Ž.Grigaitis ir E.Jackaitė prieš fotografus suspindo provokuojančiomis pozomis

 (128)
Eglė Jackaitė ir Žilvinas Grigaitis
Eglė Jackaitė ir Žilvinas Grigaitis
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Šeštadienį Stančių kaime, Klaipėdos rajone vykusiame golfo turnyre „Nesė Pramogų banko taurei 2011” laimėti, kur nuo ryto žaidimą pradėjo garsiausi Lietuvos verslininkai, iš Palangoje vykstančių "1000 kilometrų lenktynių" atvyko ir verslininkas Žilvinas Grigaitis su bičiule aktore Egle Jackaite.

Draugai, atvykę į aikštyną, iš pradžių neskubėjo į rankas pasiimti golfo lazdų. Pabendravusi su turnyro dalyviais ir paprašiusi patarimų, E. Jackaitė išmėgino jėgas.

Po poros minučių prie garsios moters prisijungė ir Ž. Grigaitis. Vyras suskubo pasidalinti savo patirtimi su drauge ir nė akimirkos nesudvejojęs, drauge su ja fotografavosi provokuojančiomis pozomis.

www.DELFI.lt
 
128
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Dėl santykių su mylimuoju I. Burlinskaitė paaukojo vakarėlius, lengvąjį kultūrizmą: visko negali turėti (11)

2014 spalio mėn. 30 d. 15:56
*Indrė Burlinskaitė ir Darius Petrikauskas
(I.Ilmito nuotr.)
Dainininkė Indrė Burlinskaitė trejus metus puoselėja šiltus jausmus Dariui Petrikauskui. Mergina neslėpė, kad dėl santykių atsisakė ne tik vakarėlių, alkoholio, pasilinksminimų, bet ir lengvojo kultūrizmo. „Šeima man yra svarbiausias dalykas gyvenime“, - sakė Indrė.

Su ekskavatoriais valsą šokusi G. Lebedeva: kartais tenka repetuoti 10 val. per dieną (13)

2014 spalio mėn. 30 d. 11:53
TV3 projekto „Šok su manimi“ dalyviams ketvirtadienį įvyko neįprasta treniruotė. Profesionalūs šokėjai ir dar tik šokti besimokantys valso ritmu sukosi su ekskavatoriais.

Byra vos trejus metus trukusi buvusio parlamentaro A. Burbos santuoka (91)

2014 spalio mėn. 30 d. 10:54
Vos trejus metus trukusi buvusio Seimo nario Andriaus Burbos ir jo aštuoneriais metais jaunesnės žmonos Sandros santuoka skaičiuoja paskutines dienas – sutuoktiniai nusprendė skirtis.

A. Jagelavičiūtė pasidalino pirmagimio nuotrauka (109)

2014 spalio mėn. 30 d. 07:56
Antradienį pirmagimio sulaukusi stilistė Agnė Jagelavičiūtė pasidalino jo nuotrauka. Kadre įamžintas garsios moters vyras Mantas Volkus, rankose laikantis sūnų Leoną.

Lietuvos garsenybių vaikų vardai: nuo Anabelės iki Vėjos, nuo Motiejaus iki Ajaus kuris patinka jums? (142)

2014 spalio mėn. 29 d. 18:59
Lietuvos garsenybės
DELFI montažas
2014-ieji Lietuvos pramogų verslo atstovams buvo itin vaisingi. Nusprendėme prisiminti, kokius vardus šiemet jie rinko savo vaikams. Kaip ir kasmet, vieni savo atžaloms ieško originalių, ausiai neįprastų vardų, kiti renkasi tradicinius, laiko patikrintus variantus. Rinkti labiausiai jums patinkantį vardą galite specialioje apklausoje teksto apačioje!
JULIJUS CEZARIS William Shakespeare
JULIJUS CEZARIS
2014 lapkričio 09 d. 19.00 val.
JULIJUS CEZARIS William Shakespeare
JULIJUS CEZARIS
2014 lapkričio 10 d. 19.00 val.
Gytis Ivanauskas apie „Ugnies veidą“: kartais tėvai negirdi savo vaikų, kai jie prašosi pagalbos Gyčiui Ivanauskui buvo vos devyniolika metų, kai jis sukūrė pirmą savo vaidmenį Oskaro Koršunovo teatre. Beje, tai buvo apskritai pirmieji aktoriaus žingsniai scenoje. Ir tai nebuvo epizodinė rolė, nuo kokių įprastai pradeda jauni aktoriai, o pagrindinis Kurto vaidmuo „Ugnies veide“, atvedęs Gytį prie Romeo vaidmens „Romeo ir Džuljetoje“. Jau penkioliktus gyvavimo metus skaičiuojantis „Ugnies veidas“ spalio 28 d. atvyksta į Klaipėdą, ir tai bus vienintelis spektaklis šiemet.
Gytis Ivanauskas apie „Ugnies veidą“: kartais tėvai negirdi savo vaikų, kai jie prašosi pagalbos
2014 spalio 28 d.