S.Seagalas teisme meta iššūkį mafijai

 (19)
Įtempto siužeto filmų žvaigždė Stevenas Seagalas (Stivenas Sigalas), antradienį Niujorke duodamas parodymus Peterio Gotti (Piterio Gočio) ir kitų mafijos narių teisme, pareiškė, kad buvęs verslo partneris užsiundė ant jo garsiosios Gambino (Gambino) šeimos gangsterius.
Steven Seagal

Gambino (Gambino) gaujos nariai Anthony "Sonny" Ciccone (Antonis "Sonis" Čikonė) ir Primo Cassarino (Primas Kasarinas) yra kaltinami tuo, jog buvusio S. Sigalo verslo partnerio, prodiuserio Julius Nasso (Džulijaus Naso), užsakymu bandė išreikalauti iš aktoriaus šimtus tūkstančių JAV dolerių.

Konfliktas tarp buvusių verslo partnerių kilo žlugus sandoriui dėl filmo kūrimo ir prodiuseriui padavus aktorių į teismą dėl 60 mln. dolerių kompensacijos.

Bruklino apygardos teisme nagrinėjamas procesas apima daugiau federalinių kaltinimų, įskaitant dėl turto prievartavimo, sukčiavimo stambiu mastu ir nelegalių azartinių lošimų, kurie yra pateikti velionio mafijos boso Džono Gočio broliui ir dar šešiems teisiamiesiems.

Anot prokuratūros, Dž. Nasas pasinaudojo Gambino šeima, tikėdamasis pagąsdinti 51 metų kino žvaigždę.

Per teismo posėdį mėlynais džinsais ir šilkiniu kinišku švarku apsirengęs bei zomšiniais mokasinais apsiavęs S. Sigalas pareiškė, kad teisiamasis A. Čikonė pernai jam sakė, kad jis skolingas Dž. Nasui pinigų.

"Jei atsakymas bus neteisingas, jie mane nužudys", - anot S. Sigalo, jam per tarpininką perdavė buvęs verslo partneris. Paklausus, kodėl tada nesikreipė į kompetentingas teisėsaugos tarnybas, kovos menų meistras atsakė: "Nemaniau, kad tai padėtų. Jie negali man padėti. Aš negaliu pasinaudoti liudytojų apsaugos programa".

Gynybos advokatai savo ruožtu klausė aktoriaus, ar jis nemeluoja, ir davė teismui suprasti, kad laiko jį "patologišku melagiu" ir kad niekas nieko niekada nereketavo. "Ne aš esu čia teisiamas", - supykęs atsikirto S. Sigalas.

Po pasirodymo teisme jis išplatino pareiškimą spaudai, teigdamas, jog jaučiasi tarsi būtų auka. "Filmuose aš vaidinu nenugalimus herojus, bet jausmai man nėra svetimi. Aš du kartus pasijutau atsidūręs aukos vietoje: pirmąkart, kai buvo įvykdytas nusikaltimas, ir dabar, kai prasidėjo įnirtinga šmeižto kampanija, kuria siekiama mane diskredituoti".

ELTA
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Artėjant kolekcijos pristatymui J. Statkevičius griebiasi paskutinio šiaudo: bilietai tik 10 eurų, tikrai pigu (25)

Kitą trečiadienį, „Siemens“ arenoje, dizaineris Juozas Statkevičius surengs savo kolekcijos pristatymą. Nors ankstesni pristatymai visada sutraukdavo daugybę svečių ir būdavo išties įspūdingi, tačiau šiemet, sprendžiant iš pačio J. Statkevičiaus įrašo savo feisbuko paskyroje, viskas nevyksta taip sklandžiai, kaip tikėtasi.

Vieno iš dvynių netekusi M. Šedžiuvienė: buvo svarbu, kad bent tas vienas būtų (186)

„Labai norėjau susilaukti kūdikio, tačiau negaliu net suskaičiuoti, kiek kartų teko patirti nusivylimą“, – pirmadienio vakarą laidoje „Nuo...Iki...“ teigė Monika Šedžiuvienė (23 m.). Ši tema porai - itin jautri, tačiau dabar, kai visos nesėkmės - praeityje, jiedu ryžosi prabilti apie juodžiausias gyvenimo dienas ir skaudų praradimą.

Kunigaikštis Vilgaudas vėl teisiamųjų suole: šįkart neišsisuko (33)

Buvęs Vilniaus miesto savivaldybės narys Stasys Urniežius, prisistatantis Gediminaičių kunigaikščiu Vilgaudu, antradienio rytą šildė teisiamųjų suolą. Vilniaus apylinkės teisme vyras atsidūrė už alkoholinių gėrimų vartojimą viešoje vietoje.

Savaitgalį apšvarintai J. Žižei nusišypsojo laimė: dėkoja nepažįstamajam (66)

Savaitgalį, tarp lapkričio 21 ryto ir 22 dienos popietės, buvo apšvarinti dizainerės Julijos Žižės ir jos vyro Laurinio Žižio namai. Vagys pagrobė ne tik juvelyrikos dirbinius, bet ir kompoiuterinę įrangą bei prabangų BMW automobilį. Vis tik sutuoktiniams nusišypsojo sėkmė.

R. Klimaitytė kaltina N. Bunkę išardžius šeimą: glamonėjosi su vedusiu, kai žmona laukė namie (421)

Grupės „Sirenos“ atlikėja Renata Klimaitytė pirmadienio rytą įplieskė diskusiją apie sceninius drabužėlius ir jų kopijavimą. Renata apkaltino Nataliją Bunkę, o ši, tai išgirdusi, patikino, kad tai jai nerūpi, jog visa tai – noras pasireklamuoti pasišildant grupės „Pop Ladies“ šlovės spinduliuose. R. Klimaitytė už tai rėžė atgal.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 lapkričio 30 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2015 lapkričio 30 d. 19.00 val.
Oskaras Koršunovas „Mirandą“ Atėnuose stato demonstracijų apsuptyje „Aš kaip visada patenku į patį įvykių sūkurį“, – tokiais žodžiais pokalbį pradeda režisierius Oskaras Koršunovas, šiuo metu Graikijos sostinėje Atėnuose esančiame „Poreia“ teatre statantis graikiškąją spektaklio „Miranda“ versiją. Menininkas nei kiek neperdeda, mat teatras, kuriame dirba, yra visiškai šalia aikštės, kurioje renkasi tik ką atvykę pabėgėliai, o gyvendamas greta anarchistų rajono jau girdi rytdienos demonstracijoms, skirtoms pažymėti chuntos valdymo nuvertimą, repetuojamas dainas.
Oskaras Koršunovas „Mirandą“ Atėnuose stato demonstracijų apsuptyje
2015 lapkričio 17 d.