Maltos atstovui „Eurovizijoje“ svarbiausias - žiūrovų palaikymas

Savaitgalį Maltos nacionalinę atranką į „Eurovizijos“ dainų konkursą Azerbaidžane po įnirtingos kovos laimėjo Kurtas Calleja, praneša eurovision.tv. Su dainininku pavyko susisiekti po nacionalinio atrankos finalo vykusiame vakarėlyje. Čia jis pasidalijo mintimis apie savo pergalę.
Kurt Calleja
© Asmeninio archyvo nuotr.

K. Calleja neslėpė, kad jį labiausia pradžiugino tas faktas, jog jis gavo maksimalų balsų skaičių iš televizijos balsavime dalyvavusių žmonių. Akivaizdu, kad jo daina „This Is The Night“ publikai labai patiko.

Kurtas ekspromtu padainavo savo dainą, su kuria pasirodys Baku, bei pernai metų „Eurovizijos“ dainų konkurse nugalėjusį kūrinį. Visa tai galite pamatyti žemiau esančiame vaizdo įraše.

O čia atstovo daina:

Renginį tiesiogiai rodė Eurovision.tv. Jį taip pat transliavo Azerbaidžano „Ictimai TV“.

Pernai metais Maltai atstovavo dainininkas Glenas Vella, kuris ir šiuo metu yra itin populiarus tėvynėje. Jis atliko savo naujausią kūrinį „Lie“. Vėliau prie jo prisijungė Maltos gospelo choras „Animae“, su kuriuo G. Vella atliko Michaelo Jacksono kūrinį „Heal The World“.

Tarptautinio pripažinimo sulaukusi atlikėja Anggun šiais metais „Eurovizijos“ dainų konkurse Baku atstovaus Prancūzijai. Ji atliko dainą „Only Love“ bei kūrinį „Echo (You And I)“, su kuriuo ji pasirodys Baku.

Pernai gegužę „Eurovizijoje“ triumfavo duetas „Ell/Nikki“, iškovodamas Azerbaidžanui teisę rengti šių metų dainų konkursą. Dueto nariai Maltoje atliko keletą solo dainų, o vėliau išėjo į sceną kartu ir sudainavo pernai nugalėjusį kūrinį „Running Scared“.

Maltos atstovas „Eurovizijoje“ buvo išrinktas balsuojant žiūrovams ir profesionaliai komisijai. K. Callejos pagrindinė konkurentė buvo Claudia Faniello.

K. Calleja už Maltą kovos pirmoje antrojo pusfinalio dalyje. Antrasis pusfinalis vyks gegužės 24 dieną.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją