V.Budraitytė atskleidė burtą, kaip prišaukti meilę

 (117)
Vaiva Budraitytė
Vaiva Budraitytė
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Šį penktadienį populiari LNK pažinčių laida „Būk mano meile“ Vilniaus prekybos centre Akropolis atidarė naująjį laidos sezoną su šūkiu „Nauji metai – nauja meilė“. Susitikime su žiūrovais laidų vedėjai pristatė „Būk mano meile“ dalyvavusias įžymybes - šokėją Andrių Butkų ir Dainių Dimšą, o garsi būrėja ir astrologė Vaiva Budraitytė atskleidė burtą, ne tik kaip išlaikyti jau turimą mylimąjį, bet kartu kaip pritraukti taip trokštamą meilę vienišiams.

Artėjant Juodojo Vandens Drakono metams, astrologė pateikė seną ir patikrintą burtą, kaip prisijaukinti meilę. Anot V. Budraitytės, šis praktiškas patarimas leis užburti patinkantį vyrą ar moterį.

„Tai senovinis ir paprastas būdas. Kai šviečia jaunatis, reikia sušluoti žemes iš tos vietos, kur buvo mylimojo pėda ir tuomet jas suberti į vazoną su žemėmis ir jame pasodinti medetkų sėklas. Tuomet tavo mylimas žmogus bus pririštas prie tavęs ir jis nenorės išeiti. Taip pat tinka ir mylimojo plaukas ar netgi nuotrauka“, - pasakojo garsiausia šalies burtininkė ir astrologė.

O tiems, kurie neturi mylimo žmogaus, Vaiva patarė, kad tuomet reikia pasodinti medetkų sėklų, atsisukti į Rytus ir mąstyti apie trokštamą mylimąjį ar mylimąją ir labai panorėti būti su juo. Kai medetkos sužydės - atsiras ir mylimas žmogus, patikino būrėja ir astrologė.

Laidos kūrėjai kvietė Lietuvos vienišius būti drąsesniais ir registruotis į laidą, kurioje jau spėjo sudalyvauti beveik pusė tūkstančio vienišių. Anot laidos vedėjo Vytenio Pauliukaičio, daugeliui iš jų labai pasisekė.

Laidos vedėjai – charizmatiškoji aktorė Inga Norkutė, bei režisierius V. Pauliukaitis iškilmingai atidarė naują „Būk mano meile“ stendą, prie kurio susirinkusieji galėjo užpildyti anketas į šou. Pirmieji užpildę anketą, pasak laidos kūrėjų, turės pirmenybę sudalyvauti meilės paieškose.

www.DELFI.lt
 
117
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Garsios moterys domėjosi šimtus kainuojančiais apatiniais (36)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 19:59
La Perla apatinių drabužių salono atidarymas
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Vilniaus senamiestyje duris atvėrė prabangių italų kompanijos apatinių drabužių parduotuvė. Šventinio vakarėlio nepraleido ir būrys garsių moterų, neabejingų gražiems daiktams.

44 kilogramus sverianti I. Kazlauskaitė sau nebepatinka: atrodau kaip šakalių paradas (90)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 18:06
Dainininkei Ingridai Kazlauskaitei Kalėdų laikotarpis itin įtemptas. Moteris skuba iš vieno filmavimo į kitą, koncertuoja, nepamiršta labdaringos veiklos. Atlikėjos darbo diena prasideda anksti ryte, o baigiasi vėlai vakare, kartais naktį. Be nuolatinio nuovargio, I. Kazlauskaitė susidūrė su dar viena problema – krintančiu svoriu.

G. Karaliūnaitė-Canuel stresą iškeitė į šeimą: atrandu šventes iš naujo (12)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 14:12
Gintarė Karaliūnaitė-Canuel su šeima
Asmeninio archyvo nuotr.
Dainininkei Gintarei Karaliūnaitei-Canuel šios Kalėdos ypatingos. Moteris koncertus iškeitė į ramų pasisėdėjimą su artimiausiais žmonėmis: vyru Marcu André, dukrele Sofia, sūnumi Nagliu. Namuose kvepia imbieriniais sausainiais, tvyro džiaugsmas, o šventės atrandamos iš naujo.

Paslaptingoji J. Jurkutė: dabar ir anksčiau (119)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 15:10
Jurgita Jurkutė dabar ir anksčiau
DELFI montažas
Šią savaitę naujienų portalo DELFI Pramogų rubrikos dėmesio centre – viena gražiausių šalies moterų Jurgita Jurkutė. Nors aktorė visiems geriau žinoma kaip viena geidžiamiausių televizijos laidų vedėjų, tačiau moters sėkmės istorija prasidėjo kur kas anksčiau nei ji debiutavo populiarame seriale „Moterys meluoja geriau“. Dar 2000 metais, būdama 15-ikos, ji laimėjo konkursą „Ford Supermodel Lietuva 2000“, dirbo modeliu.

10 klausimų J. Ragauskaitei: apie praeities klaidą, keliones ir žavinčias savybes (21)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 10:36
Pagrindinio naujienų portalo DELFI rubrikos „10 klausimų“ taikinyje - kino filmų gamybos vadovė Justina Ragauskaitė. Moteris atsakė į klausimus apie įsimintiniausią kelionę, geriausias skaitytas knygas, labiausiai žavinčias savybes ir praeities klaidą.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 gruodžio 18 d. 19.00 val.
MIRANDA William Shakespeare
MIRANDA
2014 gruodžio 19 d. 19.00 val.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį! Kultūros ministerijoje trečiadienį paskelbti Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai. Jais tapo aktoriai Regimantas Adomaitis, Nelė Savičenko, fotomenininkas Algirdas Šeškus, architektas Rolandas Palekas, rašytojas Jakovas Grigorijus Kanovičius ir literatūros kritikas Eimutis Valentinas Sventickas.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį!
2014 gruodžio 10 d.