S. Urbonavičius-Samas: abu „Eurovizijos“ pusfinaliai buvo baisūs

 (206)
Abu „Eurovizijos“ pusfinaliai buvo siaubingi, o lietuvių daina šiame kontekste pasirodė ne tik kaip labai linksma, bet ir kaip stipri. Taip teigia prodiuseris ir atlikėjas Saulius Urbonavičius-Samas.
Izraelio atstovas Nadavas Guedjas
© DELFI / Šarūnas Mažeika

„Šį kartą mūsų daina buvo gana stipri, gerai sudėta, geros nuotaikos, išsiskyrė iš visos tos košės eurovizinių, neįdomių ir tikrai negerų dainų. Abu pusfinaliai iš tikrųjų buvo baisūs. Buvo labai mažai išskirtinių dainų“, – LRT Radijui sako S. Urbonavičius-Samas.

S. Urbonavičius-Samas: bučiniai tėra manifestas, o ne raktas į sėkmę

S. Urbonavičius-Samas teigia, kad Vaido ir Monikos bei jų pritariančiųjų vokalistų bučiniai pasirodymo metu tikrai nebuvo raktas į sėkmę. Jo nuomone, tai tiesiog buvo politinis Lietuvos deleguotos komandos pareiškimas, noras pasakyti, kad meilei nėra didelio skirtumo tarp rasių, lyčių ir kitų aspektų.

„Tai yra tiesiog manifestas. Kad tai padėjo – nelabai tikėčiau. Manau, kad tai yra desperatiški mūsų bandymai atspėti, ką kur reikia pabučiuoti, nusirengti ar kažką iššauti, nužudyti ant scenos, kad tik mus pastebėtų ir prabalsuotų. Šį kartą tai buvo visai ne tai“, – tikina S. Urbonavičius-Samas.

Jis priduria, kad, vertinant visus antrajame pusfinalyje pasirodžiusius atlikėjus ir nuskambėjusias dainas, Lietuvos duetas ir jų atliktas kūrinys buvo puikus. „Šį kartą mūsų daina buvo gana stipri, gerai sudėta, geros nuotaikos, išsiskyrė iš visos tos košės – eurovizinių, neįdomių ir tikrai negerų dainų. Abu pusfinaliai iš tikrųjų buvo baisūs. Buvo labai mažai išskirtinių dainų“, – LRT Radijui sako S. Urbonavičius-Samas.

Tiek Vaidą, tiek Moniką pažįstantis S. Urbonavičius-Samas tikina – abu Lietuvos atlikėjai yra užsispyrę ir pasiekę aukštą profesionalumo lygį, todėl tikrai sugebės susitvarkyti su jauduliu, kylančiu finale. „Vienintelis mano pastebėjimas – spalvų mišrainė ant scenos. Daina truputį perkrauta tiek skambesiu, tiek vaizdu, bet tai – ne jų problema. Dažnai į tai kišasi didžioji „Eurovizijos“ komanda, kuri visko pridėlioja. Šį kartą „Eurovizija“ tikrai yra perkrauta. Kartais toje košėje nebegali pamatyti gražių dalykų“, – sako S. Urbonavičius-Samas.

lrt.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją