Š.Jasikevičius naujagimį sūnų pavadino savo vardu

 (52)
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Vienas garsiausių Lietuvos krepšininkų Šarūnas Jasikevičius (35 m.) ir jo širdies draugė, graikė Anna Douka susilaukė sūnaus. Moteris pagimdė 3,4 kilogramo kūdikį. Tai portalui lrytas.lt patvirtino krepšininko tėvas Linas Jasikevičius. Sūnų pora nusprendė pavadinti Šarūnu.

Atėnų „Panathinaikos“ krepšinio klube žaidžiantis Š.Jasikevičius ir A.Douka jau augina dukrytę Ailą, kuri gimė 2010 metų rudenį.

www.DELFI.lt
 
52
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Lietuvos įžymybės

Buvusi politiko A. Burbos žmona: vyras mane išdavė, išmetė iš buto, atėmė vaiką ir dar aš likau kalta (422)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 18:11
Buvęs Seimo narys Andrius Burba vos prieš savaitę papasakojo apie savo skyrybas su aštuoneriais metais jaunesne, dabar jau buvusia žmona Sandra. Vyras stebėjosi, kodėl tobula moteris per kelis metus taip pasikeitė. Jis tvirtino visuomet rūpinęsis šeima ir namais, išlaikęs žmoną ir vaikus. Pasijutusi apšmeižta ir pažeminta, gyvenimo būdo žurnalui „Nuo... Iki...“ buvusi parlamentaro žmona Sandra išrėžė savo tiesą.

N. Bunkės dešimtmečio pokyčiai: kasmet vis gražesnė ir elegantiškesnė (200)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 16:56
Natalija Bunkė (2006 ir 2014 metais)
DELFI montažas
Natalija Bunkė ne kartą yra atvirai pasakojusi apie savo praeitį. Pradėjusi nuo prekybos avalyne moteris dabar yra tapusi reiškiniu šalies popkultūroje. Žurnalistus ir visuomenę domina viskas, ką veikia Natalija, o ypač jos spalvingas asmeninis gyvenimas.

Šeimos pagausėjimo laukiantis Stano: nėra geresnio būdo išleisti pinigus nei vaikams (5)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 18:45
Lapkričio 25 dieną dainininkui, dainų autoriui, muzikos prodiuseriui Stanislovui Stavickiui-Stano suėjo 33 metai. Kristaus amžius, prisipažino jis, nieko nereiškia. Atlikėjas tikino niekada nebuvo iš tų žmonių, kuris tiki skaičių magija ar horoskopais.

Kiek pavyko uždirbti J. Leonavičiūtei už pagrindinį vaidmenį filme suaugusiems? (315)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 13:04
Jolanta Leonavičiūtė
Stopkadras
Gražuolė Jolanta Leonavičiūtė Lietuvos pramogų pasaulį nušvietė praėjusią vasarą, dalyvaudama TV3 kanalu transliuotame romantiškame realybės šou Gran Kanarijoje. Šiandien merginos pavardė linksniuojama tikrai ne dėl šio šou. Jau beveik savaitę ji gyvena dėmesio centre dėl paviešintų skandalingų juostų suaugusiems.

Ar tikrai M. Petruškevičius ir A. Valentaitė priklauso elitui? 18.50 val per DELFI TV (244)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 11:26
Eiliniam žmogui šiandien gana sunku suvokti, kas yra „elitas“. Sąvokos sampratos sumaištį lemia ir tai, kad antraštės, aprašydamos Lietuvos elito veiklą, dažniausiai koncentruojasi į mums visiems žinomų pramogų pasaulio atstovų užsiėmimus, apsiribojančius dalyvavimu prabangiuose vakarėliuose, kelionėse. Tačiau ar tikrai Žilvinas Grigaitis, Asta Valentaitė, Mantas Petruškevičius, Rasa Arlauskienė ir daugybė kitų mums puikiai žinomų masinės žiniasklaidos antraščių lyderių yra Lietuvos elitas?
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA Samuel Beckett
PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2014 lapkričio 30 d. 19.00 val.
ŽUVĖDRA Antonas Čechovas
ŽUVĖDRA
2014 gruodžio 09 d. 19.00 val.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai DĖMĖSIO! Dėl aktorės ligos lapkričio 18-19 d. turėjęs vykti spektaklis „Žuvėdra“ ATŠAUKIAMAS. Lapkričio 18 d. spektaklis nukeliamas į sausio 26 d., lapkričio 19 d. – į vasario 9 d. Žiūrovams bilietų keisti nereikia. Žiūrovai, norintys grąžinti bilietus, tai gali padaryti iki 2014 m. lapkričio 30 d. toje „Tiketos“ kasoje, kurioje bilietas buvo įsigytas. Internetu pirktus bilietus galite grąžinti prisijungę prie savo „Tiketos“ prieigos.
Dėl aktorės ligos NUKELIAMI “Žuvėdros” spektakliai
2014 lapkričio 18 d.