Ž.Grigaitis ir E.Jackaitė prieš fotografus suspindo provokuojančiomis pozomis

 (128)
Eglė Jackaitė ir Žilvinas Grigaitis
Eglė Jackaitė ir Žilvinas Grigaitis
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Šeštadienį Stančių kaime, Klaipėdos rajone vykusiame golfo turnyre „Nesė Pramogų banko taurei 2011” laimėti, kur nuo ryto žaidimą pradėjo garsiausi Lietuvos verslininkai, iš Palangoje vykstančių "1000 kilometrų lenktynių" atvyko ir verslininkas Žilvinas Grigaitis su bičiule aktore Egle Jackaite.

Draugai, atvykę į aikštyną, iš pradžių neskubėjo į rankas pasiimti golfo lazdų. Pabendravusi su turnyro dalyviais ir paprašiusi patarimų, E. Jackaitė išmėgino jėgas.

Po poros minučių prie garsios moters prisijungė ir Ž. Grigaitis. Vyras suskubo pasidalinti savo patirtimi su drauge ir nė akimirkos nesudvejojęs, drauge su ja fotografavosi provokuojančiomis pozomis.

www.DELFI.lt
 
128
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Lietuviai turi savąją Nicole Kidman apklausa

2014 liepos mėn. 29 d. 11:39
Monika Linkytė ir Nicole Kidman
DELFI montažas
Festivalyje „Novaja Volna“ sužibėjusios ir net Alos Pugačiovos premiją pelniusios atlikėjos Monikos Linkytės pavardė vos per keletą savaičių tapo viena dažniausiai linksniuojamų pramogų žiniasklaidos Lietuvoje.

Savo mylimąją vedė milijonierius A. Guoga: viskas buvo labai kukliai (13)

2014 liepos mėn. 29 d. 10:46
Europarlamentaras Antanas Guoga ir Aistė Šlapokaitė vasaros pradžioje sumainė aukso žiedus. Kaip DELFI portalui sakė civilinę santuoką įregistravusi pora, didžioji vestuvių ceremonija jųdviejų dar laukia - šią vasarą jiedu ketina kartu žengti prie altoriaus.

Palangos gatvės stilius alsuoja seksualumu: apnuoginti užpakaliukai, pilvai ir įmantrūs aksesuarai (6)

2014 liepos mėn. 29 d. 10:53
Itin karštas oras sukvietė daugybę poilsiautojų į pajūrį. Merginos iš lagaminų traukė trumputes sukneles ar lengvas palaidines, kurias derino prie trumpučių šortų.

Nušluostė nosį ir A. Valentaitei, ir G. Gurevičiūtei

2014 liepos mėn. 29 d. 10:49
Gintarė Gurevičiūtė ir Asta Valentaitė
DELFI montažas
„Radisto“ Rolando Mackevičiaus žmona Ieva Mackevičienė išplėšė vyrui pergalę ir VIP kelialapį į Monzą tiesiai jo konkurentams iš po nosies. Socialiniame tinklalapyje „Facebook“ paraginusi draugus palaikyti sutuoktinį „Martini Racing“ žaidime, Ieva savo mylimajam pelnė net 3860 gerbėjų balsų. „Radistas“ nugalėjo ir lenktynių trasoje, kurioje susikovė su ekstremale Gintare Gurevičiūte, lenktynininku Jonu Gelžiniu ir stiliste Asta Valentaite.

Po A Jagelavičiūtės kirčių O. Pikul-Jasaitienė netyli: chamizmas – darbo dalis? (59)

2014 liepos mėn. 29 d. 10:29
Oksana Pikul-Jasaitienė ir Agnė Jagelavičiūtė
DELFI montažas
Po Lietuvos pramogų pasaulį šeštadenį sudrebinusių Deivydo ir Katažinos Zvonkų vestuvių viešojoje erdvėje užvirė aistros. Gausų būrį garsių svečių sutraukusios muzikantų poros vestuvės davė peno apkalboms ir skandalams pliekstis. Štai stilistė Agnė Jagelavičiūtė negailestingai sukritikavo vieną puotos dalyvių - „Pop Ladies“ ir „Naujųjų pupyčių narę Oksaną Pikul-Jasaitienę.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus Hamletas, Baronas iš spektaklio „Dugne”, Sorinas „Žuvėdroje” – šioje Oskaro Koršunovo trilogijoje vaidinantis Darius Meškauskas priartėja prie žiūrovo per, ko gera, maksimaliai įmanomą atstumą. Ir nenuostabu, kad šie trys ryškiausi jo dabartinėje kūryboje vaidmenys nuosekliai kelia aktoriui apmąstymus apie realybę ir virtualumą, melą ir tiesą, iliuziją ir tikrovę. Pelėkautuose.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus
2014 liepos 28 d.