Subyrėjo verslininkų Jurgos ir Ričardo Anusauskų santuoka

 (840)
Ne kartą viešuose renginiuose drauge pasirodydavę, daug keliavę ir nuotraukų albumus leidę, sėkminga savo dukters karjera besirūpinę Jurga ir Ričardas Anusauskai suka skirtingais keliais. Šeima augina tris atžalas: žinomą dainininkę, šiuo metu JAV šeimą sukūrusią Eveliną Anusauskaitę ir sūnus Mindaugą bei Haroldą.
Ričardas ir Jurga Anusauskai
Ričardas ir Jurga Anusauskai
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

DELFI kalbinti šeimos bičiuliai teigė, jog jiems ši žinia nebuvo naujiena ir užsiminė, jog skyrybų iniciatorė buvo J. Anusauskienė.

Pats Ričardas Anusauskas informaciją apie skyrybas patvirtino, tačiau plačiau pasakoti nepanoro.

Praėjusių metų balandį Anusauskai internete paskelbė parduodantys 400 kvadratinių metrų savo namą, esantį Žveryno rajone, Vilniuje. Tuo metu J. Anusauskienė, klausiama apie priežastis, kodėl nusprendė parduoti būstą, aiškino, jog namas - per didelis.

„Žinokit, tais reikalais rūpinasi mano vyras, nežinau nei už kiek jis tą namą pirko, nei iš kur ėmė pinigų. Ar mokėjo grynais ar ėmė paskolą? Ne, tokių detalių aš, žinokit, tikrai nežinau, aš sau ramiai kuisiuosi po šiltnamį, o jei atsiras pirkėjas, tada ir galvosiu, ką ir kaip daryti. Kol kas mūsų namuose ir toliau nuolat rengiamos puotos, kaip aš sakau, per metus būna tik du kartai, kai čia tuščia ir tai neilgam“ - kalbėjo žinoma moteris.

J. ir R. Anusauskai yra Lietuvos fotomenininkų sąjungos nariai. Keliauti mėgstanti pora drauge aplankė daugiau nei pusantro šimto šalių.

Kelionėse užfiksuotas nuotraukas jie yra sudėję į knygas "Toli iš Arti", "Mandarininė antelė". Paskutinę drauge išleistą knygą „Azijos dvasia“ jie pristatė vasario mėnesį.

Dėl ko tiksliai vyksta poros skyrybos, jiedu neatskleidžia.

Jurga Anusauskienė dalyvavo TV šokių projekte ir lapkritį iš jo iškrito. Žinoma moteris tuo metu prarado motyvaciją, jautėsi prislėgta. Jau praėjusių metų lapkritį žurnalistams ji kalbėjo mįslėmis. Jurga jau tuo metu sakė nenorinti išsiduoti, bet užtikrino, kad jos asmeniniame gyvenime kardinalių pokyčių tikrai bus.

Jurgos ir Ričardo Anusauskų asmeninio gyvenimo akimirkos - DELFI nuotraukų galerijoje:

www.DELFI.lt
Registruoti (3) Anonimiški (837)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

„Tušti narvai“ ir R. Zabarauskas kviečia veganiškam iššūkiui (5)

Kino režisierius Romas Zabarauskas („Streikas“, „Porno melodrama“) naujai iniciatyvai suvienijo jėgas su gyvūnų teisių organizacija „Tušti narvai“. Šiandien, gegužės 26-ą dieną, kūrybinių idėjų paramos portale „Indiegogo“ ši jungtinė komanda pristatė „veganiško filmo iššūkio“ sutelktinį finansavimą.

Netrukus gimdysianti O. Pikul-Jasaitienė: nėštumo būsena man labai patinka (140)

Pirmagimio besilaukianti gražuolė dainininkė Oksana Pikul-Jasaitienė skaičiuoja paskutines savaites iki kūdikio atėjimo į šį pasaulį. Su nekantrumu vaikelio gimimo laukia ir Lietuvos žiniasklaida. Moteris, paviešinusi savo nėštumą kevirtojo mėnesio pabaigoje, su žurnalistais noriai dalijosi savo patirtimi – kaip ji jaučiasi, kokį kraitelį ruošia savo kūdikiui.

S. Milinytė brandos egzaminus iškeitė į karjerą JAV (26)

Panašu, kad šiuo metu Los Andžele, Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenanti dainininkė Simona Milinytė mokyklos šiais metais taip ir nebaigs. Mėnesio pabaigoje, kaip ir kiti Lietuvos abiturientai, Simona turėjo pradėti brandos egzaminų sesiją, tačiau netikėtai pasikeitus planams, jai tenka pasilikti Amerikoje.

A. Vilčinskas su žmona pasuko skirtingais keliais (119)

Dainininkas Arvydas Vilčinskas ir jo 18 metų jaunesnė žmona žurnalistė Jurgita Vilčinskienė nusprendė pasukti skirtingais keliais. Apie tai, susilaikydama nuo platesnių komentarų, naujienų portalui DELFI patvirtino J. Vilčinskienė. Teismo posėdis, kuriame bus nagrinėjama skyrybų byla, dar neįvyko.

Į septintą dešimtį įkopusi B. Petrikytė: su dukra atrodome kaip seserys, nes senstame kartu (122)

Gegužės 25 dieną atlikėjai Birutei Petrikytei suėjo 61-eri. Šią sukaktį ji paminėjo su būriu draugų ir savo broliu Rolandu Petriku, kuris šį savaitgalį šventė 60-ąjį jubiliejų.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 gegužės 26 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 birželio 08 d. 19.00 val.
Paskutiniai šio sezono bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“! Paskutiniai šio sezono Oskaro Koršunovo teatro bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“! Tai vienintelė galimybė dar šį sezoną pamatyti mėgstamus aktorius! Bilietus galite įsigyti paspaudę ČIA.
Paskutiniai šio sezono bilietai – į gegužės 26 d. spektaklį „Dugne“!
2015 gegužės 13 d.