Juodkalnijai „Eurovizijoje“ atstovaus Rambo Amadeus su daina „Euro-Negro“

Juodkalnijai Baku vyksiančiame „Eurovizijos“ dainų konkurse atstovaus atlikėjas Rambo Amadeus, kuris atliks dainą „Euro-Negro“. Tokią informaciją suteikė transliuotojas RTCG. Pranešama, kad daina bus atliekama anglų kalba, o šalies žmonėms pirmą kartą pristatyta specialios televizijos laidos metu, rašo eurovision.tv.
Rambo Amadeus. Eurovision.tv nuotr.

Visa Juodkalnija tikisi, jog pasirinko teisingai ir R. Amadeus Baku surengs tikrai įspūdingą pasirodymą. Dainą, įsimenančiu pavadinimu „Euro-Negro“, sukūrė muzikantas iš Slovėnijos, prisistatantis slapyvardžiu Magnifico.

Paklaustas, kokia bus „Eurovizijai“ skirta daina, pats R. Amadeus savo atliekamos muzikos žanrą apibūdino kaip „įvairialypį“. Dainininkas tvirtina, jog, kurdamas dainą, stengėsi išvengti „racionalių sprendimų“.
Paprašytas įvardyti pagrindines priežastis, paskatinusias dalyvauti „Eurovizijos“ atrankoje, dainininkas sakė: „Daugybė žmonių išgirs ne tik apie mane, bet ir apie mano šalį, o tai labai didelis pliusas. Galbūt atsiras susidomėjusių, o tai būtų dar puikiau“.

„Euro-Negro“ pirmą kartą nuskambės specialios televizijos laidos metu. Kada tai vyks, kol kas neskelbiama.

Juodkalnija kaip nepriklausoma valstybė „Eurovizijos“ dainų konkurse jau dalyvavo tris kartus – nuo 2007 iki 2009 metų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją