Ž.Grigaitis ir E.Jackaitė prieš fotografus suspindo provokuojančiomis pozomis

 (128)
Šeštadienį Stančių kaime, Klaipėdos rajone vykusiame golfo turnyre „Nesė Pramogų banko taurei 2011” laimėti, kur nuo ryto žaidimą pradėjo garsiausi Lietuvos verslininkai, iš Palangoje vykstančių "1000 kilometrų lenktynių" atvyko ir verslininkas Žilvinas Grigaitis su bičiule aktore Egle Jackaite.
Eglė Jackaitė ir Žilvinas Grigaitis
Eglė Jackaitė ir Žilvinas Grigaitis
Foto: DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Draugai, atvykę į aikštyną, iš pradžių neskubėjo į rankas pasiimti golfo lazdų. Pabendravusi su turnyro dalyviais ir paprašiusi patarimų, E. Jackaitė išmėgino jėgas.

Po poros minučių prie garsios moters prisijungė ir Ž. Grigaitis. Vyras suskubo pasidalinti savo patirtimi su drauge ir nė akimirkos nesudvejojęs, drauge su ja fotografavosi provokuojančiomis pozomis.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (128)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

J. Leonavičiūtė pretenduoja gauti „Auksinį svogūną“ (13)

Jau netrukus, balandžio 1 dieną, 16-tą kartą bus teikiami tradiciniai „Auksiniai svogūnai“. Kaip juokavo organizatoriai, bus įvardinti didžiausi ir labiausiai nusipelnę cirko artistai. Statulėles gauti pretenduoja politikos ir visuomenės veikėjai, tarp jų – ir įvairių TV projektų dalyvė, modelis Jolanta Leonavičiūtė.

Vizažistės K. Taraškevič draugijoje – P. Hilton (3)

Majamyje viešinti lietuvių vizažistė Karolina Taraškevič gali pasigirti išties pavydėtinomis pažintimis.

Metė iššūkį J. Statkevičiui: ar nepasididžiuos? (1)

Jau balandžio 2 dieną, Vilniaus „Pramogų arenoje“ „Inži“ mados namai pristatys naujausią 2015-2016 metų vestuvinių ir proginių suknelių kolekciją. Į šią kolekciją kviečiami visi ryškiausi Lietuvos dizaineriai.

I. Žitkuvienė prieš kolekcijos pristatymą: atrodo, kad viskas slysta iš rankų (1)

Jau balandžio 2 dieną vyks ilgai planuotas ir lauktas „Inži“ mados namų kolekcijos pristatymo renginys. Deja, iki renginio likus mažiau nei savaitei reikalai klostosi ne taip kaip norėtųsi, mat iš Italijos atvykti vėluoja I. Žitkuvienės kurtais gėlių raštais numarginti audiniai.

Namų duris atvėrusi R. Klimaitytė: atvirai apie šeimą ir jaukumą (4)

Merginų muzikinė grupė „Kitokios“ žiniasklaidoje spėjo išgarsėti ne tik dainomis, bet ir skandalais. Išsiskyrusi su kolegėmis ir ilgai kovojusi dėl grupės pavadinimo, atrodo, šiandien Renata Klimaitytė atsikratė praeities šleifo: nurijusi nuoskaudas įkūrė naują grupę „Sirenos“ ir tapo jos lydere. Negana to, neseniai merginai pasipiršo jos širdies draugas, su kuriuo Renata susikūrė bendrus namus. Kaip tik jų duris dainininkė atvers jau šį šeštadienį, TV3 laidos „Laikas keistis“ žiūrovams.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 11 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 12 d. 19.00 val.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai! Milžiniškas žiūrovų susidomėjimas Oskaro Koršunovo režisuotu spektakliu „Žuvėdra“ neatslūgsta ir antrą sezoną. Į visus šio sezono spektaklius bilietai išparduoti dar praėjusiais metais, tad publikos pageidavimu skelbiami net keturi papildomi spektakliai, kurių pirmasis – jau kovo 25 d. Žiūrovai taip pat laukiami gegužės 9 d. bei birželio 8-9 d.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai!
2015 kovo 19 d.