Š.Jasikevičius naujagimį sūnų pavadino savo vardu

 (52)
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Vienas garsiausių Lietuvos krepšininkų Šarūnas Jasikevičius (35 m.) ir jo širdies draugė, graikė Anna Douka susilaukė sūnaus. Moteris pagimdė 3,4 kilogramo kūdikį. Tai portalui lrytas.lt patvirtino krepšininko tėvas Linas Jasikevičius. Sūnų pora nusprendė pavadinti Šarūnu.

Atėnų „Panathinaikos“ krepšinio klube žaidžiantis Š.Jasikevičius ir A.Douka jau augina dukrytę Ailą, kuri gimė 2010 metų rudenį.

www.DELFI.lt
 
52
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

D. Zubrus paatviravo apie vaikus ir senatvę Lietuvoje (7)

2014 balandžio mėn. 18 d. 15:32
Penktadienį naujienų portalo Lietuvoje DELFI redakcijoje viešėjo ledo ritulio žvaigždė Dainius Zubrus, kuris padės Lietuvos rinktinei jau sekmadienį Vilniuje prasidedančiame pasaulio čempionato I diviziono B grupės turnyre.

E. Ghaoui panoro įgyti amatą: kelionės, skudurai pabosta (21)

2014 balandžio mėn. 18 d. 14:07
 Eva Ghaoui
Facebook nuotr.
Prabangaus prekinio ženklo įkūrėja Eva Ghaoui nusprendė neapsiriboti vien drabužių kūrimu. Moteris nuo rudens kremta mokslus grimo akademijoje, kur gilinasi į grožio pasaulį. Gegužės mėnesį moteris taps diplomuota grimere.

Prancūziškos Velykos su B. Nicholson: įdarytų kiaušinių promočiutė „Mimoza“ (4)

2014 balandžio mėn. 18 d. 15:19
Beatos Nicholson įdaryti kiaušiniai "Mimoza"
Asmeninio archyvo nuotr.
Su tuo, kad svarbiausias velykinis akcentas - kiaušinis per Šv. Velykas gali būti patiekiamas ne tik kaip margutis, sutinka ir žurnalistė bei laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson. Ji su DELFI skaitytojais dalinasi savo patiekalo „Mimoza“ receptu, kuris neabejotinai paįvairins šventinį stalą.

Vaikystės draugas apie Šaprą, kurio nepažinome (104)

2014 balandžio mėn. 18 d. 12:08
Balandžio 18 dieną minimos aktoriaus Vytauto Šapranausko mirties metinės. Iš gyvenimo savo noru pasitraukęs vienas talentingiausių Lietuvos kino ir teatro aktorių paliko daug neatsakytų klausimų artimųjų ir gerbėjų širdyse. Aktoriaus jaunystės draugas Dainius Blažys naujienų portalo DELFI prašymu skaitytojams atskleidė V. Šapranausko paveikslą, kurio nėra matę jo gerbėjai.

D. Dargienė: namus apėmusi prancūziška manija (103)

2014 balandžio mėn. 17 d. 15:11
Atšilus orui norisi nusimesti rūpesčių naštą ir, lengvai ištiesus kojas, mėgautis kasdieniais mažais malonumais. Atlikėja Diana Dargienė su dukrele Une po įtemptos dienos turi ritualą – mergaitiškus pasilepinimus skanėstais Vilniaus senamiesčio kavinėse.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 balandžio 24 d. 19.00 val.
VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS William Shakespeare
VASARVIDŽIO NAKTIES SAPNAS
2014 gegužės 13 d. 19.00 val.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto „Norisi vėl į Braziliją. Ten buvo gerai“, – nostalgiškai OKT/Vilniaus miesto teatro gastroles į tolimąjį Pietų Amerikos žemyną prisimena Julius Žalakevičius. Čia aktorius kartu su kolegomis pirmą kartą vykstančiame San Paulo teatro festivalyje sėkmingai pristatė spektaklį „Hamletas“.
Bilietų į „Hamletą“ brazilai eilėje laukė nuo pat ryto
2014 balandžio 14 d.