V.Budraitytė atskleidė burtą, kaip prišaukti meilę

 (117)
Vaiva Budraitytė
Vaiva Budraitytė
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Šį penktadienį populiari LNK pažinčių laida „Būk mano meile“ Vilniaus prekybos centre Akropolis atidarė naująjį laidos sezoną su šūkiu „Nauji metai – nauja meilė“. Susitikime su žiūrovais laidų vedėjai pristatė „Būk mano meile“ dalyvavusias įžymybes - šokėją Andrių Butkų ir Dainių Dimšą, o garsi būrėja ir astrologė Vaiva Budraitytė atskleidė burtą, ne tik kaip išlaikyti jau turimą mylimąjį, bet kartu kaip pritraukti taip trokštamą meilę vienišiams.

Artėjant Juodojo Vandens Drakono metams, astrologė pateikė seną ir patikrintą burtą, kaip prisijaukinti meilę. Anot V. Budraitytės, šis praktiškas patarimas leis užburti patinkantį vyrą ar moterį.

„Tai senovinis ir paprastas būdas. Kai šviečia jaunatis, reikia sušluoti žemes iš tos vietos, kur buvo mylimojo pėda ir tuomet jas suberti į vazoną su žemėmis ir jame pasodinti medetkų sėklas. Tuomet tavo mylimas žmogus bus pririštas prie tavęs ir jis nenorės išeiti. Taip pat tinka ir mylimojo plaukas ar netgi nuotrauka“, - pasakojo garsiausia šalies burtininkė ir astrologė.

O tiems, kurie neturi mylimo žmogaus, Vaiva patarė, kad tuomet reikia pasodinti medetkų sėklų, atsisukti į Rytus ir mąstyti apie trokštamą mylimąjį ar mylimąją ir labai panorėti būti su juo. Kai medetkos sužydės - atsiras ir mylimas žmogus, patikino būrėja ir astrologė.

Laidos kūrėjai kvietė Lietuvos vienišius būti drąsesniais ir registruotis į laidą, kurioje jau spėjo sudalyvauti beveik pusė tūkstančio vienišių. Anot laidos vedėjo Vytenio Pauliukaičio, daugeliui iš jų labai pasisekė.

Laidos vedėjai – charizmatiškoji aktorė Inga Norkutė, bei režisierius V. Pauliukaitis iškilmingai atidarė naują „Būk mano meile“ stendą, prie kurio susirinkusieji galėjo užpildyti anketas į šou. Pirmieji užpildę anketą, pasak laidos kūrėjų, turės pirmenybę sudalyvauti meilės paieškose.

www.DELFI.lt
 
117
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Visuomet puikiai atrodanti V. Macijauskienė: nelaikau savęs labai stilinga išskirtinė fotosesija ir interviu (16)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 14:53
Viktorija Macijauskienė
G.Žilinsko nuotr.
Profesionalaus modelio duonos niekada neragavusi krepšininko Arvydo Macijausko žmona Viktorija priėmė dizainerės Dianos Vapsvienės pasiūlymą ir tapo naujausios rudens-žiemos kolekcijos veidu. Prieš Gedimino Žilinsko objektyvą stojusi 2 vaikų mama niekuo nenusileido labiausiai patyrusiems pasaulio modeliams. DELFI pirmieji skaitytojams suteikia galimybę išvysti stilingą fotosesiją ir išskirtinį interviu su V. Macijauskiene apie madą, stilių ir sutuoktinio Arvydo apsipirkimo ypatumus.

Išrinkta gražiausių plaukų savininkė Lietuvoje (31)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 12:20
Evelina Stanionytė
Organizatorių nuotr.
Viename Vilniaus kokteilių bare vyko iškilminga gražiausių plaukų konkurso „Mis Palette“ apdovanojimų ceremonija. Jos metu buvo paskelbta mergina, tapsianti prekės ženklo veidu. Nugalėtoja tapo Evelina Stanionytė iš Birštono, socialiniame tinkle „Facebook“ surinkusi net 773 balsus ir smarkiai aplenkusi savo konkurentes.

Rudeninis Ž. Grigaičio įvaizdis: stiliaus sensacija ar klaida? įvertinkite apklausoje! (122)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 11:46
Žilvinas Grigaitis
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Trečiadienio vakarą Vilniuje vykusio naujo prabangaus baro atidarymo šventė sudomino ir verslininką Žilviną Grigaitį. Spinduliuodamas pakilia nuotaika vyras atvyko pasveikinti baro savininkų Romo Zakarevičiaus, Anos ir Aleksandro Ciupijų.

Norvegijoje viešinčios „69 danguje“: supratome, kad šopingų čia nebus (25)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 11:37
"69 danguje" merginos lankosi Norvegijoje
Asmeninio archyvo nuotr.
Grupės „69 danguje“ merginos šiuo metu vieši Norvegijoje, kur savaitgalį surengs koncertą Vigros mieste gyvenančiai lietuvių bendruomenei.

Į renginį atvykusi K. Tučkutė spindėjo lyg Holivudo žvaigždė (135)

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 20:27
Kristina Tučkutė
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Trečiadienio vakarą sostinės senamiestyje vykusio prabangaus baro atidarymo nepraleido ir vienas garsiausių šalies modelių Kristina Tučkutė. Į šventę ją atlydėjo sutuoktinis - kanadiečių verslininkas - Patrice'as Romulas.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 25 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 rugsėjo 28 d. 19.00 val.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus 16-ąjį gyvavimo sezoną Oskaro Koršunovo teatras pasitiko surengdamas netikėtą madų šou. Pačių aktorių iš spektaklių afišų pagaminti kostiumai pristatė kiekvieną šiame sezone rodomą spektaklį. Kartu tai buvo ir įvadas į tarptautinio projekto „Feast Fashion“ pristatymą. Praeitą sezoną užbaigęs jubiliejiniu festivaliu, teatras atveria naują puslapį. „Akivaizdu, jog perėjome tam tikrą ciklą, kurį užbaigė „Žuvėdra“. Dabar jau pradėsime visiškai kitokį etapą“, – teigia teatro meno vadovas, režisierius Oskaras Koršunovas.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus
2014 rugsėjo 5 d.