Ž.Grigaitis ir E.Jackaitė prieš fotografus suspindo provokuojančiomis pozomis

 (128)
Eglė Jackaitė ir Žilvinas Grigaitis
Eglė Jackaitė ir Žilvinas Grigaitis
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Šeštadienį Stančių kaime, Klaipėdos rajone vykusiame golfo turnyre „Nesė Pramogų banko taurei 2011” laimėti, kur nuo ryto žaidimą pradėjo garsiausi Lietuvos verslininkai, iš Palangoje vykstančių "1000 kilometrų lenktynių" atvyko ir verslininkas Žilvinas Grigaitis su bičiule aktore Egle Jackaite.

Draugai, atvykę į aikštyną, iš pradžių neskubėjo į rankas pasiimti golfo lazdų. Pabendravusi su turnyro dalyviais ir paprašiusi patarimų, E. Jackaitė išmėgino jėgas.

Po poros minučių prie garsios moters prisijungė ir Ž. Grigaitis. Vyras suskubo pasidalinti savo patirtimi su drauge ir nė akimirkos nesudvejojęs, drauge su ja fotografavosi provokuojančiomis pozomis.

www.DELFI.lt
 
128
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Gerbėjai nutekino pikantišką M. Šalčiūtės nuotrauką (92)

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 17:03
Monika Šalčiūtė
Asmeninio archyvo nuotr.
Šiuo metu Lenkijos sostinėje Varšuvoje viešinti šokėja ir socialinių tinklų sensacija Monika Šalčiūtė pateko į kiek nemalonią situaciją. Į jos pasekėjų rankas pateko itin seksuali merginos nuotrauka. Nors nuotraukoje nesimato gundančių formų savininkės veido, abejonių dėl tapatybės nekyla – bambą puošia ankstesnėse nuotraukose matytas auskaras.

Kasdienis I. Stasiulevičiūtės stilius: jokio makiažo ir sportiniai rūbai (5)

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 19:48
Sekmadienio vakarą tarp gausau būrio „Mis Lietuva“ konkurso dalyvių ir ryškiausių šalies atlikėjų sunku buvo nepastebėti ir dainininkės, projekto „Šarka“ narės Ievos Stasiulevičiūtės. Kol gražuolės užsidariusios persirengimo kambariuose atsakingai ruošėsi pasirodymui prieš daugybę TV kamerų, atlikėjai vienas po kito lipo ant scenos repetuoti.

K. Tučkutės sutuoktinis beveik milijono litų vertės automobilį stato neįgaliųjų vietoje (120)

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 16:30
Pagrindinį naujienų portalą DELFI pasiekė nuotraukos, kuriose prie sostinėje esančio prekybos centro užfiksuotas modelis Kristina Tučkutė ir jos vyras Patrice'as Romulas. Kanadietis verslininkas užėmė neįgaliųjų transportui skirtą parkavimo vietą ir nuskubėjo į parduotuvę.

Pataisos namų direktoriaus ir gražuolės jausmams amžiaus skirtumas nesvarbus (16)

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 19:32
Edvardas Norvaišas ir Simona Povilavičiūtė, "Sekundės" nuotr.
Dėl gražiausios lietuvaitės karūnos į „Mis Lietuva“ konkurso sceną užlipusi panevėžietė 25-erių Simona Povilavičiūtė tarp žiūrovų akimis ieškojo ne tik palaikyti atvažiavusios šeimos, bet ir to vienintelio žmogaus.

Grožio pasaulio atstovai įvertino „Mis Lietuvą 2014“ negailėjo kritikos (141)

2014 rugsėjo mėn. 22 d. 14:27
Mantas Petruškevičius, Jurgita Kiguolė, Aleksandras Pogrebnojus
DELFI montažas
Sekmadienį Kėdainiuose buvo karūnuota gražiausia šalies mergina – vyko konkurso „Mis Lietuva 2014“ finalas. Galimybė dalyvauti konkurse „Mis Pasaulis 2014“ Londone ir nugalėtojos karūna atiteko Klaipėdos universiteto studentei Agnei Kavaliauskaitei. DELFI surengė apklausą ir pasiteiravo, kaip patį konkursą ir jo rezultatus vertina žinomi šalies žmonės, besisukantys grožio versle.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 25 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 rugsėjo 28 d. 19.00 val.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus 16-ąjį gyvavimo sezoną Oskaro Koršunovo teatras pasitiko surengdamas netikėtą madų šou. Pačių aktorių iš spektaklių afišų pagaminti kostiumai pristatė kiekvieną šiame sezone rodomą spektaklį. Kartu tai buvo ir įvadas į tarptautinio projekto „Feast Fashion“ pristatymą. Praeitą sezoną užbaigęs jubiliejiniu festivaliu, teatras atveria naują puslapį. „Akivaizdu, jog perėjome tam tikrą ciklą, kurį užbaigė „Žuvėdra“. Dabar jau pradėsime visiškai kitokį etapą“, – teigia teatro meno vadovas, režisierius Oskaras Koršunovas.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus
2014 rugsėjo 5 d.