Slapti faktai apie A. Pugačiovos praeitį

 (56)
Ala Pugačiova
© Reuters/Scanpix

Ala Pugačiova visada buvo dėmesio centre. Tačiau sovietiniais laikais dainininkės gyvenimą ir kūrybą sekė ne tik paparacai ir gerbėjai, bet ir specialiųjų tarnybų darbuotojai. Neseniai vienas iš buvusių KGB bendradarbių (bent jau taip vyriškis prisistatė ir net parodė pažymėjimą) atskleidė kai kuriuos įdomius faktus apie primadonos praeitį, praneša Dni.ru.

„1983-1984 m. aš dirbau Berlyne, - pasakojo prisistatyti nepanoręs vyriškis. – Tada Pugačiova su dukra Kristina buvo gastrolėse VDR. Jos vertėja dirbo vokietė, mūsų žmogus, su ja aš tiesiogiai bendradarbiavau. Ji man ir papasakojo, kad A. Pugačiova vedė keistas derybas su prancūzų impresarijumi. Prancūzas pasiūlė: „Ala, palik šitą netikusią šalį (buvo turima galvoje Tarybų Sąjunga), važiuojam į Prancūziją. Tau nieko netrūks.“ Į tai Ala atsakė: „Aš dar nežinau. Bijau dėl Kristinos, mergaitei reikia mokytis“. Bet sutikimą visgi davė.“

Prancūzas turėjo planą: A. Pugačiova turėjo kaip turistė atvažiuoti į vakarų Berlyną, o iš ten lėktuvu nuskristi į Paryžių.

Tačiau šio plano įgyvendinti nepavyko. „Apie pokalbį man papasakojo vertėja, o aš viską pranešiau Maskvai, - tęsė buvęs KGB darbuotojas. – Juk tai buvo laikoma nusikaltimu: 64 baudžiamojo kodekso straipsnis skelbė „Tėvynės išdavimas pabėgant į užsienį“. Maskva paprašė įforminti šią informaciją. Vertėja užrašė viską, ką buvo girdėjusi. Po mėnesio A. Pugačiova buvo iškviesta pokalbio, kuris truko dvi valandas. Tuomet jai buvo pasakyta: „Ala Borisovna, nepamirškite, kad čia jūs reikalinga. Jus myli visa šalis, o ką darysite ten? Dainuosite bordeliuose ir baruose?“ Baigėsi istorija tuo, kad A. Pugačiova atsisakė minties daryti karjerą užsienyje. „Ala viską pripažino ir pasakė, kad Tėvynės niekuomet neparduos, o tas pokalbis tebuvęs momentinis silpnumas, - pasakoja šaltinis. – Po to A. Pugačiovai tris metus nebuvo leidžiama vykti į užsienį ir tik 1986 m. išleido ją į Suomiją. Visa ši informacija yra saugoma KGB archyve Maskvoje“.

Patikrinti archyvus, aišku, neįmanoma. Ar tikėti vyru, prisistačiusiu buvusiu KGB darbuotoju, kiekvieno asmeninis reikalas, rašo laikraštis „Komsomolskaja Pravda“.

Beje, jokios trijų metų pertraukos A. Pugačiovos užsienio gastrolių grafike nebuvo, o neišleidžiama į užsienį ji buvo du kartus: 70-ųjų pabaigoje ir 1983 m.

www.DELFI.lt
 
56
Registruoti (0) Anonimiški (56)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

E. Anusauskaitė: jaučiausi tarsi Mikė Pūkuotukas Disneilende (2)

2015 kovo mėn. 2 d. 12:23
Evelina Anusauskaitė-Young East West studios
Facebook nuotr.
Amerikoje gyvenanti atlikėja Evelina Anusauskaitė-Young netveria džiaugsmu dar vienu žingsneliu priartėjusi prie savo svajonės.

Su žmona iš Kipro grįžęs E. Lubys: vaizdelis kraupus (24)

2015 kovo mėn. 2 d. 11:52
Živilė Vaškytė ir Edgaras Lubys atrado neturistinį Kiprą
Vida Press nuotr.
Atlikėjas ir kompozitorius Edgaras Lubys su savo žmona, žurnaliste ir TV laidų vedėja Živile Vaškyte grįžo iš Kipro. Saulėtoje saloje pora pasisėmė neišdildomų įspūdžių. Poilsiaudami lietuviai aplankė ne tik turistines Kipro vietas, bet vadinamą miestą vaiduoklį.

Po saulėtų atostogų namo sugrįžusi G. Gurevičiūtė pasidalino asmenuke iš lovos (32)

2015 kovo mėn. 2 d. 10:54
Gintarė Gurevičiūtė
Instagram.com nuotr.
Kelias savaites Filipinuose viešėjusi Gintarė grįžo į Lietuvą. Mergina ne itin džiaugėsi gimtinėje ją pasitikusiu apniukusiu pavasario rytu.

Rinkimų naktį – pavasariškas ir seksualus L. Rimkevičienės įvaizdis (34)

2015 kovo mėn. 1 d. 22:57
Liepa Rimkevičienė
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Po 22 val. Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS – LKD) štabe susirinko ir daugiau konservatorių partijos narių, draugų bei rėmėjų.

Kūdikio besilaukianti O. Pikul-Jasaitienė vertino modeliais panorusias tapti merginas (106)

2015 kovo mėn. 1 d. 15:51
Oksana Pikul-Jasaitienė
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Sekmadienio popietę viename sostinės viešbučių vyko dizainerio Liutauro Salasevičiaus mados namų „Madam pareis vėliau“ naujos kolekcijos pristatymo modelių atranka. Dizaineris į pagalbą pasikvietė savo mūzą – šiuo metu kūdikio besilaukiančią „Naujų pupyčių“ lyderę O. Pikul-Jasaitienę ir plastikos chirurgą Vygintą Kaikarį.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 kovo 13 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 kovo 15 d. 19.00 val.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi Prieš 25 metus pirmąjį savo spektaklį publikai pristatęs režisierius Oskaras Koršunovas (45) šiandien užsimena, kad po tiek laiko, praleisto teatre, vis dažniau susimąsto apie tai, ką daryti toliau. Nors Oskaro Koršunovo teatrą (OKT) prieš 15 metų įkūrusiam ir iki šiol jam vadovaujančiam scenos meistrui idėjų naujiems kūriniams nestinga, kaip pats pripažįsta, nebelieka laiko atidėliojimams. “Arba dabar, arba niekada”, – sako O.Koršunovas.
Oskaro Koršunovo žūtbūtinė kova su savimi
2015 vasario 27 d.