A. Mamontovas metė iššūkį „eurovizininkams“: nutildykite mane būtent tokiu būdu

 (367)
Ketvirtadienio vakarą po antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio, kuriame dalyvavo ir mūsų šalies atstovai Vaidas Baumila ir Monika Linkytė, dainininkas Andrius Mamontovas socialiniame tinkle išdėstė savo nuomonę, kad lietuviai jam atrodė kaip vaikų „Eurovizijos“ dalyviai, pakliuvę į suaugusiųjų sceną. „Tokie - abiturientai per išleistuves“, – išsireiškė jis.
A. Mamontovas, M. Linkytė ir V. Baumila
© DELFI

Eurofijos dėl iškovoto kelialapio į finalą apimti Monika su Vaidu davė atkirtį savo nuomonę išreiškusiam A. Mamontovui.

M. Linkytė mano, kad A. Mamontovas be reikalo komentuoja negatyviai. Anot mūsų šalies atstovės, Lietuvoje ir taip daug negatyvių minčių ir nuotaikų, o A. Mamontovas savo komentarais prisideda prie bendros neigiamos nuotaikos.

„Vieną dieną jis mus giria, kitą - kritikuoja. Tegul jis pats važiuoja į tą „Euroviziją“. Andriui Mamontovui reikia reklamos. Žmonės naudojasi mūsų buvimu „Eurovizijoje“ ir bando tokiu būdu save pareklamuoti“, - DELFI sakė V. Baumila.

Beje, Vaidas daugybę metų mėsos nevalgančiam A. Mamontovui pasiūlė sušveisti mėsainį.

Toks jaunosios kartos atlikėjų komentaras prajuokino patį A. Mamontovą.

„Jeigu net toleranciją ir pakantumą kitai nuomonei ar požiūriui propaguojantys atlikėjai pasiūlo pavalgyti vegetarui mėsos ir „pralinksmėti“, tai jis turbūt iš tikrųjų labai rimtai yra prasikaltęs, kad drįso turėti savo nuomonę, kurią žiniasklaida su malonumu paplatino... – finalo išvakarėse socialiniame tinkle rašė atlikėjas. – Sutarkim taip. Jeigu Lietuva ESC (Eurovision Song Contest) bus pirmajame penktuke, daugiau niekada nebekalbėsiu apie mūsų atstovus „Eurovizijoje“. Labai prašau, nutildykite mane būtent tokiu būdu.“

Andrius Mamontovas
Andrius Mamontovas
© DELFI / Mindaugas Ažušilis

Daugiau naujienų – „Facebooke“.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją