Eksperimentas provincijos dėvėtų rūbų parduotuvėje: prabangūs prekės ženklai išgraibstyti akimirksniu

 (82)
Dažnas yra girdėjęs kalbų, kad mažuose miesteliuose yra gausu dėvėtų drabužių parduotuvių ir jų lentynos tiesiog lūžta nuo didelio stilingų apdarų kiekio. Ar tai tiesa?
Eksperimentas
© Gabrielė Janonytė

Neseniai atlikome eksperimentą Vilniaus dėvėtų drabužių parduotuvėje, kurioje suradome gausybę įdomių stilingų apdarų įvairioms progoms. Šį kartą DELFI Stilius pabandė patikrinti, ar tiesą kalba apie provincijų dėvėtų rūbų parduotuves, ir apsilankė Raseinių dėvėtų drabužių parduotuvėje „Gausa“. Aiškinomės, kas ten slepiasi ir kokių lobių galima atrasti.

Tik įėjus į parduotuvę, puolėme ieškoti prabangių prekės ženklų, ir pavyko rasti tokių kaip „Emporio Armani“, „Guess“. Nusprendėme prie jų sugrįžti kiek vėliau ir ėmėme dairytis kitų stilingų apdarų, tačiau kol vaikštinėjome po parduotuvę, taip vadinamų „vardinių“ drabužių neliko nė kvapo – juos kaip mat išpirko.

Kalbant apie drabužių būklę – čia tikrai yra nemažai tokių, kurie yra kokybiški ir atrodo kaip nauji. Tačiau tokie apdarai kainuoja šiek tiek brangiau. Pavyzdžiui, geros kokybės megztuką galima įsigyti už 15 eurų.

Parduotuvėje radome daug stilingų apdarų ir jais tikrai galima pasipuošti bei susikurti stulbinantį įvaizdį. Įprastai didmiesčių dėvėtų drabužių parduotuvėse stilingiausi ir geriausios būklės drabužiai būna iššluojami, o provincijose ne visi atranda tuos užslėptus perlus, todėl ir pasirinkimas išlieka kiek didesnis. Be to, mažų miestelių gyventojams, įpratusiems važinėti apsipirkinėti į didmiesčius, vertėtų iš pradžių pasityrinėti, ką siūlo jų miestelio parduotuvės.

„Geras! Kokių radau gražių drabužių, net nereikės važiuoti į Kauną apsipirkti“, – garsiai džiūgavo viena pirkėja.

Įsitikinome, kad svarbiausia drabužius būtina derinti prie figūros, o gerą įvaizdį sukurti padėjo tarpusavyje gerai suderintos spalvos ir formos.

Šį kartą jums pristatome 6 drabužių derinius ir parodome, kad mažų miestelių gyventojams toli ieškoti stilingų derinių tikrai nereikia.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Dėvėta

Atskleidė, ko senturgyje ieško jaunimas

Penktadienį Kaune prasidėjo tarptautinis senturgis „Laiko ratu“, kuriame antikvariniais daiktais ir sendaikčiais prekiauja daugiau kaip 300 iš visos Lietuvos ir užsienio atvykusių prekybininkų.

Du vyrus aprengė dėvėtais drabužiais: save išvydę veidrodyje – apšalo (226)

Šį kartą DELFI Stilius dėvėtų drabužių parduotuvėje „Mados angaras“ apsilankė su dviem skirtingo kūno tipų vyrais – Tomu ir Pauliumi, kur pabandė pakeisti jų dabartinį aprangos stilių.

Išaiškėjo neįtikėtinas faktas apie merginų numylėtinį R. Pattinsoną (7)

Merginų numylėtinis Robertas Pattinsonas nesuka sau galvos dėl aprangos ir visą savaitę vilki tais pačiais drabužiais, o naujus perka tik dėvėtų drabužių parduotuvėse.

Eksperimentas provincijos dėvėtų rūbų parduotuvėje: prabangūs prekės ženklai išgraibstyti akimirksniu (82)

Dažnas yra girdėjęs kalbų, kad mažuose miesteliuose yra gausu dėvėtų drabužių parduotuvių ir jų lentynos tiesiog lūžta nuo didelio stilingų apdarų kiekio. Ar tai tiesa?

Dėvėtų drabužių pardavėjas pastebi pasikeitusį pirkėjų požiūrį (402)

Prieš 10 ar 15 metų, pabandęs suskaičiuoti Druskininkuose veikusias dėvėtų rūbų parduotuves, būčiau pristigęs abiejų rankų pirštų, o dabar jų beliko vos keletas.