S.Seagalas teisme meta iššūkį mafijai

 (19)
Įtempto siužeto filmų žvaigždė Stevenas Seagalas (Stivenas Sigalas), antradienį Niujorke duodamas parodymus Peterio Gotti (Piterio Gočio) ir kitų mafijos narių teisme, pareiškė, kad buvęs verslo partneris užsiundė ant jo garsiosios Gambino (Gambino) šeimos gangsterius.
Steven Seagal

Gambino (Gambino) gaujos nariai Anthony "Sonny" Ciccone (Antonis "Sonis" Čikonė) ir Primo Cassarino (Primas Kasarinas) yra kaltinami tuo, jog buvusio S. Sigalo verslo partnerio, prodiuserio Julius Nasso (Džulijaus Naso), užsakymu bandė išreikalauti iš aktoriaus šimtus tūkstančių JAV dolerių.

Konfliktas tarp buvusių verslo partnerių kilo žlugus sandoriui dėl filmo kūrimo ir prodiuseriui padavus aktorių į teismą dėl 60 mln. dolerių kompensacijos.

Bruklino apygardos teisme nagrinėjamas procesas apima daugiau federalinių kaltinimų, įskaitant dėl turto prievartavimo, sukčiavimo stambiu mastu ir nelegalių azartinių lošimų, kurie yra pateikti velionio mafijos boso Džono Gočio broliui ir dar šešiems teisiamiesiems.

Anot prokuratūros, Dž. Nasas pasinaudojo Gambino šeima, tikėdamasis pagąsdinti 51 metų kino žvaigždę.

Per teismo posėdį mėlynais džinsais ir šilkiniu kinišku švarku apsirengęs bei zomšiniais mokasinais apsiavęs S. Sigalas pareiškė, kad teisiamasis A. Čikonė pernai jam sakė, kad jis skolingas Dž. Nasui pinigų.

"Jei atsakymas bus neteisingas, jie mane nužudys", - anot S. Sigalo, jam per tarpininką perdavė buvęs verslo partneris. Paklausus, kodėl tada nesikreipė į kompetentingas teisėsaugos tarnybas, kovos menų meistras atsakė: "Nemaniau, kad tai padėtų. Jie negali man padėti. Aš negaliu pasinaudoti liudytojų apsaugos programa".

Gynybos advokatai savo ruožtu klausė aktoriaus, ar jis nemeluoja, ir davė teismui suprasti, kad laiko jį "patologišku melagiu" ir kad niekas nieko niekada nereketavo. "Ne aš esu čia teisiamas", - supykęs atsikirto S. Sigalas.

Po pasirodymo teisme jis išplatino pareiškimą spaudai, teigdamas, jog jaučiasi tarsi būtų auka. "Filmuose aš vaidinu nenugalimus herojus, bet jausmai man nėra svetimi. Aš du kartus pasijutau atsidūręs aukos vietoje: pirmąkart, kai buvo įvykdytas nusikaltimas, ir dabar, kai prasidėjo įnirtinga šmeižto kampanija, kuria siekiama mane diskredituoti".

ELTA
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

L. Rasutis išgyvena skaudžią širdies draugo netektį (7)

Verslininkė Lidija Rasutis išgyvena skaudžią netektį. Amerikos lietuvė socialiniame tinkle pasidalino liūdna žinia apie savo širdies draugo, Kanados lietuvio Medardo Karaliaus mirtį.

V. Baumila renginyje oficialiai pristatė savo gražuolę draugę (14)

Vienas geidžiamiausių jaunosios kartos atlikėjų Vaidas Baumila į LRT sezono atidarymą Valdovų rūmuose atėjo su būriu bičiulių. Tačiau savo glėbyje dainininkas glaudė ir savo mylimąją Indre, kuriai jau kurį laiką nebeslepia šiltų jausmų.

Valdovų rūmuose ant raudonojo kilimo damos demonstravo vasarišką įdegį (9)

Vasaros pabaigoje Lietuvos televizijos išdalina šimtus pakvietimų į savo sezono atidarymus, naujų laidų ir projektų pristatymus.

Žiedus sumainė režisierius M. Vildžiūnas ir jo išrinktoji O. Kunsunga (12)

Ketvirtadienio popietę žiedus sumainė aktorius ir režisierius Mykolas Vildžiūnas ir jo išrinktoji, aktorė Oneida Kunsunga.

„69 danguje“ merginos apie seksualią fotosesiją: sunkiausia buvo nuslėpti Ingridos gipsą išskirtiniai kadrai (21)

Grupės „69 danguje“ merginos gerbėjams pristato naujausią fotosesiją, kurią įkvėpė vis labiau populiarėjančios tatuiruotės. Tiesa, prieš pat fotosesiją Ingrida Martinkėnaitė susilaužė koją, todėl fotografei teko nelengva užduotis nuotraukose paslėpti atlikėjos gipsą.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
Premjera! PO LEDU Falk Richter
Premjera! PO LEDU
2015 rugsėjo 11 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ Alytuje – jau rugsėjo 3 dieną! Jau rugsėjo 3 d. Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ atvyksta į Alytų! Tai vienintelė galimybė pamatyti vienu ryškiausių sezono teatrinių įvykių tapusį spektaklį Alytaus miesto teatro salėje.
Oskaro Koršunovo „Žuvėdra“ Alytuje – jau rugsėjo 3 dieną!
2015 rugpjūčio 26 d.