Eurovizija 2013

"Eurovizijos" finalas: užkulisiuose ūžesys ir įtampa užkulisiai - įspūdingoje galerijoje (71)

2013 gegužės mėn. 18 d. 18:09
Šeštadienio vakarą Malmės arenoje dvi renginių, repeticijų ir vakarėlių savaites vainikuos iškilmingas tarptautinio "Eurovizijos" dainų konkurso finalas. Jame antrasis pasirodys Lietuvos atstovas Andrius Pojavis ir atliks kūrinį "Something". Šeštadienį arenos užkulisiai kunkuliuoja nuo įtampos, paskutiniųjų pasiruošimo darbų. Čia nuo ryto į paskutinę repeticiją atvyko visų delegacijų atstovai ir dainininkai, po pietų vieni po kitų atlikėjai sėdo į grimerių kėdes.

Moldovos atstovės Alionos Moon įvaizdžių virsmas: iš pilkos pelytės - į vakaro karalienę dalyvauk apklausoje (7)

2013 gegužės mėn. 18 d. 17:24
Iš pirmojo "Eurovizijos" pusfinalio į finalą bilietą iškovojusi Moldovos atstovė Aliona Moon Malmėje, kaip ir Lietuvos atstovas Andrius Pojavis, gyveno dvi savaites. Atlikėja dalyvavo ir vakarėliuose, ir repeticijose, o radusi laisvo laiko lankėsi įvairiose parduotuvėse. Malmėje apsistojusiai Aliona - viena iš nedaugelio šių atlikėjų, viešumoje pademonstravusi daugybę skirtingų įvaizdžių.

Besibaigiant "eurovizinei" kelionei - staigmena Lietuvos delegacijos vadovui A. Giržadui (27)

2013 gegužės mėn. 17 d. 23:14
Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Audrius Giržadas penktadienį mini savo 49-ąjį gimtadienį. A. Giržadui ši diena buvo įtempta, mat Lietuvos atstovas "Eurovizijoje" Andrius Pojavis penktadienį nuo pietų iki vėlaus vakaro repetavo Malmės arenoje savo pasirodymą finalui, vyksiančiam jau šį šeštadienį.

M. Tyla: mūsų tikslas – per 4–8 metus laimėti „Euroviziją“ (8)

2013 gegužės mėn. 16 d. 23:43
Asociacija „Metų muzikos apdovanojimai“ (M.A.M.A) yra pasiruošusi padėti visiems būsimiems Lietuvai atstovausiantiems „Eurovizijos“ dalyviams, o tikslas – per 4–8 metus laimėti „Eurovizijos“ konkursą. Taip teigia šios asociacijos pirmininkas, muzikos prodiuseris Martynas Tyla.

„Eurovizijos“ prodiuseris – visišką fiasko konkurse patyręs švedų atlikėjas (5)

2013 gegužės mėn. 17 d. 09:23
„Eurovizijos 2013“ prodiuseris Christeris Bjorkmanas – prieš dvidešimtmetį Švedijai atstovavęs atlikėjas, 1992 metų finale užėmęs priešpaskutinę vietą ir pademonstravęs vieną prasčiausių šalies rezultatų renginio istorijoje.

Antrasis „Eurovizijos“ pusfinalis: paaiškėjo, kurios šalys pateko į finalą ir kovos su A. Pojaviu pamatyk užkulisius galerijoje (813)

2013 gegužės mėn. 16 d. 21:48
Ketvirtadienio vakarą iškilmingai ir ypač originaliai startavo antrojo tarptautinio "Eurovizijos" dainų konkurso pusfinalio transliacija iš Malmės arenos. Daugybė šokėjų atliko įspūdingą pasirodymą ant milžiniškoje scenoje suformuotos rampos. Pati rampa keitė savo formą, priversdama šokėjus nuo jos tiesiog nučiuožti. Neilgai trukus pilka scena specialiomis prorekcijomis nuspalvinta ryškiomis spalvomis.

B. Tyler apie azerbaidžaniečio balsą: jis skamba kaip "Eurovizijos" nugalėtojo (18)

2013 gegužės mėn. 16 d. 14:19
Antrajame tarptautinio "Eurovizijos" dainų konkurso pusfinalyje pasirodys ir Azerbaidžano atstovas Faridas Mammadovas. Atlikėjas ir profesionalus imtynininkas, Malmėje vakarėlius iškeitęs į treniruotes, jau turėjo galimybių susitikti ir pabendrauti su Didžiosios Britanijos atstove, legendine dainininke Bonnie Tyler.

Vokietijos atstovei "Eurovizijoje" fonograma iškrėtė nemalonų pokštą koncerto akimirkos - galerijoje (13)

2013 gegužės mėn. 15 d. 23:59
Trečiadienio vakarą Malmės centre įkurtame "Eurovizijos" kaimelyje koncertą surengė didysis "Eurovizijos" finalo penketas - Italijos, Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Ispanijos ir Prancūzijos atstovai. Vokietijos atsovei Cascadai koncerto metu fonograma iškrėtė piktą pokštą.

Į „Eurovizijos“ finalą patekęs A. Pojavis juo netikėjusiems lietuviams: aš vis tiek visus jus labai myliu (2110)

2013 gegužės mėn. 14 d. 21:52
Antradienio vakarą iškilmingai pradėta pirmojo tarptautinio "Eurovizijos" dainų konkurso pusfinalio transliacija iš Malmės arenos. Ant scenos savo šalies garbę čia gynė 16 atlikėjų ir grupių. Dešimt laimingųjų iš jų pateko į finalą. Tarp finalistų šiais metais - ir Lietuva. Finale taip pat išvysime Moldovą, Estiją, Baltarusiją, Airiją, Daniją, Rusiją, Belgiją, Ukrainą ir Nyderlandus.

Apklausa atskleidė, jog Lietuva netiki A. Pojavio sėkme „Eurovizijoje" pareikšk savo nuomonę! (262)

2013 gegužės mėn. 14 d. 11:06
Viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovė „Spinter tyrimai" šių metų gegužės 8 -12 dienomis naujienų portalo DELFI užsakymu atliko viešosios nuomonės apklausą. Jos metu paaiškėjo, jog Andriaus Pojavio sėkme "Eurovizijoje" tiki vos 0,2 proc. apklaustųjų. Dauguma jų įsitikinę, jog atlikėjas net nepateks į finalą.

Fotokonkursas. Esi Malmėje? Įamžink "Eurovizijos" akimirkas! (2)

2013 gegužės mėn. 14 d. 08:52
DELFI kviečia skaitytojus tapti "Eurovizijos" fotografais ir fiksuoti tai, kas vyksta Malmėje. Nufotografuokite nuotaiką, gerbėjus, areną - viską, kas susiję su konkursu, o mes ir Švedijos ambasada Lietuvoje padovanosime originalių prizų: net šešis skirtingus suvenyrų rinkinius.

Su sutuoktiniu į Malmę atvykusi B. Tyler: jau susiradau čia berniuką žaisliuką B.Tyler azerbaidžanietį apdovanojo bučiniu (15)

2013 gegužės mėn. 13 d. 13:21
Azerbaidžanui "Eurovizijoje" šiemet atstovauja profesionalus imtynininkas Faridas Mammadovas, Didžiajai Britanijai - legendinė Bonnie Tyler. Abu atlikėjai pirmadienį apie vidurdienį susitiko vienoje aikštėje Malmės centre ir maloniai besišnekučiuodami pozavo fotografams. "Susiradau čia berniuką žaisliuką", - pozuodama fotografams juokavo B. Tyler.

Prieš žengdama ant raudono kilimo Moldovos atstovė Aliona apsilankė pigių drabužių parduotuvėje paslapčiomis daryti kadrai (36)

2013 gegužės mėn. 13 d. 03:16
Pirmajame tarptautinio "Eurovizijos" dainų konkurso pusfinalyje pasirodys ir Moldovos atstovė Aliona Moon. Atlikėja - tarsi chameleonas. "Eurovizinėse" knygose puikuojasi kompiuteriu padailintos jos nuotraukos, kur merginos lūpos ir kūnas padabinti aukso dulkėmis, o štai šeštadienio vakarą atlikėja dalyvavo Baltarusijos atstovės Alyonos Lanskayos vakarėlyje, kuriame susirinkę svečiai Alioną Moon, pasirodžiusią scenoje, vos pažino, mat ji nosį pabalnojo akiniais.

„Eurovizijos" atidarymo iškilmėse Europos žvaigždės demonstravo kičą ir stiliaus pojūtį įspūdinga 200 nuotraukų galerija! (66)

2013 gegužės mėn. 12 d. 19:32
Sekmadienio vakarą Malmės operoje - iškilmės. Čia vyko šių metų tarptautinio "Eurovizijos" dainų konkurso atidarymo ceremonija. Daugybė Europos žvaigždžių žygiavo 70-ies metrų ilgio raudonuoju kilimu, pozavo šimtams fotografų iš visos Europos.  Iškilmėse dalyvavo ir Lietuvos atstovas Andrius Pojavis, Lietuvos delegacijos "Eurovizijoje" vadovas Audrius Giržadas. "Tai, ką čia teko patirti, sunku nupasakoti žodžiais", - DELFI pražygiavęs kilimu kalbėjo A. Pojavis.

"Euroviziniame" vakarėlyje blykstelėjo europiečių primiršta Marie Serneholt (11)

2013 gegužės mėn. 12 d. 02:43
Šeštadienio vakarą Baltarusijos atstovė tarptautiniame "Eurovizijos" dainų konkurse Alyona Lanskaya Malmės "Euroklube" surengė įspūdingą vakarėlį, kuriame "eurovizinius" kūrinius atliko šių metų Europos dainų konkurso dalyviai. A. Lanskaya pasirodys pirmajame pusfinalyje antradienį - iškart po Lietuvos atstovo Andriaus Pojavio.

Pasivaikščiojimai po naktinę Malmę nuramina A. Pojavį prieš miegą įvertink Malmės žavesį naktį (15)

2013 gegužės mėn. 11 d. 01:59
Pirmoji savaitė besiruošiant tarptautiniam "Eurovizijos" dainų konkursui baigiasi. Trečiame pagal dydį Švedijos mieste Malmėje juntamas vis didesnis šurmulys. Penktadienį prie Malmės arenos duris atvėrė spaudos centras, "Eurovizijos" kaimelis vienoje centrinių miesto aikščių jau beveik baigtas montuoti ir pasiruošęs priimti linksmybių ištroškusius didžiausio Europos dainų konkurso gerbėjus.

Imtynininkas F. Mammadovas "eurovizinius" vakarėlius aukoja dėl sporto nuotraukos - straipsnyje (10)

2013 gegužės mėn. 10 d. 12:26
Į šių metų tarptautinio "Eurovizijos" dainų konkurso sostinę Malmę yra atvykęs ir 21-erių Azerbaidžano atstovas Faridas Mammadovas. Dainininkas yra profesionalus imtynininkas, todėl kasdienės treniruotės - neatsiejama jo gyvenimo dalis. Net Malmėje, kai "eurovizininkai" ūžia vakarėliuose, Faridas lieka ištikimas sportui.

Vakarėlį surengęs islandas E. Ingi užkūrė Lietuvos "eurovizininkus" vakarėlio galerija - straipsnyje (3)

2013 gegužės mėn. 10 d. 02:27
Ketvirtadienio vakarą Islandijos atstovas "Eurovizijoje" Eythoras Ingi surengė linksmą pristatymo vakarėlį Lunde, į kurį buvo pakviesti ir Lietuvos "eurovizininkai". Nors lietuviai jau turėjo įvairių pramogų nuo praėjusio sekmadienio, kuomet atvyko į Malmę, pasilinksminti drauge su islandu, paklausyti jo atliekamų kūrinių neatsisakė.

Įdomūs faktai apie „Eurovizijos“ konkursą (5)

2013 gegužės mėn. 9 d. 15:19
Per beveik šešis dešimtmečius trunkančią „Eurovizijos“ istoriją šis dainų konkursas ir jo dalyviai pasiekė daugybę rekordų. Pačius įspūdingiausius ir labiausiai įsimintinus faktus apie šį konkursą apžvelgia Eurovision.tv.

Bulgarijos atstovai „Eurovizijos“ scenoje baidys piktąsias dvasias repeticijos akimirkos (2)

2013 gegužės mėn. 9 d. 13:57
Elitsa Todorova ir Stoyanas Yankulovas
Eurovision.tv
Bulgarijai ši metų Eurovizijos dainų konkurse vėl atstovaus Elitsa Todorova ir Stoyanas Yankulovas, atlikdami kūrinį, kuriame treadiciniai elementai derinami su moderniais garsais. Šiandien charizmatiškasis duetas Malmės arenoje surengė savo pasirodymo pusfinalyje repeticiją. Per ją buvo galima išvysti daug būgnų ir tradicinę kaukę, rašo eurovision.tv.

A. Pojavis „Eurovizijos“ finale liko 22-as: jaučiuosi labai sudėtingai (1704)

2013 gegužės mėn. 19 d. 01:53
Tarptautiniame dainų konkurse „Eurovizijoje“ Lietuvos atstovas Andrius Pojavis liko 22-as. Po finalo DELFI portalui atlikėjas prisipažino, kad jis jaučiasi labai sudėtingai.

Prieš "Eurovizijos" finalą A. Pojavį užplūdo sentimentai: "pramušė ant gerumo" "eurovizinės" kelionės akimirkos - straipsnyje (33)

2013 gegužės mėn. 18 d. 16:20
Šeštadienio vakarą Malmėje - tarptautinio "Eurovizijos" dainų konkurso finalas, kuriame antrasis pasirodys ir Lietuvos atstovas Andrius Pojavis. Didysis finalas ženklina mūsų šaliai atstovaujančio dainininko "eurovizinės" kelionės pabaigą. "Šiandien man jau liūdna, supratau, kad pusmetį trukusi mano kelionė baigiasi", - DELFI kalbėjo A. Povis.

Prieš "Eurovizijos" finalą A. Pojavį pamalonino viešbučio kambarinės nuotraukos - straipsnyje (280)

2013 gegužės mėn. 17 d. 19:58
Penktadienį Lietuvos atstovas tarptautiniame "Eurovizijos" dainų konkurse Andrius Pojavis dalyvavo repeticijoje drauge su visai finalo dalyviais. Prieš lipdamas į sceną Andrius užkulisiuose taip pat repetavo vėliavų nešimo ceremoniją. Grįžusio į viešbutį mūsų šalies atstovo laukė maloni kambarinių staigmena.

Iškilmingoje vėliavų įnešimo repeticijoje dalyvavęs A. Pojavis: pasijutau kaip Olimpiadoje (19)

2013 gegužės mėn. 17 d. 15:25
Penktadienį per pietus Malmės arenoje vyko pirmoji tarptautinio „Eurovizijos“ dainų konkurso finalo repeticija. Joje dalyvavo visi 26 atlikėjai ir grupės. Prieš repeticiją scenoje surengta vėliavų nešimo ceremonijos repeticija užkulisiuose. Joje dalyvavo ir Lietuvos atstovas Andrius Pojavis. Tiesa, daininkui pačiam tautinės trispalvės nešti neteks – į sceną finalo metu lips 26 vėliavnešiai, o atlikėjai ir grupių nariai tiesiog žygiuos paskui.

Prieš antrąjį „Eurovizijos“ pusfinalį A. Pojaviui - BBC dėmesys dovanų iš žurnalistų gavo sportinius batelius (226)

2013 gegužės mėn. 16 d. 21:08
Likus valandai iki antrojo "Eurovizijos" dainų konkurso pusfinalio Lietuvos atstovas Andrius Pojavis išvyko į Malmės areną. Čia jis suplanavo stebėti visus 17 pasirodymų, iš kurių į finalą, vyksiantį jau šį šeštadienį, pateks tik dešimt atlikėjų ir grupių. Dainininkas prieš pusfinalio transliaciją buvo pasirengęs duoti interviu BBC televizijai.

Ž. Grigaitis į "Eurovizijos" finalą patekusiam A. Pojaviui linki itališkos aistros ir lietuviško santūrumo (95)

2013 gegužės mėn. 16 d. 13:13
Tarptautiniu "Eurovizijos" dainų konkursu domisi ir verslininkas Žilvinas Grigaitis. Jis džiaugiasi Lietuvos atstovo Andriaus Pojavio sėkme pirmajame pusfinalyje ir džiaugdamasis, kad šis pateko į finalą, siunčia pačius geriausius linkėjimus.

Po sėkmės "Eurovizijos" pusfinalyje A. Pojavio žmona nepalieka savo vyro vieno nuotraukos - galerijoje (125)

2013 gegužės mėn. 16 d. 12:23
Pirmadienį po pietų iš Italijos į Malmę atvykusi Andriaus Pojavio žmona Isabellita su kovą gimusia dukrele Amelie Švedijoje ketino paviešėti iki ankstyvo ketvirtadienio ryto. Isabellita atvyko palaikyti Andriaus, tačiau antradienį išaiškėjus, jog dainininkas iškovojo bilietą į šeštadienį vyksiantį tarptautinio "Eurovizijos" dainų konkurso finalą, A. Pojavio žmona pakeitė planus.

A. Pojavį po pasirodymo „Eurovizijos“ pusfinalyje pirmoji pasveikino žmona su dukrele pamatyk užkulisius galerijoje (177)

2013 gegužės mėn. 14 d. 16:31
A. Pojavį užkulisiuose sveikina žmona
Antradienis – svarbiausia diena Lietuvos atstovui tarptautiniame „Eurovizijos“ dainų konkurse Andriui Pojaviui. Šis vakaras galėjo tapti jo „Eurovizijos“ kelionės pabaiga. Tačiau jis buvo sėkmingas ir padovanojo bilietą į didįjį finalą. Būtent to ir tikėjosi pats Andrius, ir jo pritariantieji vokalistai.

A. Pojaviui – australų žvaigždės dėmesys prieš TV kameras (45)

2013 gegužės mėn. 13 d. 21:53
Pirmadienis – nelengva diena Lietuvos atstovui tarptautiniame „Eurovizijos“ dainų konkurse Andriui Pojaviui. Nors ryte atsikelti jis neskubėjo, po pietų prasidėjo darbų maratonas. Iš pradžių atlikėjas vyko į centrinę Malmės geležinkelio stotį pasitikti savo žmonos Isabellitos su dukrele Amelie, neilgai trukus mūsų šalies atstovas išvyko į areną, kurioje buvo suplanuotos dvi repeticijos. Prieš pirmąją repeticiją į A. Pojavio pakalbinti į persirengimo kambarį atvyko australų žvaigždė Julia Zemiro.

Pas A. Pojavį į Malmę iš Italijos atskrido žmona Isabellita su dukrele Amelie pirmą kartą sutuoktiniai kartu pasirodė viešumoje (168)

2013 gegužės mėn. 13 d. 15:40
Pirmadienį per pietus Kopenhagos oro uoste nusileido lėktuvas, atskridęs tiesiai iš Romos. Juo pas savo sutuoktinį, Lietuvos atstovą tarptautiniame "Eurovizijos" dainų konkurse Andrių Pojavį atvyko žmona Isabellita su kovą gimusia dukrele Amelie vežimėlyje. Tiesa, Isabellitai reikėjo iš Kopenhagos į Malmę (šiuos skirtingų valstybių miestus jungia tiltas - DELFI) atvykti traukiniu. Centrinėje Malmės geležinkelio stotyje Isabellitos jau laukė jos gyvenimo vyras.

Estijos atstovė Birgit Malmės "eurovizininkus" pakvietė į savo šalį (2)

2013 gegužės mėn. 12 d. 15:38
Sekmadienį "Eurovizijos" kaimelyje daugybė šių metų tarptautinio Europos dainų konkurso dalyvių surengė savo pasirodymus. Čia jų pasiklausyti turėjo galimybę ir minėtojo šou gerbėjai, ir Malmės praeiviai. Scenoje pasirodė Estijos, Makedonijos, Serbijos bei kitų šalių atstovai. Tarp jų buvo ir Lietuvos atstovas Andrius Pojavis.

A. Pojavio palaikyti į Malmę atvyksta žmona Isabellita su dukrele (59)

2013 gegužės mėn. 11 d. 23:35
Lietuvos atstovas tarptautiniame "Eurovizijos" dainų konkurse Andrius Pojavis sulaukė gerų žinių. Jau savaitę Europos dainų konkurso sostinėje Malmėje apsistojęs dainininkas čia sulauks ir savo žmonos Isabellitos bei kovo pabaigoje gimusios dukters Amelie.

A. Pojavis sulaukė diplomatų palaikymo linksmybės iš Hogano - galerijoje (25)

2013 gegužės mėn. 11 d. 16:01
Lietuvos atstovas "Eurovizijoje" Andrius Pojavis, jau visą savaitę viešintis Švedijoje bei besiruošiantis konkursui, šeštadienį atvyko į Hogano miestelį, kur ketina susituji su Skonės regiono lietuvių bendruomenės nariais. Pietų Švedijoje gyvenantiems tautiečiams atlikėjas surengė savo koncertą. Lietuvos delegacijos čia laukė ir soti lietuviška vakarienė.

A.Pojaviui - klausimai apie lygias teises ir asmeninį gyvenimą neapsieita be provokacijų (35)

2013 gegužės mėn. 10 d. 19:41
Penktadienio vakarą Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Andrius Pojavis dalyvavo antrojoje repeticijoje, kūrinį „Something“ šįkart atliko tris kartus, vėliau dalyvavo įrašo peržiūroje ir aptarime. Atlikėjas naujienų portalui DELFI sakė besijaučiąs tvirčiau ir drąsiau, tačiau patikino, kad tobulėti dar tikrai yra kur. Iškart po repeticijos mūsų šalies atstovas didžiausiame Europos dainų konkurse dalyvavo spaudos konferencijoje, kurios metu sulaukė daugybės klausimų ne tik apie „Euroviziją“, bet ir apie asmeninį gyvenimą bei lygių galimybių principą.

A. Pojavis aplankė mistinį švedišką Stounhendžą: gal tai mums padės? daina DELFI skaitytojams (37)

2013 gegužės mėn. 9 d. 12:17
Trečiadienis Lietuvos atstovui "Eurovizijoje" Andriui Pojaviui praėjo ramiai. Atlikėjas vėlai kėlėsi, dieną repetavo savo viešbučio kambaryje, vakare laiką ramiai leido viename Malmės centre įsikūrusiame bare, tačiau pernelyg ilgai neužsisėdėjo. Mat ketvirtadienį 9 valandą ryto jo jau laukė Lietuvos delegacijai skirtas "euroviziniais" atributais padabintas autobusas ir kelionė į švediškąjį Stounhendžą - Ales Stenar prie Kasabergos žvejų kaimelio, apsupto aukštomis pakrantės kalvomis.

A. Pojavis pažintį su Malme plaukiojant laivu iškeitė į tingų poilsį armėnai ir belgai apžiūrėjo miestą (16)

2013 gegužės mėn. 8 d. 13:04
Po antradienį Malmės arenoje vykusios repeticijos, garso derinimo, įrašo peržiūrų, konsultacijos dėl grimo ir kitų darbų Lietuvos atstovas tarptautiniame "Eurovizijos" dainų konkurse Andrius Pojavis turi dar vieną laisvą dieną. Trečiadienio rytą jis drauge su kolegomis pritariančiaisiais vokalistais planavo leistis į ekskursiją laivu po Malmės kanalus.

A. Pojaviui - pirmieji išbandymai Malmėje, A. Giržadui - pažintis su "Eurovizijos" vedėja P. Mede užkulisiai - įspūdingoje galerijoje (106)

2013 gegužės mėn. 7 d. 17:24
Antradienis - pirmoji įtempta diena Lietuvos atstovui tarptautiniame "Eurovizijos" dainų konkurse Andriui Pojaviui ir visai delegacijai. Mat šiandien jau vyko pirmoji repeticija Malmės arenos scenoje, buvo daromas garso patikrinimas studijoje, pasirodymo įrašo peržiūra ir grimo konsultacija.

Prieš pirmąją repeticiją A. Pojavis jaudulį numalšino 20 metrų aukštyje (21)

2013 gegužės mėn. 7 d. 13:32
Antradienio rytą vienas po kito prabudę Lietuvos delegacijos "Eurovizijoje" nariai dar pusryčių metu planavo savo pirmąją repeticiją Malmės arenoje. Tačiau dar iki jos buvo surengtas pirmasis koncertas - repeticija ant viešbučio stogo maždaug 20-ies metrų akštyje.

A. Pojavis: nebandysime nieko nei blizgučiais papirkti, nei ką išskirtinė galerija - straipsnyje (42)

2013 gegužės mėn. 7 d. 08:32
Antradienį Lietuvos atstovo tarptautiniame "Eurovizijos" dainų konkurse Andriaus Pojavio laukia pirmoji repeticija Malmės scenoje. Kaip naujienų portalui DELFI pasakojo pats atlikėjas, kasdien jis jaučia vis didesnį jaudulį, tačiau pasitiki savo jėgomis ir laukia pirmojo pasirodymo milijonams Europos TV žiūrovų.

A. Pojavis apžiūrėjo prašmatnius Zlatano Ibrahimovičiaus rūmus išvydęs karališkus rūmus A.Pojavis prarado amą (45)

2013 gegužės mėn. 6 d. 12:15
Po sekmadienio vakaro linksmybių Malmėje Lietuvos atstovas "Eurovizijoje" Andrius Pojavis dar turi laisvo laiko iki antradienį prasidėsiančių repeticijų. Pirmadienio rytą papusryčiavęs viešbutyje Andrius leidosi į nuotykių kupiną ekskursiją. Dainininkas turėjo išskirtinę galimybę apžiūrėti garsiausio visų laikų švedų futbolininko Zlatano Ibrahimovičiaus namus Malmėje.

Suomijos dainai „Eurovizijoje“ gresia diskvalifikacija? (11)

2013 gegužės mėn. 6 d. 14:14
Suomijos atstovė Krista Siegfrids
Eurovision.tv
Eurovizijos dainų konkurso taisyklės griežtos: dalyviams draudžiama skleisti kokią nors politinę žinią. Tačiau šių metų konkurse laurus gali nuskinti daina, kurioje prašoma legalizuoti gėjų santuokas ir kurios atlikėja iš Suomijos scenoje aistringai bučiuojasi su viena šokėja, rašo „The Independent“.

Serbijai atstovauja atvirų drabužių nevengiančių merginų trio

2013 gegužės mėn. 6 d. 11:25
Serbijos atstovės MOJE 3
Eurovision.tv
Į „Eurovizijos“ dainų konkursą Serbija šįmet nusprendė siųsti seksualių dainininkių trio iš grupės „Moje 3“. Atlikėjos, nevengiančios atvirų drabužių, ketina sužavėti Europos auditoriją, ypač vyriškąją.

Didžioji Britanija į "Euroviziją" siunčia sunkiąją artileriją - šaliai atstovauja B. Tyler

2013 gegužės mėn. 6 d. 11:23
Didziosios Britanijos atstovė Bonnie Tyler
Eurovision.tv
Anglija visaip bando prisišaukti sėkmės paukštę „Eurovizijos“ konkurse. Nors daugelis britų į popmuzikos karavaną jau seniai žiūri pašaipiai, tačiau Didžiajai Britanijai, kuri yra antra pagal įtaką muzikos pasaulyje, yra svarbu pasirodyti solidžiai „Eurovizijoje“. Dėl to Didžioji Britanija į Malmę siunčia sunkiąją artileriją – scenos legendą Bonnie Tyler.

Ukrainos atstovė Malmėje tikisi prasiveržti į finalą (1)

2013 gegužės mėn. 6 d. 11:23
Ukrainos atstovė Zlata Ognevich
Eurovision.tv
Turbūt nebuvo metų, kuomet „Eurovizijoje“ nesublizgėtų dainingieji ukrainiečiai, nors konkurse jie dalyvauja kiek mažiau nei dešimtmetį. Šįmet į dainų fiestą Malmėje deleguota atlikėja Zlata Ognevich.

A.Pojavis - po išbandymo prieš "Euroviziją": nesitikėjau, kad mane taip palaikys (83)

2013 balandžio mėn. 13 d. 21:32
Andrius Pojavis
Eurovision.tv
Šeštadienio vakarą šių metų Lietuvos atstovui tarptautiniame "Eurovizijos" dainų konkurse Andriui Pojaviui teko rimtas išbandymas Amsterdame. Čia, kaip ir kiekvienais metais, vyko "Eurovision in concert" - renginys, kuriame prieš "Euroviziją" pasirodo daugybė Europos dainų konkurso dalyvių. Dainininkas šeštadienį bendravo su žurnalistais iš visos Europos. Jis taip pat pasirodė scenoje. Burtai lėmė, kad mūsų šalies atstovui teko garbė pradėti "Eurovision in concert".

Kodėl „eurovizinės“ A.Pojavio dainos „Something“ negroja komercinės radijo stotys? programų direktorių komentarai (124)

2013 balandžio mėn. 3 d. 15:17
Andrius Pojavis
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Šiais metais tarptautiniame dainų konkurse Švedijoje Lietuvai atstovaujančio Andriaus Pojavio „eurovizinis“ kūrinys "Something" transliuojamas tik nacionalinio radijo bei regioninių radijo stočių bangomis. Didžiųjų komercinių radijo stočių eteryje "Eurovizijos" nugalėtojo daina iki šiol nenuskambėjo nei karto. Kodėl?

Eurovizija 2013: išgirsk, kaip A.Pojavio daina „Something“ skambės Malmėje! (147)

2013 kovo mėn. 21 d. 13:45
Lietuvos atstovas konkurse „Eurovizija 2013“ Andrius Pojavis dėlioja galutinius savo pasirodymo akcentus ir kraunasi lagaminus kelionei į Švediją, kur gegužės 14-18 dienomis vyks gražiausių Europos dainų konkursas. Dainininkas tikina, kad apie savo pasirodymą prieš daugiamilijoninę publiką svarsto kiekvieną dieną, todėl nevengia savo kūrinio patobulinti naujais skambesiais.

Kol Malmė ruošiasi „Eurovizijai“, A. Pojavis pramogauja ant viešbučio stogo pasiruošimo karštinė ir linksmybės ant stogo - galerijoje (75)

2013 gegužės mėn. 6 d. 20:40
Malonia gaiva ir pirmaisiais saulės spinduliais vietos gyventojus ir atvykėlius džiuginantis Malmės oras palengva šyla. Šių metų tarptautinio "Eurovizijos" dainų konkurso sostinė bunda. Ir nors Malmės arenoje - pats darbų įkarštis, skubama kuo greičiau juos užbaigti, mat antradienį jau prasideda dalyvių repeticijos.

A. Pojaviui - linksmybių kupinas pirmasis vakaras Malmėje dainininkas Malmės centre išbandė svetimą dviratį (71)

2013 gegužės mėn. 5 d. 18:39
Sekmadienio vakarą Lietuvos atstovas tarptautiniame "Eurovizijos" dainų konkurse Andrius Pojavis pagaliau pasiekė pirmąjį kelionės tikslą. Dainininkas, atskridęs į Kopenhagą, autobusu atvyko į Malmę.

Eurovizija 2013: paaiškėjo, kelintas pirmame pusfinalyje pasirodys A.Pojavis A.Giržado komentaras (45)

2013 kovo mėn. 28 d. 15:10
Tai, kad Lietuvai šiais metais Malmėje atstovausiantis Andrius Pojavis pasirodys pirmame "Eurovizijos" pusfinale, jau burtai lėmė anksčiau. Tačiau tik ketvirtadienį paaiškėjo, jog dainininkas į sceną lips dešimtas. Pieš jį savo dainą atliks Juodkalnijos atstovai, o po A.Pojavio dainuos baltarusai.