Po įrašo socialiniame tinkle – kraupi akistata: miegamajame stovėjo ginkluotas vyras

 (7)
Naktį prabudęs vyras apstulbo – miegamajame stovėjo ginkluotas plėšikas. Įvykio tyrėjams nukentėjęs vyras papasakojo, kad prieš vagystę socialiniame tinkle paskelbė apie savo atostogų planus.
© Vida Press

Toks įvykis buvo užfiksuotas JAV, Virdžinijos valstijoje, Ričmondo mieste. Nukentėjusysis Lary'is Mitchellis – Vietnamo karo veteranas, kuris jau du kartus įveikė vėžį. Vyras žiniasklaidai pasakojo, kad nepaisant sunkių gyvenimo išbandymų, niekas jo neparuošė akistatai su vagimi.

L. Mitchellis teigė, kad jis iki šiol dreba prisiminęs šį įvykį, rašo portalas „News 12“. L. Mitchellis prabudęs naktį savo miegamajame pamatė vagį. Dar du užpuolikai, vyro teigimu, laukė lauke.

„Aš prabudau ir svirduliuodamas atsikėliau iš lovos. Instinktyviai žvilgtelėjau į savo rūbų kabyklą ir pamačiau stovintį vyrą. Jis rankose laikė pistoletą“, – pasakojo vyras.

Vyro teigimu, tai, kas nutiko toliau, greičiausiai išgelbėjo jo ir žmonos gyvybes.

„Aš nė negalvodamas jam pasakiau: „aš taip pat ginkluotas“, – prisimena vyras.

Vyras pasakoja, kad akistatos metu buvo maždaug per pėdą nuo ginkluoto įsilaužėlio, tačiau vagis po tokio namų šeimininko pasakymo išsigando ir papustė pėdas. Iš namo išbėgęs įsilaužėlis prisijungė prie lauke stovėjusių bendrininkų, tačiau drąsus šeimininkas juos pasivijo ir įkandin dar kartą sušuko: „Aš jus įspėju, esu ginkluotas“.

Po šio įspėjimo vagys šoko į savo sunkvežimį ir nuvažiavo. Vyro teigimu, vagys spėjo pačiupti keletą daiktų, papuošalus, namuose buvusius grynus pinigus ir dėžutę su visomis karo veterano santaupomis.

„Nesvarbu, kiek turto mes praradome, svarbu, kad išsaugojome savo gyvybes“, – teigė L. Mitchellis.

Šį incidentą tiriantis policininkas Johnas Haislipas teigė, kad, remiantis liudininkų pasakojimais, plėšikai paspruko tamsios spalvos sunkvežimiu. Įtariama, kad vagys žinojo apie namo šeimininko atostogų planus, kuriuos vyras paskelbė socialiniame tinkle.

Policijos pareigūnas Johnas Haislipas dar kartą paragino žmones apie savo atostogas socialiniuose tinkluose skelbti tik tuomet, kai jau esama namuose. Tuo tarpu karo veteranas L. Mitchellis tikina, kad tai puiki pamoka tiek jam, tiek visiems kitiems savo asmeninio gyvenimo detales skelbiantiems socialiniuose tinkluose.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją