Agituojantį premjerą Vilkaviškio rajone lydėjo ir neatostogaujantys savivaldybės vadovai

 (340)
Atostogų išėjusį ir rinkimų agitacija Vilkaviškio rinkimų apygardoje, kur kandidatuoja į Seimą, užsiimantį šalies premjerą ir Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininką Algirdą Butkevičių ketvirtadienį lydėjo ir Vilkaviškio rajono vadovai.
A. Butkevičius ketvirtadienį rinkėjus agitavo Pajevonyje
© DELFI

A. Butkevičiaus bendrapartiečiai – Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka ir administracijos direktorius Vitas Gavėnas ketvirtadienį oficialiai neatostogavo, o ėjo savo tiesiogines pareigas.

DELFI skaitytojai informavo, kad visą rinkimų agitacija užsiimančią politikų svitą, važinėjančią tarnybiniais automobiliais, žmonės matė Vilkaviškyje, Pajevonyje, Bartninkuose ir kituose Vilkaviškio rajono miesteliuose.

Premjeras yra teigęs, kad artėjant antrajam rinkimų turui jis ims keturias dienas atostogų ir vyks į savo vienmandatę rinkimų apygardą susitikti su rinkėjais.

Kodėl savo darbo dieną rinkimais užsiimančiam partijos vadui skyrė ir Vilkaviškio rajono savivaldybės vadovai, paklausti nepavyko – į žurnalistės telefoninius skambučius jie neatsakė.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją