Moldovos atstovės Alionos Moon įvaizdžių virsmas: iš pilkos pelytės - į vakaro karalienędalyvauk apklausoje

 (7)
Iš pirmojo "Eurovizijos" pusfinalio į finalą bilietą iškovojusi Moldovos atstovė Aliona Moon Malmėje, kaip ir Lietuvos atstovas Andrius Pojavis, gyveno dvi savaites. Atlikėja dalyvavo ir vakarėliuose, ir repeticijose, o radusi laisvo laiko lankėsi įvairiose parduotuvėse. Malmėje apsistojusiai Aliona - viena iš nedaugelio šių atlikėjų, viešumoje pademonstravusi daugybę skirtingų įvaizdžių.
Moldovos atstovė Aliona Moon
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Repeticijų ir pusfinalio metu Aliona scenoje pasirodo pasipuošusi įspūdinga balta suknele. Įspūdį pagilina specialios spalvų projekcijos ant šou metu ilgėjančios suknelės. Šį įvaizdį įvertino ir "Eurovizijos" skeptikai.

Tuo metu daugiau nei prieš savaitę vykusiame Baltarusijos atstovės Alyonos Lanskayos vakarėlyje moldavė nosį pabalnojo akiniais, Tuo metu ją, pasirodžiusią scenoje, vakarėlio svečiai vos pažino.

Dainininkė  Malmėje turėjo ir laisvo laiko. Ji su bičiuliu apsilankė pigių drabužių parduotuvėje. Čia ją įamžino DELFI fotografas. Dainininkės kasdienis įvaizdis pavertė ją vos atpažįstama.

Aliona Moon šeštadienio vakarą "Eurovizijos" finale pasirodys trečioji - iškart po mūsų šalies atstovo Andriau Pojavio. Ji Europą pavergti bandys kūriniu "O Mie".

Aliona Moon - DELFI nuotraukų galerijoje:

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją