Muzikiniame vaizdo klipe „Eurovizijos“ atrankų dalyvis V.Matuzas kviečia pasaulį išvysti jo akimis

 (59)
Likus vos keletai dienų iki antrojo Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalio, vienas dalyvių Vytautas Matuzas dalinasi savo dainos „Take it back“ klipu ir mintimis apie konkurenciją.
Vytautas Matuzas
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Atlikėjas pasakoja kiekvieną dieną susiduriantis su labai įvairiomis ir netgi kraštutinėmis žmonių reakcijomis: šypsenomis, gailesčiu, pagarba, kartais ir baksnojimais pirštu ar pašaipa. Būtent todėl pasirinkta kiek neįprasta dainos „Take it back“ vaizdo klipo idėja.

„Klipe – kasdieninis pasaulis mano akimis. Pagrindinė dainos teksto mintis yra atsiminti, kas iš tiesų esi, grįžti į save, spjauti į bet kokius žmogui primetamus standartus. Taigi, klipo pabaigoje aš sutinku pats save. Šiame vaizdo klipe pabandžiau atskleisti mažą dalelę visų emocijų, kurias patiriu“, - kalba Vytautas, siūlantis trumpam pamatyti vaizdą jo akimis.

Šis neįprastas vaizdo klipas buvo filmuojamas gana ekstremaliomis sąlygomis – lauke tuo metu buvo 24 laipsniai šalčio. Tai buvo išbandymas ne tik kamerai, bet ir klipo kūrimui padėjusiems žmonėms. Suprantama, kad vienam žmogui to padaryti neįmanoma. Tačiau, kaip teigia atlikėjas, tai buvo labai smagi patirtis ir, pasirodo, darant kažką itin nuoširdžiai, nesustabdo net šaltis.

„Nobody can‘t stop me anymore! (manęs nebegali sustabdyti niekas, ang.)“, - savo dainos žodžiais šūkteli geros nuotaikos nestokojantis Vytautas.

Paklaustas, ar jo negąsdina antrojo Nacionalinės atrankos pusfinalio konkurentai, atlikėjas nei akimirkos nepagalvojęs atsakė, kad niekada nebandė ir nežada lyginti savęs su kitais, jau vien dėl to, kad daina „Take it back“ yra kitokio žanro, nei daugumos dalyvių dainos. Taip pat pridūrė, jog džiaugiasi, jog net pasiryžęs dalyvauti tokiame konkurse, nesistengė prisitaikyti prie šablonų ir išliko savimi.

„Jei nepateksiu į atrankos finalą, tai reikš, kad žmonėms labiau patiko kitų atlikėjų dainos. Netikiu prietarais, netikiu likimu – aš tiesiog žinau, kad viskas, kas vyksta aplinkui, priklauso tik nuo manęs!“, - pokalbį linksmai užbaigia Vytautas Matuzas.

Dainos vaizdo klipas:

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją