Slapti faktai apie A. Pugačiovos praeitį

 (56)
Ala Pugačiova
© Reuters/Scanpix

Ala Pugačiova visada buvo dėmesio centre. Tačiau sovietiniais laikais dainininkės gyvenimą ir kūrybą sekė ne tik paparacai ir gerbėjai, bet ir specialiųjų tarnybų darbuotojai. Neseniai vienas iš buvusių KGB bendradarbių (bent jau taip vyriškis prisistatė ir net parodė pažymėjimą) atskleidė kai kuriuos įdomius faktus apie primadonos praeitį, praneša Dni.ru.

„1983-1984 m. aš dirbau Berlyne, - pasakojo prisistatyti nepanoręs vyriškis. – Tada Pugačiova su dukra Kristina buvo gastrolėse VDR. Jos vertėja dirbo vokietė, mūsų žmogus, su ja aš tiesiogiai bendradarbiavau. Ji man ir papasakojo, kad A. Pugačiova vedė keistas derybas su prancūzų impresarijumi. Prancūzas pasiūlė: „Ala, palik šitą netikusią šalį (buvo turima galvoje Tarybų Sąjunga), važiuojam į Prancūziją. Tau nieko netrūks.“ Į tai Ala atsakė: „Aš dar nežinau. Bijau dėl Kristinos, mergaitei reikia mokytis“. Bet sutikimą visgi davė.“

Prancūzas turėjo planą: A. Pugačiova turėjo kaip turistė atvažiuoti į vakarų Berlyną, o iš ten lėktuvu nuskristi į Paryžių.

Tačiau šio plano įgyvendinti nepavyko. „Apie pokalbį man papasakojo vertėja, o aš viską pranešiau Maskvai, - tęsė buvęs KGB darbuotojas. – Juk tai buvo laikoma nusikaltimu: 64 baudžiamojo kodekso straipsnis skelbė „Tėvynės išdavimas pabėgant į užsienį“. Maskva paprašė įforminti šią informaciją. Vertėja užrašė viską, ką buvo girdėjusi. Po mėnesio A. Pugačiova buvo iškviesta pokalbio, kuris truko dvi valandas. Tuomet jai buvo pasakyta: „Ala Borisovna, nepamirškite, kad čia jūs reikalinga. Jus myli visa šalis, o ką darysite ten? Dainuosite bordeliuose ir baruose?“ Baigėsi istorija tuo, kad A. Pugačiova atsisakė minties daryti karjerą užsienyje. „Ala viską pripažino ir pasakė, kad Tėvynės niekuomet neparduos, o tas pokalbis tebuvęs momentinis silpnumas, - pasakoja šaltinis. – Po to A. Pugačiovai tris metus nebuvo leidžiama vykti į užsienį ir tik 1986 m. išleido ją į Suomiją. Visa ši informacija yra saugoma KGB archyve Maskvoje“.

Patikrinti archyvus, aišku, neįmanoma. Ar tikėti vyru, prisistačiusiu buvusiu KGB darbuotoju, kiekvieno asmeninis reikalas, rašo laikraštis „Komsomolskaja Pravda“.

Beje, jokios trijų metų pertraukos A. Pugačiovos užsienio gastrolių grafike nebuvo, o neišleidžiama į užsienį ji buvo du kartus: 70-ųjų pabaigoje ir 1983 m.

www.DELFI.lt
 
56
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Konkuruos su A. Jagelavičiūte: dvi jaunos moterys stiliaus patarimus dalins nemokamai (36)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 22:24
Agnė Jagelavičiūtė (Šiuolaikinio dizaino galerija), M. Žičiaus nuotr.
Dvi draugės iš Vilniaus Giedrė Čepienė ir Vaida Buivydienė kuria socialinį mados tinklą ir meta iššūkį stilistei Agnei Jagelavičiūtei. Moterys neabejoja nukonkuruosiančios garsųjį „stiliusos“, nes jų kuriamo internetinio puslapio „styleinn“ viešnias stilistės iš Lietuvos ir užsienio konsultuos nemokamai.

G. Karaliūnaitė-Canuel tapo tamsiaplauke: tai noras atspindėti gyvenimo pokyčius (20)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 18:13
Gintarė Karaliūnaitė-Canuel
Asmeninio archyvo nuotr.
Šiuo metu motinystės džiaugsmais gyvenanti dainininkė Gintarė Karaliūnaitė-Canuel ryžosi pokyčiams – moteris plaukus persidažė ryškia vario spalva.

Lietuviams meilę futbolui skiepija ir D. Česnauskio sūnus (1)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 17:26
Vaida ir Deividas Česnauskai su sūnumi
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Lietuviškąja Beckhamų šeimyna vadinami Vaida ir Deividas Česnauskiai gimtinėje populiarumu, ko gero, nenusileidžia garsiajai britų porai. Vienam garsiausių pasaulio futbolininkų Davidui Beckhamui ir jo žmonai Vicotriai milijonus sunešė ne tik sportas, muzika ir mados, bet ir honorarai už reklamas.

Dietų nesilaikanti ir nesportuojanti N. Pareigytė džiaugiasi gražėjančia figūra sulaukia komplimentų  (15)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 15:23
Nijolė Pareigytė-Rukaitienė
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Po motinystės atostogų į viešumą sugrįžusi dainininkė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė neatsigina komplimentų. Tiek draugai, tiek gerbėjai giria pagražėjusias moters kūno formas. DELFI kalbinta grupės „69 Danguje” narė pasakojo, kad jokių specialių dietų nesilaiko, o už vis gražėjančią figūrą yra dėkinga darbui.

„Kito kampo“ aktorius M. Nedzinskas su žmona laukiasi pirmagimio (3)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 12:22
Martynas Nedzinskas ir Agnė Kaktaitė
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Aktorių pora – Martynas Nedzinskas ir Agnė Kaktaitė – laukiasi pirmagimio. Šią naujieną DELFI patvirtino sutuoktiniams artimi šaltiniai.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 25 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 rugsėjo 28 d. 19.00 val.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus 16-ąjį gyvavimo sezoną Oskaro Koršunovo teatras pasitiko surengdamas netikėtą madų šou. Pačių aktorių iš spektaklių afišų pagaminti kostiumai pristatė kiekvieną šiame sezone rodomą spektaklį. Kartu tai buvo ir įvadas į tarptautinio projekto „Feast Fashion“ pristatymą. Praeitą sezoną užbaigęs jubiliejiniu festivaliu, teatras atveria naują puslapį. „Akivaizdu, jog perėjome tam tikrą ciklą, kurį užbaigė „Žuvėdra“. Dabar jau pradėsime visiškai kitokį etapą“, – teigia teatro meno vadovas, režisierius Oskaras Koršunovas.
Naujame sezone Oskaro Koršunovo teatras bus jaunatviškas ir aštrus
2014 rugsėjo 5 d.