Š.Jasikevičius naujagimį sūnų pavadino savo vardu

 (52)
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Vienas garsiausių Lietuvos krepšininkų Šarūnas Jasikevičius (35 m.) ir jo širdies draugė, graikė Anna Douka susilaukė sūnaus. Moteris pagimdė 3,4 kilogramo kūdikį. Tai portalui lrytas.lt patvirtino krepšininko tėvas Linas Jasikevičius. Sūnų pora nusprendė pavadinti Šarūnu.

Atėnų „Panathinaikos“ krepšinio klube žaidžiantis Š.Jasikevičius ir A.Douka jau augina dukrytę Ailą, kuri gimė 2010 metų rudenį.

www.DELFI.lt
 
52
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Balsavimas! Išrinkite gražiausias 2014 metų vasaros vestuves (30)

2014 rugpjūčio mėn. 31 d. 21:01
Gražiausių vasaros vestuvių rinkimai
DELFI montažas
2014-ųjų metų vasarą netrūko romantiškų akimirkų. Prie altoriaus žengė ir politikai, ir krepšininkai, ir dainininkai. Kviečiame prisiminti įspūdingų švenčių akimirkas ir balsuoti už, jūsų nuomone, gražiausias vestuves. Dar kartą prisiminti šilčiausias žinomų žmonių vasaros akimirkas galite tolimesniuose straipsnio puslapiuose! Balsavimas vyksta iki trečiadienio vidurnakčio.

E. Dragūnas prabilo po liūdnai pasibaigusio vakarėlio: užtikau savo mergą su kita atnaujinta 22:08 (273)

2014 rugpjūčio mėn. 31 d. 17:21
Egidijus Dragūnas
DELFI (D.Lauručio nuotr.)
Šeštadienio vakarą grupės „Sel“ lyderio Egidijaus Dragūno gyvenimo draugė Vilniaus senamiestyje šventė savo 30-ąjį jubiliejų. Jos pasveikinti į Rotušės aikštės prieigose įsikūrusį barą „Biblioteka“ rinkosi artimieji ir draugai. Tačiau šventę kiek aptemdė nemalonus incidentas – dainininkas susižalojo ranką. Apie tai naujienų portalui DELFI patvirtino šventėje dalyvavęs porai artimas asmuo.

56-erių dizainerė A. Bunikienė pademonstravo tobulą figūrą (159)

2014 rugpjūčio mėn. 31 d. 16:18
Audronė Bunikienė
Facebook nuotr.
56-erių metų sukaktį vasario pabaigoje paminėjusi elegantiškoji dizainerė Audronė Bunikienė pademonstravo tokią figūrą, kurios pavydėti gali ir panašaus amžiaus Holivudo žvaigždės. Socialiniame tinkle „Facebook“ moteris pasidalino nuotrauka iš šiltųjų kraštų – joje moteris įamžinta dėvinti rožinį dviejų dalių maudymosi kostiumėlį.

Garsūs šalies žmonės papasakojo, koks pirmas kartas jiems buvo pats maloniausias 4 smagūs interviu (9)

2014 rugpjūčio mėn. 31 d. 13:45
Rugsėjis, mokslo metų pradžia, ruduo... Tai metas, kuomet iš tiesų prisimeni nemažai savo gyvenimo pirmųjų kartų. „Vilnius City Opera“ rugsėjo 25, 27, 28 d. pirmąjį kartą pristatys operą jaunimui „Jonas ir Greta“. O ją pirmąjį kartą kuria jaunieji bohemiečiai: režisierius Gediminas Šeduikis, dirigentas Ričardas Šumila, dizainerė Eglė Čekanavičiūtė. Sutapus šitiek „pirmųjų“ VCO nusprendė žymių Lietuvos veidų - Editos Mildažytės, Marijono Mikutavičiaus, Simonos Banditos ir Rolando Mackevičiaus - paklausti apie jų jaunystės metų pirmuosius kartus.

Ispanijoje krepšininkus palaikančios mylimosios pasipuošė sirgalių atributais (71)

2014 rugpjūčio mėn. 30 d. 22:37
Kol šeštadienio vakarą Lietuvos rinktinės vyrai liejo prakaitą kovoje prieš meksikiečius, jų žmonos aktyviai už mylimuosius sirgo arenos tribūnose.
HAMLETAS William Shakespeare
HAMLETAS
2014 rugsėjo 06 d. 19.00 val.
DUGNE Maksimas Gorkis
DUGNE
2014 rugsėjo 07 d. 19.00 val.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“ Praėjus penkiolikai metų režisierius Oskaras Koršunovas vėl sugrįžo į prestižinę Venecijos bienalę. Šiemet organizatoriai siekė pakviesti devynis įdomiausiai šiuo metu kuriančius Europos teatro menininkus, tarp kurių – ir lietuvių režisierius, savaitę trukusiose kūrybinėse dirbtuvėse Antono Čechovo „Žuvėdros“ tema dalinęsis patirtimi su profesionaliais italų aktoriais. Tiek laiko pakako gimti spektakliui, nustebinusiam ir patį režisierių.
Oskaras Koršunovas apie prestižinėje Venecijos bienalėje gimusį spektaklį: „Tai buvo sprogimas“
2014 rugpjūčio 27 d.