Ž.Grigaitis ir E.Jackaitė prieš fotografus suspindo provokuojančiomis pozomis

 (128)
Šeštadienį Stančių kaime, Klaipėdos rajone vykusiame golfo turnyre „Nesė Pramogų banko taurei 2011” laimėti, kur nuo ryto žaidimą pradėjo garsiausi Lietuvos verslininkai, iš Palangoje vykstančių "1000 kilometrų lenktynių" atvyko ir verslininkas Žilvinas Grigaitis su bičiule aktore Egle Jackaite.
Eglė Jackaitė ir Žilvinas Grigaitis
Eglė Jackaitė ir Žilvinas Grigaitis
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Draugai, atvykę į aikštyną, iš pradžių neskubėjo į rankas pasiimti golfo lazdų. Pabendravusi su turnyro dalyviais ir paprašiusi patarimų, E. Jackaitė išmėgino jėgas.

Po poros minučių prie garsios moters prisijungė ir Ž. Grigaitis. Vyras suskubo pasidalinti savo patirtimi su drauge ir nė akimirkos nesudvejojęs, drauge su ja fotografavosi provokuojančiomis pozomis.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

L. Rasutis išgyvena skaudžią širdies draugo netektį (22)

Verslininkė Lidija Rasutis išgyvena skaudžią netektį. Amerikos lietuvė socialiniame tinkle pasidalino liūdna žinia apie savo širdies draugo, Kanados lietuvio Medardo Karaliaus mirtį.

V. Baumila renginyje oficialiai pristatė savo gražuolę draugę (39)

Vienas geidžiamiausių jaunosios kartos atlikėjų Vaidas Baumila į LRT sezono atidarymą Valdovų rūmuose atėjo su būriu bičiulių. Tačiau savo glėbyje dainininkas glaudė ir savo mylimąją Indre, kuriai jau kurį laiką nebeslepia šiltų jausmų.

Valdovų rūmuose ant raudonojo kilimo damos demonstravo vasarišką įdegį (47)

Vasaros pabaigoje Lietuvos televizijos išdalina šimtus pakvietimų į savo sezono atidarymus, naujų laidų ir projektų pristatymus.

Žiedus sumainė režisierius M. Vildžiūnas ir jo išrinktoji O. Kunsunga (15)

Ketvirtadienio popietę žiedus sumainė aktorius ir režisierius Mykolas Vildžiūnas ir jo išrinktoji, aktorė Oneida Kunsunga.

N. Pareigytė išsitatuiravo frazę, kuri išgraviruota ir ant jos vestuvinio žiedo

Pirmąją tatuiruotę atlikėja, grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė pasidarė devintoje klasėje. Antrąją ji nusprendė pasidaryti sulaukusi 30-ties.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
Premjera! PO LEDU Falk Richter
Premjera! PO LEDU
2015 rugsėjo 11 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ Alytuje – jau rugsėjo 3 dieną! Jau rugsėjo 3 d. Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ atvyksta į Alytų! Tai vienintelė galimybė pamatyti vienu ryškiausių sezono teatrinių įvykių tapusį spektaklį Alytaus miesto teatro salėje.
Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ Alytuje – jau rugsėjo 3 dieną!
2015 rugpjūčio 26 d.