Š.Kirdeikis ir M.Linkytė „Eurovizijos“ atrankoje žada iššokti iš torto

 (10)
Šį savaitgalį prasidėjusios nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos, kaip ir kasmet, žiūrovams pasiūlė ir dar pasiūlys visą paletę atlikėjų – žinomų ir nelabai, balsingų ir kiek nusidainuojančių, originalių ir taikančių į „Eurovizijos“ standartus. Choreografas Šarūnas Kirdeikis šiemet dirba net su trimis nacionalinės atrankos dalyviais, viena jų – praėjusių metų atrankose sužibėjusi Monika Linkytė.
Monika Linkytė
© DELFI / Tomas Vinickas

„Kalbant labai atvirai – manau, jog „Eurovizijos“ konkursas yra lyg negyva katė, kurią už uodegos vis dar tampo ir bando žaisti daugybė naujų grupių ir atlikėjų. Tačiau Monika yra viena iš tų balsingųjų, įnešiančių naujų vėjų į atrankas ir tikrai ta, dėl kurios verta jas žiūrėti. Nekuriame specialiai eurovizinio pasirodymo: mano nuomone, tai yra tiesiog “ kabinanti“ daina, kurią klausantis norisi linksėti galvą. Pats pasirodymas - tikimės ir dirbame - sustyguotas iki smulkiausių detalių, kurios žiūrint verstų bėgioti šiurpuliukus per nugarą“,- sako Šarūnas.

Pati Monika taip pat pasakoja, jog nors daina „Happy“ kurta specialiai Eurovizijai, į jokius standartus nebuvo kreipiama dėmesio. „Kūrėme tiesiog gerą dainą – darome tai, kas mums patiems patinka ir tikimės, kad patiks ir kitiems“, - teigė jaunoji atlikėja.

Paklausta, koks bus jos pasirodymas, Monika juokdamasi žada, jog „bus daug fejerverkų ir iššoksim iš torto“. „O jei rimtai, tai kuriame linksmą ir energijos bei ritmikos pilną pasirodymą, atspindintį dainą. Šou elementai visad turi būti glaudžiai susiję su daina - tai svarbiausia pasirodyme. Šiuo metu mokausi choreografijos dalį, kuri primena kažką tarp ženklų kalbos ir indiško šokio judesių. Žiauriai sunku! Bet, jei nieko nesugadinsiu, atrodyti turėtų efektingai“, - tikisi dainininkė.

Pasak pasirodymą kuriančio Šarūno, Monikos pasirodymui ruošiama pritariančių vokalistų, šokėjų ir pačios atlikėjos choreografinė sintezė. „Kartu su Show Makers vaikinų grupės šokėjais Mindaugu Gustu ir Albertu Lagunovičiumi laikysim vyrišką frontą ir atitinkamą choreografinę energiją. Monika su pritariančiomis vokalistėmis bus plastiškoji, „gerietiška“, seksualioji pasirodymo dalis. Kadangi ne kartą teko ne tik ruošti atlikėjus šiam konkursui, bet ir pačiam dalyvauti „Eurovizijoje“, susidariau nuomonę, jog šiam renginiui reikalingas skoningas išsišokimas. Koks jis – choreografinis, vokalinis ar reklaminis, galbūt ne tiek svarbu. Bet kuriuo atveju, su Monika, pritariančiaisiais vokalistais ir „Show Makers akademijos“ šokėjais dirbsime vardan kokybiško bendro kūrinio“, - žadėjo Šarūnas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją