Konkursas „Zombervilis“. Skaitytojų nuotraukos. 3 savaitė

 (17)
Prie kiekvieną savaitę konkursui nuotraukas siunčiančių „zombių“ medžiotojų prisijungia vis nauji dalyviai, kurių nuotraukos savo meistriškumu nenusileidžia nuolatiniams dalyviams. Trečiąją medžioklės savaitę sulaukėme itin daug nekonkursinių nuotraukų, kuriose įamžinti „merdėjantys“ viešosios paskirties pastatai.
Skaitytojo Manto nuotr.Vilniaus 2-ieji pataisos namai
© DELFI

Publikuojame jas, nes tai būdas priminti, kiek „zombių“ dar turime Lietuvoje ir primename, kad konkurso užduotis yra fotografuoti tik prastai atrodančius Lietuvos daugiabučius ar jų detales. Kitokio pobūdžio nuotraukos konkursiniame balsavime dalyvauti negalės.


Su konkurso taisyklėmis galite susipažinti ČIA.

Nuotraukas konkursui galima siųsti iki sausio 5 dienos paštu: zombervilis@delfi.lt.

Konkurso dalyviai bus apdovanoti pavydo vertais prizais:

I vieta – konkurso iniciatoriaus dovanojamas prizas – itin vertinamas tiek mėgėjų, tiek profesionalų - fotoaparatas „CANON PowerShot G12“.
II vieta – DELFI honoraras - 500 Lt.
III vieta – DELFI paguodos honoraras – 300 Lt.

Kauno "bangladešas"

Ričardo iš Kauno nuotraukose - gyvenamas namas R. Kalantos g. 137 Kaune, nors gali atrodyti, kad jis negyvenamas. "Namas vadinamas "bangladešu" yra kritinės būklės. Tualete nėra vandens paskutinius 15 metų, viskas taip supuvę, kad įėjus į namo laiptinę dvokas dar labiau sustiprina vaizdą",- pastebi Ričardas.

"Pasiklydusių sielų namai"

Rūta iš Kauno rašo: "Mano namas vaiduoklis, kurį pavadinau - "Pasiklydusių sielų namai" yra buvusi psichiatrinė ligoninė, esanti Kauno senamiestyje Muitines gatvėje. Čia buvo gydomi pačios sunkiausios būklės ligoniniai. Įėjus tiesiog jaučiama neigiama energija ir prislopintas nemalonus vaistų kvapas. Bet svarbiausia tai ,kad tokioje aplinkoje, tokiomis sąlygomis buvo gydomi ligoniai vos prieš penkerius metus.

Sužionių kaimas

Julius siunčia linkėjimus iš pasivaikščiojimo po Vilniaus rajono Sužionių kaimą.

Iš visos Lietuvos

Skaitytojas Aurimas dalijasi savo "zombių" kolekcija iš visos Lietuvos. "Šiais metais teko aplankyti daug Lietuvos kampelių, todėl siunčiu nuotraukų iš mažiau žinomų vietovių Lietuvoje. Žinau, kad dalis jų konkursui netiks (ne daugiabučiai), tačiau gal kam nors bus įdomu pasižiūrėti",- rašo Aurimas.

Nepastatytieji

Skaitytojo Dainiaus fotoreportažai iš Vilniaus Kareivių gatvės: nepastatyto daugiaaukščiokonstrukcijos, tapusios grafitų piešėjų erdve ir vietinio jaunimo parūkymų vieta; Žvalgų gatvės, kur šalia jau pastatyto naujo daugiaaukščio stūkso jo jaunesniojo nepabaigto daugiaaukščio griaučiai ir Verkių gatvės, kur prie sankryžos su dviračių taku yra seni, berods, vandenvietės pastatai.

"Galėtų būti puikus svajonių namas ant Neries vingio skardžio su vaizdu į Trinapolio bažnyčią bei vienuolyną ir antrąjį Valakampių paplūdimį kitoje upės pusėje. Bet kol kas tai tik meniškai apipaišytas namas-vaiduoklis",-sako Dainius.

Jonava

"Šiomis nuotraukomis norėjau parodyti, kokia nepriežiūra vyrauja Jonavoje. Namas yra miesto centre ir tokių perliukų pas mus ne vienas ir ne du... Į daugumos "zombių" laiptines įeiti baisu, nes nebežinai, ar dar iš jų išeisi", - rašo nuotraukų autorius Tautvydas.

Vilnius ir Palanga

Skaitytojas Mantas atsiuntė dviejų objektų iš sostinės ir Palangos nuotraukas. Įamžinti "zombiai"- Vilniaus 2-ieji pataisos namai ir Parangos Jūrininkų ligoninės reabilitacijos centras.


Pamirštas Vilnius

Sigitas, pirmąją savaitę pasidalinęs įspūdžiais iš pasivaikščiojimo po Vilniaus apylinkes, šįkart siunčia apleisto Vilniaus vaizdus.

Zombervilis
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją