Subyrėjo verslininkų Jurgos ir Ričardo Anusauskų santuoka

 (840)
Ričardas ir Jurga Anusauskai
Ričardas ir Jurga Anusauskai
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Ne kartą viešuose renginiuose drauge pasirodydavę, daug keliavę ir nuotraukų albumus leidę, sėkminga savo dukters karjera besirūpinę Jurga ir Ričardas Anusauskai suka skirtingais keliais. Šeima augina tris atžalas: žinomą dainininkę, šiuo metu JAV šeimą sukūrusią Eveliną Anusauskaitę ir sūnus Mindaugą bei Haroldą.

DELFI kalbinti šeimos bičiuliai teigė, jog jiems ši žinia nebuvo naujiena ir užsiminė, jog skyrybų iniciatorė buvo J. Anusauskienė.

Pats Ričardas Anusauskas informaciją apie skyrybas patvirtino, tačiau plačiau pasakoti nepanoro.

Praėjusių metų balandį Anusauskai internete paskelbė parduodantys 400 kvadratinių metrų savo namą, esantį Žveryno rajone, Vilniuje. Tuo metu J. Anusauskienė, klausiama apie priežastis, kodėl nusprendė parduoti būstą, aiškino, jog namas - per didelis.

„Žinokit, tais reikalais rūpinasi mano vyras, nežinau nei už kiek jis tą namą pirko, nei iš kur ėmė pinigų. Ar mokėjo grynais ar ėmė paskolą? Ne, tokių detalių aš, žinokit, tikrai nežinau, aš sau ramiai kuisiuosi po šiltnamį, o jei atsiras pirkėjas, tada ir galvosiu, ką ir kaip daryti. Kol kas mūsų namuose ir toliau nuolat rengiamos puotos, kaip aš sakau, per metus būna tik du kartai, kai čia tuščia ir tai neilgam“ - kalbėjo žinoma moteris.

J. ir R. Anusauskai yra Lietuvos fotomenininkų sąjungos nariai. Keliauti mėgstanti pora drauge aplankė daugiau nei pusantro šimto šalių.

Kelionėse užfiksuotas nuotraukas jie yra sudėję į knygas "Toli iš Arti", "Mandarininė antelė". Paskutinę drauge išleistą knygą „Azijos dvasia“ jie pristatė vasario mėnesį.

Dėl ko tiksliai vyksta poros skyrybos, jiedu neatskleidžia.

Jurga Anusauskienė dalyvavo TV šokių projekte ir lapkritį iš jo iškrito. Žinoma moteris tuo metu prarado motyvaciją, jautėsi prislėgta. Jau praėjusių metų lapkritį žurnalistams ji kalbėjo mįslėmis. Jurga jau tuo metu sakė nenorinti išsiduoti, bet užtikrino, kad jos asmeniniame gyvenime kardinalių pokyčių tikrai bus.

Jurgos ir Ričardo Anusauskų asmeninio gyvenimo akimirkos - DELFI nuotraukų galerijoje:

www.DELFI.lt
 
840
Registruoti (3) Anonimiški (837)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Lietuvos barzdočiai į neigiamas reakcijas dėl įvaizdžio nekreipia dėmesio (19)

2015 sausio mėn. 26 d. 14:35
Barzdočių fotosesija
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Vyriška barzda iki šių dienų sulaukia įvarių vertinimų. Patys barzdočiai teigia, kad plaukai ant veido yra vyriškumo ir brandumo išraiška. Tiesa, kartais barzdos sulaukia ir neigiamos visuomenės reakcijos. Barzdas auginantys vyrai sako, kad stengiasi nekreipti į tai dėmesio. Barzdočiai buriasi į bendruomenes ir užsiima aktyvia veikla.

V. Skaisgirė. Kodėl moterys apsimetinėja, kad senti yra smagu? (487)

2015 sausio mėn. 26 d. 13:09
Vaida Skaisgirė
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Tai, ką netrukus perskaitysite, gali atsiduoti seksizmu. Gali turėti diskriminacijos prieskonį. Gali įžeisti. Įžeisti lepiausias šios Žemės gėleles – moteris. Aš, tiesa, nenoriu nieko užgaulioti. Viskas daug paprasčiau. Mintys ėmė trykšti fontanu, kai šiandien 49-ą kartą per mėnesį mano akiratyje pasimaišė antraštė apie vienos ponios X džiaugsmą, jog ji... sensta. Ji džiaugiasi, kad sensta. Ar galit pamanyt?

S. Pronina gina J. Gedvilienę: ji prie vairo neblaivi sėdo iš baimės (54)

2015 sausio mėn. 26 d. 14:13
Jolanta Gedvilienė
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Skyrybų nuotaikomis gyvenanti šiaulietė verslininkė Jolanta Gedvilienė pirmadienį , sausio 26 dieną, vėl lankėsi Vilniaus miesto apylinkės teisme. Su vyru, buvusiu Seimo nariu Aidu Gedvilu besiskirianti moteris kaltinama vairavusi transporto priemonę neblaivi. Sausio 16 dieną vykęs posėdis buvo nukeltas, nes teisme nepasirodė jos sutuoktinis.

Ž. Grigaičiui Australijoje akį rėžia arogantiški žaidėjai ir nerafinuota publika (82)

2015 sausio mėn. 26 d. 16:06
Žilvinas Grigaitis
Asmeninio archyvo nuotr.
Pirmoji tikrojo teniso savaitė parodė savo galimybes ir padiktavo naujus vėjus teniso pasaulyje. Tik kyla didelis klausimas, ar tie vėjai bus naudingi visiems. Naujo, greitesnio teniso „Fast4“, kai žaidžiama tik iki 4 laimėtų geimų, pristatymas Sidnėjaus uoste buvo įspūdingas, betpats Rogeris Federeris išsakė susirūpinimą, ar tai tikrai prigis teniso bendruomenėje ir buvo labai atsargus jį vertindamas.

I. Kavaliauskaitė pasipuošė J. Statkevičiaus kurtais drabužiais: įvertinkite įvaizdį apklausoje (125)

2015 sausio mėn. 25 d. 20:25
Šiemet projekto „Šok su manimi“ vedėja tapusi Indrė Kavaliauskaitė savo elegancija ir pademonstruotų suknelių gausumu ir įmantrumu nedaug atsiliko nuo ilgametės projekto vedėjos, aktorės Jurgitos Jurkutės. Šeštadienio vakaro pusfinalio transliacijai Indrę papuošė pats Juozas Statkevičius.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2015 vasario 01 d. 19.00 val.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2015 vasario 06 d. 19.00 val.
Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“ DĖMĖSIO! Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“! Bilietus galite grąžinti „Tiketos“ kasose, kuriose juos įsigijote. Tai galite padaryti iki vasario 20 d. Internetu pirktus bilietus galite grąžinti prisijungę prie savo „Tiketos“ prieigos. Iškilus klausimams skambinti OKT/Vilniaus miesto teatro administracijai telefonu 8 5 2122099 arba rašyti elektroniniu paštu info@okt.lt. Atsiprašome už kilusius nepatogumus.
Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“
2015 sausio 23 d.