Prieš "Eurovizijos" finalą A. Pojavį užplūdo sentimentai: "pramušė ant gerumo""eurovizinės" kelionės akimirkos - straipsnyje

 (33)
Šeštadienio vakarą Malmėje - tarptautinio "Eurovizijos" dainų konkurso finalas, kuriame antrasis pasirodys ir Lietuvos atstovas Andrius Pojavis. Didysis finalas ženklina mūsų šaliai atstovaujančio dainininko "eurovizinės" kelionės pabaigą. "Šiandien man jau liūdna, supratau, kad pusmetį trukusi mano kelionė baigiasi", - DELFI kalbėjo A. Povis.
Andrius Pojavis
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Atlikėjas pajuto sentimentus praėjusiam pusmečiui, kuomet dalyvavo nacionalinėse atrankose, iškovojo bilietą į "Euroviziją", o prieš dvi savaites atkeliavo ir į Malmę - šių metų "Eurovizijos" sostinę.

"Mes taip visi susigyvenome, taip susidraugavome. Jaučiuosi liūdnas, nes taip smagiai pagyvenus čia jau rytoj ryte teks išsiskirti. Pastarąjį pusmetį gyvenau tarp Lietuvos ir Italijos, visko tiek daug vyko. Jaučiu didelį dėkingumą švedams ir lietuviams. Švedai puikiai suorganizavo nepakartojamą renginį, o lietuviai manimi patikėjo, išrinko atstovauti Lietuvai", - DELFI po paskutiniosios generalinės repeticijos kalbėjo Andrius Pojavis.

Atlikėjas neslėpė jaučiantis ir jaudulį, mat finalinis koncertas vainikuos visas pastangas kiekvienos repeticijos metu pasirodyti kuo geriau, pasirodžius pusfinalyje patekti į finalą.

"Yra jaudulys, yra nerimas. Juk toks didelis renginys, scena milžiniška, mus žiūrės milijonai žiūrovų. Nors jau ir dabar yra toks geras jausmas, kad patekome į finalą, bet tai dar ne pabaiga. Norime finale pasirodyti kaip galima geriau. Isabellita pasiliko Malmėje ilgiau, mane tai džiugina. Ji nori visais jausmais dalintis drauge. Iš tiesų pasidarė liūdna, "pramušė" ant gerumo", - DELFI pasakojo A. Pojavis, trumpam grįžęs į viešbutį iš arenos - atsipūsti, pasimatyti su žmona ir kovą gimusia dukrele Amelie.

Atlikėjas finale gins Lietuvos garbę ir susirungs su 25-ių šalių atlikėjais ir grupėmis. Kaip A. Pojavio pasirodymą įvertins Europa, paaiškės vėlų šeštadienio vakarą susumavus balsavimo rezultatus.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją