D.Montvydo „Eurovizijos“ dienoraštis. Jėgas Amsterdame išbandęs atlikėjas rado laiko ir mylimajai, ir laisvalaikiui

 (30)
Praėjusį šeštadienį Olandijos sostinėje vyko „Eurovizijos“ pristatomasis koncertas „Eurovision in concert“. Renginio scenoje pasirodė keliasdešimt tarptautinio dainų konkurso dalyvių iš skirtingų Europos šalių. Tarp jų buvo ir Lietuvos Donatas Montvydas (Donny Montell). Amsterdame dainininkas dalijo interviu didžiausiems žiniasklaidos kanalams, tokiems kaip BBC, CNN ir kitiems, rado laiko ir laisvalaikiui.
Donatas Montvydas
© DELFI / Tomas Vinickas

Kaip naujienų portalui DELFI pasakojo atlikėjo vadybininkas Martynas Tyla, Donatas jautėsisi užtikrintai, džiaugėsi dar vienu puikiai pavykusiu pasirodymu. Anot M. Tylos, D. Montvydas sulaukė išskirtinio publikos palaikymo – audringų plojimų ir ovacijų. Be to, juo susidomėjo BBC, CNN ir kitų žiniasklaidos priemonių atstovai.

„Buvo daug dalyvių, daugiau nei pusė. Renginys, lyginant su tuo, koks buvo prieš ketverius metus, labai gerai organizuotas. Šįkart viskas atrodė prabangiai, buvome labai nustebę. Daugybė atlikėjų repeticijų metu stebi vieni kitų pasirodymus. Donatas buvo vienintelis, per kurio pasirodymą išgirdome audringus plojimus“, – DELFI kalbėjo M. Tyla.

D. Montvydo vadybininkas pasakojo, jog mūsų šalies atstovas Amsterdame turėjo ir laisvalaikio. Jis galėjo pasiplaukioti keltu, pasivažinėti galingu automobiliu. Į kelionę D. Montvydą lydėjo jo mylimoji Veronika Brasaitė.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją