Ž.Grigaitis ir E.Jackaitė prieš fotografus suspindo provokuojančiomis pozomis

 (128)
Šeštadienį Stančių kaime, Klaipėdos rajone vykusiame golfo turnyre „Nesė Pramogų banko taurei 2011” laimėti, kur nuo ryto žaidimą pradėjo garsiausi Lietuvos verslininkai, iš Palangoje vykstančių "1000 kilometrų lenktynių" atvyko ir verslininkas Žilvinas Grigaitis su bičiule aktore Egle Jackaite.
Eglė Jackaitė ir Žilvinas Grigaitis
Eglė Jackaitė ir Žilvinas Grigaitis
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Draugai, atvykę į aikštyną, iš pradžių neskubėjo į rankas pasiimti golfo lazdų. Pabendravusi su turnyro dalyviais ir paprašiusi patarimų, E. Jackaitė išmėgino jėgas.

Po poros minučių prie garsios moters prisijungė ir Ž. Grigaitis. Vyras suskubo pasidalinti savo patirtimi su drauge ir nė akimirkos nesudvejojęs, drauge su ja fotografavosi provokuojančiomis pozomis.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (128)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Moterys nenori persirenginėti kartu su A. Landau (347)

Garsiausia šalies transeksualė Agness Landau – nepageidaujama viešnia moterų persirengimo kambaryje. Tokią naujieną pirmadienio vakarą pranešė TV3 naujienų tarnyba.

A. Bružas su kolegomis dovanų gavo merginos liemenėlę (4)

Improvizacijos teatras Lietuvoje „Kitas Kampas“ šiandien grįžo iš audringų gastrolių Skandinavijoje, kur surengė tris anšlaginius pasirodymus. Vieno pasirodymo metu trupė dovanų gavo merginos liemenėlę. O kitą gastrolių dieną plikai nuskuto savo trupės narį Martyną Nedzinską.

Simona Bandita ir V. Musvydaitė surado ekstremalų būdą deginti kalorijas (4)

Vėjuotą pirmadienio popietę TV3 laidos „Mitybos ir sporto balansas“ vedėja Vlada Musvydaitė pasikvietė savo bičiulę Simoną Albavičiūtę-Banditą padeginti kalorijų užsiimant netradicine sporto šaka po atviru dangumi. Merginos prakaitą braukė ant akrobatinių motociklų.

J. Lapatinskas tapo tėčiu (27)

Atlikėjas Justinas Lapatinskas tapo tėčiu. Žinomas dainininkas su žmona Migle pirmadienio popietę susilaukė mergaitės.

Papiktino J. Jurkutės fondo bendradarbiavimas su alkoholio platintojais (67)

Kovo mėnesį sostinėje duris atvėrė socialinė erdvė moterims „Trys seserys“. Viena fondo įkūrėjų – aktorė, TV laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė su kolegėmis – ėmėsi ambicingo projekto, kuriuo siekia padėti dailiosios lyties atstovėms, atsidūrusioms visuomenės nuošalėje ar patyrusioms smurtą, ar nelaimę šeimoje.
JULIJUS CEZARIS William Shakespeare
JULIJUS CEZARIS
2015 balandžio 23 d. 19.00 val.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 balandžio 30 d. 19.00 val.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje „Tokie aplodismentai būna tik Rumunijoje“, – lyg sutarę kartojo Oskaro Koršunovo teatro komandos nariai, kuomet vos tik įsivyravus tylai scenoje žiūrovai pratrūko galingais aplodismentais, ritmingai plodami tai lėčiau, tai greičiau, lyg vedami dirigento. Taip rumunų publika sveikino festivalio REFLEX finaliniu akcentu tapusio spektaklio „Miranda“ aktorius.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje
2015 balandžio 17 d.