Besibaigiant "eurovizinei" kelionei - staigmena Lietuvos delegacijos vadovui A. Giržadui

 (27)
Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Audrius Giržadas penktadienį mini savo 49-ąjį gimtadienį. A. Giržadui ši diena buvo įtempta, mat Lietuvos atstovas "Eurovizijoje" Andrius Pojavis penktadienį nuo pietų iki vėlaus vakaro repetavo Malmės arenoje savo pasirodymą finalui, vyksiančiam jau šį šeštadienį.
Lietuvių delegacija pasveikino A.Giržadą su gimtadieniu
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Paskutinioji diena prieš finalą visai Lietuvos delegacijai "Eurovizijoje" - nelengva. Dvi savaites trukusios kelionės, ekskursijos, garso derinimai, vaizdo įrašų peržiūros ir repeticijų maratonas išvargino atlikėjus. A. Giržadas visas šias dienas taip pat gyveni įtemptu režimu. Visą dieną Malmės arenoje su A. Pojaviu ir pritariančiaisiais vokalistais praleidęs delegacijos vadovas staigmenos sulaukė tik vakare - sugrįžęs į viešbutį.

Čia jį pasitiko delegacijos nariai, Malmėje padedančios savanorės Grėtė ir Vilija. Merginos A. Giržadui įteikė švedišką šokoladinį tortą su žvakute, o delegacijos nariai A. Giržadą apdovanojo audringai užtrauktu "Su gimimo diena", gausiais aplodismentais ir šūksniais.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją