Su sutuoktiniu į Malmę atvykusi B. Tyler: jau susiradau čia berniuką žaisliukąB.Tyler azerbaidžanietį apdovanojo bučiniu

 (15)
Azerbaidžanui "Eurovizijoje" šiemet atstovauja profesionalus imtynininkas Faridas Mammadovas, Didžiajai Britanijai - legendinė Bonnie Tyler. Abu atlikėjai pirmadienį apie vidurdienį susitiko vienoje aikštėje Malmės centre ir maloniai besišnekučiuodami pozavo fotografams. "Susiradau čia berniuką žaisliuką", - pozuodama fotografams juokavo B. Tyler.
Faridas Mammadovas ir Bonnie Tyler
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Į Švediją garsenybė atvyko šeštadienį, sekmadienį ji dalyvavo pirmojoje repeticijoje, spaudos konferencijoje, dalijo interviu, o pirmadienį pasirodė iškilmingoje "Eurovizijos" atidarymo ceremonijoje ant raudonojo kilimo drauge su sutuoktiniu Robertu Sullivanu.

Pirmadienį B. Tyler drauge su Azerbaidžano atstovu Faridu Mammadovu drauge atvyko į vieną centrinę Malmės aikštę, kur maloniai besišnekučiuodami drauge pozavo susirinkusiems fotografams.

F. Mammadovas B. Tyler įteikė rožinių gėlių puokštę, ši imtynininką apdovanojo bučiniu į žandą.

"Ar laukiate "Eurovizijos"?, - susirinkusiųjų pasiteiravo B. Tyler. Sulaukusi atsakymo "šiek tiek", dainininkė nusikvatojo ir imitavo, kad puokštę meta į reporterių ir fotografų būrį.

"Visai nesvarbu, kad esu ištekėjusi. Susiradau čia berniuką žaisliuką", - juokavo garsenybė.

Neilgai trukus B. Tyler atsakė į keletą klausimų apie tai, kodėl nusprendė dalyvauti "Eurovizijoje". Ji pabrėžė besidžiaugianti, jog gali atstovauti Didžiajai Britanijai, papasakojo, kad šių metų "eurovizinė" daina - iš naujojo jos albumo, kuris iki šiol nebuvo išleistas. BBC perklausė dar neišleisto albumo, iš jo išrinko kūrinį "Believe In Me" ir pasiūlė B. Tyler dalyvauti Europos dainų konkurse.

"Norėčiau, kad mano tėvai dar būtų gyvi. Jie labai mėgo "Euroviziją", - pasakojo B. Tyler.

Paklausta, ar turi užsibrėžusi tikslą dalyvaudama "Eurovizijoje" patekti į dešimtuką, B. Tyler sakė džiaugtųsi, jei finalo metu liktų bent jau dvyliktoje vietoje. "Labai nenoriu likti paskutinė", - besijuokdama kalbėjo ji.

B. Tyler ir F. Mammadovo susitikimas Malmėje - DELFI nuotraukų galerijoje:

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją