Ž.Grigaitis ir E.Jackaitė prieš fotografus suspindo provokuojančiomis pozomis

 (128)
Eglė Jackaitė ir Žilvinas Grigaitis
Eglė Jackaitė ir Žilvinas Grigaitis
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Šeštadienį Stančių kaime, Klaipėdos rajone vykusiame golfo turnyre „Nesė Pramogų banko taurei 2011” laimėti, kur nuo ryto žaidimą pradėjo garsiausi Lietuvos verslininkai, iš Palangoje vykstančių "1000 kilometrų lenktynių" atvyko ir verslininkas Žilvinas Grigaitis su bičiule aktore Egle Jackaite.

Draugai, atvykę į aikštyną, iš pradžių neskubėjo į rankas pasiimti golfo lazdų. Pabendravusi su turnyro dalyviais ir paprašiusi patarimų, E. Jackaitė išmėgino jėgas.

Po poros minučių prie garsios moters prisijungė ir Ž. Grigaitis. Vyras suskubo pasidalinti savo patirtimi su drauge ir nė akimirkos nesudvejojęs, drauge su ja fotografavosi provokuojančiomis pozomis.

www.DELFI.lt
 
128
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

A. Jagelavičiūtei metė iššūkį: ar nėščia moteris apsilies lediniu vandeniu? (43)

2014 rugpjūčio mėn. 19 d. 21:31
Agnė Jagelavičiūtė (nuotr. G. Žilinsko)
Pasaulį apkeliavęs „Ledinio vandens kibiro“ virusas sparčiai plinta tarp Lietuvos garsenybių. Prie socialinės akcijos prisijungė dar daugiau sporto ir pramogų pasaulio atstovų. Iššūkis mestas ir stilistei Agnei Jagelavičiūtei, tačiau kol kas nėra aišku, ar nėščia moteris ryšis jį priimti. Tiesa, taip pat neaišku, ar tokio apsiliejimo lediniu vandeniu besilaukiančiai moteriai nedraustų gydytojai.

M. Katleris vyrišką pasididžiavimą pridengė tik miniatiūrinėmis glaudėmis (67)

2014 rugpjūčio mėn. 19 d. 21:24
Mantas Katleris
Stopkadras
„Ledinio vandens kibiro“ iššūkį iš Donato Motiejūno priėmė ir humoristas Mantas Katleris. Labdaringą estafetę jis tęsti ragina stilistę Agnę Jagelavičiūtę, apžvalgininką Andrių Užkalnį ir humoristą Dominyką Klajumą.

Prie baseino išsirengęs J. Valančiūnas pasidavė pasaulinei manijai (44)

2014 rugpjūčio mėn. 19 d. 21:13
Jonas Valančiūnas
Stopkadras
Pastarosiomis dienomis internete lyg virusas plinta vaizdo įrašai, kuriuose įamžinti kūnus lediniu vandeniu persiliejantys žmonės. Tokiu būdu renkami pinigai organizacijai, ieškančiai vaisto nuo šoninės amiotrofinės sklerozės bei vėžio. Šiai akcijai neatsispyrė ir pasaulio garsenybės, ir eiliniai žmonės.

Sashos Song karjeroje – netikėtas posūkis: negaliu praleisti tokių galimybių (13)

2014 rugpjūčio mėn. 19 d. 18:05
Tris mėnesius Sankt Peterburge gyvenęs atlikėjas ir dainų kūrėjas Sasha Song vasarą praleido Lietuvoje. Viename muzikiniame Rusijos projekte darbavęsis dainininkas buvo atsakingas už dainų repertuarą ir šou programą.

Elegantiškoji podiumų princesė C. Delevingne asmenukėse atskleidžia savo tikrąjį veidą (21)

2014 rugpjūčio mėn. 19 d. 16:59
Cara Delevingne
Instagram.com nuotr.
Modeliui, aktorei ir atlikėjai Carai Delevingne šį mėnesį suėjo 22 metai. Gražuolė žurnalų viršeliuose atrodo solidi jauna moteris. Elegantiškąja podiumų princese vadinamos gražuolės tikrąjį veidą pamatyti galima socialiniame tinkle, kur manekenė talpina savo asmenukes ir atvirai viešina savo asmeninį gyvenimą.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2014 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 07 d. 19.00 val.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus Hamletas, Baronas iš spektaklio „Dugne”, Sorinas „Žuvėdroje” – šioje Oskaro Koršunovo trilogijoje vaidinantis Darius Meškauskas priartėja prie žiūrovo per, ko gera, maksimaliai įmanomą atstumą. Ir nenuostabu, kad šie trys ryškiausi jo dabartinėje kūryboje vaidmenys nuosekliai kelia aktoriui apmąstymus apie realybę ir virtualumą, melą ir tiesą, iliuziją ir tikrovę. Pelėkautuose.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus
2014 liepos 28 d.