Š.Jasikevičius naujagimį sūnų pavadino savo vardu

 (52)
Vienas garsiausių Lietuvos krepšininkų Šarūnas Jasikevičius (35 m.) ir jo širdies draugė, graikė Anna Douka susilaukė sūnaus. Moteris pagimdė 3,4 kilogramo kūdikį. Tai portalui lrytas.lt patvirtino krepšininko tėvas Linas Jasikevičius. Sūnų pora nusprendė pavadinti Šarūnu.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius
Foto: DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Atėnų „Panathinaikos“ krepšinio klube žaidžiantis Š.Jasikevičius ir A.Douka jau augina dukrytę Ailą, kuri gimė 2010 metų rudenį.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (52)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Lietuvos įžymybės

S. Chlevickaitei pavyks atsikratyti skolų naštos – teisėja leido bankrutuoti (2)

Buvusi dainininkė, televizijos projektų dalyvė Sandra Chlevickaitė, artimai bendravusi su krepšininku Šarūnu Marčiulioniu, bankrutavo – Vilniaus miesto apylinkės teismas trečiadienį paskelbė, kad žinomai moteriai skelbiamas bankrotas.

V. Jakutienei – nauji nemalonumai: KET nesilaiko net prie teismo (108)

Vyro, kuris dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis pakliuvo už grotų, ilgus metus žadanti laukti grupės „Naujos pupytės“ atlikėja Vita Jakutienė trečiadienio rytą atvykusi į teismą padarė naują Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimą.

Zvonkai įsigijo prabangų namą prestižiniame sostinės rajone (20)

Katažina ir Deivydas Zvonkai įsigijo prabangų namą Valakampiuose. Atlikėjai po vestuvių gyveno paprastame nuomojamame bute ir taupė nuosavo būsto įnašui.

Teismas negalėjo išskirti I. Martinkėnaitės ir jos teisiamo vyro (13)

Merginų grupės „69 danguje“ narė Ingrida Martinkėnaitė balandžio pirmosios rytą turėjo būti išskirta su vyru Andrejumi, tačiau skyrybų vis dėlto teks palaukti. Buvo numatyta, kad Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja Sigita Zubavičiūtė-Montvilienė buvusius sutuoktinius turėtų išskirti rašytinio proceso metu. Tokia procedūra yra galima, kai į teismą kreipiamasi bendru sutikimu.

Susižadėjo M. Šalčiūtė ir milijonierius U. Kiguolis (124)

Ilgai katę ir pelę žaidę Monika Šalčiūtė ir Ugnius Kiguolis pagaliau nusprendė nebesislapstyti. Milijonierius gražuolei šokėjai ant piršto užmovė prabangų sužadėtuvių žiedą.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 11 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2015 balandžio 12 d. 19.00 val.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai! Milžiniškas žiūrovų susidomėjimas Oskaro Koršunovo režisuotu spektakliu „Žuvėdra“ neatslūgsta ir antrą sezoną. Į visus šio sezono spektaklius bilietai išparduoti dar praėjusiais metais, tad publikos pageidavimu skelbiami net keturi papildomi spektakliai, kurių pirmasis – jau kovo 25 d. Žiūrovai taip pat laukiami gegužės 9 d. bei birželio 8-9 d.
Žiūrovų pageidavimu skelbiami papildomi „Žuvėdros“ spektakliai!
2015 kovo 19 d.