Ž.Grigaitis ir E.Jackaitė prieš fotografus suspindo provokuojančiomis pozomis

 (128)
Eglė Jackaitė ir Žilvinas Grigaitis
Eglė Jackaitė ir Žilvinas Grigaitis
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Šeštadienį Stančių kaime, Klaipėdos rajone vykusiame golfo turnyre „Nesė Pramogų banko taurei 2011” laimėti, kur nuo ryto žaidimą pradėjo garsiausi Lietuvos verslininkai, iš Palangoje vykstančių "1000 kilometrų lenktynių" atvyko ir verslininkas Žilvinas Grigaitis su bičiule aktore Egle Jackaite.

Draugai, atvykę į aikštyną, iš pradžių neskubėjo į rankas pasiimti golfo lazdų. Pabendravusi su turnyro dalyviais ir paprašiusi patarimų, E. Jackaitė išmėgino jėgas.

Po poros minučių prie garsios moters prisijungė ir Ž. Grigaitis. Vyras suskubo pasidalinti savo patirtimi su drauge ir nė akimirkos nesudvejojęs, drauge su ja fotografavosi provokuojančiomis pozomis.

www.DELFI.lt
 
128
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Šmeižto byloje K. Navickaitė-Tina liko nieko nepešusi turės atlyginti išlaidas (97)

2014 balandžio mėn. 16 d. 16:33
Trečiadienio popietę Vilniaus miesto apylinkės teismas paskelbė nuosprendį Kristinos Navickaitės ir Mindaugo Mickevičiaus-Mino šmeižto byloje. Garsi šokėja kaltino savo buvusį mylimąjį ją apšmeižus ir įžeidus. Teisėjas Valdas Petraitis paskelbė, kad M. Mickevičius pripažintas nekaltu, o K. Navickaitė-Tina turės atlyginti 2000 litų bylinėjimosi išlaidų. Kadangi byla buvo nagrinėjama uždaruose teismo posėdžiuose, teisėjas motyvų pagarsinti negalėjo.

G. Lebedevai atostogas su mylimuoju Egipte apkartino įkyrus vietinių dėmesys (315)

2014 balandžio mėn. 16 d. 14:51
G. Lebedevos ir A. Kazakevičiaus atostogos
Asmeninio archyvo nuotr.
Grupės „Projektas kitokios“ narė Greta Lebedeva neseniai grįžo iš Egipto. Dainininkė kartu su savo mylimuoju Aleksandru Kazakevičiumi ir draugų kompanija savaitę laiko ilsėjosi lietuvių pamėgtame Hurgados kurorte. „Per atostogos džiaugėmės saule, maistu ir vienas kitu“, - DELFI pasakojo Greta.

Skaivai teisme nepavyko prisiteisti kompensacijos dėl atvaizdo naudojimo reklamuojant blynus (46)

2014 balandžio mėn. 16 d. 13:47
Kauno apylinkės teismas baigė nagrinėti televizijos bei radijo laidų vedėjos Skaivos Jasevičiūtės skundą. Moteris padavė į teismą „Vičiūnų restoranų grupę“, kuri esą be sutikimo jos atvaizdą naudojo savo restoranų grupės „La Crepe“ valgiaraštyje. Žinoma moteris prašė priteisti ir tūkstantinę kompensaciją, tačiau teismas jos ieškinį atmetė.

Dizainerės V. Jakučinskaitės patarimai, kaip originaliai ir pigiai papuošti Velykų stalą (11)

2014 balandžio mėn. 16 d. 16:01
Didžiosios metų šventės – nemenkas iššūkis piniginei. Susėsti vien prie užkandžiais nukrauto stalo nepakanka. Ne retam norisi, kad tas stalas būtų skoningai papuoštas ir gražus.

Merginų grupę subūrusi K. Ivanova grįžta į sceną (75)

2014 balandžio mėn. 16 d. 12:51
Kristina Ivanova
(nuotr. Viktorija Kuhlins)
Buvusi grupės „ŠarkA“ narė Kristina Ivanova grįžta į sceną. Dainininkė subūrė merginų grupę, kurią pavadino MAGNIT. DELFI šaltinių teigimu, atlikėjos jau nusifilmavo keliose laidose, o netrukus paskelbs apie savo debiutą žiniasklaidoje.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2014 balandžio 17 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 balandžio 24 d. 19.00 val.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto „Norisi vėl į Braziliją. Ten buvo gerai“, – nostalgiškai OKT/Vilniaus miesto teatro gastroles į tolimąjį Pietų Amerikos žemyną prisimena Julius Žalakevičius. Čia aktorius kartu su kolegomis pirmą kartą vykstančiame San Paulo teatro festivalyje sėkmingai pristatė spektaklį „Hamletas“.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto
2014 balandžio 14 d.