Prieš "Eurovizijos" finalą A. Pojavį pamalonino viešbučio kambarinėsnuotraukos - straipsnyje

 (280)
Penktadienį Lietuvos atstovas tarptautiniame "Eurovizijos" dainų konkurse Andrius Pojavis dalyvavo repeticijoje drauge su visai finalo dalyviais. Prieš lipdamas į sceną Andrius užkulisiuose taip pat repetavo vėliavų nešimo ceremoniją. Grįžusio į viešbutį mūsų šalies atstovo laukė maloni kambarinių staigmena.
Andrius Pojavis
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Atlikėjas Malmėje yra apsistojęs viešbutyje "Grand Hotel Garden". Penktadienio vakaras ir ateinanti naktis - paskutinioji, kurią prieš finalą čia praleis ir ilsėsis Lietuvos atstovas. Viešbučio kambarinės ypatingai pasistengė tvarkydamos A. Pojavio kambarį: keitė patalynę, rankšluosčius, supureno patalus, užklojo užtiesalus lovūgalyje - to dažniausiai nedaro įprastą dieną. Kambario paruošimas atlikėjo poilsiui prieš finalą - toli gražu ne viskas, kuo dainininką pamalonino viešbučio darbuotojos.

Atlikėjui prie kambario durų rankenos penktadienį buvo pritvirtinta šviesios spalvos rožė su atvirlaiškiu. Kambarinės atvirlaiškyje palinkėjo sėkmės finale.

"Sėkmės rytoj! Geriausi linkėjimai", - viešbučio kambarinės linkėjo Lietuvos atstovui "Eurovizijoje".

Tiesa, visi Lietuvos delegacijos "Eurovizijoje" nariai rožes ir atvirlaiškius į viešbutį grįžę surado ant lovų. Ant jų buvo padėta ir po gabalėlį švediško šokolado.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją