Slapti faktai apie A. Pugačiovos praeitį

 (56)
Ala Pugačiova
© Reuters/Scanpix

Ala Pugačiova visada buvo dėmesio centre. Tačiau sovietiniais laikais dainininkės gyvenimą ir kūrybą sekė ne tik paparacai ir gerbėjai, bet ir specialiųjų tarnybų darbuotojai. Neseniai vienas iš buvusių KGB bendradarbių (bent jau taip vyriškis prisistatė ir net parodė pažymėjimą) atskleidė kai kuriuos įdomius faktus apie primadonos praeitį, praneša Dni.ru.

„1983-1984 m. aš dirbau Berlyne, - pasakojo prisistatyti nepanoręs vyriškis. – Tada Pugačiova su dukra Kristina buvo gastrolėse VDR. Jos vertėja dirbo vokietė, mūsų žmogus, su ja aš tiesiogiai bendradarbiavau. Ji man ir papasakojo, kad A. Pugačiova vedė keistas derybas su prancūzų impresarijumi. Prancūzas pasiūlė: „Ala, palik šitą netikusią šalį (buvo turima galvoje Tarybų Sąjunga), važiuojam į Prancūziją. Tau nieko netrūks.“ Į tai Ala atsakė: „Aš dar nežinau. Bijau dėl Kristinos, mergaitei reikia mokytis“. Bet sutikimą visgi davė.“

Prancūzas turėjo planą: A. Pugačiova turėjo kaip turistė atvažiuoti į vakarų Berlyną, o iš ten lėktuvu nuskristi į Paryžių.

Tačiau šio plano įgyvendinti nepavyko. „Apie pokalbį man papasakojo vertėja, o aš viską pranešiau Maskvai, - tęsė buvęs KGB darbuotojas. – Juk tai buvo laikoma nusikaltimu: 64 baudžiamojo kodekso straipsnis skelbė „Tėvynės išdavimas pabėgant į užsienį“. Maskva paprašė įforminti šią informaciją. Vertėja užrašė viską, ką buvo girdėjusi. Po mėnesio A. Pugačiova buvo iškviesta pokalbio, kuris truko dvi valandas. Tuomet jai buvo pasakyta: „Ala Borisovna, nepamirškite, kad čia jūs reikalinga. Jus myli visa šalis, o ką darysite ten? Dainuosite bordeliuose ir baruose?“ Baigėsi istorija tuo, kad A. Pugačiova atsisakė minties daryti karjerą užsienyje. „Ala viską pripažino ir pasakė, kad Tėvynės niekuomet neparduos, o tas pokalbis tebuvęs momentinis silpnumas, - pasakoja šaltinis. – Po to A. Pugačiovai tris metus nebuvo leidžiama vykti į užsienį ir tik 1986 m. išleido ją į Suomiją. Visa ši informacija yra saugoma KGB archyve Maskvoje“.

Patikrinti archyvus, aišku, neįmanoma. Ar tikėti vyru, prisistačiusiu buvusiu KGB darbuotoju, kiekvieno asmeninis reikalas, rašo laikraštis „Komsomolskaja Pravda“.

Beje, jokios trijų metų pertraukos A. Pugačiovos užsienio gastrolių grafike nebuvo, o neišleidžiama į užsienį ji buvo du kartus: 70-ųjų pabaigoje ir 1983 m.

www.DELFI.lt
 
56
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

J. Didžiulis apie pastangas keisti lietuvių mentalitetą: tai, ką bandau padaryti, yra bergždžios pastangos interviu (44)

2014 liepos mėn. 29 d. 05:46
Vasario mėnesį paskelbęs karą muzikos verslui, Jurgis Didžiulis pradėjo vykdyti „Reanimacijos“ turą. Turą, už kurį muzikantas neima piniginio honoraro. Vietoje jo jis prašo atlygio barteriniais mainais, įvairiais pasiūlymais, gerais darbais arba po koncerto pasiųsdamas metalinį kibirėlį siūlo mokėti tiek, kiek pačiam klausytojui atrodo verta.

N. Šiaudikytės kelionė - į Niujorką: muziejai, drabužių parduotuvės ir naktinis gyvenimas (90)

2014 liepos mėn. 28 d. 21:25
Neringa Šiaudikytė Niujorke
Asmeninio archyvo nuotr.
Dar visai neseniai, prieš keletą dienų merginų grupės "Naujosios pupytės" narė Neringa Šiaudikytė dalijosi nuotraukomis, kaip kraunasi lagaminus. Paklausta, kur ruošiasi, žinoma dainininkė neslėpė, jog lagaminas ruošiamas kelionei į Niujorką.

Po vestuvių Zvonkai jėgas nusprendė atgauti prie ežero (55)

2014 liepos mėn. 28 d. 21:16
Deivydas ir Katažina Zvonkai
Asmeninio archyvo nuotr.
Šeštadienį vestuves atšokę muzikos pasaulio atstovai Deivydas ir Katažina Zvonkai mėgaujasi poilsiu ir vienas kito draugija. Garsi dainininkė socialiniame tinklalapyje "Facebook" pasidalino nuotrauka, kurioje užfiksuota kartu su savo vyru vakarieniaujanti ant ežero kranto.

Modelis S. Starkutė puoselėja šiltus jausmus naujam širdies draugui (15)

2014 liepos mėn. 28 d. 17:23
Užsienyje Lietuvą garsinantis fotomodelis Simona Starkutė džiaugiasi naujais jausmais. Apie tai šviesiaplaukė patvirtino naujienų portalui DELFI.

Saulės voniomis besimėgaujanti L. Karoblytė nuogas krūtis pridengė arbūzu (30)

2014 liepos mėn. 28 d. 16:58
Lina Karoblytė
Asmeninio archyvo nuotr.
Prieš keletą metų linkėjimus iš saulėtojo San Tropezo siuntusi Lina Karoblytė savo socialinio tinklalapio draugus gundo itin pikantiškomis nuotraukomis.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus Hamletas, Baronas iš spektaklio „Dugne”, Sorinas „Žuvėdroje” – šioje Oskaro Koršunovo trilogijoje vaidinantis Darius Meškauskas priartėja prie žiūrovo per, ko gera, maksimaliai įmanomą atstumą. Ir nenuostabu, kad šie trys ryškiausi jo dabartinėje kūryboje vaidmenys nuosekliai kelia aktoriui apmąstymus apie realybę ir virtualumą, melą ir tiesą, iliuziją ir tikrovę. Pelėkautuose.
Darius Meškauskas: svarbiausia – įvilioti publiką į pelėkautus
2014 liepos 28 d.