano - galerijoje (25)

2013 gegužės mėn. 11 d. 16:01
Lietuvos atstovas "Eurovizijoje" Andrius Pojavis, jau visą savaitę viešintis Švedijoje bei besiruošiantis konkursui, šeštadienį atvyko į Hogano miestelį, kur ketina susituji su Skonės regiono lietuvių bendruomenės nariais. Pietų Švedijoje gyvenantiems tautiečiams atlikėjas surengė savo koncertą. Lietuvos delegacijos čia laukė ir soti lietuviška vakarienė.

Nuogą kūną pademonstravęs airis R. Dolanas pažadėjo ir dar kartą išsirengti nuotrauka - straipsnyje (9)

2013 gegužės mėn. 11 d. 13:25
Airijos atstovas "Eurovizijoje" Ryanas Dolanas prieš keletą savaičių socialiniame tinkle "Twitter" publikavo nuotrauką, kurioje dainininkas prieš veidrodį įamžino save be marškinėlių. "Prieš pradedant treniruotis. Tikiuosi, pavyks suformuoti pilvo presą "Eurovizijai", - nuotraukos prieraše skelbė jis.

Pasivaikščiojimai po naktinę Malmę nuramina A. Pojavį prieš miegą įvertink Malmės žavesį naktį (15)

2013 gegužės mėn. 11 d. 01:59
Pirmoji savaitė besiruošiant tarptautiniam "Eurovizijos" dainų konkursui baigiasi. Trečiame pagal dydį Švedijos mieste Malmėje juntamas vis didesnis šurmulys. Penktadienį prie Malmės arenos duris atvėrė spaudos centras, "Eurovizijos" kaimelis vienoje centrinių miesto aikščių jau beveik baigtas montuoti ir pasiruošęs priimti linksmybių ištroškusius didžiausio Europos dainų konkurso gerbėjus.

A. Lukašenka laukia tik gerų Baltarusijos atstovės Alyonos rezultatų „Eurovizijoje“ Alyonai - klausimai apie žmogaus teises (51)

2013 gegužės mėn. 10 d. 20:24
Spaudos konferencijoje penktadienio vakarą Malmėje dalyvavo ir Baltarusijos atstovė didžiausiame Europos dainų konkurse Alyona Lanskaya. Ji taip pat, kaip ir A. Pojavis, sulaukė įvairių klausimų. Alyona Europos žiniasklaidai atskleidė, ką apie jos pasirodymą mano Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka. Dainininkės taip pat teirautasi ir apie žmogaus teises, tačiau atsakydama į šį klausimą ji prakalbo apie savo dainą.

Imtynininkas F. Mammadovas "eurovizinius" vakarėlius aukoja dėl sporto nuotraukos - straipsnyje (10)

2013 gegužės mėn. 10 d. 12:26
Į šių metų tarptautinio "Eurovizijos" dainų konkurso sostinę Malmę yra atvykęs ir 21-erių Azerbaidžano atstovas Faridas Mammadovas. Dainininkas yra profesionalus imtynininkas, todėl kasdienės treniruotės - neatsiejama jo gyvenimo dalis. Net Malmėje, kai "eurovizininkai" ūžia vakarėliuose, Faridas lieka ištikimas sportui.

Vakarėlį surengęs islandas E. Ingi užkūrė Lietuvos "eurovizininkus" vakarėlio galerija - straipsnyje (3)

2013 gegužės mėn. 10 d. 02:27
Ketvirtadienio vakarą Islandijos atstovas "Eurovizijoje" Eythoras Ingi surengė linksmą pristatymo vakarėlį Lunde, į kurį buvo pakviesti ir Lietuvos "eurovizininkai". Nors lietuviai jau turėjo įvairių pramogų nuo praėjusio sekmadienio, kuomet atvyko į Malmę, pasilinksminti drauge su islandu, paklausyti jo atliekamų kūrinių neatsisakė.

Įdomūs faktai apie „Eurovizijos“ konkursą (5)

2013 gegužės mėn. 9 d. 15:19
Per beveik šešis dešimtmečius trunkančią „Eurovizijos“ istoriją šis dainų konkursas ir jo dalyviai pasiekė daugybę rekordų. Pačius įspūdingiausius ir labiausiai įsimintinus faktus apie šį konkursą apžvelgia Eurovision.tv.

Bulgarijos atstovai „Eurovizijos“ scenoje baidys piktąsias dvasias repeticijos akimirkos (2)

2013 gegužės mėn. 9 d. 13:57
Elitsa Todorova ir Stoyanas Yankulovas
Eurovision.tv
Bulgarijai ši metų Eurovizijos dainų konkurse vėl atstovaus Elitsa Todorova ir Stoyanas Yankulovas, atlikdami kūrinį, kuriame treadiciniai elementai derinami su moderniais garsais. Šiandien charizmatiškasis duetas Malmės arenoje surengė savo pasirodymo pusfinalyje repeticiją. Per ją buvo galima išvysti daug būgnų ir tradicinę kaukę, rašo eurovision.tv.

Kol Malmė ruošiasi „Eurovizijai“, A. Pojavis pramogauja ant viešbučio stogo pasiruošimo karštinė ir linksmybės ant stogo - galerijoje (75)

2013 gegužės mėn. 6 d. 20:40
Malonia gaiva ir pirmaisiais saulės spinduliais vietos gyventojus ir atvykėlius džiuginantis Malmės oras palengva šyla. Šių metų tarptautinio "Eurovizijos" dainų konkurso sostinė bunda. Ir nors Malmės arenoje - pats darbų įkarštis, skubama kuo greičiau juos užbaigti, mat antradienį jau prasideda dalyvių repeticijos.

Suomijos dainai „Eurovizijoje“ gresia diskvalifikacija? (11)

2013 gegužės mėn. 6 d. 14:14
Suomijos atstovė Krista Siegfrids
Eurovision.tv
Eurovizijos dainų konkurso taisyklės griežtos: dalyviams draudžiama skleisti kokią nors politinę žinią. Tačiau šių metų konkurse laurus gali nuskinti daina, kurioje prašoma legalizuoti gėjų santuokas ir kurios atlikėja iš Suomijos scenoje aistringai bučiuojasi su viena šokėja, rašo „The Independent“.

A. Pojavis apžiūrėjo prašmatnius Zlatano Ibrahimovičiaus rūmus išvydęs karališkus rūmus A.Pojavis prarado amą (45)

2013 gegužės mėn. 6 d. 12:15
Po sekmadienio vakaro linksmybių Malmėje Lietuvos atstovas "Eurovizijoje" Andrius Pojavis dar turi laisvo laiko iki antradienį prasidėsiančių repeticijų. Pirmadienio rytą papusryčiavęs viešbutyje Andrius leidosi į nuotykių kupiną ekskursiją. Dainininkas turėjo išskirtinę galimybę apžiūrėti garsiausio visų laikų švedų futbolininko Zlatano Ibrahimovičiaus namus Malmėje.

Eurovizija 2013: paaiškėjo, kelintas pirmame pusfinalyje pasirodys A.Pojavis A.Giržado komentaras (45)

2013 kovo mėn. 28 d. 15:10
Tai, kad Lietuvai šiais metais Malmėje atstovausiantis Andrius Pojavis pasirodys pirmame "Eurovizijos" pusfinale, jau burtai lėmė anksčiau. Tačiau tik ketvirtadienį paaiškėjo, jog dainininkas į sceną lips dešimtas. Pieš jį savo dainą atliks Juodkalnijos atstovai, o po A.Pojavio dainuos baltarusai.

Tarp 10-ties juokingiausių visų laikų pretendentų į „Euroviziją“ papuolė ir lietuvės (52)

2013 balandžio mėn. 30 d. 17:48
"Kas jos tokios?"
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Sparčiai artėja šių metų „Eurovizijos“ dainų konkursas, visos 39-ios jame dalyvaujančios šalys jau išrinko savo atstovus ir ruošiasi reikšmingam renginiui, kuris vyks gegužės 14-18 dienomis.

Didžiosios „Eurovizijos“ belaukiant: prognozės, konkurso favoritai ir Lietuvos atstovo šansai pasidalink nuomone! (45)

2013 balandžio mėn. 16 d. 14:16
Jau mažiau nei mėnuo liko iki didžiosios „Eurovizijos“. Gegužės mėn. 14 – 18 dienomis iš visos Europos suvažiavę atlikėjai Malmės mieste (Švedijoje) demonstruos savo vokalinius sugebėjimus ir visais įmanomais būdais bandys į save atkreipti dėmesį. Juk kiekvieno tikslas čia – pergalė! Šia proga nusprendžiau pasidalinti savo mintimis, kokie mano lūkesčiai belaukiant minėto renginio

Nuomonė apie „Euroviziją“: Lietuva nepateks į finalą (26)

2013 balandžio mėn. 19 d. 11:29
Jau keletą metų iš eilės stebiu „Euroviziją“ - kartais pažiūriu ne iki galo, tačiau visada prieš tai perklausau dainas. Nelabai suprantu mūsų šių metų pasirinkimo. Gal daina „Something“ nėra mano skonio, tačiau Lietuvoje yra dayg gerų, puikių, daug pasiekusių atlikėjų...Nereikia bijoti dainuoti savo kalba, gal taip padarytumėme didesnį įspūdį?

Eurovizija 2013: išgirsk, kaip A.Pojavio daina „Something“ skambės Malmėje! (147)

2013 kovo mėn. 21 d. 13:45
Lietuvos atstovas konkurse „Eurovizija 2013“ Andrius Pojavis dėlioja galutinius savo pasirodymo akcentus ir kraunasi lagaminus kelionei į Švediją, kur gegužės 14-18 dienomis vyks gražiausių Europos dainų konkursas. Dainininkas tikina, kad apie savo pasirodymą prieš daugiamilijoninę publiką svarsto kiekvieną dieną, todėl nevengia savo kūrinio patobulinti naujais skambesiais.

A.Pojavis - po išbandymo prieš "Euroviziją": nesitikėjau, kad mane taip palaikys (83)

2013 balandžio mėn. 13 d. 21:32
Andrius Pojavis
Eurovision.tv
Šeštadienio vakarą šių metų Lietuvos atstovui tarptautiniame "Eurovizijos" dainų konkurse Andriui Pojaviui teko rimtas išbandymas Amsterdame. Čia, kaip ir kiekvienais metais, vyko "Eurovision in concert" - renginys, kuriame prieš "Euroviziją" pasirodo daugybė Europos dainų konkurso dalyvių. Dainininkas šeštadienį bendravo su žurnalistais iš visos Europos. Jis taip pat pasirodė scenoje. Burtai lėmė, kad mūsų šalies atstovui teko garbė pradėti "Eurovision in concert".

Kodėl „eurovizinės“ A.Pojavio dainos „Something“ negroja komercinės radijo stotys? programų direktorių komentarai (124)

2013 balandžio mėn. 3 d. 15:17
Andrius Pojavis
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Šiais metais tarptautiniame dainų konkurse Švedijoje Lietuvai atstovaujančio Andriaus Pojavio „eurovizinis“ kūrinys "Something" transliuojamas tik nacionalinio radijo bei regioninių radijo stočių bangomis. Didžiųjų komercinių radijo stočių eteryje "Eurovizijos" nugalėtojo daina iki šiol nenuskambėjo nei karto. Kodėl?

A. Pojavis, atskridęs į Kopenhagą, patyrė nemalonumų oro uoste (156)

2013 gegužės mėn. 5 d. 17:15
Sekmadienio popietę Lietuvai "Eurovizijos" dainų konkurse atstovaujantis Andrius Pojavis išvyko į Švediją. Dainininkas, atskridęs į Kopenhagą, oro uoste pasigedo savo "iPhone" mobiliojo telefono.

Sekmadienio popietę A. Pojavis išskrido į „Eurovizijos“ dainų konkursą (28)

2013 gegužės mėn. 5 d. 15:02
Sekmadienio popietę Lietuvai "Eurovizijos" dainų konkurse atstovaujantis Andrius Pojavis išvyko į Švediją. Kartu su A. Pojaviu į konkursą išskrido ir visa Lietuvos delegacija, kuriai vadovauja Audrius Giržadas.

A. Pojaviui - linksmybių kupinas pirmasis vakaras Malmėje dainininkas Malmės centre išbandė svetimą dviratį (71)

2013 gegužės mėn. 5 d. 18:39
Sekmadienio vakarą Lietuvos atstovas tarptautiniame "Eurovizijos" dainų konkurse Andrius Pojavis pagaliau pasiekė pirmąjį kelionės tikslą. Dainininkas, atskridęs į Kopenhagą, autobusu atvyko į Malmę.

Paskelbtos naujausios nuotraukos, kaip atrodys „Eurovizijos“ scena Malmėje (1)

2013 gegužės mėn. 3 d. 11:09
Eurovizija 2013 scena Malmės arenoje
Eurovision.tv
Jau visai netrukus Švedijoje prasidės didžiausias Europoje populiariosios muzikos renginys - dainų konkursas „Eurovizija 2013“. Šiemet jis vyks gegužės 14-18 dienomis Malmėje, čia arenos scenoje susirungs dalyviai iš 39 šalių. Organizatoriai paskelbė nuotraukas, kaip atrodys ta vieta, kurioje virs kova dėl nugalėtojo titulo.

Danijos atstovė „Eurovizijoje“ pasipuoš ekologiška suknele (6)

2013 gegužės mėn. 3 d. 11:43
Danijos atstovė Emmelie de Forest
Eurovision.tv
Dainininkė iš Danijos Emmelie de Forest ir jos komanda jau puikiai pasirengę pirmajai repeticijai, kuri jau kitą savaitę vyks Švedijos Malmės mieste, kur šiais metais rengiamas „Eurovizijos“ dainų konkursas. Mergina konkurse atliks dainą „Only Teardrops“. Atlikėjai suknelę sukūrė dizainerė Anja Elefteria skelbia, eurovision.tv.