Ž. Grigaitis į "Eurovizijos" finalą patekusiam A. Pojaviui linki itališkos aistros ir lietuviško santūrumo

 (93)
Tarptautiniu "Eurovizijos" dainų konkursu domisi ir verslininkas Žilvinas Grigaitis. Jis džiaugiasi Lietuvos atstovo Andriaus Pojavio sėkme pirmajame pusfinalyje ir džiaugdamasis, kad šis pateko į finalą, siunčia pačius geriausius linkėjimus.
Žilvinas Grigaitis
© DELFI / Tomas Vinickas

"Norėčiau palinkėti, kad Andrius finale sudainuotų su itališka aistra ir lietuvišku santūrumu. Gaila, dėl laiko skirtumo australai nematys pasirodymo ir negalės balsuoti, bet manau, daina turi realių šansų. Linkiu Andriui sėkmės ir kad balsas nesudrebėtų. Gero laiko visai delegacijai Malmėje", - linkėjimus siunčia Žilvinas Grigaitis.

Mūsų šalies atstovas pasirodys "Eurovizijos" finale jau šį šeštadienį, gegužės 18-ąją. Finale pasirodys Švedijos atstovas ir didysis penketas - Prancūzijos, Italijos, Didžiosios Britanijos, Ispanijos ir Vokietijos atstovai. Likusieji atlikėjai ir grupės, dalyvausiantys finale, išaiškės jau šiandien - ketvirtadienio vakarą Europa stebės antrąjį "Eurovizijos" pusfinalį. Čia rungsis 17 atlikėjų ir grupių, į finalą iš jų pateks tik dešimt.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją