Tarologas L. Malinauskas: Katažina yra D. Zvonkaus moteris gelbėtoja

 (121)
Tarologas L. Malinauskas: Katažina yra D. Zvonkaus moteris gelbėtoja
© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Okultinių mokslų daktaras Leopoldas Malinauskas išpranašavo ateitį ne vienai garsiai šalies garsenybei. Per daugelį metų vienos žinomo tarologo pranašystės buvo sutinkamos skeptiškai, kitos skambėjo visiškai neįtikėtinai. Tačiau beveik visoms joms buvo lemta išsipildyti.

Todėl didžiausio naujienų portalo DELFI paprašytas L. Malinauskas pateikė naujausias prognozes garsiausioms šalies pramogų pasaulio poroms. Okultinių mokslų daktaras jau pateikė savo pastabas Jonui ir Eglei Valančiūnams, Mariui ir Renatai Jampolskiams, Aleksandrui ir Monikai Pogrebnojams, Rūtai Ščiogolevaitei ir Rolandui Damijonaičiui.

Šįkart tarologo akiratyje atsidūrė muzikinio pasaulio pora – atlikėja Katažina Niemycko ir Deivydas Zvonkus.

DELFI primena, kad D. Zvonkaus ir K. Niemycko santykiai įsiliepsnojo 2011 metais muzikiniame TV3 projekte „Chorų karai“. Katažina tuo metu dainavo Stanislovo Stavickio-Stano suburtame
Vilniaus krašto chore, o Deivydas tąkart į pergalę vedė Telšių choristus.

Leopoldas Malinauskas
Leopoldas Malinauskas
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Nors K. Niemycko iki tol taip pat buvo žinoma atlikėja, pažintis ir draugystė su Deivydi Katažinai atvėrė dar platesnes karjeros galimybes. 2012-aisiais „Chorų karuose“ Katažina jau pati subūrė savo choristų armiją, o vėliau prisijungė prie Natalijos Bunkės suburto itin populiaraus merginų projekto „Pop Ladies“. Vėliau sekė kiti sėkmingi televizijos šokių ir muzikiniai projektai, kuriuose sublizgėjo ši charismatiška moteris.

Tačiau ši draugystė daug teigiamų permainų atnešė ne tik į Katažinos, bet ir Deivydo gyvenimą.

2010-aisiais oficialiai santuoką su Natalija Bunke nutraukęs Deivydas, anot L. Malinausko, labai sunkiai išgyveno šeimos griūtį.

„Galbūt jis to ir neparodė, neprasigėrė, nepuolė į depresiją, bet jam buvo labai sunku. Tačiau iš juodo periodo jį ištraukė būtent Katažina, - sakė tarologas. - Jei ne ji, Deivydui juodas periodas būtų trukęs ilgiau.“

Žiūrėdamas į šios poros nuotraukas, L. Malinauskas pastebėjo, jog tarp šios poros liepsnoja nuoširdūs ir tyri jausmai. Deivydui ir Katažinui puoselėti puikius santykius padeda ir panaši veikla. Jiems, anot tarologo, padeda tai, kad jie abu yra iš muzikos pasaulio, jie vienas kitą puikiai supranta ir papildo, o Deivydas stengiasi nekartoti praeities klaidų.

Leopoldas Malinauskas
Leopoldas Malinauskas
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

„Jie netgi vizualiai yra panašūs – jų kaktos, nosies linija gana vienoda. Tai – geras ženklas“, - porai sėkmingą ateitį pranašavo jis.

Okultinių mokslų daktaras pabrėžia, kad Katažina savo mylimąjį iš psichologinės duobės traukė ne iš savanaudiškų tikslų. Ji tai darė nuoširdžiai jam norėdama padėti. Tai buvo susitikimas ir meilė iš pirmo žvilgsnio.

„Mūsų visuomenėje yra tokios moterys gelbėtojos, kurios stengiasi dėl vyro ne dėl to, kad jį užvaldytų, bet dėl to, kad ištrauktų. Katažina yra būtent tokia moteris gelbėtoja“, - pastebi L. Malinauskas.

www.DELFI.lt
 
121
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

M. Kvietkutė-Šedžiuvienė prašo visuomenės pagalbos (59)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 02:23
Šiauliuose gyvenanti dainininkė Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė prašo visuomenės pagalbos - dingo mylimas moters augintinis.

Pirmagimio besilaukianti E. Vitulskienė vakarėlyje spinduliavo žavesiu (106)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 19:03
Ketvirtadienį Vilniaus senamiestyje vyko naujos natūralios kosmetikos pristatymas. Renginyje dalyvavo būrys grožiui neabejingų moterų. Vakarėlyje pasirodė ir operos solisto Merūno Vitulskio žmona Erika. Akį traukiančia suknele pasipuošusi pirmagimio besilaukianti moteris tiesiog spinduliavo moteriškumu ir elegancija.

Paminėti savo pirmųjų vestuvių metinių Jampolskiai į Italiją vyks su dviem keturkojais augintiniais (40)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 16:17
Aktorius Marius Jampolskis su savo žmona Renata savo pirmąsias vestuvių metines, kurios bus rugpjūčio 31 dieną, ketina paminėti saulėtoje Italijoje. Įdomu tai, kad pora į romantišką kelionę ruošiasi važiuoti automobiliu ir kartu pasiimti savo keturkojus augintinius – Aliaskos malamutę Luną ir takso mišrūną Džeką.

Tituluotos gražuolės iš Jiezno skaudžios netektys nepalaužė: visada yra viltis (41)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 19:24
Monika Klinavičiūtė
Asmeninio archyvo nuotr.
Emigrantė Monika Klinavičiūtė iš Jiezno jau beveik septynerius metus gyvena Airijoje. Skaudžias likimo pamokas išmokusi 18-metė mergina nepalūžo ir ambicingai siekia savo tikslų – studijuos trokštamą specialybę universitete bei dalyvaus tarptautiniame grožio konkurse „Miss Multiverse“ Dominikos respublikoje. Duris į šį konkursą merginai atvėrė pelnyta „Miss Ethnic Ireland 2012“ karūna.

M. Kvietkutės-Šedžiuvienės suknelė stebina panašumu į rusų aktorės apdarą (40)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 13:39
Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė
Facebook nuotr.
Katažinos ir Deivydo Zvonkų vestuvėms milijonieriaus žmona ir dainininkė Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė pasirinko efektingą žemę siekiančią suknelę. Pasak atlikėjos, mados namų „Inži“ įkūrėjos Ingridos Žitkuvienės kurtas apdaras sulaukė daugybės dėmesio šventės metu. Vėliau šią suknelę moteris pardavinėjo internete.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2014 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 07 d. 19.00 val.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus Hamletas, Baronas iš spektaklio „Dugne”, Sorinas „Žuvėdroje” – šioje Oskaro Koršunovo trilogijoje vaidinantis Darius Meškauskas priartėja prie žiūrovo per, ko gera, maksimaliai įmanomą atstumą. Ir nenuostabu, kad šie trys ryškiausi jo dabartinėje kūryboje vaidmenys nuosekliai kelia aktoriui apmąstymus apie realybę ir virtualumą, melą ir tiesą, iliuziją ir tikrovę. Pelėkautuose.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus
2014 liepos 28 d.