S.Seagalas teisme meta iššūkį mafijai

 (19)
Steven Seagal

Įtempto siužeto filmų žvaigždė Stevenas Seagalas (Stivenas Sigalas), antradienį Niujorke duodamas parodymus Peterio Gotti (Piterio Gočio) ir kitų mafijos narių teisme, pareiškė, kad buvęs verslo partneris užsiundė ant jo garsiosios Gambino (Gambino) šeimos gangsterius.

Gambino (Gambino) gaujos nariai Anthony "Sonny" Ciccone (Antonis "Sonis" Čikonė) ir Primo Cassarino (Primas Kasarinas) yra kaltinami tuo, jog buvusio S. Sigalo verslo partnerio, prodiuserio Julius Nasso (Džulijaus Naso), užsakymu bandė išreikalauti iš aktoriaus šimtus tūkstančių JAV dolerių.

Konfliktas tarp buvusių verslo partnerių kilo žlugus sandoriui dėl filmo kūrimo ir prodiuseriui padavus aktorių į teismą dėl 60 mln. dolerių kompensacijos.

Bruklino apygardos teisme nagrinėjamas procesas apima daugiau federalinių kaltinimų, įskaitant dėl turto prievartavimo, sukčiavimo stambiu mastu ir nelegalių azartinių lošimų, kurie yra pateikti velionio mafijos boso Džono Gočio broliui ir dar šešiems teisiamiesiems.

Anot prokuratūros, Dž. Nasas pasinaudojo Gambino šeima, tikėdamasis pagąsdinti 51 metų kino žvaigždę.

Per teismo posėdį mėlynais džinsais ir šilkiniu kinišku švarku apsirengęs bei zomšiniais mokasinais apsiavęs S. Sigalas pareiškė, kad teisiamasis A. Čikonė pernai jam sakė, kad jis skolingas Dž. Nasui pinigų.

"Jei atsakymas bus neteisingas, jie mane nužudys", - anot S. Sigalo, jam per tarpininką perdavė buvęs verslo partneris. Paklausus, kodėl tada nesikreipė į kompetentingas teisėsaugos tarnybas, kovos menų meistras atsakė: "Nemaniau, kad tai padėtų. Jie negali man padėti. Aš negaliu pasinaudoti liudytojų apsaugos programa".

Gynybos advokatai savo ruožtu klausė aktoriaus, ar jis nemeluoja, ir davė teismui suprasti, kad laiko jį "patologišku melagiu" ir kad niekas nieko niekada nereketavo. "Ne aš esu čia teisiamas", - supykęs atsikirto S. Sigalas.

Po pasirodymo teisme jis išplatino pareiškimą spaudai, teigdamas, jog jaučiasi tarsi būtų auka. "Filmuose aš vaidinu nenugalimus herojus, bet jausmai man nėra svetimi. Aš du kartus pasijutau atsidūręs aukos vietoje: pirmąkart, kai buvo įvykdytas nusikaltimas, ir dabar, kai prasidėjo įnirtinga šmeižto kampanija, kuria siekiama mane diskredituoti".

ELTA
 
19
Registruoti (0) Anonimiški (19)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Lietuvos barzdočiai į neigiamas reakcijas dėl įvaizdžio nekreipia dėmesio (21)

2015 sausio mėn. 26 d. 14:35
Barzdočių fotosesija
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Vyriška barzda iki šių dienų sulaukia įvarių vertinimų. Patys barzdočiai teigia, kad plaukai ant veido yra vyriškumo ir brandumo išraiška. Tiesa, kartais barzdos sulaukia ir neigiamos visuomenės reakcijos. Barzdas auginantys vyrai sako, kad stengiasi nekreipti į tai dėmesio. Barzdočiai buriasi į bendruomenes ir užsiima aktyvia veikla.

V. Skaisgirė. Kodėl moterys apsimetinėja, kad senti yra smagu? (499)

2015 sausio mėn. 26 d. 13:09
Vaida Skaisgirė
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Tai, ką netrukus perskaitysite, gali atsiduoti seksizmu. Gali turėti diskriminacijos prieskonį. Gali įžeisti. Įžeisti lepiausias šios Žemės gėleles – moteris. Aš, tiesa, nenoriu nieko užgaulioti. Viskas daug paprasčiau. Mintys ėmė trykšti fontanu, kai šiandien 49-ą kartą per mėnesį mano akiratyje pasimaišė antraštė apie vienos ponios X džiaugsmą, jog ji... sensta. Ji džiaugiasi, kad sensta. Ar galit pamanyt?

S. Pronina gina J. Gedvilienę: ji prie vairo neblaivi sėdo iš baimės (55)

2015 sausio mėn. 26 d. 14:13
Jolanta Gedvilienė
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Skyrybų nuotaikomis gyvenanti šiaulietė verslininkė Jolanta Gedvilienė pirmadienį , sausio 26 dieną, vėl lankėsi Vilniaus miesto apylinkės teisme. Su vyru, buvusiu Seimo nariu Aidu Gedvilu besiskirianti moteris kaltinama vairavusi transporto priemonę neblaivi. Sausio 16 dieną vykęs posėdis buvo nukeltas, nes teisme nepasirodė jos sutuoktinis.

Ž. Grigaičiui Australijoje akį rėžia arogantiški žaidėjai ir nerafinuota publika (83)

2015 sausio mėn. 26 d. 16:06
Žilvinas Grigaitis
Asmeninio archyvo nuotr.
Pirmoji tikrojo teniso savaitė parodė savo galimybes ir padiktavo naujus vėjus teniso pasaulyje. Tik kyla didelis klausimas, ar tie vėjai bus naudingi visiems. Naujo, greitesnio teniso „Fast4“, kai žaidžiama tik iki 4 laimėtų geimų, pristatymas Sidnėjaus uoste buvo įspūdingas, betpats Rogeris Federeris išsakė susirūpinimą, ar tai tikrai prigis teniso bendruomenėje ir buvo labai atsargus jį vertindamas.

I. Kavaliauskaitė pasipuošė J. Statkevičiaus kurtais drabužiais: įvertinkite įvaizdį apklausoje (125)

2015 sausio mėn. 25 d. 20:25
Šiemet projekto „Šok su manimi“ vedėja tapusi Indrė Kavaliauskaitė savo elegancija ir pademonstruotų suknelių gausumu ir įmantrumu nedaug atsiliko nuo ilgametės projekto vedėjos, aktorės Jurgitos Jurkutės. Šeštadienio vakaro pusfinalio transliacijai Indrę papuošė pats Juozas Statkevičius.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2015 vasario 01 d. 19.00 val.
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2015 vasario 06 d. 19.00 val.
Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“ DĖMĖSIO! Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“! Bilietus galite grąžinti „Tiketos“ kasose, kuriose juos įsigijote. Tai galite padaryti iki vasario 20 d. Internetu pirktus bilietus galite grąžinti prisijungę prie savo „Tiketos“ prieigos. Iškilus klausimams skambinti OKT/Vilniaus miesto teatro administracijai telefonu 8 5 2122099 arba rašyti elektroniniu paštu info@okt.lt. Atsiprašome už kilusius nepatogumus.
Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“
2015 sausio 23 d.