Š.Jasikevičius naujagimį sūnų pavadino savo vardu

 (52)
Vienas garsiausių Lietuvos krepšininkų Šarūnas Jasikevičius (35 m.) ir jo širdies draugė, graikė Anna Douka susilaukė sūnaus. Moteris pagimdė 3,4 kilogramo kūdikį. Tai portalui lrytas.lt patvirtino krepšininko tėvas Linas Jasikevičius. Sūnų pora nusprendė pavadinti Šarūnu.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Atėnų „Panathinaikos“ krepšinio klube žaidžiantis Š.Jasikevičius ir A.Douka jau augina dukrytę Ailą, kuri gimė 2010 metų rudenį.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

Ž. Grigaičiui - kvietimas į itin prabangias gyvūnėlių vestuves (122)

Kvietimu į vestuves, ko gero, nieko per daug nenustebinsi, tačiau verslininkas Žilvinas Grigaitis sulaukė kvietimo į itin prabangias šuns ir katės vestuves Australijoje.

Žinomi žmonės skurstantiems senoliams dalino sriubą (27)

Antradienio vakarą Vinco Kudirkos aikštėje įvyko jubiliejinė – 10-oji labdaros akcijos „Maltiečių sriuba“ šventė. Joje dalyvavo ir ilgametis akcijos globėjas Valdas Adamkus.

Paviešintas vaizdo įrašas iš LMTA paskaitos: tai koncentracijos stovykla (127)

Praeitą savaitę nusižudžiusio LMTA studento istorija sukrėtė daugelį šios mokymo įstaigos studentų ir absolventų. Neištvėrusi prabilo Beata Tiškevič, Dominykas Vaitiekūnas, Elena Puidokaitė-Atlanta ir daugelis kitų. Visi jie savo prisiminimus bylojo raštu arba žodžiu, tačiau DELFI pasiekė ir buvusios LMTA studentės vaizdo įrašas, užfiksuotas būsimų kino režisierių paskaitos metu.

J. Šeduikytė atvirai apie LMTA: kreipkimės pagalbos, kol nevėlu (15)

Dainininkė Jurga Šeduikytė neliko abejinga kalboms apie LMTA. Savo feisbuko paskyroje moteris išreiškė tvirtą poziciją dėl įsisukusio skandalo, taip pat paragino būti pastabesniems tiems, kurie yra šalia.

Į stotelę Vilniuje įsirėžęs jaunuolis užsuko versliuką, susijusį su automobiliais (150)

Spalio pabaigoje automobilio BMW nesuvaldęs ir į autobusų stotelę įsirėžęs jaunuolis Arnoldas Ivanauskas artėjančių Naujųjų Metų proga sugalvojo versliuką. Sukūrė savo vardo sieninius kalendorius.
PO LEDU Falk Richter
PO LEDU
2015 gruodžio 02 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 gruodžio 07 d. 19.00 val.
Oskaras Koršunovas „Mirandą“ Atėnuose stato demonstracijų apsuptyje „Aš kaip visada patenku į patį įvykių sūkurį“, – tokiais žodžiais pokalbį pradeda režisierius Oskaras Koršunovas, šiuo metu Graikijos sostinėje Atėnuose esančiame „Poreia“ teatre statantis graikiškąją spektaklio „Miranda“ versiją. Menininkas nei kiek neperdeda, mat teatras, kuriame dirba, yra visiškai šalia aikštės, kurioje renkasi tik ką atvykę pabėgėliai, o gyvendamas greta anarchistų rajono jau girdi rytdienos demonstracijoms, skirtoms pažymėti chuntos valdymo nuvertimą, repetuojamas dainas.
Oskaras Koršunovas „Mirandą“ Atėnuose stato demonstracijų apsuptyje
2015 lapkričio 17 d.