V.Budraitytė atskleidė burtą, kaip prišaukti meilę

 (117)
Šį penktadienį populiari LNK pažinčių laida „Būk mano meile“ Vilniaus prekybos centre Akropolis atidarė naująjį laidos sezoną su šūkiu „Nauji metai – nauja meilė“. Susitikime su žiūrovais laidų vedėjai pristatė „Būk mano meile“ dalyvavusias įžymybes - šokėją Andrių Butkų ir Dainių Dimšą, o garsi būrėja ir astrologė Vaiva Budraitytė atskleidė burtą, ne tik kaip išlaikyti jau turimą mylimąjį, bet kartu kaip pritraukti taip trokštamą meilę vienišiams.
Vaiva Budraitytė
Vaiva Budraitytė
Foto: DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Artėjant Juodojo Vandens Drakono metams, astrologė pateikė seną ir patikrintą burtą, kaip prisijaukinti meilę. Anot V. Budraitytės, šis praktiškas patarimas leis užburti patinkantį vyrą ar moterį.

„Tai senovinis ir paprastas būdas. Kai šviečia jaunatis, reikia sušluoti žemes iš tos vietos, kur buvo mylimojo pėda ir tuomet jas suberti į vazoną su žemėmis ir jame pasodinti medetkų sėklas. Tuomet tavo mylimas žmogus bus pririštas prie tavęs ir jis nenorės išeiti. Taip pat tinka ir mylimojo plaukas ar netgi nuotrauka“, - pasakojo garsiausia šalies burtininkė ir astrologė.

O tiems, kurie neturi mylimo žmogaus, Vaiva patarė, kad tuomet reikia pasodinti medetkų sėklų, atsisukti į Rytus ir mąstyti apie trokštamą mylimąjį ar mylimąją ir labai panorėti būti su juo. Kai medetkos sužydės - atsiras ir mylimas žmogus, patikino būrėja ir astrologė.

Laidos kūrėjai kvietė Lietuvos vienišius būti drąsesniais ir registruotis į laidą, kurioje jau spėjo sudalyvauti beveik pusė tūkstančio vienišių. Anot laidos vedėjo Vytenio Pauliukaičio, daugeliui iš jų labai pasisekė.

Laidos vedėjai – charizmatiškoji aktorė Inga Norkutė, bei režisierius V. Pauliukaitis iškilmingai atidarė naują „Būk mano meile“ stendą, prie kurio susirinkusieji galėjo užpildyti anketas į šou. Pirmieji užpildę anketą, pasak laidos kūrėjų, turės pirmenybę sudalyvauti meilės paieškose.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (117)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

N. Marčėnaitė pradžiugino vaikus iš globos namų

Naujos knygelės vaikams iliustravimu šiuo metu užimta menininkė Nomeda Marčėnaitė rado laiko ir ketvirtadienio popietę praleido su vaikais iš Lentvario globos namų. Drauge jie atidarė tradicinę, vilniečių ir sostinės svečių pamėgtą Velykų kepyklėlę prekybos ir pramogų centre „Ozas“. Čia žymi moteris kartu su vaikais gamino šventines dekoracijas bei dalyvavo Velykų programos pristatyme.

V. Baumila: tėvai aiškiai pasakė, kad nepažindinčiau jų su savo merginomis interviu (102)

Vaidas Baumila šiuo metu gyvena neįpareigojantį viengungio gyvenimą, vaikšto į pasimatymus ir mėgaujasi dailiosios lyties atstovių dėmesiu. Tiesa, kaip juokauja atlikėjas, gera vieta ilgai tuščia nebūna. Galbūt daugeliui iš pirmo žvilgsnio lengvabūdiškai atrodantis jaunas vyras iš tiesų labai rimtai masto apie šeimą, nuosavą butą, žmoną, vaikus ir šunį.

Milijonierius iškeitė I. Kazlauskaitės draugiją: užfiksuotas su gerokai jaunesne (136)

Praėjusiais metais lietuvaičiai gėrėjosi amerikietiška svajonių meilės istorija - milijonierius Aaronas Perezas susižavėjo lietuvaite Ingrida Kazlauskaite ir leido su ja laiką. Vėliau jausmai atšalo, o turtuolis susirado kitą gražuolę lietuvaitę. Tiesa, gerokai jaunesnę už 31-erių Ingridą.

Dėmesiu apgaubtą Mią sužadėtinis žadina su meilės laiškais ir stilizuotais pusryčiais (166)

Atlikėja Mia su savo sužadėtiniu medaus mėnesį kopinėja jau prieš vestuves. Meile ir dėmesiu širdies draugo Nerijaus apgaubta dainininkė socialiniame tinkle netgi pasidalino su savo bičiuliais nuotraukomis, kaip ją lepina jos būsimas vyras.

Už apvalią sumą B. Nicholson parduoda savo rankomis išpuoselėtą loftą (78)

„Ateina laikas keistis, mano loftas parduodamas!“, – tokią žinią trečiadienį internete kulinarė Beata Nicholson paskelbė savo gerbėjams ir bičiuliams.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 11 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 12 d. 19.00 val.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai! Milžiniškas žiūrovų susidomėjimas Oskaro Koršunovo režisuotu spektakliu „Žuvėdra“ neatslūgsta ir antrą sezoną. Į visus šio sezono spektaklius bilietai išparduoti dar praėjusiais metais, tad publikos pageidavimu skelbiami net keturi papildomi spektakliai, kurių pirmasis – jau kovo 25 d. Žiūrovai taip pat laukiami gegužės 9 d. bei birželio 8-9 d.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai!
2015 kovo 19 d.