Estijos atstovė Birgit Malmės "eurovizininkus" pakvietė į savo šalį

 (2)
Sekmadienį "Eurovizijos" kaimelyje daugybė šių metų tarptautinio Europos dainų konkurso dalyvių surengė savo pasirodymus. Čia jų pasiklausyti turėjo galimybę ir minėtojo šou gerbėjai, ir Malmės praeiviai. Scenoje pasirodė Estijos, Makedonijos, Serbijos bei kitų šalių atstovai. Tarp jų buvo ir Lietuvos atstovas Andrius Pojavis.
Estijos atstovė Birgit
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Mūsų šalies dainininkas sulaukė gerbėjų dėmesio. Po pasirodymo jo buvo prašoma autografų bei nusifotografuoti drauge. Tiesa, neapsieita be nesklandumų. A. Pojaviui ir pritariantiesiems vokalistams užlipus į sceną, fonogramas buvo įjungta ne iš karto. Keletą akimirkų lietuviams scenoje teko pastovėti tyliai, tačiau tai nuotaikos jiems nesugadino.

Bene labiausiai savo šalies reklama šiemet rūpinasi estai. Kol jų atstovė Birgit su muzikantų grupe "Eurovizijos" kaimelyje atliko keletą dainų, estai greta scenos turėjo pasiruošę specialius stendus "Visit Estonia" (apsilankyk Estijoje - liet.) su informaciniais bukletais apie savo šalį, kvietė fotografuotis su Birgit. Tiesa, pati Birgit pasirodymo metu atliko kūrinį "Welcome to Estonia" ir susirinkusiuosius pakvietė apsilankyti savo šalyje.

Estijos atstovė pasirodys pirmajame "Eurovizijos" pusfinalyje gegužės 14-ąją.

Koncerto "Eurovizijos" kaimelyje akimirkos - DELFI nuotraukų galerijoje:

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją