Nuogą kūną pademonstravęs airis R. Dolanas pažadėjo ir dar kartą išsirengtinuotrauka - straipsnyje

 (9)
Airijos atstovas "Eurovizijoje" Ryanas Dolanas prieš keletą savaičių socialiniame tinkle "Twitter" publikavo nuotrauką, kurioje dainininkas prieš veidrodį įamžino save be marškinėlių. "Prieš pradedant treniruotis. Tikiuosi, pavyks suformuoti pilvo presą "Eurovizijai", - nuotraukos prieraše skelbė jis.
Ryanas Dolanas
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Ryanas Dolanas pasirodys pirmajame pusfinalyje gegužės 14-ąją. Jis atliks kūrinį "Only Love Survives". Tame pačiame pusfinalyje Andrius Pojavis gins Lietuvos garbę.

Ryanas Dolanas
Ryanas Dolanas
© twitter.com

Airijos atstovas jau dalyvavo dvejose repeticijose ir dalyvavo spaudos konferencijoje. Dainininkas džiaugiasi galėdamas tobulinti savo pasirodymą ir tikisi sužibėti jau kitą antradienį.

Spaudos konferencijos metu atlikėjas neišvengė klausimų apie nuotrauką socialiniame tinkle, treniruotes ir pilvo presą. Paklaustas, ar parodys jį bei kaip pavyko suformuoti raumenis sportuojant, Ryanas paaiškino, kad tą padarys tik tokiu atveju, jei laimės "Euroviziją".

"Puiku! Tai ir bus tavo pažadas parodyti pilvo presą", - spaudos konferencijos metu pareiškė Europos žurnalistai. Tuo metu Ryanas nebeturėjo kitos išeities kaip tik pritarti.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją