S.Seagalas teisme meta iššūkį mafijai

 (19)
Steven Seagal

Įtempto siužeto filmų žvaigždė Stevenas Seagalas (Stivenas Sigalas), antradienį Niujorke duodamas parodymus Peterio Gotti (Piterio Gočio) ir kitų mafijos narių teisme, pareiškė, kad buvęs verslo partneris užsiundė ant jo garsiosios Gambino (Gambino) šeimos gangsterius.

Gambino (Gambino) gaujos nariai Anthony "Sonny" Ciccone (Antonis "Sonis" Čikonė) ir Primo Cassarino (Primas Kasarinas) yra kaltinami tuo, jog buvusio S. Sigalo verslo partnerio, prodiuserio Julius Nasso (Džulijaus Naso), užsakymu bandė išreikalauti iš aktoriaus šimtus tūkstančių JAV dolerių.

Konfliktas tarp buvusių verslo partnerių kilo žlugus sandoriui dėl filmo kūrimo ir prodiuseriui padavus aktorių į teismą dėl 60 mln. dolerių kompensacijos.

Bruklino apygardos teisme nagrinėjamas procesas apima daugiau federalinių kaltinimų, įskaitant dėl turto prievartavimo, sukčiavimo stambiu mastu ir nelegalių azartinių lošimų, kurie yra pateikti velionio mafijos boso Džono Gočio broliui ir dar šešiems teisiamiesiems.

Anot prokuratūros, Dž. Nasas pasinaudojo Gambino šeima, tikėdamasis pagąsdinti 51 metų kino žvaigždę.

Per teismo posėdį mėlynais džinsais ir šilkiniu kinišku švarku apsirengęs bei zomšiniais mokasinais apsiavęs S. Sigalas pareiškė, kad teisiamasis A. Čikonė pernai jam sakė, kad jis skolingas Dž. Nasui pinigų.

"Jei atsakymas bus neteisingas, jie mane nužudys", - anot S. Sigalo, jam per tarpininką perdavė buvęs verslo partneris. Paklausus, kodėl tada nesikreipė į kompetentingas teisėsaugos tarnybas, kovos menų meistras atsakė: "Nemaniau, kad tai padėtų. Jie negali man padėti. Aš negaliu pasinaudoti liudytojų apsaugos programa".

Gynybos advokatai savo ruožtu klausė aktoriaus, ar jis nemeluoja, ir davė teismui suprasti, kad laiko jį "patologišku melagiu" ir kad niekas nieko niekada nereketavo. "Ne aš esu čia teisiamas", - supykęs atsikirto S. Sigalas.

Po pasirodymo teisme jis išplatino pareiškimą spaudai, teigdamas, jog jaučiasi tarsi būtų auka. "Filmuose aš vaidinu nenugalimus herojus, bet jausmai man nėra svetimi. Aš du kartus pasijutau atsidūręs aukos vietoje: pirmąkart, kai buvo įvykdytas nusikaltimas, ir dabar, kai prasidėjo įnirtinga šmeižto kampanija, kuria siekiama mane diskredituoti".

ELTA
 
19
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Garsios moterys domėjosi šimtus kainuojančiais apatiniais (44)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 19:59
La Perla apatinių drabužių salono atidarymas
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Vilniaus senamiestyje duris atvėrė prabangių italų kompanijos apatinių drabužių parduotuvė. Šventinio vakarėlio nepraleido ir būrys garsių moterų, neabejingų gražiems daiktams.

44 kilogramus sverianti I. Kazlauskaitė sau nebepatinka: atrodau kaip šakalių paradas (107)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 18:06
Dainininkei Ingridai Kazlauskaitei Kalėdų laikotarpis itin įtemptas. Moteris skuba iš vieno filmavimo į kitą, koncertuoja, nepamiršta labdaringos veiklos. Atlikėjos darbo diena prasideda anksti ryte, o baigiasi vėlai vakare, kartais naktį. Be nuolatinio nuovargio, I. Kazlauskaitė susidūrė su dar viena problema – krintančiu svoriu.

G. Karaliūnaitė-Canuel stresą iškeitė į šeimą: atrandu šventes iš naujo (14)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 14:12
Gintarė Karaliūnaitė-Canuel su šeima
Asmeninio archyvo nuotr.
Dainininkei Gintarei Karaliūnaitei-Canuel šios Kalėdos ypatingos. Moteris koncertus iškeitė į ramų pasisėdėjimą su artimiausiais žmonėmis: vyru Marcu André, dukrele Sofia, sūnumi Nagliu. Namuose kvepia imbieriniais sausainiais, tvyro džiaugsmas, o šventės atrandamos iš naujo.

Paslaptingoji J. Jurkutė: dabar ir anksčiau (124)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 15:10
Jurgita Jurkutė dabar ir anksčiau
DELFI montažas
Šią savaitę naujienų portalo DELFI Pramogų rubrikos dėmesio centre – viena gražiausių šalies moterų Jurgita Jurkutė. Nors aktorė visiems geriau žinoma kaip viena geidžiamiausių televizijos laidų vedėjų, tačiau moters sėkmės istorija prasidėjo kur kas anksčiau nei ji debiutavo populiarame seriale „Moterys meluoja geriau“. Dar 2000 metais, būdama 15-ikos, ji laimėjo konkursą „Ford Supermodel Lietuva 2000“, dirbo modeliu.

10 klausimų J. Ragauskaitei: apie praeities klaidą, keliones ir žavinčias savybes (21)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 10:36
Pagrindinio naujienų portalo DELFI rubrikos „10 klausimų“ taikinyje - kino filmų gamybos vadovė Justina Ragauskaitė. Moteris atsakė į klausimus apie įsimintiniausią kelionę, geriausias skaitytas knygas, labiausiai žavinčias savybes ir praeities klaidą.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 gruodžio 18 d. 19.00 val.
MIRANDA William Shakespeare
MIRANDA
2014 gruodžio 19 d. 19.00 val.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį! Kultūros ministerijoje trečiadienį paskelbti Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai. Jais tapo aktoriai Regimantas Adomaitis, Nelė Savičenko, fotomenininkas Algirdas Šeškus, architektas Rolandas Palekas, rašytojas Jakovas Grigorijus Kanovičius ir literatūros kritikas Eimutis Valentinas Sventickas.
Sveikiname nacionalinės premijos laureatus Nelę Savičenko ir Regimantą Adomaitį!
2014 gruodžio 10 d.