Nacionalinėje „Eurovizijoje“ – rekordinis skaičius balsų

 (2)
Per šeštadienį prasidėjusią „Eurovizijos“ nacionalinę atranką pirmojo pusfinalio metu atiduota rekordiškai daug balsų – apie 2,3 milijono. Telefonu balsavo daugiau kaip 3200 žiūrovų, tuo tarpu dar beveik 2000 žmonių nemokamai savo nuomonę pareiškė išmaniaisiais telefonais programėlės „Balsuok!“ pagalba.
© DELFI / Tomas Vinickas

Naudojant šią programėlę nemokamai balsuoti galima atiduoti neribotą skaičių balsų UŽ arba PRIEŠ, skambant konkrečiam kūriniui. Žiūrovų simpatijas ir antipatijas atskleidžia kūrinio transliacijos metu televizoriaus ekrane tarp UŽ ir PRIEŠ judantis indikatorius.

„TNS LT“ duomenimis, pirmąjį nacionalinės „Eurovizijos“ pusfinalį per Lietuvos televiziją vidutiniškai žiurėjo beveik 200 tūkstančių žiūrovų, o renginį bent trumpam buvo įsijungę apie 650 tūkstančių žiūrovų.

Pasibaigus keturiems pusfinaliams ir susumavus rezultatus, daugiausia išmaniųjų technologijų gerbėjų balsų gavęs kūrinys bus deleguojamas į finalą kartu su kitais 12 visų pusfinalių nugalėtojų (iš kiekvieno pusfinalio po 3). Sumuojant rezultatus, bus atsižvelgiama į bendrą visų programėlės „Balsuok!“ vartotojų už atitinkamą kūrinį atiduotų UŽ ir PRIEŠ balansą.

Dar daugiau nei 4000 balsų už 9-is pirmajame pusfinalyje dalyvavusius kūrinius atidavė portalo DELFI skaitytojai.

Primename, kad absoliutus pirmojo pusfinalio nugalėtojas – neseniai muzikinę karjerą pradėjęs išskirtinio balso atlikėjas Beissoul, už kurį daugiausia balsų atidavė telefonu balsavę Lietuvos televizijos žiūrovai, komisijos nariai, išmaniųjų telefonų vartotojai bei portalo DELFI.LT skaitytojai.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją