Subyrėjo verslininkų Jurgos ir Ričardo Anusauskų santuoka

 (818)
Ričardas ir Jurga Anusauskai
Ričardas ir Jurga Anusauskai
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Ne kartą viešuose renginiuose drauge pasirodydavę, daug keliavę ir nuotraukų albumus leidę, sėkminga savo dukters karjera besirūpinę Jurga ir Ričardas Anusauskai suka skirtingais keliais. Šeima augina tris atžalas: žinomą dainininkę, šiuo metu JAV šeimą sukūrusią Eveliną Anusauskaitę ir sūnus Mindaugą bei Haroldą.

DELFI kalbinti šeimos bičiuliai teigė, jog jiems ši žinia nebuvo naujiena ir užsiminė, jog skyrybų iniciatorė buvo J. Anusauskienė.

Pats Ričardas Anusauskas informaciją apie skyrybas patvirtino, tačiau plačiau pasakoti nepanoro.

Praėjusių metų balandį Anusauskai internete paskelbė parduodantys 400 kvadratinių metrų savo namą, esantį Žveryno rajone, Vilniuje. Tuo metu J. Anusauskienė, klausiama apie priežastis, kodėl nusprendė parduoti būstą, aiškino, jog namas - per didelis.

„Žinokit, tais reikalais rūpinasi mano vyras, nežinau nei už kiek jis tą namą pirko, nei iš kur ėmė pinigų. Ar mokėjo grynais ar ėmė paskolą? Ne, tokių detalių aš, žinokit, tikrai nežinau, aš sau ramiai kuisiuosi po šiltnamį, o jei atsiras pirkėjas, tada ir galvosiu, ką ir kaip daryti. Kol kas mūsų namuose ir toliau nuolat rengiamos puotos, kaip aš sakau, per metus būna tik du kartai, kai čia tuščia ir tai neilgam“ - kalbėjo žinoma moteris.

J. ir R. Anusauskai yra Lietuvos fotomenininkų sąjungos nariai. Keliauti mėgstanti pora drauge aplankė daugiau nei pusantro šimto šalių.

Kelionėse užfiksuotas nuotraukas jie yra sudėję į knygas "Toli iš Arti", "Mandarininė antelė". Paskutinę drauge išleistą knygą „Azijos dvasia“ jie pristatė vasario mėnesį.

Dėl ko tiksliai vyksta poros skyrybos, jiedu neatskleidžia.

Jurga Anusauskienė dalyvavo TV šokių projekte ir lapkritį iš jo iškrito. Žinoma moteris tuo metu prarado motyvaciją, jautėsi prislėgta. Jau praėjusių metų lapkritį žurnalistams ji kalbėjo mįslėmis. Jurga jau tuo metu sakė nenorinti išsiduoti, bet užtikrino, kad jos asmeniniame gyvenime kardinalių pokyčių tikrai bus.

Jurgos ir Ričardo Anusauskų asmeninio gyvenimo akimirkos - DELFI nuotraukų galerijoje:

www.DELFI.lt
 
818
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Ant raudono kilimo žinių vedėja U. Galdauskaitė pabandė pakartoti A. Jolie poelgį (11)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 20:35
Trečiadienio vakarą į Valdovų rūmus rinkosi gausus būrys išsidabinusių viešnių. Čia vyko iškilminga 89-ojo LRT sezono atidarymo šventė, kuri, žinoma, neįsivaizduojama ir be kanalo žvaigždžių. Nors miestą merkė lietus, žinių vedėja Ugnė Galadauskaitė fotografams nepabūgo pozuoti vien tik odine suknele. Atsistojusi prie svečių sienelės mergina švystelėjo dešinę koją į priekį.

Iškilmingas LRT sezono atidarymas sudomino ir R. Meilutytę (17)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 19:18
89-ojo LRT sezono atidarymo šventės sostinės Valdovų rūmuose nepraleido ir olimpinė plaukikė Rūta Meilutytė. Į renginį ją atlydėjo vyresnis brolis Margiris. Elegantišką kelnių ir puošnios palaidinės derinį pasirinkusi sportininkė savo gebėjimus mieliau demonstruoja baseine, o ne ant raudono kilimo.

Tvyrant įtampai tarp ES ir Rytų kaimynės, A. Orlauskas skina laurus rusiškuose festivaliuose (37)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 14:05
Gelenžike, kur vyko tradicinis atviras humoro ir estrados festivalis, lietuvis komikas Artūras Orlauskas apdovanotas antrosios vietos diplomu. Tai jau antrasis diplomas, kurį humoristas šiemet parsiveža iš Rusijos.

R. Mikailionytė Vilniuje įrenginėja sodą ant stogo (24)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 13:42
Renata Mikailionytė
Organizatorių nuotr.
Po atostogų į Vilnių sugrįžusių sostinės gyventojų ir miesto svečių lauks staigmena. Ant vieno iš senamiesčio stogų gimsta unikali poilsio oazė – sodas ant stogo. Tai dovana gamtai neabejingiems miesto gyventojams.

Tris dukteris auginanti J. Krivickienė: būčiau laiminga, jei mano šeima būtų dar didesnė (99)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 13:15
Trečiadienį vyko naujos TV3 „Ginčas be taisyklių“ laidos filmavimas. Laidoje buvo nagrinėjama tema: „Ar įmanoma suderinti motinystę ir karjerą?“. Viena iš pašnekovių – retai viešumoje sutinkama prodiuserio, minėtos laidos vedėjo Kristupo Krivicko žmona Jurgita. Tris dukteris auginanti moteris laidoje sakė, kad būti mama jai didelis džiaugsmas ir šeimos į karjerą ji nekeistų.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2014 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 07 d. 19.00 val.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“ Praėjus penkiolikai metų režisierius Oskaras Koršunovas vėl sugrįžo į prestižinę Venecijos bienalę. Šiemet organizatoriai siekė pakviesti devynis įdomiausiai šiuo metu kuriančius Europos teatro menininkus, tarp kurių – ir lietuvių režisierius, savaitę trukusiose kūrybinėse dirbtuvėse Antono Čechovo „Žuvėdros“ tema dalinęsis patirtimi su profesionaliais italų aktoriais. Tiek laiko pakako gimti spektakliui, nustebinusiam ir patį režisierių.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“
2014 rugpjūčio 27 d.