Slapti faktai apie A. Pugačiovos praeitį

 (56)
Ala Pugačiova
© Reuters/Scanpix

Ala Pugačiova visada buvo dėmesio centre. Tačiau sovietiniais laikais dainininkės gyvenimą ir kūrybą sekė ne tik paparacai ir gerbėjai, bet ir specialiųjų tarnybų darbuotojai. Neseniai vienas iš buvusių KGB bendradarbių (bent jau taip vyriškis prisistatė ir net parodė pažymėjimą) atskleidė kai kuriuos įdomius faktus apie primadonos praeitį, praneša Dni.ru.

„1983-1984 m. aš dirbau Berlyne, - pasakojo prisistatyti nepanoręs vyriškis. – Tada Pugačiova su dukra Kristina buvo gastrolėse VDR. Jos vertėja dirbo vokietė, mūsų žmogus, su ja aš tiesiogiai bendradarbiavau. Ji man ir papasakojo, kad A. Pugačiova vedė keistas derybas su prancūzų impresarijumi. Prancūzas pasiūlė: „Ala, palik šitą netikusią šalį (buvo turima galvoje Tarybų Sąjunga), važiuojam į Prancūziją. Tau nieko netrūks.“ Į tai Ala atsakė: „Aš dar nežinau. Bijau dėl Kristinos, mergaitei reikia mokytis“. Bet sutikimą visgi davė.“

Prancūzas turėjo planą: A. Pugačiova turėjo kaip turistė atvažiuoti į vakarų Berlyną, o iš ten lėktuvu nuskristi į Paryžių.

Tačiau šio plano įgyvendinti nepavyko. „Apie pokalbį man papasakojo vertėja, o aš viską pranešiau Maskvai, - tęsė buvęs KGB darbuotojas. – Juk tai buvo laikoma nusikaltimu: 64 baudžiamojo kodekso straipsnis skelbė „Tėvynės išdavimas pabėgant į užsienį“. Maskva paprašė įforminti šią informaciją. Vertėja užrašė viską, ką buvo girdėjusi. Po mėnesio A. Pugačiova buvo iškviesta pokalbio, kuris truko dvi valandas. Tuomet jai buvo pasakyta: „Ala Borisovna, nepamirškite, kad čia jūs reikalinga. Jus myli visa šalis, o ką darysite ten? Dainuosite bordeliuose ir baruose?“ Baigėsi istorija tuo, kad A. Pugačiova atsisakė minties daryti karjerą užsienyje. „Ala viską pripažino ir pasakė, kad Tėvynės niekuomet neparduos, o tas pokalbis tebuvęs momentinis silpnumas, - pasakoja šaltinis. – Po to A. Pugačiovai tris metus nebuvo leidžiama vykti į užsienį ir tik 1986 m. išleido ją į Suomiją. Visa ši informacija yra saugoma KGB archyve Maskvoje“.

Patikrinti archyvus, aišku, neįmanoma. Ar tikėti vyru, prisistačiusiu buvusiu KGB darbuotoju, kiekvieno asmeninis reikalas, rašo laikraštis „Komsomolskaja Pravda“.

Beje, jokios trijų metų pertraukos A. Pugačiovos užsienio gastrolių grafike nebuvo, o neišleidžiama į užsienį ji buvo du kartus: 70-ųjų pabaigoje ir 1983 m.

www.DELFI.lt
 
56
Registruoti (0) Anonimiški (56)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

I. Kavaliauskaitė pasipuošė J. Statkevičiaus kurtais drabužiais: įvertinkite įvaizdį apklausoje (67)

2015 sausio mėn. 25 d. 20:25
Šiemet projekto „Šok su manimi“ vedėja tapusi Indrė Kavaliauskaitė savo elegancija ir pademonstruotų suknelių gausumu ir įmantrumu nedaug atsiliko nuo ilgametės projekto vedėjos, aktorės Jurgitos Jurkutės. Šeštadienio vakaro pusfinalio transliacijai Indrę papuošė pats Juozas Statkevičius.

Dėl problemų su pareigūnais šonaslydžio asas Norbe stabdo veiklą (34)

2015 sausio mėn. 25 d. 14:40
Norbertas Daunoravičius
A.Kriščiūno nuotr.
Automobilių drifto (šonaslydžio) asas Norbertas Daunoravičius, arba tiesiog Norbe, pakliuvo policininkams į rankas už savo veiklą. "Labai keista, kad kažkam nepatiko tai, ką darome", - tikino Norbe ir prisipažino, kad dėl šių problemų teks pristabdyti savo veiklą.

Apie nepagarbą Lietuvos vėliavai TV eteryje prakalbęs J. Smoriginas pamiršo vieną detalę (229)

2015 sausio mėn. 25 d. 13:07
Šeštadienio vakarą TV3 eterį kaitino „Šok su manimi“ pusfinalio aistros. Kaip ir buvo galima tikėtis, ir ši transliacija neapsiėjo be komisijos nario Jurijaus Smorigino ir projekto dalyvių konfliktų. Šį kartą jo taikiniu tapo renginių organizatorius Remigijus Žiogas, kuris savo pasirodyme naudojo lietuviškas trispalves. Choreografui pasirodė, kad taip TV eteryje vėliavnešių rankose plevėsuojančios vėliavos – tai patyčios iš valstybinių simbolių.

Podiumo atradimu tapo V. Štenger ir Mundžio dukra Paulė (22)

2015 sausio mėn. 24 d. 14:30
Violeta Štenger su dukra Paule
Organizatorių nuotr.
Penktadienį į vieną sostinės viešbučių sugūžėjo nemažas būrys veiklių moterų iš visos Lietuvos. Dailiosios lyties atstovės klausėsi paskaitos apie minčių galią, domėjosi mados, grožio ir sveikos mitybos naujovėmis.

V. Sutkutę mylimasis pamalonino tūkstančius kainuojančia dovana (30)

2015 sausio mėn. 24 d. 13:07
Viktorija Sutkutė ir Povilas Varnelis
Organizatorių nuotr.
Dueto "Pinup Girls" narė Viktorija Sutkutė šiuo metu mėgaujasi mylimojo dovana. Lietuviškus šalčius porelė išmainė į egzotišką karštį. Viktorija su mylimuoju Povilu Varneliu ilsisi Maldyvuose. "Šį kelionė - mano širdies draugo dovana Kalėdų proga", - portalui MIESTE.lt atskleidė dainininkė. Egzotiškose Maldyvų salose porelė iš viso praleis dvi savaites.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 sausio 26 d. 19.00 val.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2015 vasario 01 d. 19.00 val.
Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“ DĖMĖSIO! Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“! Bilietus galite grąžinti „Tiketos“ kasose, kuriose juos įsigijote. Tai galite padaryti iki vasario 20 d. Internetu pirktus bilietus galite grąžinti prisijungę prie savo „Tiketos“ prieigos. Iškilus klausimams skambinti OKT/Vilniaus miesto teatro administracijai telefonu 8 5 2122099 arba rašyti elektroniniu paštu info@okt.lt. Atsiprašome už kilusius nepatogumus.
Atšaukiamas vasario 6 d. spektaklis „Paskutinė Krepo juosta“
2015 sausio 23 d.