Ž.Grigaitis ir E.Jackaitė prieš fotografus suspindo provokuojančiomis pozomis

 (128)
Eglė Jackaitė ir Žilvinas Grigaitis
Eglė Jackaitė ir Žilvinas Grigaitis
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Šeštadienį Stančių kaime, Klaipėdos rajone vykusiame golfo turnyre „Nesė Pramogų banko taurei 2011” laimėti, kur nuo ryto žaidimą pradėjo garsiausi Lietuvos verslininkai, iš Palangoje vykstančių "1000 kilometrų lenktynių" atvyko ir verslininkas Žilvinas Grigaitis su bičiule aktore Egle Jackaite.

Draugai, atvykę į aikštyną, iš pradžių neskubėjo į rankas pasiimti golfo lazdų. Pabendravusi su turnyro dalyviais ir paprašiusi patarimų, E. Jackaitė išmėgino jėgas.

Po poros minučių prie garsios moters prisijungė ir Ž. Grigaitis. Vyras suskubo pasidalinti savo patirtimi su drauge ir nė akimirkos nesudvejojęs, drauge su ja fotografavosi provokuojančiomis pozomis.

www.DELFI.lt
 
128
Registruoti (0) Anonimiški (128)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

I. Kazlauskaitė – po išskirtinės pažinties: turbūt niekas taip saugiai su manimi nesielgė (36)

2015 kovo mėn. 3 d. 15:16
Prie LRT projekto „Delfinai ir žvaigždės“ prisijungusi Ingrida Kazlauskaitė po pirmų repeticijų baseine liko sužavėta žinduolių intelekto. „Tikrai ne žmonės patys protingiausi ir nuoširdžiausi, – neslėpė ji. – Pasitikėjau ir atsidaviau į delfino pelekus. Taip saugiai mane praplukdė. Turbūt niekas taip saugiai su manimi nesielgė kaip delfinas.“

R. Javtoko šeimoje – skaudi netektis (20)

2015 kovo mėn. 3 d. 14:26
Robertas Javtokas
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Krepįininko Roberto Javtoko pečius prislėgė skaudi netektis – kovo 2 dieną mirė jo tėvas 62 metų Remigijus Javtokas, praneša krepšinis.net. Velionis taip pat buvo neabejingas sportui – buvo profesionalus tinklininkas.

Skaisgirių sūnus Atas Austrijoje užfiksavo itin jaukią tėvų akimirką (44)

2015 kovo mėn. 3 d. 12:41
Su šeima Austrijos kalnuose šiuo metu poilsiaujanti Vaida Skaisgirė socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalino itin jaukia ir miela nuotrauka, kurioje ji meiliai susiglaudusi bučiuojasi su savo vyru Rolandu Skaisgiriu.

E. Citovičiūtė traukiasi iš „Šuolio“: kelio lūžis, dalinai plyšusi blauzda (57)

2015 kovo mėn. 3 d. 12:24
Indrė Kavaliauskaitė, Elita Citovičiūtė ir Mindaugas Stasiulis
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Tituluota gražuolė Elita Citovičiūtė, tapusi viena „Šuolio“ lyderių, palieka projektą. Penktadienį sportiška mergina treniruotės metu patyrė siaubingą traumą, nuo kurios ir prasidėjo visos nelaimės. Rezultatas – merginos koja atsidūrė įtvare, o medikai 3 mėnesius uždraudė sportuoti.

Viena seksualiausių pasaulio manekenių S. Starkutė – lovoje be makiažo (10)

2015 kovo mėn. 3 d. 11:30
Simona Starkutė
Asmeninio archyvo nuotr.
Į seksualiausių pasaulio modelių 100-tuką įtraukta Simona Starkutė pasidalino asmenuke iš lovos. Tobulų kūno linijų gražuolė be makiažo atrodo nepriekaištingai. Žiūrint į dailios lietuvaitės nuotrauką sunku įtarti, kad modeliams rytai kartais taip pat būna sunkūs.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 kovo 13 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 kovo 15 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi Prieš 25 metus pirmąjį savo spektaklį publikai pristatęs režisierius Oskaras Koršunovas (45) šiandien užsimena, kad po tiek laiko, praleisto teatre, vis dažniau susimąsto apie tai, ką daryti toliau. Nors Oskaro Koršunovo teatrą (OKT) prieš 15 metų įkūrusiam ir iki šiol jam vadovaujančiam scenos meistrui idėjų naujiems kūriniams nestinga, kaip pats pripažįsta, nebelieka laiko atidėliojimams. “Arba dabar, arba niekada”, – sako O.Koršunovas.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi
2015 vasario 27 d.