Makedonijai atstovaus daina „Black & White“

Transliuotojas MKRTV jau anksčiau buvo paskelbęs, kad 2012 metais populiariame “Eurovizijos” dainų konkurse Baku Makedonijai atstovaus atlikėja Kaliopi Bukle. Tačiau iki šiol nebuvo žinoma, kokią dainą ji atliks.
Kaliopi Bukle
© Asmeninio archyvo nuotr.

Pusantro mėnesio Kaliopi buvo ieškoma tinkamo kūrinio. MKRTV sulaukė daugybės siūlomų dainų tiek iš garsių savo šalies kompozitorių, tiek iš užsienio. Apsvarsčiusi visas dainas, Makedonija pasirinko kompozitorių Romeo Grillą. Jis šiai atlikėjai jau yra suskūręs tokius garsiausius jos hitus kaip “Bato” ir “Kofer Ljubavi”.

Kaliopi daina Baku vadinsis “Black And White” (“Juoda ir balta”). Jos žodžius sukūrė pati Kaliopi. Šiandien Romeo Grillas atvyko į Makedoniją iš savo gimtosios Šveicarijos, kad pradėtų dainos įrašinėjimo procesą. Pati daina bus pabaigta įrašyti Vokietijoje.
MKRTV nurodė, kad “Black and White” bus pristatyta vėliau per specialią programą.

Kaliopi kartą jau atstovavo savo šaliai “Eurovizijos” dainų konkurse, kuris vyko 1996 metais Osle. Tada ji atliko dainą “Samo Ti”. Tačiau tais metais 29 valstybėms kovojant dėl 22 vietų finale šalia šeimininkės Norvegijos, Kaliopi ir dar šešios šalys liko už užsitrenkusių pusfinalio durų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją