Ž.Grigaitis ir E.Jackaitė prieš fotografus suspindo provokuojančiomis pozomis

 (128)
Šeštadienį Stančių kaime, Klaipėdos rajone vykusiame golfo turnyre „Nesė Pramogų banko taurei 2011” laimėti, kur nuo ryto žaidimą pradėjo garsiausi Lietuvos verslininkai, iš Palangoje vykstančių "1000 kilometrų lenktynių" atvyko ir verslininkas Žilvinas Grigaitis su bičiule aktore Egle Jackaite.
Eglė Jackaitė ir Žilvinas Grigaitis
Eglė Jackaitė ir Žilvinas Grigaitis
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Draugai, atvykę į aikštyną, iš pradžių neskubėjo į rankas pasiimti golfo lazdų. Pabendravusi su turnyro dalyviais ir paprašiusi patarimų, E. Jackaitė išmėgino jėgas.

Po poros minučių prie garsios moters prisijungė ir Ž. Grigaitis. Vyras suskubo pasidalinti savo patirtimi su drauge ir nė akimirkos nesudvejojęs, drauge su ja fotografavosi provokuojančiomis pozomis.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (128)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Liepos 1-ąją gimtadienį švenčianti S. Jasevičiūtė pasidovanojo sau labai moterišką dovaną (18)

Liepos 1-ąją žurnalistė, radijo, TV ir renginių vedėja Skaiva Jasevičiūtė švenčia savo gimtadienį. Žinomai šalies moteriai šiandien suėjo 33-eji.

M. Šalčiūtė kirto V. Baumilai: tu kaip šuo kandi į šeriančio šeimininko ranką (266)

Į žodžių mūšį dėl homoseksualių ir heteroseksualių šeimų bei vaikų auginimo subtilybes įsivėlęs atlikėjas Vaidas Baumila ir Ugnius Kiguolis palietė ir itin asmeniškas tarpusavio bendravimo temas.

Iš Los Andželo sugrįžusi G. Gurevičiūtė: ten susilaukiau dešimt kartų daugiau dėmesio interviu (124)

Antradienį iš Los Andželo sugrįžo TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė. Moteris tris savaites kartu su Simona Albavičiūte filmavosi naujame televizijos šou, kurį žiūrovai galės išvysti rudenį. Gražuolė šviesiaplaukė pagrindiniam Lietuvos naujienų portalui DELFI papasakojo apie kelionės įspūdžius, darbo pasiūlymus, didelį dėmesį bei galbūt užsieniečiui įsiplieskusią meilę.

Lietuvių modelis papasakojo, kaip iš tiesų elgiasi transmoteris A. Lepore ir jos „šunyčiai“ (31)

Modelis Arnoldas Šmitas, pastaruoju metu karjeros laiptais lipantis Niujorke, stebina savo nuotykiais ir pažintimis. Iš Punios miestelio kilęs vaikinas dabar sukasi tarp pasaulinių įžymybių, o vieną iš jų - kontroversiškąją transmoterį Amandą Lepore - net gali vadinti drauge! Bet tai ne viskas, Arnoldas žada ir dar labiau nustebinti tautiečius. Apie visa tai - atvirai portalo MIESTE.lt skaitytojams.

„Žiniukė“ K. Aleknaitė-Simonavičienė susilaukė pirmagimio (6)

Televizijos žurnalistė ir jos sutuoktinis, Lietuvos banko komunikacijos vadovas Giedrius Simonavičius susilaukė pirmosios atžalos.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 rugsėjo 15 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo „Hamletas“ pristatomas prestižinėje Venecijos bienalėje Praėjus šešiolikai metų Oskaras Koršunovas sugrįžta į svarbiausiu meno renginiu pasaulyje laikomą Venecijos bienalę. Jau rugpjūčio pradžioje režisieriaus spektaklis „Hamletas“ bus pristatomas bienalės teatro programoje, kurioje šiemet kaip niekad gausu garsiausių Europos teatrinių vardų, tokių kaip italas Romeo Castellucci, vokietis Thomas Ostermeieris ar britas Markas Ravenhillas.
Oskaro Koršunovo „Hamletas“ pristatomas prestižinėje Venecijos bienalėje
2015 birželio 18 d.