Izraelio atstovė pristato dramatišką dainą „Rak Bishvilo“.

Nors Izraelio atstovės Moran Mazor pavardė ir skamba labai mažoriškai, tačiau ši atlikėja „Eurovizijos“ scenoje bandys sužibėti su dramatiška minorine daina „Rak Bishvilo“.
Izraelio atstovė Moran Mazor
© Eurovision.tv

21-erių atlikėja turi savo istoriją apie save ir atliekamą kūrinį:
„Gimiau ir užaugau Holone, Tel Avivo priemiestyje. Prieš 40 metų mano tėvai emigravo į Izraelį iš Gruzijos. Esu vyriausias šeimos vaikas, dar turiu mažus broliukus. Kai buvau aštuonerių, pradėjau mokytis skambinti fortepijonu.

Mokslai tęsėsi iki tol, kol suėjo aštuoniolika. Visada mėgau dainuoti, bet vaikystėje tai tiesiog buvo hobis. Dvylikos metų pradėjau dainuoti, kai muzikos mokyklos direktorius pastebėjo mano talentą.

Kai mano buvo 17 metų, pradėjau groti kariuomenės grupėje, nors tuo metu labiausiai norėjau studijuoti farmaciją. Po metų, praleistų kariuomenėje, laimėjau televizijos organizuojamą talentų realybės šou, įrašiau pirmą albumą.

Dalyvavimas „Eurovizijoje“ – tai netikėta patirtis, kuri sutaps su albumo išleidimu. Pastarieji metai man buvo labai sėkmingi ir įspūdingi. Didžiuojuosi, kad galėsiu atstovauti Izraeliui šiame konkurse“, - eurovision.tv apie save ir „Euroviziją“ kalbėjo Moran.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją