S.Seagalas teisme meta iššūkį mafijai

 (19)
Steven Seagal

Įtempto siužeto filmų žvaigždė Stevenas Seagalas (Stivenas Sigalas), antradienį Niujorke duodamas parodymus Peterio Gotti (Piterio Gočio) ir kitų mafijos narių teisme, pareiškė, kad buvęs verslo partneris užsiundė ant jo garsiosios Gambino (Gambino) šeimos gangsterius.

Gambino (Gambino) gaujos nariai Anthony "Sonny" Ciccone (Antonis "Sonis" Čikonė) ir Primo Cassarino (Primas Kasarinas) yra kaltinami tuo, jog buvusio S. Sigalo verslo partnerio, prodiuserio Julius Nasso (Džulijaus Naso), užsakymu bandė išreikalauti iš aktoriaus šimtus tūkstančių JAV dolerių.

Konfliktas tarp buvusių verslo partnerių kilo žlugus sandoriui dėl filmo kūrimo ir prodiuseriui padavus aktorių į teismą dėl 60 mln. dolerių kompensacijos.

Bruklino apygardos teisme nagrinėjamas procesas apima daugiau federalinių kaltinimų, įskaitant dėl turto prievartavimo, sukčiavimo stambiu mastu ir nelegalių azartinių lošimų, kurie yra pateikti velionio mafijos boso Džono Gočio broliui ir dar šešiems teisiamiesiems.

Anot prokuratūros, Dž. Nasas pasinaudojo Gambino šeima, tikėdamasis pagąsdinti 51 metų kino žvaigždę.

Per teismo posėdį mėlynais džinsais ir šilkiniu kinišku švarku apsirengęs bei zomšiniais mokasinais apsiavęs S. Sigalas pareiškė, kad teisiamasis A. Čikonė pernai jam sakė, kad jis skolingas Dž. Nasui pinigų.

"Jei atsakymas bus neteisingas, jie mane nužudys", - anot S. Sigalo, jam per tarpininką perdavė buvęs verslo partneris. Paklausus, kodėl tada nesikreipė į kompetentingas teisėsaugos tarnybas, kovos menų meistras atsakė: "Nemaniau, kad tai padėtų. Jie negali man padėti. Aš negaliu pasinaudoti liudytojų apsaugos programa".

Gynybos advokatai savo ruožtu klausė aktoriaus, ar jis nemeluoja, ir davė teismui suprasti, kad laiko jį "patologišku melagiu" ir kad niekas nieko niekada nereketavo. "Ne aš esu čia teisiamas", - supykęs atsikirto S. Sigalas.

Po pasirodymo teisme jis išplatino pareiškimą spaudai, teigdamas, jog jaučiasi tarsi būtų auka. "Filmuose aš vaidinu nenugalimus herojus, bet jausmai man nėra svetimi. Aš du kartus pasijutau atsidūręs aukos vietoje: pirmąkart, kai buvo įvykdytas nusikaltimas, ir dabar, kai prasidėjo įnirtinga šmeižto kampanija, kuria siekiama mane diskredituoti".

ELTA
 
19
Registruoti (0) Anonimiški (19)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

D. Bosas pasipiktino: ne „Facebook“, o FTB (28)

2015 vasario mėn. 27 d. 14:26
Daina Bosas su vyru
Asmeninio archyvo nuotr.
Verslininkė Daina Bosas, kaip ir daugelis viešoje erdvėje socialiai bendrauti mėgstančių žmonių, turėjo susikūrusi asmeninę paskyrą „Facebooke“. Tiesa, kad išvengtų įvairių nepažįstamų įkyruolių žinučių ir kvietimų susidraugauti, žinoma moteris socialiniame tinkle buvo pasivadinusi „Tik aš“ slapyvardžiu, kurį žinojo tik artimiausi draugai ir bičiuliai.

V. Jakutienės vyrą slegia sunkūs įtarimai: narkotikai palyginus yra niekas (122)

2015 vasario mėn. 27 d. 13:37
Aiškėja naujos skandalingos detalės merginų grupės „Naujos pupytės“ narės Vitos Jakutienės sutuoktinio Justo Jakučio sulaikymo istorijoje.

Vieno hito atlikėjos: ar dar prisimenate Fainą, Tigrą ir Wiką? (6)

2015 vasario mėn. 27 d. 13:53
„Vieno hito atlikėjo“ sąvoka egzistuoja visame pasaulyje. Tai dainininkai, trumpai tariant, sugebėję sukurti ar išpopuliarinti vieną muzikinį kūrinį per labai trumpą laiką, o po jo staiga pradingę į nežinią. „Vieno hito atlikėjo“ sąvoka tinka apibūdinti ir muzikantams, kurių vienai dainai pavyko užkariauti muzikos topus, o visos kitos likos jos šešėlyje. Tokių atvejų netrūko ir Lietuvoje. Kadaise jas žinojo beveik kiekvienas lietuvis, dabar apie jas nebegirdėti visiškai nieko.

M. Šalčiūtės gerbėjas ryžosi tatuiruotei su merginos atvaizdu pamatyk tatuiruotę (77)

2015 vasario mėn. 26 d. 17:50
Monika Šalčiūtė
"Facebook" nuotr.
Monikos Šalčiūtės populiarumas auga lyg ant mielių. Garsenybės statusą internete „užsidirbusi“ mergina jau gali džiaugtis ne tik pelningais kontraktais su žinomomis bendrovėmis, bet ir vis augančiu gerbėjų dėmesiu.

Vestuvinių suknelių pristatyme I. Stumbrienė pademonstravo aukščiausios klasės prabangą (119)

2015 vasario mėn. 26 d. 20:54
Inga Stumbrienė, Aivaras Stumbras
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
2015 metų nuotakos įvaizdžio pirmos vietos nugalėtoja dizainerė Aurelija Beliakaitė ketvirtadienio vakarą kviestinei publikai pristatė 2015 metų pavasario – vasaros kolekciją. 30 suknelių tarp tūkstančių orchidėjų žiedų pristatė žymiausios manekenės.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 kovo 13 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 kovo 15 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi Prieš 25 metus pirmąjį savo spektaklį publikai pristatęs režisierius Oskaras Koršunovas (45) šiandien užsimena, kad po tiek laiko, praleisto teatre, vis dažniau susimąsto apie tai, ką daryti toliau. Nors Oskaro Koršunovo teatrą (OKT) prieš 15 metų įkūrusiam ir iki šiol jam vadovaujančiam scenos meistrui idėjų naujiems kūriniams nestinga, kaip pats pripažįsta, nebelieka laiko atidėliojimams. “Arba dabar, arba niekada”, – sako O.Koršunovas.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi
2015 vasario 27 d.