Š.Jasikevičius naujagimį sūnų pavadino savo vardu

 (52)
Vienas garsiausių Lietuvos krepšininkų Šarūnas Jasikevičius (35 m.) ir jo širdies draugė, graikė Anna Douka susilaukė sūnaus. Moteris pagimdė 3,4 kilogramo kūdikį. Tai portalui lrytas.lt patvirtino krepšininko tėvas Linas Jasikevičius. Sūnų pora nusprendė pavadinti Šarūnu.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Atėnų „Panathinaikos“ krepšinio klube žaidžiantis Š.Jasikevičius ir A.Douka jau augina dukrytę Ailą, kuri gimė 2010 metų rudenį.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (52)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Jubiliejų švenčiančiam E. Kučinskui – asmeniniai I. Jankauskaitės sveikinimai (3)

Sekmadienį, balandžio 26 dieną, Lietuvos scenos grandui Edmundui Kučinskui suėjo 60 metų. Gražų jubiliejų atlikėjas pasitiko savo senų bičiulių kompanijoje. Tiesa, ne prie vaišių stalo, bet koncertuodamas LNK projekto „Lietuvos supermiestas“ finale.

Nutekėjo slaptos I. Zasimauskaitės ir grupės N.E.O. nario vestuvių detalės (22)

Prieš mėnesį portalas MIESTE.lt paskelbė apie artėjančias atlikėjos Ievos Zasimauskaitės ir muzikos kūrėjo Mariaus Kiltinavičiaus vestuves. Pora susituoks vasaros pradžioje.

Atlikėjas Sezzy pradėjo aštuonių savaičių maratoną: kas savaitę kūną papuoš tatuiruote (6)

Sezeras Saylikas-Sezzy metė sau iššūkį ir pradėjo aštuonių savaičių maratoną, kurio metu kas savaitę savo kūną papuoš tatuiruote. Prieš savaitę portalas MIESTE.lt pristatė pirmąją atlikėjo tatuiruotę, o šiandien Jūsų dėmesiui - antrasis piešinys!

B. Nicholson pasakė, kodėl jai ir vyrui taip gerai sekasi (34)

Picos, atrodo, – nieko nauja, tačiau vos „Jurgis ir Drakonas“ užkūrė savo krosnį ir pradėjo kepti picas, nusidriekė ilgos eilės. Beatos Nicholson (35) šeimos verslas plečiasi akimirksniu be jokios reklamos.

Žiūrovai „Chorų karuose“ koncertuojančios N. Šiaudikytės neišvys (23)

Šį sekmadienį TV3 projekte „Chorų karai“ turėjusi koncertuoti atlikėja Neringa Šiaudikytė eteryje nepasirodys. Pasikeitus aplinkybėms, su grupės „Naujosios pupytės“ narėmis Neringa išvyko koncertuoti į užsienį.
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ Franz Kafka
NUOSPRENDIS – METAMORFOZĖ
2015 balandžio 30 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 gegužės 09 d. 19.00 val.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje „Tokie aplodismentai būna tik Rumunijoje“, – lyg sutarę kartojo Oskaro Koršunovo teatro komandos nariai, kuomet vos tik įsivyravus tylai scenoje žiūrovai pratrūko galingais aplodismentais, ritmingai plodami tai lėčiau, tai greičiau, lyg vedami dirigento. Taip rumunų publika sveikino festivalio REFLEX finaliniu akcentu tapusio spektaklio „Miranda“ aktorius.
„Miranda“ triukšmingai uždarė festivalį Rumunijoje
2015 balandžio 17 d.