Po sėkmės "Eurovizijos" pusfinalyje A. Pojavio žmona nepalieka savo vyro vienonuotraukos - galerijoje

 (125)
Pirmadienį po pietų iš Italijos į Malmę atvykusi Andriaus Pojavio žmona Isabellita su kovą gimusia dukrele Amelie Švedijoje ketino paviešėti iki ankstyvo ketvirtadienio ryto. Isabellita atvyko palaikyti Andriaus, tačiau antradienį išaiškėjus, jog dainininkas iškovojo bilietą į šeštadienį vyksiantį tarptautinio "Eurovizijos" dainų konkurso finalą, A. Pojavio žmona pakeitė planus.
Andrius Pojavis su žmona Isabellita
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Dar trečiadienio vakarą A. Pojavis naujienų portalui DELFI sakė, kad žmoną į oro uostą ketina išlydėti ankstų ketvirtadienio rytą. Regis, Isabellita savo planus dėl kelionės į namus pakeitė paskutinę akimirką, mat ketvirtadienio rytą neskubėdama ji pusryčiavo viešbutyje.

"Labai džiaugiuosi, žinoma. Kaip čia nesidžiaugsi", - DELFI apie žmonos vizitą Malmėje yra sakęs A. Pojavis.

Mūsų šalies atstovui patekus į Europos dainų konkurso finalą, trečiadienis ir ketvirtadienis - laisvos dienos, kuomet gali pailsėti, atsikvėpti nuo repeticijų. Būtent tuo atlikėjas ir mėgaujasi pastarosiomis dienomis. Visą trečiadienį Andrius su šeima ilsėjosi viešbučio kambaryje. Atlikėjas nesidomi nei komentarais internete, nei konkurentų pasirodymais. Kaip naujienų portalui DELFI pasakojo jis pats, atlikėjas tebejaučia gailestį į finalą iš pirmojo pusfinalio nepatekusiems atlikėjams.

"Mums tikrai pasisekė. Priešingu atveju reiktų dabar Malmėje liūdėti ir laukti kelionės namo. Dabar viskas yra priešingai", - kalbėjo jis.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją