Atidaromas dar vienas vandenlenčių parkas: kokias pramogas žada ir kiek kainuos?

 (33)
Lietuvos žemėlapyje kaip vienas lankytinų pramogų objektų šį savaitgalį bus pažymėtas naujas vandenlenčių parkas Marijampolėje.
Povilo Kučinsko nuotr.

Marijampolės savivalfybė žada, kad naujas aktyvaus sporto mėgėjų traukos objektas bus vienas geriausių šalyje.

„Jau nuo šio savaitgalio Marijampolė bus pažymėta Lietuvos žemėlapyje kaip miestas, turintis vieną geriausių vandenlenčių parkų visoje šalyje,“ - rašoma Marijampolės savivaldybės pranešime spaudai.

Naujas vandenlenčių parkas „Wake Town MIAMI“ įsikūrė vietovėje, kur žaliuojanti gamta, apsupta Šešupės posūkiais ir kilpomis, sudaro salą.

Vandens sporto entuziastai ir vandens pramogų mėgėjai parką gali rasti Marijampolėje adresu Poilsio g. 44.

„Wake Town MIAMI“ darbą pradeda šį savaitgalį, Gegužės 23–24 dienomis vyks vandenlenčių parko atidarymas. Žadama, kad šiomis dienomis į naują vandenlenčių parką susirinks geriausi Lietuvos ir aplinkinių šalių sportininkai.

Šeštadienį naujai įkurtame parke vyks profesionalų varžybos, tačiau galimybė šį sportą išbandyti bus suteikta ir smalsuoliams.

Povilo Kučinsko nuotr.
Povilo Kučinsko nuotr.

„Nesvarbu, kad dar niekada nestovėjote ant vandenlentės - nuo pat ryto parke vyks nemokamos šio sporto pamokos,“ - rašoma pranešime spaudai.

„Marijampolės vandenlenčių parkas bus vienas geriausių Lietuvoje ir tikiuosi, kad šis sportas išjudins vietos gyventojus, ypač jaunimą, kuriam šiuo metu veiklos Marijampolėje labai trūksta“, - sako „Wake Town MIAMI“ parko steigėjas Viktoras Gražulis.

Vienkartinis 20 min. bilietas „Wake Town MIAMI“ parke kainuo 15 eurų, 60 min. – 40 eurų, o 120 min. – 75 eurai. Vandenlenčių parkas taip pat siūlys išsinuomoti įrangą - vandens slides, vandenlentę ir hidrokostiumą. Kiekvieno jų nuomos kaina 20 minučių – 5 eurai. Taigi iš viso valandos linksmybės parke turėtų atsieiti apie 55 eurus.

Marijampolės savivaldybės meras Vidmantas Brazys tikisi, kad šis pramogų verslas pritrauks dar daugiau svečių į Sūduvos sostinę.

„Wake Town MIAMI“ vandenlenčių parko atidarymo renginio organizatoriai žada dvi aktyvias dienas vandens pramogų ir naktinį vakarėlį „Mercure hotel“ viešbučio terasoje.

Iki šiol Lietuvoje veikė 13 vandenlenčių parkų, Mariampolėje atidaromas – bus 14-tas. Daugiausiai vandens pramogų parkų yra Vilniuje ir jo apskrityje. Keli iš Lietuvoje įsikūrusių parkų siūlo vandenlentės tempimą lynu bei tempimą kateriu. Vandenlenčių parkuose vienkartinių valandos bilietų kainos suaugusiems svyruoja nuo 25 iki 100 eurų. Studentams ir vaikams beveik visi parkai taiko nuolaidas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ekstremalų keliais

„Ekstremalų keliais“ BMX dviratį minantis D. Budko (2)

Geriausias šalies BMX dviratininkas Davidas Budko „Trip da Bomb“ varžybose prieš startą išskleidė Lietuvos vėliavą, kuria nepaprastai didžiuojasi ir vežasi į užsienyje vykstančius turnyrus. Šalies vardą pasaulyje garsinantis sportininkas dviračių sportu susidomėjo 2005 metais Palangoje, kai tėtis padovanojo ne futbolo ar krepšinio kamuolį, bet taip trokštamą dviratį.

„Ekstremalų keliais“: Benzui paklūstantys jėgos aitvarai (4)

Artūras Morauskas ekstremalų pasaulyje labiau žinomas Benzo pravarde buvo vienas pirmųjų Lietuvoje išbandžiusių jėgos aitvarus. Visa tai įvyko prieš 14 metų, kai trūko profesionalios įrangos, žinių, tačiau didžiulis noras išmokti suvaldyti aitvarą ir skrosti jūros bangas buvo stipresnis už baimę patirti traumų.

BMX profesionalas pataria: taisyklinga laikysena ant dviračio (4)

BMX dviračių profesionalas ir žvaigždė David Budko pademonstruoja, kokia turėtų būti laikysena, kad galėtume su dviračiu atlikti įvairius triukus ir ne dviratis, o jūs jam diktuotumėte savo sąlygas.

Brazilo namai - svajonių riedlenčių parkas

Vienas brazilas savo namus pavertė riedlentininko svajonių namais, visiškai išmesdamas iš jų baldus ir įrengdamas juose pilnavertį riedlenčių parką. 31 metų Anselmo Arruda į savo šeimos vasarnamį Itanjahengo mieste Brazilijos prietrytinėje San Paulo valstijoje persikėlė netrukus po to, kai dar paauglystėje mirė jo tėvai.

„Ekstremalų keliais“: riedlentininkų nebaugina longboardų manija (1)

Einiui Žiūkui riedlentės - tai ne tik sportas. Jos atvėrė kelią kelionėms po pasaulį, mokė užsienio kalbų, lavino muzikos skonį, išmokė dirbti su foto ir vaizdo medžiaga, galų gale dovanojo įdomių pažinčių ir suformavo charakterį.