S.Seagalas teisme meta iššūkį mafijai

 (19)
Įtempto siužeto filmų žvaigždė Stevenas Seagalas (Stivenas Sigalas), antradienį Niujorke duodamas parodymus Peterio Gotti (Piterio Gočio) ir kitų mafijos narių teisme, pareiškė, kad buvęs verslo partneris užsiundė ant jo garsiosios Gambino (Gambino) šeimos gangsterius.
Steven Seagal

Gambino (Gambino) gaujos nariai Anthony "Sonny" Ciccone (Antonis "Sonis" Čikonė) ir Primo Cassarino (Primas Kasarinas) yra kaltinami tuo, jog buvusio S. Sigalo verslo partnerio, prodiuserio Julius Nasso (Džulijaus Naso), užsakymu bandė išreikalauti iš aktoriaus šimtus tūkstančių JAV dolerių.

Konfliktas tarp buvusių verslo partnerių kilo žlugus sandoriui dėl filmo kūrimo ir prodiuseriui padavus aktorių į teismą dėl 60 mln. dolerių kompensacijos.

Bruklino apygardos teisme nagrinėjamas procesas apima daugiau federalinių kaltinimų, įskaitant dėl turto prievartavimo, sukčiavimo stambiu mastu ir nelegalių azartinių lošimų, kurie yra pateikti velionio mafijos boso Džono Gočio broliui ir dar šešiems teisiamiesiems.

Anot prokuratūros, Dž. Nasas pasinaudojo Gambino šeima, tikėdamasis pagąsdinti 51 metų kino žvaigždę.

Per teismo posėdį mėlynais džinsais ir šilkiniu kinišku švarku apsirengęs bei zomšiniais mokasinais apsiavęs S. Sigalas pareiškė, kad teisiamasis A. Čikonė pernai jam sakė, kad jis skolingas Dž. Nasui pinigų.

"Jei atsakymas bus neteisingas, jie mane nužudys", - anot S. Sigalo, jam per tarpininką perdavė buvęs verslo partneris. Paklausus, kodėl tada nesikreipė į kompetentingas teisėsaugos tarnybas, kovos menų meistras atsakė: "Nemaniau, kad tai padėtų. Jie negali man padėti. Aš negaliu pasinaudoti liudytojų apsaugos programa".

Gynybos advokatai savo ruožtu klausė aktoriaus, ar jis nemeluoja, ir davė teismui suprasti, kad laiko jį "patologišku melagiu" ir kad niekas nieko niekada nereketavo. "Ne aš esu čia teisiamas", - supykęs atsikirto S. Sigalas.

Po pasirodymo teisme jis išplatino pareiškimą spaudai, teigdamas, jog jaučiasi tarsi būtų auka. "Filmuose aš vaidinu nenugalimus herojus, bet jausmai man nėra svetimi. Aš du kartus pasijutau atsidūręs aukos vietoje: pirmąkart, kai buvo įvykdytas nusikaltimas, ir dabar, kai prasidėjo įnirtinga šmeižto kampanija, kuria siekiama mane diskredituoti".

ELTA
Registruoti (0) Anonimiški (19)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

E. Jankausko mergina nusirėžė plaukus (13)

Pirmadienį viename sostinės centrų vyko naujo sporto klubo atidarymas. Pavėlavęs į renginį atvyko ir futbolo treneris Edgaras Jankauskas su drauge Viktorija. Pora sporto klube pasirodė kaip tik tuomet, kai iš jo jau traukė paskutiniai svečiai. Iš pradžių vengę žiniasklaidos dėmesio. Supratę, kad trauktis nebėra kur, įsimylėjėliai stojo prieš foto objektyvą.

Vyrai negalėjo atplėšti akių nuo gundančių I. Burlinskaitės ir G. Lebedevos kūno formų (21)

Pirmadienį prekybos centre „Europa“ vyko naujo sporto klubo atidarymas. Specialią parodomąją treniruoklių programą pristatė atletiškosios grupės „Kitokios“ narės Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva.

M. Levickis atsidūrė ligoninėje (15)

Muzikantas Martynas Levickis saulėtą pavasario sekmadienį buvo priverstas praleisti ligoninėje po lašinėmis. Daug keliaujantis akordeonistas niekaip negalėjo pasveikti nuo užsitęsusios peršalimo ligos.

A. Guoga apie tėvystę: vystyklų keisti dar neteko (46)

Praėjusių metų vasarą vienas kitam amžiną meilę prisiekė verslininkas, politikas Antanas Guoga ir jo mylimoji Aistė. Neilgai trukus pora susilaukė sūnaus Herkaus. Naujienų portalas DELFI susisiekė su Europos Parlamento nariu pasiteirauti apie pasikeitusią rutiną šeimai pasipildžius dar vienu asmeniu. Pokalbio metu fone girdėjosi ir mažylio Herkaus balsas.

I. Stasiulevičiūtė tapo šviesiaplauke (20)

Gupės „ŠarkA“ lyderė Ieva Stasiulevičiūtė nušviesino savo tamsius trumpus plaukus. Iš tamsiaplaukės ji tapo blondine.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 balandžio 30 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 gegužės 09 d. 19.00 val.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje „Tokie aplodismentai būna tik Rumunijoje“, – lyg sutarę kartojo Oskaro Koršunovo teatro komandos nariai, kuomet vos tik įsivyravus tylai scenoje žiūrovai pratrūko galingais aplodismentais, ritmingai plodami tai lėčiau, tai greičiau, lyg vedami dirigento. Taip rumunų publika sveikino festivalio REFLEX finaliniu akcentu tapusio spektaklio „Miranda“ aktorius.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje
2015 balandžio 17 d.