V.Budraitytė atskleidė burtą, kaip prišaukti meilę

 (117)
Vaiva Budraitytė
Vaiva Budraitytė
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Šį penktadienį populiari LNK pažinčių laida „Būk mano meile“ Vilniaus prekybos centre Akropolis atidarė naująjį laidos sezoną su šūkiu „Nauji metai – nauja meilė“. Susitikime su žiūrovais laidų vedėjai pristatė „Būk mano meile“ dalyvavusias įžymybes - šokėją Andrių Butkų ir Dainių Dimšą, o garsi būrėja ir astrologė Vaiva Budraitytė atskleidė burtą, ne tik kaip išlaikyti jau turimą mylimąjį, bet kartu kaip pritraukti taip trokštamą meilę vienišiams.

Artėjant Juodojo Vandens Drakono metams, astrologė pateikė seną ir patikrintą burtą, kaip prisijaukinti meilę. Anot V. Budraitytės, šis praktiškas patarimas leis užburti patinkantį vyrą ar moterį.

„Tai senovinis ir paprastas būdas. Kai šviečia jaunatis, reikia sušluoti žemes iš tos vietos, kur buvo mylimojo pėda ir tuomet jas suberti į vazoną su žemėmis ir jame pasodinti medetkų sėklas. Tuomet tavo mylimas žmogus bus pririštas prie tavęs ir jis nenorės išeiti. Taip pat tinka ir mylimojo plaukas ar netgi nuotrauka“, - pasakojo garsiausia šalies burtininkė ir astrologė.

O tiems, kurie neturi mylimo žmogaus, Vaiva patarė, kad tuomet reikia pasodinti medetkų sėklų, atsisukti į Rytus ir mąstyti apie trokštamą mylimąjį ar mylimąją ir labai panorėti būti su juo. Kai medetkos sužydės - atsiras ir mylimas žmogus, patikino būrėja ir astrologė.

Laidos kūrėjai kvietė Lietuvos vienišius būti drąsesniais ir registruotis į laidą, kurioje jau spėjo sudalyvauti beveik pusė tūkstančio vienišių. Anot laidos vedėjo Vytenio Pauliukaičio, daugeliui iš jų labai pasisekė.

Laidos vedėjai – charizmatiškoji aktorė Inga Norkutė, bei režisierius V. Pauliukaitis iškilmingai atidarė naują „Būk mano meile“ stendą, prie kurio susirinkusieji galėjo užpildyti anketas į šou. Pirmieji užpildę anketą, pasak laidos kūrėjų, turės pirmenybę sudalyvauti meilės paieškose.

www.DELFI.lt
 
117
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Klaipėdos mero puotoje linksminosi uostamiesčio ir Lietuvos įžymybės (8)

2014 liepos mėn. 26 d. 21:10
Daina ir Antanas Bosai
DELFI (D.Lauručio nuotr.)
Keli šimtai žmonių šeštadienio vakarą susirinko į Klaipėdos mero surengtą padėkos ir vakarą Jūros šventės rėmėjams ir draugams. Šventė surengta išskirtinoje vietoje – prie vieno iš seniausių Baltijos pakrantės švyturių.

Prabangioje Zvonkų vestuvių puotoje nepamirštos jaunavedžių tradicijos viešnios stebino apranga (88)

2014 liepos mėn. 26 d. 20:28
Saulėtą šeštadienio popietę Medininkų bažnyčioje aukso žiedus sumainę Katažina ir Deivydas Zvonkai už savo laimę putojančio gėrimo taures kėlė Medininkų pilies kieme. Vakare iškilmių ceremonija persikėlė į Vilnių.

Paplūdimio putų vakarėlyje – nežabotos linksmybės (23)

2014 liepos mėn. 26 d. 15:28
Putų šou Palangos paplūdimyje
DELFI (D.Lauručio nuotr.)
Šeštadienio popietę tropikų karščių išvarginti Palangos poilsiautojai šėlo putų vakarėlyje. Prie populiaraus paplūdimio klubo svečių linksmybėms buvo paruošta apie 3 tūkstančius kubinių metrų putų.

A. Mamontovas nenori net žiūrėti į rytinės kaimynės šalies pusę (71)

2014 liepos mėn. 26 d. 10:46
Vienas žinomiausių Lietuvos dainininkų Andrius Mamontovas prisipažino, kad nenori nė žiūrėti į rytinės kaimynės šalies pusę. Pastaruoju A. Mamontovas atidžiai seka kas vyksta pasaulyje, ypač į Rytus nuo Lietuvos, praneša "Lietuvos žinios".

J. Statkevičius papasakojo, kaip užpuolikai Palangoje jam numovė džinsus (114)

2014 liepos mėn. 26 d. 10:33
Juozas Statkevičius
Asmeninio archyvo nuotr.
Šią savaitę svečiuodamasis „Radistų“ radijo laidoje garsiausias šalies dizaineris buvo itin atviras. Noriai dalinosi savo prisiminimais iš jaunystės laikų ir smagiai diskutavo su laidos vedėjais. Paliestos buvo ir dizainerio mokyklos laikų temos.
„Išvarymas“ Rygoje nominuotas net aštuoniems apdovanojimams Kaip ir Lietuvoje, taip ir Latvijoje Mariaus Ivaškevičiaus „Išvarymas“, režisuotas Oskaro Koršunovo, greitai tapo kultiniu spektakliu, į kurį neįmanoma gauti bilietų, nors pats spektaklis trunka net penkias valandas. Lietuvoje pelnęs net šešis Auksinio scenos kryžiaus apdovanojimus, „Išvarymas“ neliko be dėmesio ir Latvijoje. Spektaklis nominuotas net aštuoniems prestižiniais laikomiems „Spēlmaņu nakts“ apdovanojimams.
„Išvarymas“ Rygoje nominuotas net aštuoniems apdovanojimams
2014 birželio 23 d.