S.Seagalas teisme meta iššūkį mafijai

 (19)
Steven Seagal

Įtempto siužeto filmų žvaigždė Stevenas Seagalas (Stivenas Sigalas), antradienį Niujorke duodamas parodymus Peterio Gotti (Piterio Gočio) ir kitų mafijos narių teisme, pareiškė, kad buvęs verslo partneris užsiundė ant jo garsiosios Gambino (Gambino) šeimos gangsterius.

Gambino (Gambino) gaujos nariai Anthony "Sonny" Ciccone (Antonis "Sonis" Čikonė) ir Primo Cassarino (Primas Kasarinas) yra kaltinami tuo, jog buvusio S. Sigalo verslo partnerio, prodiuserio Julius Nasso (Džulijaus Naso), užsakymu bandė išreikalauti iš aktoriaus šimtus tūkstančių JAV dolerių.

Konfliktas tarp buvusių verslo partnerių kilo žlugus sandoriui dėl filmo kūrimo ir prodiuseriui padavus aktorių į teismą dėl 60 mln. dolerių kompensacijos.

Bruklino apygardos teisme nagrinėjamas procesas apima daugiau federalinių kaltinimų, įskaitant dėl turto prievartavimo, sukčiavimo stambiu mastu ir nelegalių azartinių lošimų, kurie yra pateikti velionio mafijos boso Džono Gočio broliui ir dar šešiems teisiamiesiems.

Anot prokuratūros, Dž. Nasas pasinaudojo Gambino šeima, tikėdamasis pagąsdinti 51 metų kino žvaigždę.

Per teismo posėdį mėlynais džinsais ir šilkiniu kinišku švarku apsirengęs bei zomšiniais mokasinais apsiavęs S. Sigalas pareiškė, kad teisiamasis A. Čikonė pernai jam sakė, kad jis skolingas Dž. Nasui pinigų.

"Jei atsakymas bus neteisingas, jie mane nužudys", - anot S. Sigalo, jam per tarpininką perdavė buvęs verslo partneris. Paklausus, kodėl tada nesikreipė į kompetentingas teisėsaugos tarnybas, kovos menų meistras atsakė: "Nemaniau, kad tai padėtų. Jie negali man padėti. Aš negaliu pasinaudoti liudytojų apsaugos programa".

Gynybos advokatai savo ruožtu klausė aktoriaus, ar jis nemeluoja, ir davė teismui suprasti, kad laiko jį "patologišku melagiu" ir kad niekas nieko niekada nereketavo. "Ne aš esu čia teisiamas", - supykęs atsikirto S. Sigalas.

Po pasirodymo teisme jis išplatino pareiškimą spaudai, teigdamas, jog jaučiasi tarsi būtų auka. "Filmuose aš vaidinu nenugalimus herojus, bet jausmai man nėra svetimi. Aš du kartus pasijutau atsidūręs aukos vietoje: pirmąkart, kai buvo įvykdytas nusikaltimas, ir dabar, kai prasidėjo įnirtinga šmeižto kampanija, kuria siekiama mane diskredituoti".

ELTA
 
19
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Ant raudono kilimo žinių vedėja U. Galadauskaitė pabandė pakartoti A. Jolie poelgį (23)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 20:35
Trečiadienio vakarą į Valdovų rūmus rinkosi gausus būrys išsidabinusių viešnių. Čia vyko iškilminga 89-ojo LRT sezono atidarymo šventė, kuri, žinoma, neįsivaizduojama ir be kanalo žvaigždžių. Nors miestą merkė lietus, žinių vedėja Ugnė Galadauskaitė fotografams nepabūgo pozuoti vien tik odine suknele. Atsistojusi prie svečių sienelės mergina švystelėjo dešinę koją į priekį.

Iškilmingas LRT sezono atidarymas sudomino ir R. Meilutytę (25)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 19:18
89-ojo LRT sezono atidarymo šventės sostinės Valdovų rūmuose nepraleido ir olimpinė plaukikė Rūta Meilutytė. Į renginį ją atlydėjo vyresnis brolis Margiris. Elegantišką kelnių ir puošnios palaidinės derinį pasirinkusi sportininkė savo gebėjimus mieliau demonstruoja baseine, o ne ant raudono kilimo.

Tvyrant įtampai tarp ES ir Rytų kaimynės, A. Orlauskas skina laurus rusiškuose festivaliuose (42)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 14:05
Gelenžike, kur vyko tradicinis atviras humoro ir estrados festivalis, lietuvis komikas Artūras Orlauskas apdovanotas antrosios vietos diplomu. Tai jau antrasis diplomas, kurį humoristas šiemet parsiveža iš Rusijos.

R. Mikailionytė Vilniuje įrenginėja sodą ant stogo (25)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 13:42
Renata Mikailionytė
Organizatorių nuotr.
Po atostogų į Vilnių sugrįžusių sostinės gyventojų ir miesto svečių lauks staigmena. Ant vieno iš senamiesčio stogų gimsta unikali poilsio oazė – sodas ant stogo. Tai dovana gamtai neabejingiems miesto gyventojams.

Tris dukteris auginanti J. Krivickienė: būčiau laiminga, jei mano šeima būtų dar didesnė (108)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 13:15
Trečiadienį vyko naujos TV3 „Ginčas be taisyklių“ laidos filmavimas. Laidoje buvo nagrinėjama tema: „Ar įmanoma suderinti motinystę ir karjerą?“. Viena iš pašnekovių – retai viešumoje sutinkama prodiuserio, minėtos laidos vedėjo Kristupo Krivicko žmona Jurgita. Tris dukteris auginanti moteris laidoje sakė, kad būti mama jai didelis džiaugsmas ir šeimos į karjerą ji nekeistų.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2014 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 07 d. 19.00 val.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“ Praėjus penkiolikai metų režisierius Oskaras Koršunovas vėl sugrįžo į prestižinę Venecijos bienalę. Šiemet organizatoriai siekė pakviesti devynis įdomiausiai šiuo metu kuriančius Europos teatro menininkus, tarp kurių – ir lietuvių režisierius, savaitę trukusiose kūrybinėse dirbtuvėse Antono Čechovo „Žuvėdros“ tema dalinęsis patirtimi su profesionaliais italų aktoriais. Tiek laiko pakako gimti spektakliui, nustebinusiam ir patį režisierių.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“
2014 rugpjūčio 27 d.