Paviešinti pikantiški švedų atstovo „Eurovizijoje“ vaizdo įrašai

 (77)
Vienoje šiuo metu visi su nekantrumu laukia šeštadienį vyksiančio „Eurovizjos“ konkurso finalo. Ketvirtadienį įvykęs antrasis pusfinalis sukėlė daug aistrų. Švedijos atstovas Mansas Zelmerlow antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio metu sužavėjo visus ir vėl atsidūrė dėmesio centre. Šįkart ne dėl savo pasirodymo konkurse, o dėl paviešintų pikantiškų vaizdo įrašų.
Mansas Zelmerlowas
© Stopkadras

„Youtube“ tinklalapyje pasirodė vaizdo įrašas iš praeities, kur Švedijos atstovas įamžintas dainuojantis visiškai nuogas.

Video įraše Mansas Zelmerlowas parodijavo amerikiečių pop dainininkės Miley Cyrus vaizdo klipo „Wrecking Ball“ scenas, kuriame ji nuoga supasi ant metalinio kamuolio.

Dar viename video įraše gražuolis švedų dainininkas parodijavo populiaraus serialo „Oranžinė – naujoji juoda“ heroję Piper Kerman.

Mansas Zelmerlowas
Mansas Zelmerlowas
© Stopkadras

Primename, kad po pirmojo pusfinalio, Austrijoje leidžiamas „Osterreich“ paviešino intymias 28-erių Rusijos atstovės Polinos Gagarinos fotografijas. Viena fotografija jau buvo puošusi žurnalo „Maxim“ viršelį, kitoje ji pozuoja prisidengusi savo grožybes.

Video įrašai, kuriuose galite pamatyti Mansą Zelmerlową:

Daugiau naujienų – „Facebooke“.


 

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją