Bulgarijos atstovai „Eurovizijos“ scenoje baidys piktąsias dvasiasrepeticijos akimirkos

 (2)
Bulgarijai ši metų Eurovizijos dainų konkurse vėl atstovaus Elitsa Todorova ir Stoyanas Yankulovas, atlikdami kūrinį, kuriame treadiciniai elementai derinami su moderniais garsais. Šiandien charizmatiškasis duetas Malmės arenoje surengė savo pasirodymo pusfinalyje repeticiją. Per ją buvo galima išvysti daug būgnų ir tradicinę kaukę, rašo eurovision.tv.
Elitsa Todorova ir Stoyanas Yankulovas
© Eurovision.tv

Į Malmės areną atvykę Bulgarijos atstovai nešėsi dvi dideles kaukes, dekoruotas plunksnomis. „Tai tradiciniai atributai Vakarų Bulgarijoje, - aiškino Elitsa. – Žmonės su tokiomis kaukėmis savo kaimuose renkasi šokti ir nubaidyti piktųjų dvasių“.

Elitsa ir Stoyanas 2007 metais su daina „Voda“ Bulgarijai buvo iškovoję iki šiol aukščiausią poziciją Eurovizijos konkurse – penktąją vietą. „Mes jau jaučiamės kaip nugalėtojai, nes žmonės iki šiol prisimena ir net dainuoja mūsų dainą iš anų laikų“, - eurovision.tv sakė Elitsa.

Šiais metais jie atliks dainą „Samo Shampioni“ („Tik čempionai“), kuri kuo puikiausiai galėtų tapti futbolo himnu. „Man patinka sportas – futbolas, taip pat boksas. Būtų šaunu, jei žmonės dainuos kartu su mumis“, - eidama į repeticiją kalbėjo Elitsa, rankose laikydama nedidelę Bulgarijos vėliavėlę.

Kaip ir 2007 metais, būgnai vėl tapo pagrindiniu numerio elementu. Elitsa mušė būgnus šviečiančiomis lazdelėmis, o Stoyanas pasinaudojo būgnais iš mušamųjų komplekto. Pasirodymo metu buvo ir specialiųjų efektų – vandens lašelių, kurie tryško iš būgnų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją